Vandens parkai ir kitos pramogos – atgaiva kūnui ir sielai bet kokiu metų laiku! Šioje skiltyje sau tinkamą pasiūlymą ras visi, kurių stichija yra vanduo. Gausybė vandens pramogų parkų, baseinų ir pirčių kompleksų, plaukiojimas laivu, plaustu, jachta, vandens motociklu.

Irklente ar banglente, čiuožimas vandenlente, pramoginė žvejyba ir nardymas, plūduriavimas vandens kapsulėje – visa tai Beta.lt Jums siūlo su išties geromis nuolaidomis. Baseinų ir pirčių kompleksas ‒ ideali vieta trumpam atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir atgauti jėgas. Jei poilsiui galite skirti ne kelias valandas, o visą dieną, rinkitės prabangią dienos SPA programą. SPA malonumai gali tapti vertinga dovana artimam žmogui, kuriam linkite sveikatos ir dvasinės pusiausvyros. Šeimas ir draugų kompanijas, norinčias smagiai praleisti laiką kartu, kviečiame apsilankyti vandens pramogų, batutų parkuose. Adrenalino mėgėjams siūlome išmėginti aktyvias vandens pramogas: pasiplaukiojimą galingu vandens motociklu, čiuožimą vandenlente, vandens slidėmis ar nardymą su jūriniais motoroleriais. Net ir pačios netikėčiausios pramogos su Beta.lt lengvai pasiekiamos ir žymiai mažiau kainuoja!

Mėgstantys kokybišką, smagų, turiningą laisvalaikį renkasi iš plataus pramogų spektro. Vienų simpatijas pelno oro pramogos, kitų – auto ir moto, dar kiti dievina sportą ar pastaruoju metu sparčiai populiarėjančias virtualios realybės veiklas. Tačiau kad ir kiek atsirastų naujų pramogų ir didėtų jų įvairovė, iš populiariausių pozicijų nesitraukia vandens pramogoms. Jų pasirinkimas didžiulis, todėl tinkamas išsirinks visi: tiek mėgstantys pasyvesnį laiką vandenyje, tiek dievinantys greitį ir adrenaliną. Jei kaip tik dabar žvalgotės smagių pramogų artėjančiam savaitgaliui ar netrukus prasidėsiančioms atostogoms, šioje Beta.lt kuponų kategorijoje turėsite neįtikėtiną pasirinkimą. Nepamirškite ir to, jog būtent šiame puslapyje slepiasi pačios smagiausios, šauniausios ir daug gero laiko suteiksiančios dovanos!

Populiariausios vandens pramogos

 • Vandens parkai. Pastarieji, galima sakyti, „veteranai" vandens pramogų sektoriuje, nes jau seniai užkariavo daugelio pramogautojų simpatijų.
 • Baseinai ir pirtys. Tobula erdvė vaikams, ir suaugusiems, taip pat senjorams. Baseinai yra ir pramoga, ir sveikata, todėl užima aukštas pozicijas pagal populiarumą. Paprastai toks variantas labai tinka tiems, kurie nemėgsta aktyvaus laisvalaikio, tačiau nori pasilepinti vandens malonumais.
 • Vandens batutai. Šiltuoju metų laiku jų populiarumas neįtikėtinas. Ir tai nestebina, mat pliūpsnis geriausių emocijų ir šaunus laikas čia garantuoti tiek suaugusiems, tiek vaikams.
 • Wake parkai. Pastarieji laukia vandenlenčių mylėtojų, kurių gretos kasmet sparčiai didėja. Tai puiki proga geram laisvalaikiui, o taip pat ir galimybė tiems, kurie trokšta išbandyti šį tą naujo.
 • Pasiplaukiojimai laivais, jachtomis. Tai neabejotinai vienos romantiškiausių pramogų vandenyje, todėl labai dažnai tampa porų pasirinkimu arba tobula dovana dviem. Tai proga pabūti dviese ir skirti kokybiško laiko vienas kitam. Tiesa, pasiplaukiojimai itin geras sprendimas ir draugų kompanijoms, gimtadieniams, krikštynoms, mergvakariams ar bernvakariams.
 • Irklentės. Itin mėgiamos jaunimo, tačiau smagaus laiko galimybes su irklentėmis atranda ir brandaus amžiaus asmenys. Tai puikiai tinka mėgstantiems pasyvesnes, mažiau adrenalino dovanojančias pramogas vandenyje.
 • Plaukimai baidarėmis, valtimis, kanojomis. Labai smagus laikas, ypač turint omenyje, kiek gražių vietų tokiam plaukimui yra mūsų šalyje. Plaukimas baidarėmis, kanojomis labai mėgiamas tų, kurie dievina laiką gamtoje.
 • Vandens motociklai. Ekstremalus ir adrenalino kupinas laikas, kuriame susipina jaudulys, greitis, besikeičiančios emocijos ir šauni patirtis.
 • Nardymas. Vandens pramogos galimos ne tik ant vandens, tačiau ir po vandeniu. Todėl mėgstantiems plaukioti, nardyti toks laisvalaikis labai patiks arba taps unikalia dovana nardymo mėgėjui.
 • Žvejyba. Viena iš seniausių vandens pramogų, tačiau tvirtai laikanti savo pozicijas ir tikrai nesitraukianti iš populiariųjų sąrašo.

Galimybė pramogauti vandenyje – smagi dovana

Kuponas vandens pramogoms tikrai bus labai šauni dovana tiems, kurie neabejingi vandens teikiamiems malonumams. Baseinai, pirtys, irklentės, vandenlentės, vandens motociklai, baidarės, jachtos, vandens batutų parkai, vandens atrakcionų parkai ir galybė kitų galimybių. Įvertinkite dovanos gavėjo pomėgius ir išrinksite pačią šauniausią dovaną.

Kuponai vandens pramogoms gali būti gera dovana gimtadienio, Kalėdų, Moters dienos, Tėčio dienos, vestuvių metinių, Valentino dienos ar kita proga. Smagaus laisvalaikio galimybę įteikite vyrui, žmonai, tėvams, sesei, broliui, vaikui, bičiuliui ar bet kuriam kitam brangiam žmogui.

Atsižvelgiant į tai, jog dažnas šiais laikais stokoja laiko sau, tai kuponas pramogoms bus apgalvota ir labai taikli dovana.

Kokias vandens pramogas rasite mūsų asortimente?

Norintys pramogauti vandenyje tikrai turi ypač didelį pasirinkimą: nuo prabangių išvykų į viešbučius, sanatorijas su nakvyne bei SPA paslaugomis iki daug smagių emocijų dovanojančių vandens pramogų parkų. Mūsų kuponai irgi puikiai atskleidžia šią įvairovę. Ką siūlome Jums?

 • Terapijos ir įvairios SPA procedūros, skirtos atsipalaiduoti ir tobulai praleisti laiką.
 • Laisvalaikis vandens pramogų parkuose. Šie čekiai neabejotinai gali būti priskirti prie populiariausių, mat vandens parkai masina ir vaikus, ir suaugusius, čia smagus laikas laukia per gimtadienius ir kitas progas. Tad kuponas bei galimybė už gerą laiką mokėti pigiau tikrai vilioja. Turime platų pasirinkimą pramogoms vandens parkuose skirtų kuponų, besiskiriančių laiku, paslaugų teikimo vieta, papildomais privalumais ir kt.
 • Jaukūs, ramūs ir romantikos nestokojantys pasiplaukiojimai pramoginiu laiveliu, jachta, greitaeigiu kateriu, katamaranu ar kt. Rasite kuponų pasiplaukiojimui po Kauno marias, Kuršių marias, Galvės ežerą, Nemuną ar kt. Šie kuponai idealiai tinka, jei reikalinga romantiška dovana porai, taip pat tai puikus pasirinkimas šventėms: mergvakariui, bernvakariui, gimtadieniui.
 • Pramogos vandenlenčių parke – tai tikrų tikriausias vasaros atradimas. Wake parkai šiltuoju metų laiku sulaukia vis didesnių srautų žmonių, jau pamėgusių vandenlentes arba norinčių išbandyti šį užsiėmimą pirmą kartą. Tokie kuponai bus šauni idėja dovanai paaugliams ar suaugusiems, dievinantiems smagų laiką vandenyje.
 • Žvejyba Kuršių mariose ar kituose vandens telkiniuose Lietuvoje. Pažįstate užkietėjusių žvejų, o galbūt tokį laisvalaikį norite „pasimatuoti" sau? Rinkitės patinkantį kuponą mūsų asortimente ir pirmyn į žvejybą!
 • Nardymas – tai unikali patirtis, leidžianti iš arti pamatyti povandeninio pasaulio ypatumus. Galite rinktis nardymą vienam arba su patyrusio naro priežiūra, labai populiarus nardymo ir fotosesijos duetas.
 • Pirčių ir baseinų kompleksai žavi tuo, jog smagus laikas čia galimas nepriklausomai nuo orų už lango. Nebrangi ir smagi pramoga yra dažnas pasirinkimas porai, šeimai, draugų laisvalaikiui, gimtadieniams. Mūsų pasiūlymų gausoje rasite kuponų pramogoms baseinuose ir pirtyse įvairiuose Lietuvos miestuose.
 • Kuponai pramogoms vandens batutų parkuose. Tai palyginti dar nauja pramoga Lietuvoje, mat pirmieji batutai ant vandens lankytojus šią pramogą išbandyti pakvietė ne taip ir seniai, tačiau itin sparčiai pelnė daug simpatijų ir dabar yra viena populiariausių vandens pramogų lauke po atviru dangui, šiltuoju metų laiku.
 • Irklentės, banglentės taip pat sulaukia daug juos mėgstančių pramogautojų, tad kuponai tokiam laisvalaikiui irgi labai paklausūs. O ypač tada, kai ieškoma dovanos vandens sportui neabejingam asmeniui.
 • Baidarės lietuvių mėgiamos jau seniai. Greičiausi todėl, kad pramoga nėra brangi, tačiau dovanojanti labai daug gerų emocijų. Privalumas ir tas, kad Lietuvoje itin daug gražių vietų, kurias galima pamatyti plaukiant baidarėmis. Naktinis pasiplaukiojimas labai dažnai perkamas kaip dovana porai.
 • Dienos SPA arba poilsis su nakvyne sanatorijoje, viešbutyje, dvare. Į pasiūlymus paprastai įskaičiuotos vandens pramogos, masažai, prabangi vakarienė ar pietūs ir kiti privalumai. Toks poilsis gali būti ideali dovana tėvams, bičiuliams, sesei ar broliui su antrąja puse, o taip pat, žinoma, ir sau! Tai neabejotinai bus kokybiškas poilsis, leisiantis atsipalaiduoti ir pasimėgauti pramogomis bei vienas kito draugija.

Beta.lt puslapyje rasite šiuos pasiūlymus ir daug kitų – labai didelė idėjų vandens pramogoms įvairovė leis net patiems išrankiausiems lengvai susiplanuoti savo poilsį, o taip pat rasti ypatingą, šaunią dovaną brangiam žmogui.

Kuponai vandens pramogoms iš Beta.lt: kodėl verta rinktis čia?

Beta.lt kuponų gausoje rasite platų pasirinkimą pasiūlymų pramogavimui virš vandens, vandenyje ir po vandeniu. O rinktis ir pirkti mūsų el. parduotuvėje bus labai lengva, greita ir saugu. Didelę kuponų įvairovę filtruokite pagal aktualius kriterijus. Atsižvelkite, kur paslauga teikiama (pavyzdžiui, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Druskininkuose, Trakuose, Birštone ar kitur), juo labiau jei čekis bus skirtas dovanoti.

Daugelį maloniai nustebins labai patraukli pramogų kaina, dažnai tik mūsų klientams dovanojama viena ar kita akcija ar net įspūdinga nuolaida ir proga mokėti daug pigiau!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS SPA Vilnius Druskininkai Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Izraelį Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Vichy Vandens Parkas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK SPEEDWAY, SPEEDWAY EXTREME EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA Brilliant smile REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: