Pasirinkite norimą paslaugą close

Pramogos

  Nėra laiko nuobodžiauti – pramogų pasiūla Lietuvoje dar niekada nebuvo tokia didelė, o kainos su Beta.lt – tokios mažos! Tad jei visada slapta svajojote išbandyti skrydį oro balionu, šuolį parašiutu, nardymą, kaitavimą, dažasvydį, pasivažinėjimą kartais, keturračiais ar net tanku, ar kitą ekstremalią pramogą, dabar – puikus metas tai padaryti. Beta.lt taip pat padės suplanuoti turiningą laisvalaikį su vaikais: nusiveskite juos į žaidimų kambarį, vandens pramogų parką, 5D kino teatrą, iliuzijų ar galvosūkių kambarį, išmokykite žaisti boulingą, slidinėti ar jodinėti – tai ypač vertinga patirtis ir neįkainojami prisiminimai mažiesiems. O gal artėja Jūsų vaiko gimtadienis, ieškote idėjų draugų bernvakariui ar mergvakariui – pasižvalgykite po Beta.lt pramogas ir tikrai atrasite šaunių idėjų, kaip šventę padaryti originalią, smagią ir nepamirštamą. Taip pat įsitikinsite, kad pramogauti galima ne tik Lietuvos didmiesčiuose, bet ir kituose miestuose bei miesteliuose: Trakuose, Anykščiuose, Molėtuose, Birštone ir kt. Gyvenimas be poilsio ir pramogų – nykus ir pilkas, tad skirkite tam pakankamai dėmesio ir laiko, o Beta.lt pasirūpins, kad savo įspūdžių bagažą papildytumėte nenuskriausdami piniginės!
Plačiau
Kaina
Kaina

Miestai

Asmenų skaičius

Neribotas SPA poilsis naujoje erdvėje VILNIUS GRAND RESORT
share favorite_border
TIK PAS MUS
Nuo 29
39 €
Pramogos vandens ir pirčių erdvėje HARMONY PARK + DOVANA
share favorite_border
-30%
14
20 €
Pramogos ant POPCORNATION vandens batutų
share favorite_border
TOP pasiūlymas
SAVAITĖS PASIŪLYMAS
-50%
1 asmuo 1 asmuo
50 minučių 50 minučių
iki 2020 08 31 iki 2020 08 31
VISĄ VASARĄ VISĄ VASARĄ
4
8 €
Apsilankymas zoologijos sode ZOOPARK Vilniuje
share favorite_border
1 asmuo 1 asmuo
Neribotas apsilankymas Neribotas apsilankymas
iki 2020.10.01 iki 2020.10.01
8
10 €
Šaudymas 6 koviniais ginklais šaudymo sporto klube GSKA
share favorite_border
Liko laiko:
72 VAL. PASIŪLYMAS!
Nuo 9.99
11 €
BAGIO vairavimas trasoje
share favorite_border
Liko laiko:
72 VAL. PASIŪLYMAS!
1 asmuo 1 asmuo
15-30 minučių 15-30 minučių
iki 2020 10 15 iki 2020 10 15
9.99
13 €
Pramogos batutų parke ir pasiplaukiojimas irklente
share favorite_border
-33%
1-2 asmenys 1-2 asmenys
1 val. 1 val.
iki 2020 08 30 iki 2020 08 30
VISOMIS DIENOMIS VISOMIS DIENOMIS
Nuo 10
15 €
Plaukimas vandenlente + įranga WAKE INN parke
share favorite_border
Liko laiko:
72 VAL. PASIŪLYMAS!
20
25 €
SUP Polo žaidimas DRAUGŲ kompanijai WIND PORT
share favorite_border
6 asmenys 6 asmenys
1 valanda 1 valanda
iki 2020.08.31 iki 2020.08.31
6 asmenys 6 asmenys
VISOMIS DIENOMIS VISOMIS DIENOMIS
70
90 €
Čiuožimas vandenlente SPLASH WAKE PARK
share favorite_border
-34%
29
44 €
Pasirinkta šaudymo programa šaudykloje OKSALIS Šiauliuose
share favorite_border
-33%
1 asmuo 1 asmuo
30-60 minučių 30-60 minučių
3 mėnesiai 3 mėnesiai
Nuo 10
15 €
Laikas dėti televizorių ir kompiuterių pultelius į šalį, išjungti visus ekranus ir lėkti pramogauti – iš gausybės Beta.lt pasiūlymų tikrai išsirinksite pramogą šeimai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Palangoje, Anykščiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose. Leisdami daugiau laiko drauge, netruksite įsitikinti, kad vaikus nėra sudėtinga pradžiuginti – jiems svarbiausia, kad kartu pramogautų visa šeima, todėl išbandykite naujus laiko drauge leidimo būdus: vandens ar labirintų parke, sporto klube, pramogų centre, iliuzijų, galvosūkių kambariuose, 5D kino teatre. Vaikai yra nepaprastai imlūs naujovėms, todėl, Jūsų ar profesionalių instruktorių padedami, nesunkiai išmoks plaukti, jodinėti, žaisti boulingą, važiuoti kartais, slidinėti, šokti, groti. Pasitikėkite jais ir suteikite galimybę augti bei tobulėti! O gal artėja didžioji mažojo žmogaus šventė – gimimo diena? Sutikite, sėdėjimas prie stalo namuose su tetomis ir dėdėmis toli gražu neprimena svajonių gimtadienio. Suorganizuokite sukaktuvininkui nepamirštamą, pramogų kupiną šventę žaidimų kambaryje, lazerių arenoje, virtualios realybės erdvėje, dažasvydžio lauke, gimtadienį su robotais, Kake Make, laipiojant uolomis ar atliekant įvairius eksperimentus. Pakuždėsime šaunią idėją – padovanokite skrydį parasparniu ar pasivažinėjimą keturračiu ir savo gimtadienio Jūsų vaikas nepamirš visą gyvenimą!
Kai pritrūksta idėjų, kuo nustebinti draugą gimtadienio ar kita proga, nupirkite ekstremalią pramogą, kurios jis nepamirš visągyvenimą. O gal ekstremalių pojūčių ieškote patys? Rinkitės iš gausybės Beta.lt pramogų pasiūlymų ir įgyvendinkite savo svajonę. Pamėginsime atspėti: svajojate bent kartą gyvenime iššokti parašiutu, sklęsti parasparniu, pakilti į dangų oro balionu? O gal labiau nei aukštis Jus vilioja vandens pramogos ir trokštate išbandyti nardymą, kaitavimą, paplaukioti jachta, kanoja ar vandens motociklu? Norite išmėginti „driftą", kartingų sportą, ekstremalų pasivažinėjimą motociklu, keturračiu ar kitą kraują kaitinančią pramogą? Pirmyn!Nustebtumėte sužinoję, kokios beribės yra Jūsų proto bei kūno galimybės ir koks mažytis žingsnis skiria svajonę nuo realybės. Sakoma, kad svajonės gyvenimui suteikia sparnus, tad niekada jų neišsižadėkite. Pasirinkite tinkamą laiką, vietą ir kompaniją savo ekstremaliai svajonei įgyvendinti ir tik nepamirškite jos įamžinti – prisiminimai ir išgyventos emocijos džiugins dar ilgiau.
Aktyvios pramogos naudingos ne tik Jūsų gerai nuotaikai, bet ir sveikatai – juk aktyviai pramogaudami, mes taip pat ir sportuojame, treniruojame kūną ir stipriname imunitetą. Atraskite tokią sporto rūšį, kuri Jums prilygs smagiai ir kaskart laukiamai pramogai,ir Jums nebereikės kaskart savęs versti pasportuoti nors valandėlę. Žmogus yra sukurtas judėti, tad sėdimas darbas – tikra šių dienų rykštė sveikatai, gerai fizinei ir dvasinei savijautai. Jei ir Jūs didžiąją dienos dalį praleidžiate kėdėje, bent laisvalaikiu pasistenkite daugiau judėti. Tam puikiai tiks treniruotės sporto klube, plaukiojimas baseine, jodinėjimas... Jei norėtumėte išbandyti įdomesnę ir ekstremalesnę pramogą, pasiūlysime Jums laipiojimą uolų siena ar medžių viršūnėmis, dažasvydį ar šratasvydį. Atrodys, kad valanda ar kelios prabėgo vien žaidžiant ir pramogaujant, tačiau vakare atsigulus kūnas pajus malonų nuovargį – Jūs gerai pasportavote! Jums nebūtinai tiks tai, kas tinka Jūsų draugui ar kolegai – kiekvienas turime atrasti sau priimtiniausią ir tinkamiausią būdą sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Svarbu tai daryti reguliariai ir su malonumu.
Mokytis niekada nėra per vėlu, todėl savo laisvą laiką skirkite edukacinėms pramogoms: mokykitės šokti, tapyti, jodinėti žirgu ar groti gitara. Naujų dalykų mokymasis suteikia gyvenimui džiaugsmo ir prasmės, o mums padeda išlikti jauniems. Pabandykite prisiminti, kuo tapti svajojote vaikystėje. Galbūt pasirinkote visai kitą profesiją, tačiau juk savo laisvą laiką galite išnaudoti kaip tik norite. Įgyvendinkite savo vaikystės svajones ir veikite tai, kas Jums suteiks džiaugsmo ir gyvenimo pilnatvę. Nuostabu tai, kad šiandien vis daugiau žmonių savo laisvalaikį skiria edukacinėms, kūrybingumą skatinančioms pramogoms, o draugų kompanijos renkasi netradicinius laiko leidimo būdus: komandinius, vaidmenų žaidimus galvosūkių, pabėgimo kambariuose ar net kariniuose bunkeriuose. Toks laisvalaikis yra kur kas vertingesnis už sėdėjimą prie stalo ar televizoriaus, o geri įspūdžiai visada atsiperka.
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
close
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: