Mieli kauniečiai, jeigu pasiilgote azarto ir ieškote kur galėtumėte jo pasisemti, pramoginis šaudymas Kaune bus kaip tik Jums. Nesvarbu, ar ieškote šaudymo ginklais, lazeriais, o gal norite pašaudyti lauke į lėkštes ar netgi iš lankų – šio tipo pramogos užtikrins Jūsų kasdienybei nepamirštamų įspūdžių, galinčių padėti atrasti naują hobį.

 

ŠAUDYMAS KAUNE – KO TIKĖTIS?

Vaikams labiausiai rekomenduojame šaudymą lazeriais, nes ši pramoga yra visai nepavojinga. Tačiau galimybė patirti tikro kovos lauko azartą gali patikti ne tik jauniesiems klientams, o kiekvienam kada nors svajojusiam pabūti kompiuterinio žaidimo viduje. Šaudymas lazeriais taip pat gali tapti smagiu laiko praleidimu didelei kompanijai – pavyzdžiui, draugo gimtadienio šventei švęsti.

 

Jeigu šaudymas Jums ne naujiena ir norite išsimėginti save sudėtingesnėmis sąlygomis, Jums patiks šaudymas į lėkštes, kuris įprastai vyksta lauke. Judantis taikinys – į orą išmestos lėkštelės – bei nebūtinai palankios oro sąlygos pridės papildomą sudėtingumo lygmenį, tad su kiekvienu pataikymu tapsite vis geresniais šaudymo specialistais.

 

Tuo tarpu norintiems sužinoti, koks pasaulis buvo egzistuojant vien primityviems ginklams, siūlome išmėginti šaudymą lankais. Ši pramoga galėtų atstoti ir aktyvią treniruotę, nes įtempti lanką ir tinkamai nusitaikyti į taikinį reikalauja nemažai jėgų.

 

O gal Jus vilioja parako kvapas ir galimybė pašaudyti tikrais koviniais ginklais? Kulkinis šaudymas, kuris dažniausiai vyksta vidaus šaudykloje, Jus sužavės labiausiai. Tikrų ginklų rūšių yra be galo daug, todėl pirmiausiai svarbu suvokti savo galimybes ir poreikius.

 

Pavyzdžiui, reikia nusiteikti, kad itin galingi ginklai – tokie, kaip snaiperių šautuvai arba „Kalašnikov" ginklas, bus masyvūs ir sunkūs, todėl sudėtingiau naudojami, o jų šūvis bus itin garsus. Tuo tarpu revolveriai ir pistoletai bus kompaktiški, su mažiau detalių, tad jais naudotis bus paprasčiau įvairiems klientams.

 

TEISINGAS KOVINIO GINKLO NAUDOJIMAS

Pradedantiesiems svarbu išsiaiškinti, kaip teisingai elgtis su ginklais – tam yra siūlomos šaudymo pamokos su patyrusiais šauliais. Tokios pamokos padės perprasti pasirinkto ginklo valdymą greičiau, tačiau pagrindines gaires galima išsiaiškinti dar prieš tai. Esminės ginklų naudojimo taisyklės:

 

  • su kiekvienu ginklu elgtis taip, lyg jis būtų užtaisytas;
  • visada laikyti ginklą nukreiptą saugia kryptimi;
  • iki bus pilnai pasiruošta šūviui, nelaikyti piršto ant gaiduko.

 

Svarbiausia niekada nepamiršti, kad vien paėmus į rankas kovinį ginklą Jūsų šansai kažką sužeisti išauga labai stipriai ir juo naudotis reikia be galo atsargiai bei apgalvotai.

 

DOVANA AZARTO GERBĖJAMS

Mūsų siūlomas šaudymo kuponas su galimybe išmėginti kelis ginklus arba pramogai skirtas konkrečios sumos dovanų čekis gali tapti unikalia dovana svarbiam žmogui. Šaudymas Kaune ypač patiks tiems, kurie geriausiai laisvalaikį įsivaizduoja kupiną įspūdžių bei azarto. Pigiau šią bei kitas pramogas galite įsigyti Beta.lt – pasiūlymai su akcija Jūsų lauks pagrindiniame puslapyje.

 

Pramogos Trakuose, ypač vasaros metu, nenuvils nei aktyvaus, nei lėto tempo mėgėjų. Pramogos čia – tai ne tik Trakų pilies lankymas, ne tik kibinų valgymas ar karaimų namelių apžiūrinėjimas; visų pirma tai – daugybė vandens pramogų: plaukiojimas irklentėmis, valtimis, laivais, jachtomis ar katamaranais. Taip pat, jeigu siekiate apsilankyti ne tik centre, bet ir aplink Trakus ir pamatyti daugiau šio kurorto apylinių, Jums patiks jodinėjimas žirgais. Galiausiai, viena iš gerų pramogų gali būti ir poilsis – o Trakuose tikrai rasite puikių vietų patogiai apsistoti ir praleisti, pavyzdžiui, romantišką savaitgalį dviese. Žinoma, atkeliauti su šeima čia taip pat verta, nes tiek vandens, tiek visokios kitokios pramogos bus tinkamos ir vaikams. Vasarą galėsite iki soties turkštis ežeruose, skristi oro balionu, o žiemą – važinėti ant ledo pačiūžomis! Na, o jeigu norite apie kiekvieną pramogą pasiskaityti plačiau, peržvelkite informaciją, pateiktą žemiau.

 

PRAMOGOS TRAKUOSE ŠEIMAI

Vasarą Trakuose apsilankyti su vaikais tikrai verta. Nuostabios apylinkės tikrai sužavės Jūsų mažuosius, o gamtoje, prie puikių ežerų, galėsite pasideginti ir pasimaudyti. Tai – puiki vieta, kur ne baseine galėtumėte savo atžalas dar ir pamokinti plaukti! Tik nepamirškite kremų nuo saulės bei purškalo nuo uodų, nes nudegti saulėje yra be galo paprasta, ypač vaikams, o uodai bei erkės šiose apylinkėse ypač paplitę. Taigi, geriau jau apsisaugoti.

 

Be maudynių su vaikais čia bus smagu paplaukioti laivu ar katamaranais / vandens dviračiais. Taip galėsite apžvelgti visas nuostabias apylinkes bei patyrinėti čia vandens kelyje pasitaikančias mažas ežero saleles. Vaikams tai gali tapti nemenku nuotykiu!

 

Dar verta čia nusivesti vaikus į kibinines ir papasakoti jiems apie tai, kaip Vytautas čia, į Trakus, dar gūdžiais viduramžiais įkurdino karaimų tautą, kurios tradiciniai spalvoti nameliai šioje vietoje dar vis puošia gatveles. Vietovės čia – itin gražios, tad pasivaikščiojimai su šeima su galutiniu tašku kavinėje tikrai bus geras pasirinkimas.

 

Na, tačiau, žinoma, tikrai suprantama yra, jog vaikams kartais neužtenka pasivaikščiojimų, maudynių ežere ir skanaus maisto, kad jaustųsi gerai praleidę laiką. Jiems reikia „mažų žmonių" pramogų, kurios padės išmokti, sužinoti kažko naujo. Jeigu turite smalsius vaikučius, tuomet Jums siūlytume aplankyti dinozaurų parką, įsikūrusį kiek toliau Trakų centro, bet tikrai vertą dėmesio. Čia vaikai gaus progą pamatyti atkurtus realaus dydžio dinozaurus, pašokinėti ant pripučiamo lauko ir vidaus batuto, pasisupti karuselėje, pravažiuoti traukinuku, pasisūpuoti ant sūpynių.

 

PRAMOGOS TRAKUOSE DVIEMS

Dviems atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką Trakuose sudėtinga tikrai nebus. Ilgi, romantiški pasivaikščiojimai siauromis jaukiomis gatvelėmis palei ežerą, muziejus Trakų pilyje, skanus maistas kone kiekvienoje kurorto kavinėje... Trakai – tikrai puiki vieta praleisti poilsines atostogas poroje. Čia yra daugybė viešbučių, svečių namų ir vilų jaukiai apsistoti ir praleisti savaitgalį, o gal net ir ilgiau. Darbo dienomis čia būti dar smagiau, nes nėra tokio didelio žmonių srauto.

 

Tik ką geriausia būtų nuveikti dviese šiame populiariame Lietuvos kurorte? Vėlgi labai siūlome išmėginti vandens pramogas – čia jų, kaip ežerų regione, yra daugybė. Galite išsinuomoti plaukimą laivu, kas suteiktų Jūsų buvimui kartu šiame mieste kitokios perspektyvos – iš vandens! Šiltesniais orais labai siūlome paplaukioti irklentėmis, nes net įkritus į vandenį neteks drebėti. Taip pat verta nuomotis katamaranus / vandens dviračius – papildomas privalumas, kad tai dar ir gera mankšta! Jeigu orai visgi lietingesni, tuomet via tiek verta išeiti pasivaikščioti palei ežerus su skėčiais, o nuėjus kelio galą jaukiai pasėdėti kavinukėse su sultiniu bei kibinais. Kartais per lietų ežeras gali atrodyti dar įdomesnis, pilnesnis gyvybės, o lietaus gaiva ir garantuotai mažesnis žmonių srautas gali suteikti visai kitokią ramybės būseną nuolat šurmuliuojančiame vasaros sezonu kurorte. 

 

PAS MUS ĮSIGYTI PRAMOGAS TRAKUOSE – VERTA!

Jeigu neturite savo automobilio, neverta nusiminti – į Trakus iš Vilniaus kursuoja traukinys ir autobusai, kurių dėka Jūsų kelionė tikrai neužtruks ir nekainuos brangiai. O, kad sutaupyti būtų dar paprasčiau, siūlome pramogas Trakuose įsigyti pas mus! Internetu tai – ne tik paprasta, bet ir pigiau, tad verta ir finansiniu, ir laiko aspektu. Be to, pasiūlymai su akcija garantuos Jums, kad niekur kitur nerasit geresnės kainos. Na, o galiausiai, daug lengviau pramogas susiplanuoti iš anksto, nei galvoti, kuo užsiimti iš anksto nepasidomėjus, todėl mūsų paieškos laukelyje įvedę „Pramogos Trakuose" matysite viską nuo irklenčių iki skrydžių oro balionu. Tereiks išsirinkti, kam nuotaika šįkart! Tad čiupkite mūsų kuponą ar čekį ir keliaukite pramogauti į Trakus dar šiandien!

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip išsirinkti pramogą Lietuvoje?add

Jeigu neturite daug laiko, o labai norisi papramogauti, tai darykite Lietuvoje. BETA.LT portale, kategorijoje PRAMOGOS, Jūsų kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrano kairėje pusėje atsiras pramogų filtras. Rinkitės oro, vandens, šeimai su vaikais skirtas aktyvias ar kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas. Jeigu naudojatės savo mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje atsiras ir papildomi pramogų pasirinkimai. Išsirinkę norimą pramogą, nustatykite miestą, kuriame norėsite pramogauti ir pramogose dalyvaujančių asmenų skaičių. Jeigu žinote, kiek galite pramogoms išleisti pinigų, nustatykite Jus tenkinančią kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks Jūsų norimus pramogų pasiūlymus. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Kiek laiko galioja pramogų kuponas?add

Besidomintiems, kiek laiko gali galioti pramogų kuponas, primename, jog jo galiojimo laikas yra nurodytas įsigijimo ir pasiūlymų sąlygose bei pramogų apraše. Dažniausiai pramogų kuponai galioja 3 arba 6 mėnesius. Jeigu kuponą gavote dovanų, tuomet jis arba dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos. Be to, perkant paslaugas prisiregistravus prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, tada suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Taip pat Jūs galite pridėti neribotą skaičių įvairių pramogų arba paslaugų į savo krepšelį. Tam naudokite pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ.