Visi žinome, koks sportas yra svarbus pilnaverčiam gyvenimui užtikrinti: aktyviai leidžiamas laikas padeda sustiprėti raumenims, širdžiai, taip pat padeda palaikyti tinkamą smegenų veiklą ir net gerina psichologinę sveikatą. Turbūt nė nereikia aiškinti visų privalumų – belieka tik pakviesti Jus nepasiduoti ant pečio sėdinčiam velniukui ir keliauti deginti kalorijų į sporto salę! Nesvarbu, ar esate profesionalai, ar pradedantieji, ar ieškote klubo vyrams, ar moterims, ar tinkamo paaugliams – pataikėte į tinkamą vietą. Kodėl? Nes su Beta.lt apsilankymas sporto klube arba klubo abonementas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje, ir kituose miestuose kainuos Jums pigiau (ypač akcijų metu!). Mūsų pasiūlymai – ne tik geriausia kaina, bet ir sulaukiantys geriausių atsiliepimų. Pabandykite ir nepamirškite įvertinti ir Jūs! Tik kada geriau eiti sportuoti? Kodėl rinktis būtent sporto klubus? Kaip išsirinkti Jums tinkamą vietą? Į šiuos klausimus atsakėme žemiau!

 

GERIAU SPORTUOTI RYTE AR VAKARE?

Pradėkime nuo to, kad geriausia treniruotė yra ta, kurią iš tikrųjų darote. Svarbesni vertinimo faktoriai už bet kokius mokslinius tyrimus ar subjektyvią nuomonę apie tai, kada turėtumėte eiti sportuoti, yra nuobodūs Jūsų kasdieniai klausimai: kada iš tikrųjų galite eiti į sporto salę? Kada jaučiatės aktyvesni? Kuriuo metu sportuojant Jums patogiau suderinti darbą ir asmeninį gyvenimą? Tik atsakę į šiuos klausimus galėsite pasirinkti laiką tinkamiau. Na, o šiaip yra natūralu, kad skirtingi klientai turi skirtingas dienotvarkes ir tikslus, tad vyturiai išloš vienose srityse, kol pelėdos – kitose.

 

Sportas ryte, dar prieš pusryčius, yra itin naudingas norintiems numesti kelis nereikalingus kilogramus, nes būtent tuomet organizmas yra pasiruošęs atiduoti daugiausiai energijos ir kalorijos deginamos greičiausiai. Priežastis ta, kad riebalų „deginimas" vyksta natūraliai, nes, vietoj gautų kalorijų iš maisto, sporto metu naudojami atsarginiai ištekliai pačiame kūne.

 

Kita vertus, jeigu dirbate nuo ankstaus ryto, tad negalit keltis dar anksčiau, arba laikote save pelėdomis, nesijaudinkite – popietė ar vakaras taip pat yra puikus laikas mankštintis, jei tai darote teisingai. Energija ir našumas gerėja vėliau – dienai bėgant dauguma žmonių turi didesnį jėgos ir ištvermės lygį. Puiki žinia kardio mėgėjams – tyrimai rodo, kad vakarais besimankštinantiems žmonėms išsekti užtrunka ilgiau, todėl galite ilgesnį laiko tarpą užsiimti ištvermės reikalaujančiu sportu, kaip bėgimas, plaukimas, ir t.t.

 

Galiausiai, jeigu norite sportuoti tada, kada jaučiatės pilni jėgų, ir tai nuo paros laiko nepriklauso – galite rinktis klubus, kurie dirba 24/7. Šie, visą parą dirbantys, klubai taip pat tiks ir mėgstantiems turėti ilgas treniruotes, nes juose nebūna ribojama nei kada galite į salę įeiti, nei kiek joje turite praleisti laiko.

 

KODĖL VERTA SPORTUOTI BŪTENT SPORTO KLUBE?

Tiems, kuriems sporto klubai atrodo kaip gąsdinanti vieta dėl didelio sportuojančių žmonių srauto – siūlome bent kelis kartus nueiti prieš nusprendžiant, kad tai nėra Jums. Gali atrodyti, kad jeigu kažko nemokate, visi Jus stebės ir smerks už tai, kad tam tikrus dalykus darote neteisingai. Dažniausiai pasitaikanti baimė – kad sporto klubai yra tik labai gerai fiziškai pasirengusiems žmonėms, o tiems, kurie niekad nėra sportavę, ten ne vieta. O iš tiesų, juk sportuoti ir einama tam, kad sustiprėtumėte ir pasirūpintumėte savo kūnu! Be to, kiekvienas mankštos metu būna susikoncentravęs į savo atliekamus pratimus ar į muziką ausinukuose, tad absoliuti dauguma žmonių nekreips jokio dėmesio į tai, ką veikiate Jūs. Todėl labai svarbu pamėginti sportuoti klube bent kelis kartus, kad pajaustumėte, kaip iš tiesų nesvarbu, kas ką galvoja ir labiau apsiprastumėte su sportuojančių žmonių aplinka.

 

Na, bet kodėl sportuoti klubuose verta? Visų pirma, todėl, kad sportuojančių žmonių aplinka motyvuoja – jeigu jau atėjote, vadinasi, reikia eiti prie reikalo, o ne sėdėti socialinėse medijose. Be to, didelis sporto klubų privalumas, lyginant su namais – viskas, ko Jums gali prireikti norimo intensyvumo treniruotei, bus vienoje vietoje: treniruokliai, įvairios priemonės jogai, svarmenys, filtruotas vanduo. Asmeninius daiktus galima susidėti į spinteles (tik dažniausiai reikia turėti nuosavą spynelę), o po sporto galima nusiprausti patogiai įrengtuose dušuose. Tik nepamirškite dušuose laikytis higienos reikalavimų! Galiausiai, dauguma sporto klubų turi ir aparatą su sportuojantiems tinkančiais ir daug proteino turinčiais užkandžiais, tad po treniruotės galėsite ir pasistiprinti.

 

KAIP SPORTUOTI SALĖJE?

Idealiu atveju specialistai siūlo aktyvia veikla užsiimti 3-4 kartus per savaitę. Tik visada svarbu pradėti treniruotę nuo apšilimo ir skirti bent 10 minučių prasitampymui, padaryti lengvo intensyvumo mankštą. Tam itin tinka ėjimas, bėgimas, šuoliukai. Apšilimas yra labai svarbus, nes jis paruošia kūną fiziniam krūviui, atpalaiduoja raumenis ir sumažina traumų riziką. Tuomet treniruotės metu mažiau traukia raumenis ir sumažinama pieno rūgšties susidarymo tikimybė, dėl kurios atsiranda mėšlungis bei raumenų skausmai.

 

Vėliau renkantis mankštos tipą viskas priklauso nuo Jūsų gebėjimų ir tikslų. Jeigu norite sustiprinti konkrečią raumenų grupę – pavyzdžiui, kojas – tuomet reiktų pasidomėti pratimais kojoms ir naudotis joms skirtais treniruokliais. Paveiksliukuose ant treniruoklių būna užrašyta, kaip jais reikia naudotis, ten taip pat paprastai pažymima, kurie raumenys naudojantis tuo konkrečiu treniruokliu veikia.

 

Svarbiausia niekada nebijoti paklausti klube sportuojančių žmonių dėl taisyklingo treniruoklių naudojimo – dauguma mielai Jums padės. Jeigu visgi jaučiatės nejaukiai kalbindami nepažįstamuosius, pirmoms treniruotėmis galite paprašyti ir trenerio pagalbos, kuris viską paaiškins ir sudarys programą pagal Jūsų gebėjimus ir tikslus.

 

KAIP IŠSIRINKTI SPORTO KLUBĄ?

Šiuolaikiniame pasaulyje laikas yra labai brangus, todėl svarbu, kad sporto klubai būtų arti namų ar darboviečių, o darbo laikas būtų suderinamas su Jūsų dienotvarke. Todėl pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis sporto salę, yra kaip patogu bus Jums ten nukeliauti. Jeigu klubą yra sunku pasiekti, turbūt ir rasti jėgų sportuoti bus sudėtinga – o ugdant gerus įpročius yra be galo svarbu, kad to įpročio neapsunkintų kitos aplinkybės.

 

Dar reikia žinoti, ko norisi iš vietos – gal Jums patinka mažos ir jaukios vietos? Tuomet neikite į pačius didžiausius sporto klubus. Gal Jums svarbu, kad po treniruotės galėtumėte atsipalaiduoti pirtyje ar baseine? Tokie sporto klubai bus brangesni, bet verti savo kainos. O gal Jums svarbiausia yra didelis treniruoklių pasirinkimas ar galimybė pasirengti sporto programą su treneriu? Tuomet išsirinkite vietą, kuri turi gerai įvertintus trenerius bei daug naujos įrangos.

 

DOVANOKITE SVEIKATĄ

Geriausi pasiūlymai sporto klubams taip pat gali tapti dovana Jūsų bičiuliams ar artimiesiems, kurie seniai norėjo išmėginti treniruoklių sales – tik svarbu žinoti, ar jie tikrai to nori, kad dovana nenueitų veltui! Tokiam atvejui siūlome įsigyti paslaugas per mūsų puslapį ir padovanoti abonementą ar vienkartinį apsilankymą kitam žmogui naudojantis Beta.lt dovanų kuponu ar čekiu. Na, o šiaip, neturintiems įpročio sportuoti, treniruotė gali atrodyti kaip sunkus darbas, tad jeigu norite tokia dovana paskatinti kitą sportuoti, nepamirškite ir pasiūlyti palaikyti kompaniją – tokiu atveju pasirūpinsite ir kito, ir savo sveikata vienu metu!

 


 


 

Ar reikalingas specialus pasiruošimas sporto pramogoms?add

Jei jus domina įvairios sportinės pramogos, žinokite, jog tam specialaus pasiruošimo nereikia. Tik būtina objektyviai įvertinti savo fizinius sugebėjimus ir pajėgumą. Pavyzdžiui, jeigu renkatės šuolį parašiutu ar skrydį parasparniu, reikėtų pagalvoti apie tai, ar Jūsų tikrai nesukaustys aukščio baimė. Jeigu Jūsų pasirinkimas būtų vandens sporto pramogos, būtinai reikia mokėti plaukti. Nors naudojantis šia pramoga ir išduodama gelbėjimo liemenė, vien to saugiam pramogavimui gali neužtekti. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val

Kaip išsirinkti pramogą Lietuvoje?add

Jeigu neturite daug laiko, o labai norisi papramogauti, tai darykite Lietuvoje. BETA.LT portale, kategorijoje PRAMOGOS, Jūsų kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrano kairėje pusėje atsiras pramogų filtras. Rinkitės oro, vandens, šeimai su vaikais skirtas aktyvias ar kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas. Jeigu naudojatės savo mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje atsiras ir papildomi pramogų pasirinkimai. Išsirinkę norimą pramogą, nustatykite miestą, kuriame norėsite pramogauti ir pramogose dalyvaujančių asmenų skaičių. Jeigu žinote, kiek galite pramogoms išleisti pinigų, nustatykite Jus tenkinančią kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks Jūsų norimus pramogų pasiūlymus. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Poilsis