Keliauti dar niekada nebuvo taip paprasta! Vos keli pelės mygtuko spustelėjimai ir kelialapiai nepamirštamoms atostogoms jau Jūsų kišenėje. Susiplanuokite kelionę lengvai, greitai ir patikimai. Mūsų komanda džiaugiasi galėdama skirtingą perkamąją galią turintiems klientams pasiūlyti platų pasirinkimų spektrą. Čia Jūsų laukia pasiūlymai prabangioms, egzotiškoms kelionėms, o taip pat ir gera pasiūla tiems, kurie nori kelionės pigiau. Kas vilioja Jus: kelionės Lietuvoje ar į kaimynines šalis? O galbūt ilgesnis poilsis egzotika ir visiškai kitokiomis tradicijomis alsuojančiuose tolimuose kraštuose?

Pasirinkite, kurie kuponai atitinka Jūsų poreikius, užsisakykite ir bilietai netrukus atkeliaus į Jūsų el. paštą, kurį nurodysite. Operatyvumas, saugumas ir sklandus kelionės įsigijimas – tai, ką garantuojame kiekvienam iš Jūsų.

Kaip išsirinkti kelionę?

Prieš leisdamiesi į kelionę, atsakykite sau į klausimą: kur labiausiai norėtumėte nuvykti? Pradėkite kurti kelionės planus, atmesdami visus „o kas, jei?" kurie šiame etape visai nereikalingi. Trumpam pamirškite sezoniškumą, biudžetą, aplinkybes. Prie jų grįšite, bet pirmiausia nuspręskite, kur trokštate nukeliauti, ir, priėmę sprendimą, suprasite, kad, pavyzdžiui, Kanarų salos nėra tokios tolimos bei nepasiekiamos, o žiemos viešnagė Laplandijoje taip pat neturėtų likti tik vaikystės svajone. Būdų nukeliauti ten, kur labiausiai norite, visada yra, tereikia ieškoti.

Kai išsirinksite norimą kryptį, apgalvokite praktinius dalykus. Nuspręskite, kuriuo sezono metu keliausite. Galbūt bėgsite nuo lietuviškos žiemos ir ieškosite pigios poilsinės kelionės ten, kur ištisus metus kepina saulė? O gal, priešingai, planuosite atostogas šiltuoju metų laiku ir žvalgysitės vasaros kelionės 2020 metams? Kad ir ką pasirinksite, žinokite, kad metų laikas bus vienas iš esminių kainų, turistų srauto ir, kai kuriais atvejais, saugumo rodiklių.

Išsirinkite kelionės laiką ir tvirtai nuspręskite, kokio pobūdžio kelionės norite. Svajojate apie ramų ir saugų poilsį prie baseino, o gal jus traukia nuotykiai, trykštantys fontanai ir laukinė gamta? Į tą pačią valstybę keliaujantys poilsiautojai, priklausomai nuo savo pasirinkimo, patirs visiškai kitokius įspūdžius: vienas karališkai ilsėsis milžiniškoje viešbučio lovoje, kitas – mėgausis gamtos apsuptimi palapinėje. Nei vienas, nei kitas variantas nėra geresnis ar blogesnis – svarbiausia rasti tą vienintelį, kuris tinka jums.

Jeigu kelionės kryptis ir pobūdis yra aiškūs, nuspręskite, su kuo keliausite. Gal, norėdami atitrūkti, vyksite vieni, o gal leisitės į pirmąją kelionę su antrąją puse? Ar drauge keliaus šeima su mažais vaikais, ar nemaža bičiulių grupė? Nuo žmonių skaičiaus priklausys ne tik kelionės biudžetas, bet ir planavimas. Keliaudami su šeima ar draugų kompanija, pasiskirstysite užduotis (jeigu mėgstate kuo tiksliau suplanuotą poilsį) ir sumažinsite nepageidautinų situacijų tikimybę.

Pigios kelionės – misija (ne)įmanoma?

Dažnai esminis kelionių pasirinkimo kriterijus – piniginės storis. Dažniausiai siekiama už kuo mažesnę sumą gauti kuo geresnę vertę. Jeigu ir jūs žvalgotės kelionės, po kurios kišenėse nešvilpaus vėjai, verta prisiminti kelis dalykus.

Pirmiausia, norėdami sutaupyti, atlikite namų darbus ir planuokite kelionę iš anksto. Pasilikdami laiko sekti norimos krypties kelionių variantus, išnaršydami gyvenamosios vietos pasiūlymus bei atsidėdami dalį pajamų kelionei, padidinsite tikimybę rasti kuo geresnį pasiūlymą. Suplanuota kelionė dažnai kainuos mažiau, o grįžus namo, malonūs įspūdžiai išliks ilgiau, jeigu nereikės sukti galvos, kaip sudurti galą su galu.

Galite prieštarauti ir teigti, kad bene maloniausia kelionių dalis – spontaniškumas. Vis dėlto, jeigu norite keliauti pigiai, spontaniškumą derėtų vertinti atsargiai. Žinoma, vietos netikėtumui pasilikti būtina – užklysti į siauras gatveles, išgerti kavos puodelį netikėtai atrastoje jaukioje kavinėje ar aplankyti nuošaliau aptiktą jaukų parkelį, kurio nėra jūsų sąraše. Kita vertus, kuo atidžiau susidėliosite lankytinus objektus į asmeninį kelionės maršrutą, tuo geriau žinosite, ko tikėtis. Sutikite, net ir trumpos savaitgalio kelionės sąskaita bus kur kas didesnė, jeigu tiesiog šoksite į automobilį, pakeliui pripildysite kuro baką, o jaukios vietos dviem nakvynėms ieškosite tik nuvykę kelis šimtus kilometrų.

Atskirai vertėtų paminėti ir išskirtines keliones. Naujametinės kelionės, kelionės į didelius vietos renginius (pvz., Venecijos karnavalą, Kinų Naujuosius metus ir pan.) bet kokiu atveju atsieis daugiau nei tų pačių vietų lankymas kitu metu. Vis dėlto, planuodami iš anksto (užsisakydami viešbutį, apmąstydami maitinimosi galimybes ir pan.) galite sutaupyti. Nepraleiskite puikios progos pabūti didžiulių festivalių dalimi, tačiau taip pat skirkite laiko ir pasiruoškite tokioms kelionėms iš anksto.

Trumpos kelionės – ilgalaikiai įspūdžiai

Ar jums pažįstamas jausmas, kai grįžus po atostogų norisi dar vienų atostogų? Įprastai tokia savijauta aplanko po ilgų, intensyvių kelionių, kuriose miego stoką atperka nepamirštami įspūdžiai. Jeigu tokios atostogos nevilioja, tačiau aplinką pakeisti norite, siūlome pasidairyti trumpos kelionės.

Dviejų ar trijų dienų kelionė leis atitrūkti nuo kasdienybės, patirti naujų įspūdžių, prasiblaškyti, ir kartu per daug neatitrauks nuo darbo ir jums įprasto ritmo. Ilgąjį savaitgalį praleidę kurioje nors Europos sostinėje, į darbą grįšite kupini įkvėpimo, jėgų ir energijos.

Gerai paieškoję, galite rasti ir neilgos pažintinės kelionės pasiūlymų ir tokiu būdu nušauti du zuikius vienu šūviu – sutaupyti ir atitrūkti bei patirti įspūdžių, kuriais galėsite pasidalyti su kolegomis prie kavos puodelio.

Ko tikėtis iš kelionės į Turkiją?

Kartais trumpos kelionės nepakanka ir norisi pasimėgauti pelnytomis ilgomis atostogomis. Tokiu atveju verta rinktis keliautojų patikrintus ir pamėgtus kurortus.

Jeigu atliktumėte spontanišką gyventojų apklausą gatvėje ir pasiteirautumėte, kur lietuviai labiausiai mėgsta ilsėtis, ieškodami neįpareigojančio atokvėpio ir saulės spindulių, dažnai išgirsite – Turkija. Keliones į šią šalį renkasi tie, kurie trokšta saulės, šilumos ir gražaus įdegio. Tokios kelionės itin populiarios šaltuoju metų laikų, kai po Lietuvos dangumi išsenka vitamino D atsargos.

Keliauti į Turkiją geriausia rudenį ir pavasarį – tuomet galima mėgautis vasariška šiluma, nesibaiminant saulės smūgio. Jeigu keliaujate į Turkiją vasarą, rinkitės pakrančių kurortus (pvz., Antaliją, Alaniją, Kemerą), kuriuose bus gaiviau ir maloniau natūraliai ilsėtis.

Poilsis Turkijoje idealiai tinka tiems, kurie nori, kad jų poilsiu būtų visiškai pasirūpinta iš anksto. Šiandien dėl didelės paklausos nesunku rasti „viskas įskaičiuota" pigios kelionės dviem asmenims pasiūlymų bei įvairių akcijų. Pasinaudokite jais ir mėgaukitės poilsiu po Turkijos saule.

Kelionės į Egiptą – vienos iš populiariausių

Dar viena lietuvių itin pamėgta kelionių šalis – Egiptas. Keliautojus traukia tiek tūkstančius metų skaičiuojančios piramidės, tiek ir galimybė iki soties pasimėgauti saulės voniomis. Į Egiptą geriausia vykti spalio-balandžio mėnesiais, kai turistų srautas sumažėja ir temperatūra nebūna tokia aukšta kaip vasarą, kai ji gali siekti 40 °C ir daugiau.

Jeigu keliausite vasarą, gaivinkitės vandeniu, tačiau pirkite jį parduotuvėse – gerti iš čiaupo šioje šalyje nerekomenduojama. Nepraleiskite progos pasimėgauti turtinga, išraiškingo skonio Egipto virtuve, tačiau vietą pietums ar vakarienei rinkitės atidžiai, teiraudamiesi kelionės gido arba ieškodami informacijos internete.

Prieš planuojant atostogas Egipte, patartina pasidomėti politine situacija šalyje ir įsitikinti, ar keliauti saugu. Saugumo situaciją šioje ir bet kurioje kitoje šalyje lengvai patikrinsite užsukę į Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos puslapį.

Kada keliauti?

Dažnas, planuojantis atostogas, klausia, koks laikas tinkamiausias keliauti, kuriam mėnesiui geriausia planuoti kelionę. Tačiau tai priklauso nuo krypties ir keliavimo tikslų. Natūralu, kad poilsinės kelionės Europoje populiariausios yra vasarą, o egzotika alsuojančiuose kraštuose daug poilsiautojų iš Lietuvos kurortai sulaukia ir žiemą, kai pas mus spaudžia šaltukas. O štai, pavyzdžiui, kelionės į Kiprą itin dažnai pasirenkamos rudenį. Kelionės vasario mėnesį, taip pat sausį, kalėdiniu laikotarpiu labai populiarios ir į slidinėjimo kurortus.

Keliaujantys pažintiniais tikslais, trokštantys svečias šalis pažinti tada, kai nėra turistų „knibždėlyno", kelionėms renkasi kovo mėn., balandžio mėn. Į Europos šalių sostines keliautojai mielai traukia rugsėjo mėnesį, tai orai dar lepina, tačiau turistų jau kur kas mažiau – pažintiniams tikslams įgyvendinti kelionės rudenį yra tobulas variantas.

Kelionės tipas: ką rinktis?

Visus kelionių pasiūlymus galima suklasifikuoti į kelias grupes pagal tai, kaip keliaujama ar kada keliaujama. Ką rinktis, priklauso nuo to, kokių poreikių bei lūkesčių turite. Beta.lt asortimente rinksitės iš tokių kelionių tipų:

 • Poilsinės kelionės. Keliaujama lėktuvu, todėl garantuojamas maksimalus komfortas visos kelionės metu. Populiariausios kryptys yra į Turkiją, Ispaniją (ypač į Tenerifę), Egiptą, Graikiją (ypač į Kretą), Tailandą, Balį, Malaiziją, Maldyvus, Dubajų, Bulgariją, Portugaliją ir kt. Idealiai tinka, jei domina kelionės dviems, taip pat kelionė su šeima, bičiulių kompanija.
 • Pažintinės lėktuvu. Šias keliones renkasi tie, kurie nenusiteikę per atostogas tingiai tįsoti paplūdimyje, o trokšta kuo daugiau pamatyti, pažinti, papildyti žinių bagažą. Dar pažintinių kelionių metu galima suderinti pasyvų poilsį su smagiu svečios šalies pažinimu. Populiariausios kryptys yra į Turkiją, Egiptą, Japoniją, Saudo Arabiją, Ameriką, Meksiką, Islandiją, Pietų Korėją, Italiją, Kroatiją ir kt.
 • Pažintinės autobusu. Ideali proga pamatyti maksimaliai daug – ne tik kelionės tikslą, tačiau ir tai, kas pravažiuojama. Šaunus variantas porai, bičiuliams. Populiariausios kelionės autobusu yra į Lenkiją, Slovakiją, Gruziją, Juodkalniją, Austriją, Vokietiją, kaimynines šalis, taip pat ir po Lietuvą ar kt. Į Centrinę, Pietų Europą dažnai važiuojama per Varšuvą. Šio tipo kelionės populiarios kone visus metus.
 • Kelionės pagal metų laiką. Mūsų asortimente keliones galite filtruoti ir pagal tai, kokiu metų laiku norite keliauti, pavyzdžiui, vasaros, pavasario, rudens kelionės. Rasite puikų pasirinkimą.
 • Savaitgalio kelionės. Dažnai poros, šeimos su vaikais ar norintys pabūti vieni ieško turiningo laiko savaitgaliui. Tokiu atveju savaitgalio kelionė bus idealus sprendimas. Populiarios kryptys yra į Lenkiją, Estiją. Latviją ar kitas šalis, taip pat Lietuvoje.

Kokias keliones rasite mūsų asortimente?

 • Pasiūlymai kelionėms Lietuvoje, kaimyninėse šalyse, Europoje, Azijoje, Amerikoje ar kituose žemynuose, taip pat jei domina salos.
 • Čia išsirinksite kelionę savo svajonių atostogoms. Rasite daug pasiūlymų poilsiui Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, populiariausiose Europos šalyse, svajonių žemynu vadinamoje Amerikoje ir kitur. Labai įvairios kelionių kryptys, daug žadantys maršrutai garantuos nepamirštamą ir turiningą laiką.
 • Aktualu paskutinė minutė, viskas įskaičiuota, o gal maksimalią prabangą garantuojančios kelionės, kai viskas suplanuota iki smulkmenų? Kad ir koks variantas vilioja, šioje kuponų kategorijoje atrasti tinkamiausius pasiūlymus Jums!
 • Kuponai trokštantiems keliauti vieniems, su antrąja puse, draugais, taip pat kai domina kelionės su vaikais.
 • Kuponai poilsinėms ir pažintinėms kelionėms lėktuvu bei autobusu.
 • Rinkitės įvairios trukmės keliones: 1 dienos, 2–3, 4–8, 9 ar daugiau dienų.
 • Mūsų asortimente mastysite, jog yra pasiūlymų su akcija, kurią gauna tik Beta.lt klientai. Taip pat galite rinktis pasiūlymus su gera dovana!

Kuponai kelionėms internetu iš Beta.lt: kodėl verta rinktis čia?

Šalys skirtinguose pasaulio kampeliuose laukia Jūsų! Rinkitės, kuris maršrutas domina Jus – prie visų pasiūlymų rasite išsamią informaciją su tikslia kaina, aiškiai pateiktas sąlygas, daug variantų pasirinkimui, kelionę atspindinčias nuotraukas.

Pirkti internetu mūsų svetainėje labai patikima, saugu, greita ir patogu. Įsitikinsite, jog tai vienas geriausių būdų susiplanuoti kelionę be jokio streso! Jūsų geriausios atostogos čia pat – tik išsirinkite.

Svarbu! Paprastai sveikatos draudimas į kainą neįskaičiuotas, tad juo pasirūpinkite patys.

Pasirūpinsime, jog net karantino metu Jūsų kelionės ir pramogos būtų nepamirštamos bei saugios

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: