Ar norėtumėte pakilti aukštai virš gražiausių Lietuvos apylinkių? Rinkitės intriguojančią kelionę oro balionu su profesionaliu instruktoriumi. Pakilę aukštyn kartu su antrąja puse, šeimos nariais ar bičiuliais patirsite kvapą gniaužiantį nuotykį.

Pasigėrėsite nuostabiais vaizdais ir patirsite daugybę emocijų. Kilkite virš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Birštono, Druskininkų apylinkių, mėgaukitės vaizdais ir vieni kitų draugija. Su Beta.lt skrydžiai oro balionu - už puikią kainą, tad dabar padovanoti skrydžio malonumą tiems, ką mylite, kaip niekada paprasta. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus ir išsirinkite jums tinkamiausią skrydžio kryptį.

Nuostabią patirtį ir įstabius vaizdus dovanojantis romantiškas skrydis oro balionu bus tai, ką tikrai verta prisiminti, įamžinti ir ilgai laikyti savo prisiminimų skrynutėje. Jei norite patirti tą nevaržomą laisvė pojūtį, čiupkite kuponą tokiai pramogai sau ar dovanai!

Kam skirta ši pramoga?

Skrydis oro balionu yra pramoga, kurią išbandyti gali visi. Tiesa, šiokie tokie apribojimai yra, pavyzdžiui, rekomenduojama, jog skristų vaikai, kurių ūgis yra didesnis kaip 120 cm. Jaunesni kaip 16 metų asmenys turi skristi su lydinčiu suaugusiu asmeniu.

Skrydis oro balionu – pramoga vienam, porai, šeimai, grupei.

Skrydis oro balionu vienam

Ši pramoga yra viena iš tų, kuriai kompanija visai nebūtina. Tad skristi galite ir vienas (skrydžiui surenkamas reikiamas skaičius žmonių). Tai bus tobulas pabėgimas nuo kasdienybės, puikus laikas, skirtas tik sau. O galbūt skrisdami su kitais žmonėmis užmegsite naujų pažinčių?

Skrydis oro balionu dviem

Romantiškas skrydis oro balionu tobulai tiktų paminėti ypatingą porai progą. Gal tai draugystės ar vestuvių metinės, o gal sužadėtuvės? Ne paslaptis, jog skrydis oro balionu laikomas viena romantiškiausių pramogų, todėl idealiai tinka minėtais atvejais. Skrydį oro balionu dviem galite įteikti ir tėvams, draugų porai, sesei ar broliui su šeima Kalėdų, vestuvių, sužadėtuvių ar kita ypatinga dviems žmonėms proga.

Romantika ir svajingumu alsuojantis skrydis bus tobulas laikas, kai būdami aukštai virš žemės jiedu gali grožėtis atsiveriančiais įspūdingais vaizdais ir vienas kito draugija. Tad tokia pramoga gali būti gera dovana ir mažų vaikų turintiems tėveliams, kurie tikrai retai kada gali pabūti tik dviese – tai būtų kokybiškas, įsimintinas laikas.

Skrydis oro balionu šeimai

Bendras laikas kartu yra vienas geriausių dalykų, vienijantis šeimą. O smagus, kupinas įspūdžių laikas duos dar didesnę naudą, todėl skrydis oro balionu bus šaunus pasirinkimas.

Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad, kaip minėjome, skristi gali ne žemesni kaip 120 cm ūgio asmenys, tad jei turite mažesnių vaikų, tokios bendros pramogos reikės kiek luktelėti.

Skrydis oro balionu grupei

Paprastai oro balionu vienu metu gali skristi iki 6 asmenų, o jei Jūsų būtų daugiau, įsigykite kelis kuponus ir skriskite vienu metu skirtingais balionais.

Skrydis oro balionu bus labai gera idėja mergvakariui, bernvakariui, gimtadieniui, nedidelės įmonės darbuotojų bendram laisvalaikiui, giminaičių susibūrimui ir pan. Tai gali tapti net Jūsų bičiulių kompanijos tradicija, pavyzdžiui, vasaros sutiktuvių ar, atvirkščiai, palydėtuvių. Tokia pramoga suteiks daug gerų emocijų ir leis kurti smagius, ypatingus prisiminimus.

Kada geriausias laikas skristi oro balionu?

Neretas mano, jog ši pramoga organizuojama tik šiltuoju metų laiku, tačiau skrydis oro balionu galimas net ir žiemą! Žinoma, komforto vėsiu oru gal kiek mažiau, tačiau tai savotiškai žavinga. Tiesa, žiemą yra didesnė priklausomybė nuo oro sąlygų.

Tad svarstantys, kada geriausia skristi oro balionu, gali apsispręsti pagal savo poreikius. Jei Jums patinka žiema, nebijote šaltuko ir norite iš aukštybių pasigrožėti žiemos pasaka, tuomet ir šis metų laikas bus puikus variantas. Visgi populiariausi skrydžiai yra pavasarį, vasarą ir ankstyvą rudenį, kai lepina malonūs orai, o gamta nusidažo pačiomis įvairiausiomis spalvomis – vaizdas pasakiškas!

Kalbant apie paros metą, balionai dažniausiai skrenda rytais ir vakarais. Tiek vakarinis, tiek rytinis skrydis dovanos įstabiausią patirtį.

Ką reikia žinoti besiruošiantiems skristi?

Standartiškai skrydžio eiga prasideda instruktažu – jį išklauso visi, kurie skris oro balionu. Tai svarbu dėl saugumo. Kitas etapas yra baliono paruošimas, kuriame paprastai dalyvauja ir skrydžio laukiantieji. Tinkamai paruošus balioną kilti į orą prasideda smagiausias etapas – pats skrydis. Nusileidus įteikiami diplomai ir skrydžio dalyviai vežami į tą vietą, kur balionas pakilo.

Reikėtų paminėti, jog pasiruošimo skrydžiui etapas gali užtrukti maždaug nuo pusvalandžio iki valandos.

Verta žinoti ir tai, jog kupone nurodytas paslaugos teikimo laikas ne visada toks būna ir realybėje. Žinoma, laiko rėžų laikomasi, tačiau kartais juos kiek pakoreguoja pati gamta – laikas gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.

Skrydžiui rekomenduojama rengtis natūralaus pluošto, pavyzdžiui, medvilniniais, drabužiais, kurie dengtų kuo daugiau kūno. Taip pat reikėtų turėti kepurę, jei skrisite šiltuoju metų laiku. Skrydžiui nesirinkite šlepečių ar juo labiau aukštakulnių batelių. Geriausia – patogūs batai lygiu padu.

Ką siūlome Jums?

  • Pasakiškus Vilniaus panoramos vaizdus dovanos skrydis virš Vilniaus. Tai neabejotinai yra vienas dažniausių pasirinkimų ir puiki proga iš aukštai žvilgtelėti į tas gatves, kuriomis važiuojame kasdien, į pastatus, pro kuriuos kiekvieną dieną praeiname, iš aukštai žvilgtelėti į miesto gyvenimą. Pamatysite katedrą, Valdovų rūmus, visą senamiesčio grožį!
  • Ne ką prastesnis pasirinkimas laukia kauniečių ir tų, kurie nori skristi virš šio miesto – skrydis apžvelgiant gražiausias šio miesto vietas pakerės. Kauno grožis atsiskleis Jums iš paukščio skrydžio! Senamiestis, Pažaislio vienuolynas ir kitos įstabios šio didmiesčio vietos abejingų nepaliks.
  • Dovanai labai tiks čekiai skrydžiui, kurio vietą gali pasirinkti pats paslaugos naudotojas. Gal tai bus Vilnius, o gal Kaunas, Palanga, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai? Kuo daugiau pasirinkimo galimybių turi dovanos gavėjas ir kuo mažiau dovana įpareigoja bei riboja, tuo geriau.
  • O ar įsivaizduojate, kaip gražioji Baltijos jūra atrodo iš aukštai? Tai štai – skrydis oro balionu Klaipėdoje, Palangoje suteiks progą pamatyti šį kerintį vaizdą! Po Jūsų kojomis atsivers pajūrio gyvenvietės ir jūros bangos.

Tai tik keli pasirinkimų variantai. Beta.lt svetainėje galite rinktis iš kuponų skrydžiui oro balionu įvairovės pagal tai, kur norėtumėte paslauga pasinaudoti, kiek asmenų skris, ką norėtumėte pamatyti iš aukštai, taip pat skiriasi ir kainos, pasiūlymų sąlygos. Galima rinktis ir skrydžio su pikniku variantą.

Kuponai skrydžiui oro balionu iš Beta.lt: kodėl verta rinktis čia?

Mūsų el. parduotuvėje rinktis kuponus labai patogu, nes asortimentą galite filtruoti pagal miestą (kuponai skrydžiui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Trakuose ar kt.), kainą, asmenų skaičių.

Jums siūlome pramogas labai patrauklia kaina – su nuolaida ar be jos mūsų kainos tikrai paliks malonų įspūdį ypač, jei norite pirkti su akcija ir mokėti pigiau.

Pirkti iš Beta.lt bus patogu, operatyvu ir saugu. Išsirinkite tinkamiausius kuponus ir gaukite juos netrukus!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Tasos Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Vaikų gimtadieniai Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivažinėjimas bagiais Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Klaipėdoje Pramogos Palangoje Vidaus pramogos PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Nagų priauginimas Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: