Paklausus, kas geriausiai atpalaiduoja, daugelis nedvejodami įvardytų keliones. Tai tobulas būdas pakeisti aplinką, atsiriboti nuo rutinos, ištrūkti iš darbų sūkurio ir tiesiog leistis į naujas pažintis, atradimus, nuotykius, papildyti žinių bagažą bei susikurti daugybę įstabių prisiminimų. Kelionės ypatingos ir tuo, jog toks poilsis tobulai tinka tiek vienam asmeniui, tiek porai, taip pat šeimai su vaikais ar nemažam bičiulių būriui. Jei kaip tik artėja atostogos ir jau svarstote, kaip turiningai praleisti laiką bei drauge kokybiškai pailsėti, pažintinės kelionės bus idealus pasirinkimas!

Kada keliauti?

Dažnas atostogas planuoja vasaros metu ir kelionėms dažniausiai renkasi būtent šį metų laiką. Tačiau pažintinės kelionės ne mažiau turiningos, smagios ir geros bus pavasarį bei rudenį, o neretai ir žiemą. Rinkdamiesi kelionei laiką atsižvelkite į kelis reikšmingus aspektus:

 • Kokie orai vyrauja tuo metu šalyje, į kurią vyksite. Tai ypač svarbu keliaujant į tolimesnius, egzotiškus kraštus. Kodėl? Nes klimatas skiriasi nuo mūsiškio, tam tikrais laikotarpiais gali vyrauti liūtys ar kiti ypatumai, apkartinsiantys keliavimo malonumą. Štai, pavyzdžiui, daugelio pamėgtame Balyje lapkričio–kovo mėnesiais yra lietingasis sezonas.
 • Koks Jūsų kelionės tikslas: derinti pasyvų poilsį su pažinimu, kuo daugiau pamatyti, lankyti objektus po atviru dangumi ar patalpose, pavyzdžiui, muziejus, galerijas ir pan.
 • Ar esate jautrūs dideliems karščiams. Vasarą, liepos–rugpjūčio mėnesiais, daugelyje turistų lankomų šalių ir jų miestų vyrauja tikrai karšti orai, tad įvertinkite, ar tai nesutrukdys džiaugtis keliavimo malonumu.
 • Ar norite vykti, kai keliauja dideli turistų srautai, ar norėtumėte mažiau aktyviu metu. Jei planuojate kelionę į turistų pamėgtas vietas, tai vasarą neabejotinai teks patekti į didelį keliautojų srautą. Neretai sezono metu būna didesnės ir apgyvendinimo, maitinimo kainos, o taip pat prie lankomų objektų tenka laukti eilėse (dažnai net ir po kelias valandas). Norintys to išvengti pažintinėms kelionėms renkasi pavasarį ar rudenį – tobulas metas, kai turistų daug mažiau, o geri orai paprastai dar lepina.

Vasarą labai populiarios pažintinių kelionių kryptys yra į Ispaniją, Kroatiją, Portugaliją, Gruziją, Graikiją, Ukrainą, Norvegiją ir kitas šalis. Taip pat šį metų laiką aktyviai renkasi ir norintys atostogauti Lietuvoje ar vykti į kaimynines šalis: į Latviją, Estiją, Lenkiją.

Pavasarį ar ankstyvą rudenį labai populiarios kryptys yra į Italiją (ypač Romą, Veneciją ir kitus garsiuosius miestus, kuriuose vasaros metu knibžda turistų), taip pat į Egiptą ar Turkiją, kur orai jau tikrai džiugina ir masina išsiilgusius saulės bei šilumos. Pavasarį ar spalio mėnesį Jus sužavės ir Stambulas.

Jei žiema asocijuojasi tik su šaltuku Lietuvoje ir slidinėjimo kurortais užsienyje, tai keiskite nuomonę – šiuo metų laiku galite mėgautis ir šiluma keliaudami, pavyzdžiui, į Tailandą! Lapkričio–vasario mėnesiai yra geriausias metas apsilankyti čia.

Lėktuvu ar autobusu?

Pažintinės kelionės gali būti suskirstytos į dvi grupes:

 • kelionės autobusu;
 • kelionės lėktuvu.

Keliones autobusu labai mėgsta poros, taip pat keliaujantys vieni, nes tai puiki proga susipažinti, susirasti naujų draugų. Keliaudami autobusu mėgausitės ne tik šalimi, į kurią vykstate, bet ir peizažais bei miestais tų, kurias pravažiuojate. Kelionės autobusu į Gruziją, Lenkiją, Vokietiją, Šveicariją, Austriją tikrai pelno populiariųjų titulus.

Kelionės lėktuvu neabejotinai suteikia maksimalų komfortą – kelionės tikslas pasiekiamas labai greitai ir patogiai. Tai geras variantas visiems, ypač šeimoms su vaikais, kuriems kelionės autobusu prailgtų. Negana to, ši transporto priemonė suteikia progą pasiekti tas šalis, į kurias autobusu nebūtų įmanoma nuvykti.

Ką rinktis, priklauso nuo Jūsų poreikių ir galimybių.

Pažintinės kelionės: ką rinktis?

 • Beta.lt kelionių idėjos – itin plačios galimybės kiekvienam iš Jūsų atrasti pasiūlymą svajonių atostogoms.
 • Siūlome kuponus pažintinėms kelionėms po Lietuvą, į kitas šalis Europoje, Azijoje, Amerikoje ar kituose žemynuose. Su Beta.lt aplankysite išskirtine kultūra ir tradicijomis garsią Japoniją, egzotikos nestokojančią Malaiziją, lietuvių jau labai pamėgtą Balio salą, taip pat Tailandą, vulkanų, ledynų ir kitų įstabių gamtos stebuklų turtingą Islandiją, kalnuotąją Slovakiją, kaimynystėje įsikūrusią ir labai kontrastingą Lenkiją, kalnais, žaluma ir Adrijos jūros mėliu viliojančią Kroatiją, kalnuotąją Juodkalniją, romantiškąją Italiją ir daug kitų. Didžiulis pasirinkimas kiekvienam pagal poreikius ir galimybes.
 • Kuponus savo pažintinei kelionei išsirinks norintys keliauti vieni, taip pat ieškantys kelionės dviem ar šeimai su vaikais. Neabejotinai viliojančių pasiūlymų ras ir draugų kompanijos, trokštančios smagių bei nepamirštamų atostogų!
 • Įsigysite Novaturo ar kitų patikimų organizatorių keliones.
 • Trumpos ar ilgos atostogos domina? Rinkitės įvairios trukmės pažintines keliones: 1 dienos, 2–3, 4–8, 9 ar daugiau dienų.
 • Turime daug pasiūlymų su akcija išskirtinai tik Beta.lt klientams! Daugiausia dominuoja 30–40 proc. siekiančios nuolaidos pažintinėms kelionėms, tačiau yra ir pasiūlymų, kuriems akcija siekia net kiek daugiau kaip pusę sumos!

Kuponai pažintinėms kelionėms internetu iš Beta.lt: kodėl verta rinktis čia?

Ieškantys gerų pasiūlymų atostogoms kviečiami pasižvalgyti po Beta.lt asortimentą ir išsirinkti kuponą išsvajotoms atostogoms. Labai platus krypčių pasirinkimas, gera kaina, kelias dešimtis procentų siekiančios akcijos, išsamūs kelionių programų aprašymai, aiškiai pateiktos sąlygos, patikimi organizatoriai ir pagalba renkantis kuponą – visa tai užtikriname kiekvienam Beta.lt klientui.

Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu ir saugu. Didelis privalumas – galimybė filtruoti ir pagal norimus kriterijus (kaina, populiariausi pasiūlymai, didžiausia nuolaida) rikiuoti platų asortimentą.

Svarbu! Paprastai sveikatos draudimas į kainą neįskaičiuotas, tad juo pasirūpinkite patys.

Taip pat atidžiai skaitykite visas kupono įsigijimo sąlygas.

Gero pažinimo džiaugsmo su Beta.lt!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: