Kaunas – tikras linksmybių ir pramogų miestas! Čia kiekvienas ras mėgiamos bei patinkančios veiklos įvairiuose pramogų centruose, žaidimų kambariuose, restoranuose ir nuostabiuose gamtos kampeliuose. Kaune daug gerų emocijų patirs ir vaikai, ir suaugusieji. Šiame mieste siūlomų pramogų įvairovė didžiulė: ką veikti ras ir aktyvaus bei ekstremalaus laisvalaikio mėgėjai, ir ramiam poilsiui pirmenybę teikiančios šeimos, ir nuotykių bei linksmybių ištroškę paaugliai. Kaunas visuomet pasirengęs priimti ir svečius iš kitų miestų bei užsienio - visus, susiplanavusius trumpą savaitgalio viešnagę Kaune. Patikėkite, pramogos Kaune nenuvils!

POILSIS KAUNE ŠEIMOMS SU VAIKAIS

Kaune rasite didelį pasirinkimą vaikams skirtų įvairių žaidimų kambarių, virtualios realybės pramogų, kino teatrų ir nuotykių parkų, o tėvai galės pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais: Nemuno kraštovaizdžiu, piliakalniais, botanikos sodais ir Kauno mariomis. Daugybe pramogų Kaune galite mėgautis už mažesnę kainą – štai Beta.lt pigiau siūlo įsigyti dovanų kuponus, suteikiančius galimybę pramogauti įvairiose Kauno vietose. Vienas iš pavyzdžių – kuponas su akcija apsilankymui bei pramogoms vaikų kambaryje DŽIAUGSMOTEKA. Kitas viliojantis pasiūlymas pigiau - kuponas UNO PARKS paslaugoms, kuriomis džiaugtis gali visa šeima! Šiame nuotykių parke įkurtos įvairių sudėtingumo lygių trasos, tad čia patiks ir vaikams, ir suaugusiems. O jeigu labiau traukia gamta ir Kauno lankytinos vietos, įsimintiną pramogą siūlo kitas Beta.lt partneris - NEMO PLAUSTAS: 3 dienų kruizas Nemuno upe su nakvyne ir maitinimu tikrai nepaliks abejingų. Tik atminkite, jog šis kruizas nėra galimas žiemos metu dėl netinkamų oro sąlygų. Taigi, svečiuodamiesi Kaune kiekvieną dieną turėsite progą aplankyti vis naujus dėmesio vertus objektus, tokius kaip: piliakalniai, vienuolynai, apžvalgos aikštelės, muziejai, Laisvės alėja ir kt. 

EKSTREMALUS IR AKTYVUS LAISVALAIKIS

Jeigu į Kauną vykstate su draugų grupe ir norite patirti daug nepamirštamų nuotykių, atvykote į tinkamą vietą. Kaunas siūlo daugybę pramogų, tinkamų tikriems ekstremalams. Beta.lt portale tokių pramogų online pasiūlymai - labai paklausūs. Jais pasinaudoję, turėsite galimybę išbandyti autosporto pramogas, t. y. galėsite įsigyti kuponą arba dovanų čekį pasivažinėjimui HARLEY čioperiu, vandens motociklu arba ralio automobiliu. Taip pat rekomenduojama pabandyti patiems pilotuoti orlaivį, leistis į skrydį oro balionu ar net parasparniu! Visoms šioms paslaugoms Beta.lt portale taikomos mažesnės kainos, o kuponas bet kuriai iš jų gali tapti gera dovana draugui ar net grupei žmonių.

ROMANTIŠKAS PASIBUVIMAS KAUNE DVIEM

Kaunas kupinas romantiškų gamtos kampelių, jaukių restoranų ir nuostabių vietų apsistoti, taip pat rasite geriausius įvertinimus turinčius viešbučius ir SPA, tobulai pritaikytus romantiškam savaitgalio pabėgimui dviese. Jeigu nuspręsite apsistoti Kaune, nedvejokite ir išbandykite keletą šio miesto siūlomų pramogų, pvz., skrydį oro balionu, kurio metu romantikos netrūks stebint saulėlydį ir pan. O jeigu prie širdies intriguojantys ir smagūs užsiėmimai, išbandykite suaugusiesiems skirtą pabėgimą iš galvosūkių kambario. Taip pat rekomenduojame aplankyti ir netoli Kauno esantį garsųjį HARMONY PARK’ą, kuriame ne tik nakvynė, bet ir vandens ir pirčių paslaugos su Beta.lt kainuoja pigiau, nes pasiūlymai yra su ypatinga kaina. Dar viena puiki pramoga – pasiplaukiojimas jachta po Kauno marias: pasimėgausite privačiu romantišku laiku tik dviese, galėsite surengti iškylą ant denio, pamatysite Pažaislio vienuolyną ir pasigrožėsite įspūdingomis marių krantinėmis.

KLASĖS IŠVYKA Į KAUNĄ

Mokyklos ir kitos ugdymo įstaigos neretai organizuoja ekskursijas į Kauną ir tikrai ne veltui! Pramogos Kaune tobulai tinka ne tik poroms, šeimoms su vaikais, bet ir didesnėms žmonių grupėms. Atvykus į Kauną su grupe, galima aplankyti jau minėtus pramogų parkus, žaidimų bei galvosūkių kambarius ir kitas įdomias vietas. Kadangi klasės išvykų metu kone būtina aplankyti bent vieną muziejų, Kaune tikrai rasite ne vieną, taip pat rekomenduojama pasigrožėti Nemuno upe bei užkopti į piliakalnį. Tokios pramoginės-edukacinės kelionės gali vykti ir žiemą, ir vasarą, kadangi Kaune gausu ir uždarų laisvalaikio praleidimo vietų, ir po atviru dangumi. 

Akivai