Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Asmenų skaičius keyboard_arrow_down
 • Kartingai

  Kartingai pramogų sektoriuje tikrai ne naujokai – jau gana seniai jie suteikia daug smagaus laiko tiek vaikams, tiek paaugliams ar suaugusiems.
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Pasivažinėjimas elektriniu kartingu
  10
  12 €
  Pasivažinėjimas VAIKIŠKU elektriniu kartingu
  1 asmuo 1 asmuo
  10 minučių 10 minučių
  3 mėnesiai 3 mėnesiai
  Nuo 125 cm. ūgio Nuo 125 cm. ūgio
  8
  10 €
  Pasivažinėjimas kartingu Vilko kartodrome
  11
  15 €
  Pasivažinėjimas kartingu SPEEDWAY kartodrome
  Nuo 15

  Mėgstantys adrenaliną, greitį, lenktynių jaudulį jau seniai yra pamilę šią pramogą ir nepraleidžia progos laisvalaikiu apsilankyti kartodrome. Jei ir Jūs neabejingi šioms pramogoms, tai tikrai norėsite gerai praleisti laiką prie kartingo vaiko už itin gerą kainą. O jei dar niekada nebandėte važiuoti kartingu, tuomet nieko nelaukite – čiupkite kuponą ir jau artimiausiu metu susiplanuokite šauniausią laisvalaikį! Ir nepamirškite draugų bei artimųjų – čekis pramogoms kartodrome bus gera dovana.

  Pramogos kartodrome: ką reikia žinoti?

  Kartodromai, nors ir siūlo tą pačią paslaugą, bet yra skirtingi. Bene esminis skirtumas, kurį nori išbandyti pramogautojai, yra trasos. O jas kiekvienas kartodromas paruošia savo nuožiūra ir su pačiomis įvairiausiomis kliūtimis. Trasos ilgos, todėl skrieti jomis ir pralenkti varžovus be galo smagu!

  Vykdami į kartodromą pasirūpinkite patogia apranga, kuri nevaržys judesių ir nesugadins viso smagumo.

  Rinkdamiesi kuponą įvertinkite, ar pasirinktame kartodrome yra tam tikra ūgio riba, t. y. nuo kokio ūgio asmenys gali čia pramogauti. Tai svarbu, jei norite kuponą įteikti vaikui. Paprastai ta ūgio riba yra 130 cm.

  Jei seniau kartodromų lankytojai mėgavosi važiavimu įprastais kartingais, tai dabar daugelio simpatijas užkariauja elektriniai kartingai! Jie pasiekia net apie 70 km per valandą greitį ir dovanoja daug emocijų ekstrymo gerbėjams.

  Važiavimas kartingu – dovana greičio ir adrenalino mėgėjams

  Kartingais susižavi net skeptikai, kurie iš pradžių mano, jog tokia pramoga jų „neužkabins"! O juk tai be galo smagus laikas, juo labiau jei pramogaujate su šeima, bičiulių būriu.

  Kuponas važiavimui kartingais bus šauni dovana vyresniems vaikams, vyrui, žmonai, išbandymus mėgstantiems tėvams, bičiuliams, kolegoms ir kt. Tai puiki dovana šeimai.

  Kuponai į kartingus iš Beta.lt internetu: kodėl verta rinktis čia?

  Beta.lt pasiūlymų spektras leis kiekvienam atrasti tokį kuponą pramogoms kartodrome, kuris geriausiai atitiks konkrečius poreikius. Mūsų kuponai skiriasi keliais aspektais. Vienas iš jų – patys kartingai. Rinkitės kuponą važiavimui įprastu, elektriniu, vaikišku kartingu. Turime kuponų pramogoms uždarose patalpose arba lauke, po atviru dangumi, įrengtuose kartodromuose. Taip pat jei ieškote šaunios, smagios ir tikrai įspūdį paliksiančios dovanos vaikui, tai turime kuponų kartingų pradžiamoksliui 4–8 metų vaikams! Jiems tai bus nepamirštama patirtis.

  Yra dovanų čekiai vienam ir dviem asmenims, dar skiriasi važiavimų laikas. Rinkdamiesi pasiūlymą atsižvelkite, kur paslauga teikiama. Turime kuponų, kuriais pasinaudosite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Anykščiuose ir kitur Lietuvoje.
   
  Visi pasiūlymai turi išsamius aprašymus, nurodoma tiksli kaina, akcija, jei taikoma. Pasiūlymus galite rikiuoti pagal tai, kur taikoma didžiausia nuolaida, pagal populiarumą ar kitus kriterijus. Rinktis bus patogu, o pirkti greita ir saugu! Negana to, mūsų klientai neretai paslaugą gali įsigyti kur kas pigiau nei iš tiekėjo tiesiogiai!
   


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: