Visi žinome, koks sportas yra svarbus pilnaverčiam gyvenimui užtikrinti: aktyviai leidžiamas laikas padeda sustiprėti raumenims, širdžiai, taip pat padeda palaikyti tinkamą smegenų veiklą ir net gerina psichologinę sveikatą. Turbūt nė nereikia aiškinti visų privalumų – belieka tik pakviesti Jus nepasiduoti ant pečio sėdinčiam velniukui ir keliauti deginti kalorijų į sporto salę! Nesvarbu, ar esate profesionalai, ar pradedantieji, ar ieškote klubo vyrams, ar moterims, ar tinkamo paaugliams – pataikėte į tinkamą vietą. Kodėl? Nes su Beta.lt apsilankymas sporto klube arba klubo abonementas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje, ir kituose miestuose kainuos Jums pigiau (ypač akcijų metu!). Mūsų pasiūlymai – ne tik geriausia kaina, bet ir sulaukiantys geriausių atsiliepimų. Pabandykite ir nepamirškite įvertinti ir Jūs! Tik kada geriau eiti sportuoti? Kodėl rinktis būtent sporto klubus? Kaip išsirinkti Jums tinkamą vietą? Į šiuos klausimus atsakėme žemiau!

 

GERIAU SPORTUOTI RYTE AR VAKARE?

Pradėkime nuo to, kad geriausia treniruotė yra ta, kurią iš tikrųjų darote. Svarbesni vertinimo faktoriai už bet kokius mokslinius tyrimus ar subjektyvią nuomonę apie tai, kada turėtumėte eiti sportuoti, yra nuobodūs Jūsų kasdieniai klausimai: kada iš tikrųjų galite eiti į sporto salę? Kada jaučiatės aktyvesni? Kuriuo metu sportuojant Jums patogiau suderinti darbą ir asmeninį gyvenimą? Tik atsakę į šiuos klausimus galėsite pasirinkti laiką tinkamiau. Na, o šiaip yra natūralu, kad skirtingi klientai turi skirtingas dienotvarkes ir tikslus, tad vyturiai išloš vienose srityse, kol pelėdos – kitose.

 

Sportas ryte, dar prieš pusryčius, yra itin naudingas norintiems numesti kelis nereikalingus kilogramus, nes būtent tuomet organizmas yra pasiruošęs atiduoti daugiausiai energijos ir kalorijos deginamos greičiausiai. Priežastis ta, kad riebalų „deginimas" vyksta natūraliai, nes, vietoj gautų kalorijų iš maisto, sporto metu naudojami atsarginiai ištekliai pačiame kūne.

 

Kita vertus, jeigu dirbate nuo ankstaus ryto, tad negalit keltis dar anksčiau, arba laikote save pelėdomis, nesijaudinkite – popietė ar vakaras taip pat yra puikus laikas mankštintis, jei tai darote teisingai. Energija ir našumas gerėja vėliau – dienai bėgant dauguma žmonių turi didesnį jėgos ir ištvermės lygį. Puiki žinia kardio mėgėjams – tyrimai rodo, kad vakarais besimankštinantiems žmonėms išsekti užtrunka ilgiau, todėl galite ilgesnį laiko tarpą užsiimti ištvermės reikalaujančiu sportu, kaip bėgimas, plaukimas, ir t.t.

 

Galiausiai, jeigu norite sportuoti tada, kada jaučiatės pilni jėgų, ir tai nuo paros laiko nepriklauso – galite rinktis klubus, kurie dirba 24/7. Šie, visą parą dirbantys, klubai taip pat tiks ir mėgstantiems turėti ilgas treniruotes, nes juose nebūna ribojama nei kada galite į salę įeiti, nei kiek joje turite praleisti laiko.

 

KODĖL VERTA SPORTUOTI BŪTENT SPORTO KLUBE?

Tiems, kuriems sporto klubai atrodo kaip gąsdinanti vieta dėl didelio sportuojančių žmonių srauto – siūlome bent kelis kartus nueiti prieš nusprendžiant, kad tai nėra Jums. Gali atrodyti, kad jeigu kažko nemokate, visi Jus stebės ir smerks už tai, kad tam tikrus dalykus darote neteisingai. Dažniausiai pasitaikanti baimė – kad sporto klubai yra tik labai gerai fiziškai pasirengusiems žmonėms, o tiems, kurie niekad nėra sportavę, ten ne vieta. O iš tiesų, juk sportuoti ir einama tam, kad sustiprėtumėte ir pasirūpintumėte savo kūnu! Be to, kiekvienas mankštos metu būna susikoncentravęs į savo atliekamus pratimus ar į muziką ausinukuose, tad absoliuti dauguma žmonių nekreips jokio dėmesio į tai, ką veikiate Jūs. Todėl labai svarbu pamėginti sportuoti klube bent kelis kartus, kad pajaustumėte, kaip iš tiesų nesvarbu, kas ką galvoja ir labiau apsiprastumėte su sportuojančių žmonių aplinka.

 

Na, bet kodėl sportuoti klubuose verta? Visų pirma, todėl, kad sportuojančių žmonių aplinka motyvuoja – jeigu jau atėjote, vadinasi, reikia eiti prie reikalo, o ne sėdėti socialinėse medijose. Be to, didelis sporto klubų privalumas, lyginant su namais – viskas, ko Jums gali prireikti norimo intensyvumo treniruotei, bus vienoje vietoje: treniruokliai, įvairios priemonės jogai, svarmenys, filtruotas vanduo. Asmeninius daiktus galima susidėti į spinteles (tik dažniausiai reikia turėti nuosavą spynelę), o po sporto galima nusiprausti patogiai įrengtuose dušuose. Tik nepamirškite dušuose laikytis higienos reikalavimų! Galiausiai, dauguma sporto klubų turi ir aparatą su sportuojantiems tinkančiais ir daug proteino turinčiais užkandžiais, tad po treniruotės galėsite ir pasistiprinti.

 

KAIP SPORTUOTI SALĖJE?

Idealiu atveju specialistai siūlo aktyvia veikla užsiimti 3-4 kartus per savaitę. Tik visada svarbu pradėti treniruotę nuo apšilimo ir skirti bent 10 minučių prasitampymui, padaryti lengvo intensyvumo mankštą. Tam itin tinka ėjimas, bėgimas, šuoliukai. Apšilimas yra labai svarbus, nes jis paruošia kūną fiziniam krūviui, atpalaiduoja raumenis ir sumažina traumų riziką. Tuomet treniruotės metu mažiau traukia raumenis ir sumažinama pieno rūgšties susidarymo tikimybė, dėl kurios atsiranda mėšlungis bei raumenų skausmai.

 

Vėliau renkantis mankštos tipą viskas priklauso nuo Jūsų gebėjimų ir tikslų. Jeigu norite sustiprinti konkrečią raumenų grupę – pavyzdžiui, kojas – tuomet reiktų pasidomėti pratimais kojoms ir naudotis joms skirtais treniruokliais. Paveiksliukuose ant treniruoklių būna užrašyta, kaip jais reikia naudotis, ten taip pat paprastai pažymima, kurie raumenys naudojantis tuo konkrečiu treniruokliu veikia.

 

Svarbiausia niekada nebijoti paklausti klube sportuojančių žmonių dėl taisyklingo treniruoklių naudojimo – dauguma mielai Jums padės. Jeigu visgi jaučiatės nejaukiai kalbindami nepažįstamuosius, pirmoms treniruotėmis galite paprašyti ir trenerio pagalbos, kuris viską paaiškins ir sudarys programą pagal Jūsų gebėjimus ir tikslus.

 

KAIP IŠSIRINKTI SPORTO KLUBĄ?

Šiuolaikiniame pasaulyje laikas yra labai brangus, todėl svarbu, kad sporto klubai būtų arti namų ar darboviečių, o darbo laikas būtų suderinamas su Jūsų dienotvarke. Todėl pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis sporto salę, yra kaip patogu bus Jums ten nukeliauti. Jeigu klubą yra sunku pasiekti, turbūt ir rasti jėgų sportuoti bus sudėtinga – o ugdant gerus įpročius yra be galo svarbu, kad to įpročio neapsunkintų kitos aplinkybės.

 

Dar reikia žinoti, ko norisi iš vietos – gal Jums patinka mažos ir jaukios vietos? Tuomet neikite į pačius didžiausius sporto klubus. Gal Jums svarbu, kad po treniruotės galėtumėte atsipalaiduoti pirtyje ar baseine? Tokie sporto klubai bus brangesni, bet verti savo kainos. O gal Jums svarbiausia yra didelis treniruoklių pasirinkimas ar galimybė pasirengti sporto programą su treneriu? Tuomet išsirinkite vietą, kuri turi gerai įvertintus trenerius bei daug naujos įrangos.

 

DOVANOKITE SVEIKATĄ

Geriausi pasiūlymai sporto klubams taip pat gali tapti dovana Jūsų bičiuliams ar artimiesiems, kurie seniai norėjo išmėginti treniruoklių sales – tik svarbu žinoti, ar jie tikrai to nori, kad dovana nenueitų veltui! Tokiam atvejui siūlome įsigyti paslaugas per mūsų puslapį ir padovanoti abonementą ar vienkartinį apsilankymą kitam žmogui naudojantis Beta.lt dovanų kuponu ar čekiu. Na, o šiaip, neturintiems įpročio sportuoti, treniruotė gali atrodyti kaip sunkus darbas, tad jeigu norite tokia dovana paskatinti kitą sportuoti, nepamirškite ir pasiūlyti palaikyti kompaniją – tokiu atveju pasirūpinsite ir kito, ir savo sveikata vienu metu!

 


 


 

Ar reikalingas specialus pasiruošimas sporto pramogoms?add

Jei jus domina įvairios sportinės pramogos, žinokite, jog tam specialaus pasiruošimo nereikia. Tik būtina objektyviai įvertinti savo fizinius sugebėjimus ir pajėgumą. Pavyzdžiui, jeigu renkatės šuolį parašiutu ar skrydį parasparniu, reikėtų pagalvoti apie tai, ar Jūsų tikrai nesukaustys aukščio baimė. Jeigu Jūsų pasirinkimas būtų vandens sporto pramogos, būtinai reikia mokėti plaukti. Nors naudojantis šia pramoga ir išduodama gelbėjimo liemenė, vien to saugiam pramogavimui gali neužtekti. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val

Kaip išsirinkti pramogą Lietuvoje?add

Jeigu neturite daug laiko, o labai norisi papramogauti, tai darykite Lietuvoje. BETA.LT portale, kategorijoje PRAMOGOS, Jūsų kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrano kairėje pusėje atsiras pramogų filtras. Rinkitės oro, vandens, šeimai su vaikais skirtas aktyvias ar kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas. Jeigu naudojatės savo mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje atsiras ir papildomi pramogų pasirinkimai. Išsirinkę norimą pramogą, nustatykite miestą, kuriame norėsite pramogauti ir pramogose dalyvaujančių asmenų skaičių. Jeigu žinote, kiek galite pramogoms išleisti pinigų, nustatykite Jus tenkinančią kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks Jūsų norimus pramogų pasiūlymus. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Boom Park Impuls Mamoto Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Palangos baseinas Wake Way Villa Alicante SPA Radailiai Splash Park Vichy Vandens Parkas Apollo boulingas 313 Cable Park EG/PX