Kai Lietuvoje žiemos šaltukas iš spintos verčia traukti šilčiausias kojines, sąlygos basomis vaikščioti po saulės įkaitintus paplūdimius šiltuose kraštuose – pačios geriausios. Tik ką daryti, jei poilsis Egipte arba Turkijoje nebeskamba taip viliojančiai kaip pirmąjį kartą, o Dominikos Respublika turint vieną laisvą savaitę yra pernelyg tolima kryptis? Ne tik iš mūsų, bet ir daugelio keliaujančių tautiečių išgirsite rekomendaciją rinktis kelionę į Kanarų salas. Egzotinė kelionė į Kanarus yra idealus pasirinkimas tiems, kas vertina poilsio kokybę, tačiau neketina visą laiką gulinėti viešbučio teritorijoje. Kanarai paprasčiausiai per daug įspūdingi, kad padarytumėte sau tokią skriaudą ir nesusipažintumėt su ispaniška energija alsuojančiu vietos gyvenimu. Tai vieta, kur afrikietišką salų egzotiką papildo ispaniškos virtuvės aromatai, o įsimintinas bei saugias atostogas užtikrina europietiški patogumai.

UGNIES IR VANDENS SUFORMUOTOS SALOS

Kanarų archipelagą sudaro nedidukės, beveik neapgyvendintos Chinijo salyno ir 7 pagrindinės salos. Tarp pastarųjų keturios didžiosios yra Gran Kanarija, Fuerteventura, Lansarotė ir salyno žvaigždė Tenerifė. Trys mažesnės, bet ne mažiau įspūdingos: La Gomeras, El Hieras ir La Palmas. Atlanto vandenyno salos priklauso Ispanijai, nors yra kur kas arčiau Afrikos nei žemyninės šalies dalies – rytinį Maroko krantą ir Kanarus skiria vos apie 100 km. Salynas susidarė prieš milijonus metų po vandeniu išsiveržus ugnikalniui. Seisminio aktyvumo paliktų pėdsakų apstu kiekvienoje saloje – pastarąsiais vagoja kalnų virtinės, Atlanto bangas pasitinka masyvios uolos, oro sąlygas diktuoja ne kas kitas, ot išdidžiai kiekvienoje saloje stūgsantys ugnikalniai. Kanarų vizitinė kortelė yra Marso kanjonus primenantis pajuodęs landšaftas, suformuotas kadaise tekėjusių lavos srautų. Prie suakmenėjusių lavos laukų kraštovaizdžio Tenerifėje smarkiai prisidėjo 1909 m. išsiveržęs Teidės ugnikalnis. Šis dičkis – trečias aukščiausias ugnikalnis pasaulyje! 

Jeigu Maldyvai gali pasigirti sniego baltumo smėliu, tai išskirtinis Kanarų bruožas yra juodo it smala smėlio paplūdimiai. Natūraliai gamtos suformuotos pakrantės pasitinka smaragdinę jūrą taip kurdamos pasakišką vaizdą. Atvykę apžiūrėti tokį paplūdimį (pavyzdžiui, vieną įspūdingiausių Plaja Jardiną) pabūkite ten ilgiau, prisėskite kavinėje arba tiesiog ant smėlio ir stebėkite, kaip saulė po truputį paskęsta vandenyne. Pažadame – net ir ,,viskas įskaičiuota’’ malonumai neprilygs vakarui palydint saulę su artimuoju (-aisiais), arba bare šnekučiuojantis su vietiniais gyventojais. Tiesa, kurortuose išvysite ir auksinius paplūdimius, tačiau dauguma jų šviesų smėliuką nugvelbė iš Afrikos Sacharos. 

KODĖL ATOSTOGOS KANARUOSE YRA GERAS PASIRINKIMAS?

1. Šiltas ir švelnus klimatas. Ne veltui Kanarų archipelagas apibūdinamas kaip amžino pavasario, o ne vasaros salynas – šią kryptį labai mėgsta tie, kas sunkiai pakelia didelį karštį. Kelionių į Kanarus sezonas tęsiasi ištisus metus. Visgi tie, kad nori išvengti didžiausių karščių, liepą ir rugpjūtį kalendoriuje turėtų užsibraukti, nes šiais mėnesiais temperatūra oras gali įkaisti iki 30 °C. O štai birželį temperatūra dažniausiai neviršija 25 °C. Vandens temperatūra tiek vasarą, tiek žiemą išlieka labai panaši: 18-22 °C. Maudytis ir mėgautis saulės spinduliais drąsiai galima ir per patį viduržiemį. Kiekvienos salos mikroklimatą lemia jose išsidėstę ugnikalniai ir kalnų virtinės. Pačiame Tenerifės centre išsidėstęs Teidės ugnikalnis vėsiam ir drėgnam orui trukdo keliauti pietų link, todėl pietuose dėl šiltesnio ir sauso išsidėstę pagrindiniai salos kurortai. Lygiai ta pati situacija ir Gran Kanarijoje, kurios centre lietaus debesis sulaiko ugnikalnių viršūnės. Dėl šios priežasties pastarųjų salų šiaurėje aiškiai pastebima turtingesnė flora, o pietuose daugiau vyrauja plyni laukai ir sausumą mėgstantys augalai.

2. Puikios kainos ir išvystyta infrastruktūra. Visos Kanarų salos patenka į bemuitę zoną, todėl kainos čia primena duty-free oro uostuose ir yra žemesnės nei Europoje. Apsipirkiti pigiau į salas keliauja net ir patys ispanai iš žemyninės valstybės dalies. Čia tikrai nesunku susirgti apsipirkinėjimo karštine, nes dauguma prekybos centrų ir krautuvėlių išsidėsčiusios beveik ant jūros kranto, skelbia didelius išpardavimus ir siūlo kokybiškus, garsių prekių ženklų gaminius (kitaip nei kai kuriuose Azijos parduotuvėse, kur daiktų originalumu galima abejoti). Nustebsite, tačiau tokiame egzotiškame krašte karštas patiekalas gali atsieiti vos 7-8 eurus, o kuro kainos tikrai nesikandžioja. Tam daugiausia įtakos vėlgi turėjo neapmokestinta zona. Geriausi 4* ir 5* viešbučiai įsikūrę ant jūros kranto, tačiau, jei turite mažesnį biudžetą, nesunkiai rasite ir kuklesnių viešbučių bei svečių namų, kur nakvynės kaina prasideda nuo 20-30 eurų.  Vietinė valiuta – euras, visur vyrauja ispanų kalba.

Patogiausias ir nebrangus būdas keliauti yra automobilio nuoma. Visose salose keliai puikūs, veda nuo namų durų iki pat lankytinų objektų. Taip pat daugumoje salų išvystas patogus autobusų tinklas, parduodami vienkartiniai arba ilgesnį laikotarpį galiojantys bilietai. Nuomotis automobilį gali ir neprireikti, jei leisitės į vietinių gidų arba kelionės organizatoriaus siūlomas ekskursijas į gražiausius pasirinktos salos kampelius.

Šiuo metu vyrauja ,,mada’’ Kanaruose pabūti bent 3 savaites arba mėnesį. Tokia teisinga tendencija aiškinama  žemonis kainomis (liečia visų prekių kategorijas), mažais atstumais ir atitinakamai galimybe vienos ilgesnės kelionės į Kanarus metu apkeliauti visas arba daugumą salų. Kas dieną keletą kartų tarp salų kursuoja keltuvai, veikia vietinės avialinijos. 

Tiesioginis skrydis iš Lietuvos į Kanarų salas trunka maždaug 6h.

3. Universalumas. Ką veikti čia ras visi. Pažintinė arba poilsinė (o geriausiu atveju – kombinuota) kelionė į Kanarus tinka tiek šeimai, tiek porai, tiek didesnei draugų kompanijai. Nors Tenerifė plotu yra keturis kartus mažesnė už Kretą, atostogas čia praleidę lietuvos gyventojai patikins, kad lankytinos vietos šioje ir likusiose dar mažesnėse salose plyti už kiekvieno kampo. Kurortuose įsikūrę restoranai, barai, prašmatnūs kazino, o iškišus nosį už kurorto zonos ribų laukia ekskursijos į laukinę salų gamtą, zoo ir vandens parkai, dykumų safari ir skirtingos vandens sporto šakos, dėl kurių į Kanarus skrenda sporto entuziastai iš viso pasaulio. Dėka stipraus vėjo ir šilto vandens pakrantėse siūlomos tokios pramogos kaip kaitavimas, buriavimas, jėgos aitvarai, nardymas ir daug kitų. Būtinai aplankykite autentika alsuojančią Tenerifės sostinę Santa Krusą bei Gran Kanarijos Las Palmą (įdomus faktas – Kanarų sostinės statusą dalinasi abu šie žavūs miestai).

Kam naktys nusimato ilgesnės už dienas, daugiausia veiksmo vakarais ras Gran Kanarijoje ir Tenerifėje, tačiau nei vienoje iš salų nepasijusite vienišas. Keliaujant su vaikais ir/arba trokštant daugiau ramybės labiausiai tiks Fuerteventura ir Lansarotė. Kanaruose įprasta apsistoti vienoje arba keliose iš keturių minėtųjų salų, o mažąsias La Gomerą, El Hierą ir La Palmą pasilikti kaip dienos išvykas. Jeigu norite pažinti gyvybingąsias Tenerifę arba Grand Kanariją, bet norite išvengti triukšmo, rekomenduojama atkreipti dėmesį į viešbučio lokaciją ir apsistoti toje vietoje, kur ribojasi skirtingi kurortai (t.y. kuo toliau kurorto centro).

4. Ispanų virtuvė su autentiškais prieskoniais. Nuodėmė išvykti iš Kanarų neparagavus tradicinio vietos patiekalo papas arrugadas – sūriame vandenyje virtų bulvyčių su lupenomis. Pastarasis paprastai patiekiamas su dviem arba bent vienu mojo padažu. Vienas jų – aštriųjų paprikų raudonasis, kitas žaliasis su kalendromis ir petražolėmis. Prisilieskite prie ispanų kasdienybės užsukdami į barą/restoraną pasišnekučiuoti su savo artimaisiais, išgerti vieną kitą Sangria taurę ir pasivaišinti garsiosiomis užkandėlėmis tapas. O kur dar šviežios jūros gėrybės, paella... Vien nuo minties apie ispaniškus patiekalus seilė nejučia pradeda varvėti. :)

Pigios atostogos egzotiškuose Kanaruose – misija įmanoma! Kas liečia kelionių kainas, dažniausiai pasiteisina frazė ,,kas greitesnis, tas gudresnis’’, tačiau ir ,,paskutinė minutė’’ yra puikus būdas sutaupyti. Verta karts nuo karto žvigtelti į kelionių pasiūlymus internetu – kas žino, galbūt jūsų svajonių krypčiai tuo metu bus taikoma akcija :). ,,Beta Travel’’ net ir be paskutinės akimirkos nuolaidų turi kelionių pasiūlymų patraukliomis kainomis, tad nieko nelaukite ir savo žiemos atostogas pradėkite planuoti iš anksto!


Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Tulpės sanatorija Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Atostogų parkas Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Goda Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Aurora Hotel Klaipėda Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Boom Park Impuls Mamoto Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Palangos baseinas Wake Way Villa Alicante SPA Radailiai Splash Park Vichy Vandens Parkas Apollo boulingas 313 Cable Park EG/PX Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Sveikas maistas Vilniuje Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Pjazz Miyako Peri Peri Niam Niam Sushi Shimai Sushi&wok Bizarre Meridianas Sugamour Sushi Express Solt Dining Amandus Deli Višta puode Somm La Boheme Piccola Italia RIBAS JEWELLERY Šampanė Dine Pinewood Bar Lounge Paukščių takas Selfish California Capo Džiaugsmas Ertlio namas Neragauta Azija Al Cantuccio Kuchmistrai GRÁS Restoranai