Ar norėtumėte pakilti aukštai virš gražiausių Lietuvos apylinkių? Rinkitės intriguojančią kelionę oro balionu su profesionaliu instruktoriumi. Pakilę aukštyn kartu su antrąja puse, šeimos nariais ar bičiuliais patirsite kvapą gniaužiantį nuotykį.

Pasigėrėsite nuostabiais vaizdais ir patirsite daugybę emocijų. Kilkite virš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Birštono, Druskininkų apylinkių, mėgaukitės vaizdais ir vieni kitų draugija. Su Beta.lt skrydžiai oro balionu - už puikią kainą, tad dabar padovanoti skrydžio malonumą tiems, ką mylite, kaip niekada paprasta. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus ir išsirinkite jums tinkamiausią skrydžio kryptį.

Nuostabią patirtį ir įstabius vaizdus dovanojantis romantiškas skrydis oro balionu bus tai, ką tikrai verta prisiminti, įamžinti ir ilgai laikyti savo prisiminimų skrynutėje. Jei norite patirti tą nevaržomą laisvė pojūtį, čiupkite kuponą tokiai pramogai sau ar dovanai!

Kam skirta ši pramoga?

Skrydis oro balionu yra pramoga, kurią išbandyti gali visi. Tiesa, šiokie tokie apribojimai yra, pavyzdžiui, rekomenduojama, jog skristų vaikai, kurių ūgis yra didesnis kaip 120 cm. Jaunesni kaip 16 metų asmenys turi skristi su lydinčiu suaugusiu asmeniu.

Skrydis oro balionu – pramoga vienam, porai, šeimai, grupei.

Skrydis oro balionu vienam

Ši pramoga yra viena iš tų, kuriai kompanija visai nebūtina. Tad skristi galite ir vienas (skrydžiui surenkamas reikiamas skaičius žmonių). Tai bus tobulas pabėgimas nuo kasdienybės, puikus laikas, skirtas tik sau. O galbūt skrisdami su kitais žmonėmis užmegsite naujų pažinčių?

Skrydis oro balionu dviem

Romantiškas skrydis oro balionu tobulai tiktų paminėti ypatingą porai progą. Gal tai draugystės ar vestuvių metinės, o gal sužadėtuvės? Ne paslaptis, jog skrydis oro balionu laikomas viena romantiškiausių pramogų, todėl idealiai tinka minėtais atvejais. Skrydį oro balionu dviem galite įteikti ir tėvams, draugų porai, sesei ar broliui su šeima Kalėdų, vestuvių, sužadėtuvių ar kita ypatinga dviems žmonėms proga.

Romantika ir svajingumu alsuojantis skrydis bus tobulas laikas, kai būdami aukštai virš žemės jiedu gali grožėtis atsiveriančiais įspūdingais vaizdais ir vienas kito draugija. Tad tokia pramoga gali būti gera dovana ir mažų vaikų turintiems tėveliams, kurie tikrai retai kada gali pabūti tik dviese – tai būtų kokybiškas, įsimintinas laikas.

Skrydis oro balionu šeimai

Bendras laikas kartu yra vienas geriausių dalykų, vienijantis šeimą. O smagus, kupinas įspūdžių laikas duos dar didesnę naudą, todėl skrydis oro balionu bus šaunus pasirinkimas.

Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad, kaip minėjome, skristi gali ne žemesni kaip 120 cm ūgio asmenys, tad jei turite mažesnių vaikų, tokios bendros pramogos reikės kiek luktelėti.

Skrydis oro balionu grupei

Paprastai oro balionu vienu metu gali skristi iki 6 asmenų, o jei Jūsų būtų daugiau, įsigykite kelis kuponus ir skriskite vienu metu skirtingais balionais.

Skrydis oro balionu bus labai gera idėja mergvakariui, bernvakariui, gimtadieniui, nedidelės įmonės darbuotojų bendram laisvalaikiui, giminaičių susibūrimui ir pan. Tai gali tapti net Jūsų bičiulių kompanijos tradicija, pavyzdžiui, vasaros sutiktuvių ar, atvirkščiai, palydėtuvių. Tokia pramoga suteiks daug gerų emocijų ir leis kurti smagius, ypatingus prisiminimus.

Kada geriausias laikas skristi oro balionu?

Neretas mano, jog ši pramoga organizuojama tik šiltuoju metų laiku, tačiau skrydis oro balionu galimas net ir žiemą! Žinoma, komforto vėsiu oru gal kiek mažiau, tačiau tai savotiškai žavinga. Tiesa, žiemą yra didesnė priklausomybė nuo oro sąlygų.

Tad svarstantys, kada geriausia skristi oro balionu, gali apsispręsti pagal savo poreikius. Jei Jums patinka žiema, nebijote šaltuko ir norite iš aukštybių pasigrožėti žiemos pasaka, tuomet ir šis metų laikas bus puikus variantas. Visgi populiariausi skrydžiai yra pavasarį, vasarą ir ankstyvą rudenį, kai lepina malonūs orai, o gamta nusidažo pačiomis įvairiausiomis spalvomis – vaizdas pasakiškas!

Kalbant apie paros metą, balionai dažniausiai skrenda rytais ir vakarais. Tiek vakarinis, tiek rytinis skrydis dovanos įstabiausią patirtį.

Ką reikia žinoti besiruošiantiems skristi?

Standartiškai skrydžio eiga prasideda instruktažu – jį išklauso visi, kurie skris oro balionu. Tai svarbu dėl saugumo. Kitas etapas yra baliono paruošimas, kuriame paprastai dalyvauja ir skrydžio laukiantieji. Tinkamai paruošus balioną kilti į orą prasideda smagiausias etapas – pats skrydis. Nusileidus įteikiami diplomai ir skrydžio dalyviai vežami į tą vietą, kur balionas pakilo.

Reikėtų paminėti, jog pasiruošimo skrydžiui etapas gali užtrukti maždaug nuo pusvalandžio iki valandos.

Verta žinoti ir tai, jog kupone nurodytas paslaugos teikimo laikas ne visada toks būna ir realybėje. Žinoma, laiko rėžų laikomasi, tačiau kartais juos kiek pakoreguoja pati gamta – laikas gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.

Skrydžiui rekomenduojama rengtis natūralaus pluošto, pavyzdžiui, medvilniniais, drabužiais, kurie dengtų kuo daugiau kūno. Taip pat reikėtų turėti kepurę, jei skrisite šiltuoju metų laiku. Skrydžiui nesirinkite šlepečių ar juo labiau aukštakulnių batelių. Geriausia – patogūs batai lygiu padu.

Ką siūlome Jums?

  • Pasakiškus Vilniaus panoramos vaizdus dovanos skrydis virš Vilniaus. Tai neabejotinai yra vienas dažniausių pasirinkimų ir puiki proga iš aukštai žvilgtelėti į tas gatves, kuriomis važiuojame kasdien, į pastatus, pro kuriuos kiekvieną dieną praeiname, iš aukštai žvilgtelėti į miesto gyvenimą. Pamatysite katedrą, Valdovų rūmus, visą senamiesčio grožį!
  • Ne ką prastesnis pasirinkimas laukia kauniečių ir tų, kurie nori skristi virš šio miesto – skrydis apžvelgiant gražiausias šio miesto vietas pakerės. Kauno grožis atsiskleis Jums iš paukščio skrydžio! Senamiestis, Pažaislio vienuolynas ir kitos įstabios šio didmiesčio vietos abejingų nepaliks.
  • Dovanai labai tiks čekiai skrydžiui, kurio vietą gali pasirinkti pats paslaugos naudotojas. Gal tai bus Vilnius, o gal Kaunas, Palanga, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai? Kuo daugiau pasirinkimo galimybių turi dovanos gavėjas ir kuo mažiau dovana įpareigoja bei riboja, tuo geriau.
  • O ar įsivaizduojate, kaip gražioji Baltijos jūra atrodo iš aukštai? Tai štai – skrydis oro balionu Klaipėdoje, Palangoje suteiks progą pamatyti šį kerintį vaizdą! Po Jūsų kojomis atsivers pajūrio gyvenvietės ir jūros bangos.

Tai tik keli pasirinkimų variantai. Beta.lt svetainėje galite rinktis iš kuponų skrydžiui oro balionu įvairovės pagal tai, kur norėtumėte paslauga pasinaudoti, kiek asmenų skris, ką norėtumėte pamatyti iš aukštai, taip pat skiriasi ir kainos, pasiūlymų sąlygos. Galima rinktis ir skrydžio su pikniku variantą.

Kuponai skrydžiui oro balionu iš Beta.lt: kodėl verta rinktis čia?

Mūsų el. parduotuvėje rinktis kuponus labai patogu, nes asortimentą galite filtruoti pagal miestą (kuponai skrydžiui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Trakuose ar kt.), kainą, asmenų skaičių.

Jums siūlome pramogas labai patrauklia kaina – su nuolaida ar be jos mūsų kainos tikrai paliks malonų įspūdį ypač, jei norite pirkti su akcija ir mokėti pigiau.

Pirkti iš Beta.lt bus patogu, operatyvu ir saugu. Išsirinkite tinkamiausius kuponus ir gaukite juos netrukus!

Kokias oro pramogas galime pasiūlyti?add

BETA.LT siūlo: skrydį oro balionu, parasparniu, apžvalginį skrydį, šuolį parašiutu, pilotavimo pamoką ir kitas oro pramogas. Įsigykite oro pramogas BETA.LT portale greitai ir patogiai. PRAMOGOS kategorijoje rinkitės Jus dominanį ORO PRAMOGOS filtrą. Jeigu naudojatės savo mobiliuoju įrenginiu, puslapio viršuje esančiuose pasirinkimuose pasirinkite PRAMOGOS ir spustelėkite ORO PRAMOGOS pasirinkimą. Pasirinkite norimą oro pramogą. Nustatykite miestą. Jeigu žinote kiek pramogoms norite išleisti, nustatykite kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks visus norimus oro pramogų pasiūlymus.

Kodėl verta rinktis Beta.lt ieškant pramogų?add

Jei norite užsisakyti Jums labiausiai patinkančias pramogas, rinkitės internetinę svetainę BETA.LT, čia lengvai ir greitai rasite norimas pramogas naudodami paieškos filtrą. Čia Jūs rasite daug įdomių oro, vandens ar šeimai su vaikais skirtų pramogų. Tiek aktyvias, tiek kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas galite užsakyti pasirinktame jums labiausiai patinkančiame mieste. Beta.lt pramogas galite pirkti ne tik sau, bet ir dovanoti artimiesiems ar draugams. Užsakymo metu užrašykite asmeninę žinutę ant puslapyje pasirinktos atvirutės, kuri paskui bus įdėta į šventinį dovanų voką ir išsiųsta Jūsų nurodytam adresatui. BETA.LT galite įsigyti dovanų kuponą konkrečiai pramogai arba suminį dovanų kuponą, kuris leis pasinaudoti bet kuria publikuojama pramoga. Tiek įprastas, tiek suminis dovanų kuponas galioja visus 12 mėnesių nuo įsigijimo datos.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė