Druskininkai – vienas populiariausių kurortų Lietuvoje, kuriame smagu viešėti ir su pora, ir su šeima bei vaikais. Šiame kurorte gausu ne tik modernių komfortiško apgyvendinimo paslaugas teikiančių viešbučių ir gera žmonių savijauta besirūpinančių sanatorijų, bet ir smagių pramogų. Mėgautis jomis smagiausia su mylimu žmogumi, su šeima, su vaikais ir su draugais. Taigi, nuvykę į Druskininkus ramų poilsį derinkite su krašto pažinimu bei smagiomis pramogomis, kurių ten tikrai daug ir visai nesvarbu, ar savaitgalis, ar darbo diena, ar žiema, ar vasara, – veiklos ir šeimai, ir dviem, ir vienam ten apstu visada, nes Druskininkai niekada neatostogauja... Išbandyti keletą pramogų su gera akcija kviečia ir Beta.lt – pasiūlymai tikrai patrauklūs ir verti Jūsų dėmesio!

 

KĄ VEIKTI DRUSKININKUOSE? POPULIARIAUSIOS PRAMOGOS YRA?!

Ir tautiečių, ir užsieniečių mylimi Druskininkai – tai vaizdingas, svetingas ir daug ką pasiūlyti galinti kurortinis miestas: visus, pasiilgusius kokybiško poilsio ir ramybės, ten vilioja įvairios smagios pramogos, atrakcijos, išpuoselėta ir vaizdinga aplinka, didelis modernių apgyvendinimo įstaigų pasirinkimas bei platus įvairių paslaugų asortimentas (kavinės, restoranai, SPA ir t. t.). Kas kartą viešint Druskininkuose laikas neprailgsta ir nepabosta, nes visada yra, ką veikti. Tiesa, kai kurios pramogos Druskininkuose yra populiariausios, paklausiausios ir svečių labai pamėgtos, tad nenuostabu, kad sulaukia didelių lankytojų srautų ištisus metus, net jei stingdo šalta žiema.

 

Taigi, populiariausios pramogos Druskininkuose, t. y. pagrindiniai traukos objektai, yra: visus metus aktyviai veikiantis Druskininkų vandens parkas ir sveikatingumo centras „Aqua" – vandens pramogos visiems be išimties (ir dviem, ir šeimai, ir vaikams), vandens parkas „Grand SPA Lietuva", lauko pramogų parkas „UNO Park" net su 12 įvairių lygių trasų mažiems ir dideliems, batutų parkas, Druskininkų pašonėje įkurtas unikalus ir išties labai įdomus bei dėmesį kaustantis Grūto parkas, galimybė apžvelgti kurortą (jį supančius tankius miškus, Nemuną, patį miestą) iš aukštai, saugiai pakilus lynų keltuvu su permatomais panoraminiais langais, išskirtinis Karolio Dineikos parkas su akmenukų takeliais, treniruokliais suaugusiesiems, vaikų žaidimų aikštele, poilsio zonomis, aerojonoterapijos paviljonu, net pirtimis it kt., šviesų ir garso šou kuriantis muzikinis fontanas pačiame Druskininkų centre, gydyklų parkas „Grožio šaltinis", „Žilvino" takas natūralioje gamtoje, tarp orą valančių kadagių, taip pat miesto vizitinė kortelė – Druskininkų muziejus, išpuoselėtas Vijūnėlės parkas ir paplūdimys, druskininkiečių gėrybių pilnas turgus, senosios Druskininkų kapinaitės, legendinė kavinė „Širdelė", vienintelis ištisus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse su kalnų slidinėjimui ir snieglenčių sportui pritaikytomis trasomis – „Snow Arena". O kur dar turas po Druskininkus ir aplink juos minant dviračio pedalus (galima dviračių, elektrinių paspirtukų ir kitų transporto priemonių nuoma), apžvalginis-pramoginis pasiplaukiojimas per Druskininkus vingiuojančiu Nemunu su katamaranu – smagu didesnei kompanijai ir tik dviem, adrenalino kupini pasivažinėjimai gokartais kartodrome, vandenlenčių parkas, golfo naujokams ir profesionalams skirtas tarptautinius standartus atitinkantis škotiško „links" tipo golfo aikštynas, intriguojantys pabėgimo kambariai (SCARY SPA, SWEENEY TODD. THE BARBER, MYSTIC ČIURLIONIS, MYSTIC ČIURLIONIS), teniso kortai, žygiai baidarėmis, žvejyba ir kt. Džiugina tai, kad yra nemažai patrauklių paslaugų ir smagių pramogų, kurios Druskininkuose miesto svečiams siūlomos nemokamai ir yra lengvai prieinamos visiems, net sunkiai besiverčiantiems žmonėms. Pramogos Druskininkuose Jus maloniai nustebins – reikia tik atvykti, apsistoti ir stengtis kuo daugiau per trumpą laiką išbandyti bei aplankyti. Manote, nespėsite? Ne bėda! Į Druskininkus galėsite atvykti bet kada – kartą ten apsilankius, visada norisi sugrįžti. Be to, viešnagė ten – visada gera dovana!

 

PATRAUKLŪS BETA.LT PASIŪLYMAI PRAMOGOMS DRUSKININKUOSE – PIGIAU!

Jei nežinote, ką veikti Druskininkuose, o gal reikalinga su Druskininkų kraštu susijusi gera dovana? Užsukite į Beta.lt portalą – ten rasite ne vieną patrauklų online pasiūlymą, tapsiantį ypač gera dovana sau ir bet kam kitam, ypač artimam žmogui. Taigi, bet kuris pasirinktas ir įsigytas Beta.lt kuponas arba čekis, kurį įsigyti labai paprasta ir elementaru internetu, – tarsi bilietas į smagias pramogas Druskininkuose, pvz.: su Beta.lt pigiau kainuos, tikrai patiks ir ilgam įsimins unikalus 2 dienų kruizas NEMO plaustu Nemuno upe, skrydis oro balionu, apžvalginė kelionė keleiviniais keltuvais „Lynų kelias", SPA diena su masažais ir sveikatinamosiomis procedūromis bet kurioje sanatorijoje, poilsio komplekse ar viešbutyje, išskirtinis apsilankymas nuotykių parke „UNO Park", boulingas viešbutyje EUROPA ROYALE, ekstremalus pasivažinėjimas sportiniu automobiliu ir kitos aktyvios pramogos. Visos šios ir kitos paslaugos, perkant su Beta.lt kainuos gerokai mažiau, tad tikrai galima nemažai sutaupyti. 

 

Akivaizdu ir visiems aišku, kad Druskininkai – tai ne tik sanatorijos, gydomosios procedūros, įvairūs masažai, purvo vonios, aromaterapijos ir inhaliacijos... Druskininkai – ir smagių pramogų bei turiningo laisvalaikio rojus, į kurį Beta.lt kviečia visus – tiek didelius, tiek mažus. Taigi, nieko nelaukite ir subėkite pramogauti į Druskininkus – tik prieš tai peržiūrėkite Beta.lt asortimentą, pasirinkite pageidaujamą pasiūlymą, atlikite mokėjimą internertu ir... V a a a ž i u o j m!

 

Kaip išsirinkti pramogą dviems?add

Rinkdamiesi pramogą dviems, pagalvokite apie savo pomėgius ir svajones. Geriausia pramoga dviems visada bus nauji įspūdžiai ar senų svajonių įgyvendinimas. BETA.lt portale, PRAMOGOS kategorijoje, naudokitės Jūsų ekrano kairėje pusėje esančiu filtru ir pasirinkite Jus labiausiai dominančias pramogas dviems. Siūlome oro, vandens pramogas šeimai, aktyvias ir daugybę kitų pramogų. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje spustelėkite PRAMOGOS pasirinkimą. Atsiradus papildomiems pasirinkimams rinkitės norimą pramogą, nustatykite miestą. Jeigu žinote kiek pramogoms norite išleisti, nustatykite kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks visus norimus pramogų pasiūlymus.

Kaip išsirinkti pramogą Lietuvoje?add

Jeigu neturite daug laiko, o labai norisi papramogauti, tai darykite Lietuvoje. BETA.LT portale, kategorijoje PRAMOGOS, Jūsų kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrano kairėje pusėje atsiras pramogų filtras. Rinkitės oro, vandens, šeimai su vaikais skirtas aktyvias ar kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas. Jeigu naudojatės savo mobiliuoju įrenginiu, BETA.LT internetinio puslapio viršuje atsiras ir papildomi pramogų pasirinkimai. Išsirinkę norimą pramogą, nustatykite miestą, kuriame norėsite pramogauti ir pramogose dalyvaujančių asmenų skaičių. Jeigu žinote, kiek galite pramogoms išleisti pinigų, nustatykite Jus tenkinančią kainą. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks Jūsų norimus pramogų pasiūlymus. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino