Daugeliui atrodo, kad kelionės su vaikais – nemenkas iššūkis, tėvams sukeliantis daugiau vargo, įtampos ir nerimo nei džiaugsmo. Tačiau tinkamai pasirinkus kelionę, išvyka svetur šeimai net su mažais vaikais tikrai suteiks daug gerų emocijų ir nuspalvins kasdienybę naujomis spalvomis. Beta.lt su vaikais rekomenduoja keliauti ten, kur viskas įskaičiuota, gausu smagių pramogų ir nėra kada nuobodžiauti, – sklandi, linksma ir naujų įspūdžių kupina išvyka kartu garantuota. Norėsis pakartoti!

POPULIARIAUSIOS KRYPTYS BONIFACIJAUS ATOSTOGOMS

Kartu su vaikais galima apkeliauti nors ir visą pasaulį, tačiau tam reikia tinkamai nusiteikti ir, žinoma, pasiruošti – tiesiog viską kruopščiai suplanuoti ir žinoti, kuri gi kryptis yra tinkamiausia Bonifacijaus atostogoms. O kad šeimos atostogų planavimas nevirstų daug laiko atimančiu košmaru, Beta.lt skuba į pagalbą – išsirinkite greitai internetu, įsigykite pigiau nei kitur ir ruoškite lagaminus kelionei automobiliu, lėktuvu arba autobusu!

Vienareikšmiškai, bene populiariausios yra pigios kelionės į Turkiją – jos dažniausiai rekomenduojamos porai ar šeimai su vaikais, ne ką mažiau paklausios kelionės ir į Egiptą. Saulėtoji Turkija – tarsi atostogų sostinė, kur smagu ir mažiems, ir vyresniems. Egiptas taip pat puikiai tinka atostogoms su vaikais, be to, – tai viena iš artimiausių žiemos sezono poilsio krypčių. Šių kurortų pakrantėse poilsiautojų laukia šilta žydra jūra, karšta saulė, puikūs viešbučiai, „viskas įskaičiuota", išpuoselėti paplūdimiai, vaikams pritaikyti baseinai ir atrakcionai, smagūs pramoginiai renginiai, diskotekos, įdomios pažintinės ekskursijos ir daug kitų į šeimas orientuotų pramogų. Atostogauti Turkijoje ir Egipte, palyginus su kitomis kurortinį poilsį siūlančiomis valstybėmis, nebrangu – tai dar viena priežastis, kodėl bilietai poilsiui Turkijoje itin paklausūs ir nuolat graibstomi. Be to, Egipte galima ilsėtis bet kuriuo metų laiku. 

Neatsilieka ir Graikijos salos bei Tenerifė – tai puikus pasirinkimas norintiems su šeima nors trumpam pabėgti nuo lietuviškos darganos bei šalčio. Šaltojo sezono metu salos – viena populiariausių krypčių, nes ten vos išlipus iš lėktuvo galima akimirksniu sugrįžti į vasarą ir mėgautis jos teikiamais malonumais: saulės voniomis vaizdinguose paplūdimiuose, maudynėmis šiltoje jūroje ir baseinuose, išdykauti atrakcionuose, dalyvauti animatorių programose, šokti diskotekose ir keliauti ten, kur didelių bei mažų turistų laukia įspūdingos lankytinos vietos. O jei viešbučiuose siūlomų pramogų bus maža, Tenerifėje kartu su vaikais galėsite leistis į delfinų ir banginių stebėjimo turus, aplankyti drugelių fermą ar Mokslo ir kosmosos muziejų, kuriame gausu interaktyvių pramogų. Ten patiks ir smalsiems vaikams, ir tėvams!

Taigi, jei jau svarstote, kur nukeliauti su vaikais, Beta.lt padės greičiau apsispręsti ir pakvies nukeliauti ne tik į Turkiją, Egiptą ar Tenerifę, bet ir į Albaniją, Gran Kanariją, Kanarų salas, net Dominikos Respubliką. Ir visai nesvarbu, kur atsidursite, visur mažųjų svečių ir jų tėvelių lauks visada geras oras, atostogoms su vaikais palankus klimatas, nuotykių ir pramogų parkai bei vaikams draugiški viešbučiai su animatoriais, smagiomis užimtumo programomis, žaidimais. Žinoma, nepamirškite ir savo krašto – juk čia pat, Lietuvoje, tiek daug kids friendly poilsio ir pramogų galimybių!

KELIONĖS SU VAIKAIS LIETUVOJE

Kelionės svetur su šeima – tikras džiaugsmas, tačiau labai dažnai kyla nemažai sunkumų norint suplanuoti ilgesnes atostogas. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių keblumų – laikas: neretai būna sunku rasti visiems tinkamą bendrą kelionės datą, nes kai kurių iš anksto suplanuotų svarbių reikalų tiesiog nepavyksta atidėti ir jie dubliuojasi su kelionių datomis, o dirbantiems tėvams ne visada pavyksta susiderinti atostogų laiką tuo pačiu metu. Be to, yra vaikų, kuriems fiziškai sunku ilgai keliauti autobusu, kelionės lėktuvu kelia per didelį stresą, ne visi ištvermingai atlaiko ilgus skrydžius ar šiltuose kraštuose tvyrančius karščius. Taigi, jei platesnes kelionių pasirinkimo galimybes tėvams riboja laisvo laiko stoka, o mažieji keliauninkai į tolimus kraštus dar nepasiruošę, keliaukite ir ilsėkitės Lietuvoje!

Atostogaujant čia, Lietuvoje, nevargina dideli atstumai, todėl labai patogu keliauti nuosavu automobiliu. Pakeliui galima bet kada sustoti, pailsėti ir pakvėpuoti grynu oru, prireikus grįžti į namus, o į saloną ar bagažinę patogu susidėti viską, ko tik gali prireikti keliaujant tiek su mažais, tiek su didesniais vaikais, pvz.: žaislų, knygučių, užkandžių, gėrimų, atsarginių drabužių, avalynės, paspirtuką, dviratuką, palapinę, plaukmenis ir kt. Be to, į vietines keliones gali lydėti ir ištikimi keturkojai šeimos nariai, lydintys šeimą kone kiekviename žingsnyje.

Beta.lt portale tikrai rasite patrauklių pasiūlymų ir puikių idėjų kelionėms su vaikais Lietuvoje – nesvarbu, ar tai būtų trumpa savaitgalio išvyka, ar savaitės trukmės atostogos. Su mažaisiais visada smagu aplankyti dar nepažintus gražiausius Lietuvos kurortinius miestus ir juose įsikūrusias šiuolaikiškas poilsio vietas. Palangoje, Šventojoje, Nidoje, Druskininkuose, Birštone, Anykščiuose ar kitur svečių laukia patogiam šeimos poilsiui pritaikyti viešbučiai ir sanatorijos, sodybos, vandens parkai, kur tėvams malonu pasilepinti SPA procedūromis, o vaikams be galo smagu džiaugtis vandens pramogomis ir maudynėmis baseinuose. Taigi, po nuotaikingos kelionės, kurios metu tikrai stabtelėsite aplankyti žymias lankytinas vietas, beliks patogiai įsikurti ir mėgausitės gardžiu maistu bei pramogomis. Beje, aplankant kaskart vis kitą Lietuvos miestą, visada smagu susipažinti su juo iš arčiau, aplankyti įdomius objektus gamtoje ir ne tik, pasivaikščioti centrinėmis ir senamiesčio gatvelėmis. Svarbiausia, vietinės išvykos neprailgsta, nedaug kainuoja, plečia akiratį ir dovanoja tiek pat daug džiaugsmo kaip ir tolimos kelionės svetur. Taigi, savame krašte keliauti greičiau ir pigiau, o įspūdžiai tokie pat geri ir išlieka ilgam!

NAUDINGI PATARIMAI KELIAUSIANTIEMS SU VAIKAIS

Ne paslaptis, kad keliaujant su mažaisiais reikia viską apgalvoti iki pat smulkmenų. Tik tada išvyka nesukels daug papildomų rūpesčių ir vyks sklandžiai – taip, kaip tikimasi ir yra suplanuota. Nepamirškite, kelionės su vaikais ne tik smagios, bet ir kiek sudėtingesnės nei išvykus atostogauti dviese. Taigi, jei susiruošėte atostogauti su visa šeima, atkreipkite dėmesį į kai kuriuos svarbius dalykus, net jei skubina paskutinė minutė:

Amžius. Renkantis kelionę svarbu atsižvelgti į vaikų amžių. Trumpesnes, netolimas, galbūt tik vietines keliones reikėtų rinktis, jei planuojate atostogauti su kūdikiu arba labai neramiu, jautriu ir vietoje nenustygstančiu mažu vaikučiu. Tačiau jei kūdikis labai ramus ir daug miega, skrydis svetur nesukels jokių bėdų. Tolimesnė poilsinė kelionė rūpesčių nesukels ir keliaujant su ūgtelėjusiais vaikais, o jei jie itin aktyvūs, tiesiog pasirūpinkite užimtumu kelionės metu – papildoma veikla neleis nuobodžiauti, nukreips dėmesį ir laikas prabėgs greičiau.

Poilsio vieta. Poilsis gamtoje prie ežero arba jūros, viešbučiuose bei sodybose – visada geras pasirinkimas jaukiam atokvėpiui su šeima. Tačiau atitinkamai pasirinkus, reikia žinoti, ko gali prireikti. Apsistojus viešbučiuose ar sodybose, paprastai niekuo rūpintis nereikia – nei maistu, nei patalais, nei pramogomis, tačiau laiką leidžiant gamtoje ir likus ten nakčiai, būtina su savimi turėti palapinę, šiltų patalų, patogių pripučiamų čiužinių, vaikų mėgiamo maisto ir užkandžių, geriamo vandnes, taip pat preparatų nuo uodų tiek sau, tiek vaikams. Jei atostogausite prie jūros, turėkite efektyvų apsauginį kremą nuo saulės ir smėlio žaislų – vaikams netrūks veiklos, o tėvams liks laiko poilsiui.

Klimatas ir sezonas. Atkreipkite dėmesį į tai, kad vaikams atostogauti lengviau, kai kiek gaiviau ir vėsiau, nei per karšta ir tvanku. Todėl šiltų kraštų kryptis rinkitės atsakingai ir būtinai atsižvelkite į tenykštes atostogų sezonų tendencijas – tiesiog pasirinkite kelionę tuomet, kai svetur tvyro maloniai šiltas oras, o ne kaitra. Pavyzdžiui, pigios kelionės į Turkiją – puikus pasirinkimas su vaikais keliauti pavasarį arba rudenį, vasarą žvalgykitės po Lietuvą, žiemą skriskite į Egiptą, o Kanarų salose – amžino pavasario žemėje – malonu ilsėtis ištisus metus. Be to, ne sezono metu arba jam besibaigiant, turistų būna mažiau, tad ir erdvės bei ramybės daugiau.

Skrydis – vieniems vaikams skristi patinka, tačiau kitiems sukelia daug įtampos ir streso. Rinkdamiesi atostogų kryptį, atsižvelkite į skrydžio ilgį – vaikams lengviau, kai skrydis tiesioginis ir neilgas. Palankiausia skrydžio trukmė – 2–4 valandos. Žinoma, yra vaikų, kurie labai nori skristi, nebijo kiti į padanges ir smalsiai dairosi pro langelį. Tačiau jei vaikui nemalonu, iš anksto pasistenkite išvengti diskomforto: naudokitės šeimoms su vaikais dažnai suteikiama pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) galimybe, su savimi rankiniame bagaže turėkite užkandžių, čiulpiamų saldainukų ar čiulptuką kūdikiui – tai padės išvengti nemalonių pojūčių pakilimo metu, taip pat pravers žaisliukai, pieštukai ir spalvinimo albumai, knygutės.

Beje, paprastai vaikams iki 2 metų skrydis būna nemokamas, tačiau nepamirškite pasidomėti, ar Jūsų vaikui priklausys vieta salone, rankinis bagažas, ar galėsite nemokamai skraidintis vežimėlį. Skrendant su tokiais mažais vaikais, rankiniame bagaže leidžiama turėti skrydžio metu reikalingų skysčių ir maistelio. O jei kelionės metu vaikui sukaks 2 metukai, turėkite omenyje, kad oro vežėjas taikys jau dvimečiams būdingas sąlygas ir mažyliams suteikiamos lengvatos jau nebegalios. Jei vaikui 2–12 metų, skrydžio metu jam priklauso atskira vieta šalia tėvų, bilietai dar būna pigesni nei suaugusiųjų, galima užsisakyti registruojamą bagažą. Vyresniems nei 12 metų vaikams išlygos nebetaikomos ir jie keliauja kaip suaugusieji – už pilną kainą.

Apgyvendinimas – tiek keliaujant svetur, tiek ilsintis Lietuvoje labai svarbus aspektas. Dažniausiai šeimos su vaikais apsistoja viešbučiuose. Todėl neprošal pasidomėti, ar apgyvendinimo įstaiga tinkama poilsiui su vaikais, nes kai kurie viešbučiai būna skirti išimtinai tik suaugusiesiems, ar turi vaikams tinkamą negilų baseiną su vandens atrakcionais, ar rasite mamos ir vaiko kambarį, ar teikiamos auklės paslaugos, ar prireikus skubios pagalbos pagelbės gydytojas, ar bus vaikiškas meniu, ar teritorijoje yra žaidimų aikštelė, ar veikia vaikų klubas, ar vyksta specialūs renginiai vaikams, kokia valiuta atsiskaityti už papildomas mokamas paslaugas. Kitas svarbus dalykas – vieta vaikų miegui. Daugelyje viešbučių standartiniuose kambariuose pristatoma viena papildoma lovelė, todėl turint du ūgtelėjusius vaikus geriau rinktis kambarį su atskiromis lovomis arba dviem miegamaisiais. Kiti patogumai, būtini apsistojus viešbutyje su vaikais: veikiantis oro kondicionierius, privati virtuvėlė, vonia/dušas, rankšluosčiai, chalatai, švari patalynė.

Vaiko asmens dokumentai. Vykstant į užsienį, galioja tik Lietuvos Respublikos pasas ir/arba asmens tapatybės kortelė, vaiko gimimo liudijimas netinka. Tik nepamirškite iš anksto pasitikrinti, koks dokumentas – pasas  ar asmens tapatybės kortelė – bus reikalingas keliaujant į tam tikrą pasirinktą šalį. Turėkite omenyje ir tai, kad vaikų asmens dokumentai jiems augant galioja trumpesnį laiką, todėl reikia atkreipti dėmesį į dokumentų galiojimo laiką.

Draudimas. Nerizikuokite ir būkite atsakingi tėvai – prieš ilgesnes bei tolimesnes keliones savo vaikus apdrauskite. Turimas draudimas apsaugos nuo netikėtų išlaidų pablogėjus Jūsų ar vaikų sveikatai, patyrus traumą. Be to, norint apsidrausti niekur nereikia eiti – tai padaryti galima internetu, prieš tai pasirinkus patikimą draudimo kompaniją.

Mielieji, jei stokojate idėjų, kur keliauti su vaikais, užsukite į Beta.lt – čia rasite daug šeimai su vaikais tinkamų kelionių ir labai greitai suorganizuosite tikras Bonifacijaus atostogas pigiau, o paskutinė minutė ir gera akcija – tik privalumas ir džiaugsmas Jūsų piniginei!  

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovanos tėvams Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui DOVANOS
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie Jūros SPA poilsis Viešbučiai su spa Viešbučiai su spa Vilniuje Viešbučiai su spa Palangoje Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Poilsis kurorte Poilsis Druskinkuose Poilsis Birštone Poilsis Anykščiuose Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Rudens poilsis Poilsis medikams Dovanokite poilsį prie jūros Dovanokite SPA poilsį Dovanokite sanatorinį poilsį Dovanokite prabangų poilsį Dovanokite vasarą KAUNAS HOTEL Mingės Egzotika Best Baltic Palanga VYTAUTAS EGO SPA Gradiali Gradiali Amsterdam Plaza Pušynas METROPOLIS Victoria hotel Kaunas Belorus Sanatorija Corner Hotel VYTAUTAS EGO SPA Aurora Hotel Klaipėda Amberton Green Apartments GABIJA Palangos Žuvėdra PALANGOS LINAS Palangos Vėtra PRIE PARKO Europa Royale Druskininkai Amberton Green SPA Druskininkai Dainava Gradiali GRAND SPA LIETUVA Eglės sanatorija Pušynė Draugystės sanatorija Panorama Hotel Versmė sanatorija Vilnius Grand Resort Galia Atostogų Parkas Radisson Blu Hotel Lietuva Goda Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Bistrampolio Dvaras Oro Dubingiai Harmony Park RADISSON HOTEL KAUNAS Ibis Kaunas Centre Margis Vanagupė Neringa Hotel RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA Best Baltic Central Druskininkai Grand Baltic Dunes Energetikas Rąžė UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA De Lita Park Inn By Radisson Vilnius Airport ŽILVINAS HOTEL PALANGA TULPĖS SANATORIJA Royal SPA Residence Ramios Bitės SPA Vilnius Druskininkai POILSIS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Maljorką Kelionės į Tenerifę Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Lanzarotę Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės i Norvegiją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Daniją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Seišelius Kelionės į Mauricijų Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Eura travel kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Dovanokite poilsines keliones Dovanokite pažintines keliones KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Šiauliuose Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Boulingas Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivazinejimas keturračiais Klaipėdoje Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Kaune Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Grupinės treniruotės Teniso treniruotės Žiemos sportas Čiuožimas Golfas Plaukimas Plaukimo pamokos, treniruotės Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos Dviems Vidaus pramogos Dovanokite šeimos pramogas Dovanokite ekstremalias pramogas Dovanokite įsimintinas pramogas Impuls SPA Radailiai Marijampolės Oreivių Klubas LEMON AKROPOLIS VILLA ALICANTE Palangos baseinas Pilotai.lt Skydiving.lt Wake Way Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Splash Park 313 CABLE PARK EKSKOMISARŲ BIURO ŠAUDYKLA TANKS.LT CurioCity UNO Park Palangos vasaros parkas Boom Park Water Inn, Wake Inn Apollo Boulingas FORUM PALACE Vichy Vandens Parkas SPEEDWAY PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Manikiūras Klaipėdoje Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams Dovanokite grožio procedūras Dovanokite prabangius SPA ritualus Dovanokite rytietiškus SPA pojūčius Dovanokite atpalaiduojantį masažą Studio Figura MEDESTETUS KLINIKA V.G. MEIMAR – GROŽIO NAMAI PASILEPINK masažo studija THE DOLL HOUSE Skin Olympus Clinic CULT OF BEAUTY Gatineau grožio salonas MIRROR BEAUTY ROOM Merci Merci beauty lounge Cute Beauty lab MANTELI Solegama Gydančios rankos East Island SPA SPA SHANTI Amadėja SPA Estetinės Medicinos klinika Provanso Kvapai SPA Angel SPA Fish SPA salonas Sachara soliariumai High Care SUGIHARA Qi Anmo Ritos Masažų Studija TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA SOLISUN DALIOS GROŽIO STUDIJA Elitsun Azia SPA EUFORIJA grožio studija Amadėja SPA Sokrato clinica Fi Clinica Nidos Kopos MANILLA Era Esthetic Skinland Elen SPA Studija FAMILIA SANA SPA Babor Aušros SPA Namai Saulėja SPA GROŽIS
Kraujo tyrimai Hormonų tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Dantų puošimas Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Mitybos specialistas Vilniuje Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Akių ligų gydytojas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Vilniuje Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Mitybos planai sportuojantiems Mitybos planai svorio metimui Kineziterapija Kineziterapija vilniuje Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Mankštos Mankštos vaikams Mankštos nugarai Mankštos senjorams Kitos paslaugos Reabilitacija Reabilitacija Vilniuje Dovanokite artimiesiems sveikatą Dovanokite rūpestingus tyrimus Svajones pildanti dovana LIETUVOS DRAUDIMAS Baltijos-Amerikos klinika Biofirst Dantukų Pasaulis Royal Dental Clinic V. Grybo Odontologijos klinika Allergomedica klinika MEDICINA PRACTICA LABORATORIJA Šypsenų Alėja Natura Munda INMEDICA REZUS.LT kraujo laboratorija Uosto Poliklinika Elite Odontologijos klinika DIVADENTA ŠYPSENOS AKADEMIJA Brilliant smile SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: