Kai Lietuvoje žiemos šaltukas iš spintos verčia traukti šilčiausias kojines, sąlygos basomis vaikščioti po saulės įkaitintus paplūdimius šiltuose kraštuose – pačios geriausios. Tik ką daryti, jei poilsis Egipte arba Turkijoje nebeskamba taip viliojančiai kaip pirmąjį kartą, o Dominikos Respublika turint vieną laisvą savaitę yra pernelyg tolima kryptis? Ne tik iš mūsų, bet ir daugelio keliaujančių tautiečių išgirsite rekomendaciją rinktis kelionę į Kanarų salas. Egzotinė kelionė į Kanarus yra idealus pasirinkimas tiems, kas vertina poilsio kokybę, tačiau neketina visą laiką gulinėti viešbučio teritorijoje. Kanarai paprasčiausiai per daug įspūdingi, kad padarytumėte sau tokią skriaudą ir nesusipažintumėt su ispaniška energija alsuojančiu vietos gyvenimu. Tai vieta, kur afrikietišką salų egzotiką papildo ispaniškos virtuvės aromatai, o įsimintinas bei saugias atostogas užtikrina europietiški patogumai.

UGNIES IR VANDENS SUFORMUOTOS SALOS

Kanarų archipelagą sudaro nedidukės, beveik neapgyvendintos Chinijo salyno ir 7 pagrindinės salos. Tarp pastarųjų keturios didžiosios yra Gran Kanarija, Fuerteventura, Lansarotė ir salyno žvaigždė Tenerifė. Trys mažesnės, bet ne mažiau įspūdingos: La Gomeras, El Hieras ir La Palmas. Atlanto vandenyno salos priklauso Ispanijai, nors yra kur kas arčiau Afrikos nei žemyninės šalies dalies – rytinį Maroko krantą ir Kanarus skiria vos apie 100 km. Salynas susidarė prieš milijonus metų po vandeniu išsiveržus ugnikalniui. Seisminio aktyvumo paliktų pėdsakų apstu kiekvienoje saloje – pastarąsiais vagoja kalnų virtinės, Atlanto bangas pasitinka masyvios uolos, oro sąlygas diktuoja ne kas kitas, ot išdidžiai kiekvienoje saloje stūgsantys ugnikalniai. Kanarų vizitinė kortelė yra Marso kanjonus primenantis pajuodęs landšaftas, suformuotas kadaise tekėjusių lavos srautų. Prie suakmenėjusių lavos laukų kraštovaizdžio Tenerifėje smarkiai prisidėjo 1909 m. išsiveržęs Teidės ugnikalnis. Šis dičkis – trečias aukščiausias ugnikalnis pasaulyje! 

Jeigu Maldyvai gali pasigirti sniego baltumo smėliu, tai išskirtinis Kanarų bruožas yra juodo it smala smėlio paplūdimiai. Natūraliai gamtos suformuotos pakrantės pasitinka smaragdinę jūrą taip kurdamos pasakišką vaizdą. Atvykę apžiūrėti tokį paplūdimį (pavyzdžiui, vieną įspūdingiausių Plaja Jardiną) pabūkite ten ilgiau, prisėskite kavinėje arba tiesiog ant smėlio ir stebėkite, kaip saulė po truputį paskęsta vandenyne. Pažadame – net ir ,,viskas įskaičiuota’’ malonumai neprilygs vakarui palydint saulę su artimuoju (-aisiais), arba bare šnekučiuojantis su vietiniais gyventojais. Tiesa, kurortuose išvysite ir auksinius paplūdimius, tačiau dauguma jų šviesų smėliuką nugvelbė iš Afrikos Sacharos. 

KODĖL ATOSTOGOS KANARUOSE YRA GERAS PASIRINKIMAS?

1. Šiltas ir švelnus klimatas. Ne veltui Kanarų archipelagas apibūdinamas kaip amžino pavasario, o ne vasaros salynas – šią kryptį labai mėgsta tie, kas sunkiai pakelia didelį karštį. Kelionių į Kanarus sezonas tęsiasi ištisus metus. Visgi tie, kad nori išvengti didžiausių karščių, liepą ir rugpjūtį kalendoriuje turėtų užsibraukti, nes šiais mėnesiais temperatūra oras gali įkaisti iki 30 °C. O štai birželį temperatūra dažniausiai neviršija 25 °C. Vandens temperatūra tiek vasarą, tiek žiemą išlieka labai panaši: 18-22 °C. Maudytis ir mėgautis saulės spinduliais drąsiai galima ir per patį viduržiemį. Kiekvienos salos mikroklimatą lemia jose išsidėstę ugnikalniai ir kalnų virtinės. Pačiame Tenerifės centre išsidėstęs Teidės ugnikalnis vėsiam ir drėgnam orui trukdo keliauti pietų link, todėl pietuose dėl šiltesnio ir sauso išsidėstę pagrindiniai salos kurortai. Lygiai ta pati situacija ir Gran Kanarijoje, kurios centre lietaus debesis sulaiko ugnikalnių viršūnės. Dėl šios priežasties pastarųjų salų šiaurėje aiškiai pastebima turtingesnė flora, o pietuose daugiau vyrauja plyni laukai ir sausumą mėgstantys augalai.

2. Puikios kainos ir išvystyta infrastruktūra. Visos Kanarų salos patenka į bemuitę zoną, todėl kainos čia primena duty-free oro uostuose ir yra žemesnės nei Europoje. Apsipirkiti pigiau į salas keliauja net ir patys ispanai iš žemyninės valstybės dalies. Čia tikrai nesunku susirgti apsipirkinėjimo karštine, nes dauguma prekybos centrų ir krautuvėlių išsidėsčiusios beveik ant jūros kranto, skelbia didelius išpardavimus ir siūlo kokybiškus, garsių prekių ženklų gaminius (kitaip nei kai kuriuose Azijos parduotuvėse, kur daiktų originalumu galima abejoti). Nustebsite, tačiau tokiame egzotiškame krašte karštas patiekalas gali atsieiti vos 7-8 eurus, o kuro kainos tikrai nesikandžioja. Tam daugiausia įtakos vėlgi turėjo neapmokestinta zona. Geriausi 4* ir 5* viešbučiai įsikūrę ant jūros kranto, tačiau, jei turite mažesnį biudžetą, nesunkiai rasite ir kuklesnių viešbučių bei svečių namų, kur nakvynės kaina prasideda nuo 20-30 eurų.  Vietinė valiuta – euras, visur vyrauja ispanų kalba.

Patogiausias ir nebrangus būdas keliauti yra automobilio nuoma. Visose salose keliai puikūs, veda nuo namų durų iki pat lankytinų objektų. Taip pat daugumoje salų išvystas patogus autobusų tinklas, parduodami vienkartiniai arba ilgesnį laikotarpį galiojantys bilietai. Nuomotis automobilį gali ir neprireikti, jei leisitės į vietinių gidų arba kelionės organizatoriaus siūlomas ekskursijas į gražiausius pasirinktos salos kampelius.

Šiuo metu vyrauja ,,mada’’ Kanaruose pabūti bent 3 savaites arba mėnesį. Tokia teisinga tendencija aiškinama  žemonis kainomis (liečia visų prekių kategorijas), mažais atstumais ir atitinakamai galimybe vienos ilgesnės kelionės į Kanarus metu apkeliauti visas arba daugumą salų. Kas dieną keletą kartų tarp salų kursuoja keltuvai, veikia vietinės avialinijos. 

Tiesioginis skrydis iš Lietuvos į Kanarų salas trunka maždaug 6h.

3. Universalumas. Ką veikti čia ras visi. Pažintinė arba poilsinė (o geriausiu atveju – kombinuota) kelionė į Kanarus tinka tiek šeimai, tiek porai, tiek didesnei draugų kompanijai. Nors Tenerifė plotu yra keturis kartus mažesnė už Kretą, atostogas čia praleidę lietuvos gyventojai patikins, kad lankytinos vietos šioje ir likusiose dar mažesnėse salose plyti už kiekvieno kampo. Kurortuose įsikūrę restoranai, barai, prašmatnūs kazino, o iškišus nosį už kurorto zonos ribų laukia ekskursijos į laukinę salų gamtą, zoo ir vandens parkai, dykumų safari ir skirtingos vandens sporto šakos, dėl kurių į Kanarus skrenda sporto entuziastai iš viso pasaulio. Dėka stipraus vėjo ir šilto vandens pakrantėse siūlomos tokios pramogos kaip kaitavimas, buriavimas, jėgos aitvarai, nardymas ir daug kitų. Būtinai aplankykite autentika alsuojančią Tenerifės sostinę Santa Krusą bei Gran Kanarijos Las Palmą (įdomus faktas – Kanarų sostinės statusą dalinasi abu šie žavūs miestai).

Kam naktys nusimato ilgesnės už dienas, daugiausia veiksmo vakarais ras Gran Kanarijoje ir Tenerifėje, tačiau nei vienoje iš salų nepasijusite vienišas. Keliaujant su vaikais ir/arba trokštant daugiau ramybės labiausiai tiks Fuerteventura ir Lansarotė. Kanaruose įprasta apsistoti vienoje arba keliose iš keturių minėtųjų salų, o mažąsias La Gomerą, El Hierą ir La Palmą pasilikti kaip dienos išvykas. Jeigu norite pažinti gyvybingąsias Tenerifę arba Grand Kanariją, bet norite išvengti triukšmo, rekomenduojama atkreipti dėmesį į viešbučio lokaciją ir apsistoti toje vietoje, kur ribojasi skirtingi kurortai (t.y. kuo toliau kurorto centro).

4. Ispanų virtuvė su autentiškais prieskoniais. Nuodėmė išvykti iš Kanarų neparagavus tradicinio vietos patiekalo papas arrugadas – sūriame vandenyje virtų bulvyčių su lupenomis. Pastarasis paprastai patiekiamas su dviem arba bent vienu mojo padažu. Vienas jų – aštriųjų paprikų raudonasis, kitas žaliasis su kalendromis ir petražolėmis. Prisilieskite prie ispanų kasdienybės užsukdami į barą/restoraną pasišnekučiuoti su savo artimaisiais, išgerti vieną kitą Sangria taurę ir pasivaišinti garsiosiomis užkandėlėmis tapas. O kur dar šviežios jūros gėrybės, paella... Vien nuo minties apie ispaniškus patiekalus seilė nejučia pradeda varvėti. :)

Pigios atostogos egzotiškuose Kanaruose – misija įmanoma! Kas liečia kelionių kainas, dažniausiai pasiteisina frazė ,,kas greitesnis, tas gudresnis’’, tačiau ir ,,paskutinė minutė’’ yra puikus būdas sutaupyti. Verta karts nuo karto žvigtelti į kelionių pasiūlymus internetu – kas žino, galbūt jūsų svajonių krypčiai tuo metu bus taikoma akcija :). ,,Beta Travel’’ net ir be paskutinės akimirkos nuolaidų turi kelionių pasiūlymų patraukliomis kainomis, tad nieko nelaukite ir savo žiemos atostogas pradėkite planuoti iš anksto!


DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA Brilliant smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: