Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • Asmenų skaičius keyboard_arrow_down
 • Plaukimas laivu, jachta

  Nors pasiplaukiojimas jachta ar laiveliu paprastai apibūdinamas kaip itin romantiška pramoga, ji drauge gali būti ir labai smagi ar net pašėlusi!
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  Kelionė pramoginiu laivu FORELLE iš Klaipėdos į Juodkrantę ir atgal
  JAU NUO GEGUŽĖS 1 D.
  Pasiplaukiojimas JACHTA kompanijai Galvės ežere
  iki 8 asmenų iki 8 asmenų
  1 valanda 1 valanda
  12 mėnesių 12 mėnesių
  29
  40 €
  1 val. pasiplaukiojimas katamaranu DVIEM
  2 asmenys 2 asmenys
  1 valanda 1 valanda
  12 mėnesių 12 mėnesių
  19
  Pramoginis pasiplaukiojimas greitaeigiu kateriu GEMI 690
  Nuo 60

  Jei dievinate vandens pramogas, o visi vandens pramogų parkai jau išbandyti po daug kartų, siūlome šį tą išskirtinio, nekasdienio ir labai žavaus – plaukimą jachta ar laivu. Kuponai šioms pramogoms bus bilietas į geriausią Jūsų laisvalaikį arba tobula dovana mylimam žmogui.

  Dovanų čekis plaukimui jachta ar laivu – romantiška dovana dviem ir ne tik...

  Plaukimas laivu, jachta, kateriu ar kita vandens transporto priemone tikrai bus išskirtinis laikas, kurį galite paversti labai smagia arba jaukia ir švelnumu alsuojančia gera dovana.

  Jaukus ir romantiškas plaukimas jachta dviem neabejotinai bus ideali dovana porai vestuvių metinių, Kalėdų, Valentino dienos ar kita proga. Šiuolaikiniai žmonės dažnai taip įsisuka į darbų ir rutinos verpetą, jog pamiršta vienas kitam skirti kokybiško laiko. Tad tokia išvyka leis į santykius įlieti harmonijos.

  Taip pat pasiplaukiojimas laivu bus šauni dovana šeimai – geras laikas laukia ir suaugusių, ir vaikų. Tad ieškantys dovanos šeimai su vaikais šį pasiūlymą turėtų apsvarstyti. Dovanų čekis pasiplaukiojimui laivu ar jachta nudžiugins bet ką, kas neabejingas harmoningam, ramiam laisvalaikiui gamtoje.

  Rinkdamiesi konkretų pasiūlymą įvertinkite, kiek yra dovanos gavėjų, kas naudosis pramoga, kiek vaikams metų, koks miestas dovanos gavėjams būtų patogiausias (mūsų asortimente yra kuponai, kuriuos panaudosite Kaune, Trakuose, Klaipėdoje, Birštone ir kt.).

  Ką siūlome Jums?

  Kiekvienam iš Jūsų suteikiame plačias pasirinkimo galimybes. Mūsų kuponai skiriasi tam tikromis savybėmis:

  • Pramogos dalyvių skaičius. Vandens transporto priemonių nuoma skirti vienam, dviem, 6, 8, 12 ar net 15 asmenų kompanijai. Pastarieji – didesnei grupei skirti – dovanų čekiai labai paklausūs gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams.
  • Miestas. Turime kuponų, su kuriais pramogausite Kaune, Birštone, Klaipėdoje ar kt.
  • Vandens telkinys. Rinkitės pasiplaukiojimą Nemune, Kuršių mariose ar kitur Lietuvoje.
  • Transporto priemonė. Rinkitės kuponus, kurie suteiks progą plaukti ištaiginga jachta, laivu, katamaranu, greitaeigiu kateriu ar kt.
  • Pramogos trukmė. Siūlome rinktis valandos, 3, 5 ar kito laikotarpio pasiplaukiojimą.
  Šie kuponai – raktas į nepamirštamą, labai smagų laisvalaikį. Drauge tai proga praleisti laiko su mylimais žmonėmis, pasimėgauti geriausia draugija, susikurti gražių prisiminimų ir dovanoti vieni kitiems kokybišką laiką drauge.

  Kuponai pasiplaukiojimui laivu ar jachta iš Beta.lt internetu: kodėl verta rinktis čia?

  Jei artėjant savaitgaliui žada gerus orus ir Jūs norite nuveikti šį tą nekasdienio bei įsimintino, plaukimas jachta bus būtent tai, ko Jums reikia. O galbūt svajojate patirti greitaeigio katerio dovanojamą adrenaliną? Mūsų pasiūloje tikrai išsirinksite šį tą, kas idealiai atitiks Jūsų norus bei galimybes.

  Mūsų svetainėje ne tik pigiau pirkti, bet ir labai patogu rinktis – prie pasiūlymų pateikiamas išsamus aprašymas, tiksli kaina, nurodoma akcija, jei tokia taikoma (neretai mūsų nuolaida siekia didelę dalį sumos!), pateikiamos kupono panaudojimo sąlygos.


  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: