Daugeliui atrodo, kad kelionės su vaikais – nemenkas iššūkis, tėvams sukeliantis daugiau vargo, įtampos ir nerimo nei džiaugsmo. Tačiau tinkamai pasirinkus kelionę, išvyka svetur šeimai net su mažais vaikais tikrai suteiks daug gerų emocijų ir nuspalvins kasdienybę naujomis spalvomis. Beta.lt su vaikais rekomenduoja keliauti ten, kur viskas įskaičiuota, gausu smagių pramogų ir nėra kada nuobodžiauti, – sklandi, linksma ir naujų įspūdžių kupina išvyka kartu garantuota. Norėsis pakartoti!

POPULIARIAUSIOS KRYPTYS BONIFACIJAUS ATOSTOGOMS

Kartu su vaikais galima apkeliauti nors ir visą pasaulį, tačiau tam reikia tinkamai nusiteikti ir, žinoma, pasiruošti – tiesiog viską kruopščiai suplanuoti ir žinoti, kuri gi kryptis yra tinkamiausia Bonifacijaus atostogoms. O kad šeimos atostogų planavimas nevirstų daug laiko atimančiu košmaru, Beta.lt skuba į pagalbą – išsirinkite greitai internetu, įsigykite pigiau nei kitur ir ruoškite lagaminus kelionei automobiliu, lėktuvu arba autobusu!

Vienareikšmiškai, bene populiariausios yra pigios kelionės į Turkiją – jos dažniausiai rekomenduojamos porai ar šeimai su vaikais, ne ką mažiau paklausios kelionės ir į Egiptą. Saulėtoji Turkija – tarsi atostogų sostinė, kur smagu ir mažiems, ir vyresniems. Egiptas taip pat puikiai tinka atostogoms su vaikais, be to, – tai viena iš artimiausių žiemos sezono poilsio krypčių. Šių kurortų pakrantėse poilsiautojų laukia šilta žydra jūra, karšta saulė, puikūs viešbučiai, „viskas įskaičiuota", išpuoselėti paplūdimiai, vaikams pritaikyti baseinai ir atrakcionai, smagūs pramoginiai renginiai, diskotekos, įdomios pažintinės ekskursijos ir daug kitų į šeimas orientuotų pramogų. Atostogauti Turkijoje ir Egipte, palyginus su kitomis kurortinį poilsį siūlančiomis valstybėmis, nebrangu – tai dar viena priežastis, kodėl bilietai poilsiui Turkijoje itin paklausūs ir nuolat graibstomi. Be to, Egipte galima ilsėtis bet kuriuo metų laiku. 

Neatsilieka ir Graikijos salos bei Tenerifė – tai puikus pasirinkimas norintiems su šeima nors trumpam pabėgti nuo lietuviškos darganos bei šalčio. Šaltojo sezono metu salos – viena populiariausių krypčių, nes ten vos išlipus iš lėktuvo galima akimirksniu sugrįžti į vasarą ir mėgautis jos teikiamais malonumais: saulės voniomis vaizdinguose paplūdimiuose, maudynėmis šiltoje jūroje ir baseinuose, išdykauti atrakcionuose, dalyvauti animatorių programose, šokti diskotekose ir keliauti ten, kur didelių bei mažų turistų laukia įspūdingos lankytinos vietos. O jei viešbučiuose siūlomų pramogų bus maža, Tenerifėje kartu su vaikais galėsite leistis į delfinų ir banginių stebėjimo turus, aplankyti drugelių fermą ar Mokslo ir kosmosos muziejų, kuriame gausu interaktyvių pramogų. Ten patiks ir smalsiems vaikams, ir tėvams!

Taigi, jei jau svarstote, kur nukeliauti su vaikais, Beta.lt padės greičiau apsispręsti ir pakvies nukeliauti ne tik į Turkiją, Egiptą ar Tenerifę, bet ir į Albaniją, Gran Kanariją, Kanarų salas, net Dominikos Respubliką. Ir visai nesvarbu, kur atsidursite, visur mažųjų svečių ir jų tėvelių lauks visada geras oras, atostogoms su vaikais palankus klimatas, nuotykių ir pramogų parkai bei vaikams draugiški viešbučiai su animatoriais, smagiomis užimtumo programomis, žaidimais. Žinoma, nepamirškite ir savo krašto – juk čia pat, Lietuvoje, tiek daug kids friendly poilsio ir pramogų galimybių!

KELIONĖS SU VAIKAIS LIETUVOJE

Kelionės svetur su šeima – tikras džiaugsmas, tačiau labai dažnai kyla nemažai sunkumų norint suplanuoti ilgesnes atostogas. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių keblumų – laikas: neretai būna sunku rasti visiems tinkamą bendrą kelionės datą, nes kai kurių iš anksto suplanuotų svarbių reikalų tiesiog nepavyksta atidėti ir jie dubliuojasi su kelionių datomis, o dirbantiems tėvams ne visada pavyksta susiderinti atostogų laiką tuo pačiu metu. Be to, yra vaikų, kuriems fiziškai sunku ilgai keliauti autobusu, kelionės lėktuvu kelia per didelį stresą, ne visi ištvermingai atlaiko ilgus skrydžius ar šiltuose kraštuose tvyrančius karščius. Taigi, jei platesnes kelionių pasirinkimo galimybes tėvams riboja laisvo laiko stoka, o mažieji keliauninkai į tolimus kraštus dar nepasiruošę, keliaukite ir ilsėkitės Lietuvoje!

Atostogaujant čia, Lietuvoje, nevargina dideli atstumai, todėl labai patogu keliauti nuosavu automobiliu. Pakeliui galima bet kada sustoti, pailsėti ir pakvėpuoti grynu oru, prireikus grįžti į namus, o į saloną ar bagažinę patogu susidėti viską, ko tik gali prireikti keliaujant tiek su mažais, tiek su didesniais vaikais, pvz.: žaislų, knygučių, užkandžių, gėrimų, atsarginių drabužių, avalynės, paspirtuką, dviratuką, palapinę, plaukmenis ir kt. Be to, į vietines keliones gali lydėti ir ištikimi keturkojai šeimos nariai, lydintys šeimą kone kiekviename žingsnyje.

Beta.lt portale tikrai rasite patrauklių pasiūlymų ir puikių idėjų kelionėms su vaikais Lietuvoje – nesvarbu, ar tai būtų trumpa savaitgalio išvyka, ar savaitės trukmės atostogos. Su mažaisiais visada smagu aplankyti dar nepažintus gražiausius Lietuvos kurortinius miestus ir juose įsikūrusias šiuolaikiškas poilsio vietas. Palangoje, Šventojoje, Nidoje, Druskininkuose, Birštone, Anykščiuose ar kitur svečių laukia patogiam šeimos poilsiui pritaikyti viešbučiai ir sanatorijos, sodybos, vandens parkai, kur tėvams malonu pasilepinti SPA procedūromis, o vaikams be galo smagu džiaugtis vandens pramogomis ir maudynėmis baseinuose. Taigi, po nuotaikingos kelionės, kurios metu tikrai stabtelėsite aplankyti žymias lankytinas vietas, beliks patogiai įsikurti ir mėgausitės gardžiu maistu bei pramogomis. Beje, aplankant kaskart vis kitą Lietuvos miestą, visada smagu susipažinti su juo iš arčiau, aplankyti įdomius objektus gamtoje ir ne tik, pasivaikščioti centrinėmis ir senamiesčio gatvelėmis. Svarbiausia, vietinės išvykos neprailgsta, nedaug kainuoja, plečia akiratį ir dovanoja tiek pat daug džiaugsmo kaip ir tolimos kelionės svetur. Taigi, savame krašte keliauti greičiau ir pigiau, o įspūdžiai tokie pat geri ir išlieka ilgam!

NAUDINGI PATARIMAI KELIAUSIANTIEMS SU VAIKAIS

Ne paslaptis, kad keliaujant su mažaisiais reikia viską apgalvoti iki pat smulkmenų. Tik tada išvyka nesukels daug papildomų rūpesčių ir vyks sklandžiai – taip, kaip tikimasi ir yra suplanuota. Nepamirškite, kelionės su vaikais ne tik smagios, bet ir kiek sudėtingesnės nei išvykus atostogauti dviese. Taigi, jei susiruošėte atostogauti su visa šeima, atkreipkite dėmesį į kai kuriuos svarbius dalykus, net jei skubina paskutinė minutė:

Amžius. Renkantis kelionę svarbu atsižvelgti į vaikų amžių. Trumpesnes, netolimas, galbūt tik vietines keliones reikėtų rinktis, jei planuojate atostogauti su kūdikiu arba labai neramiu, jautriu ir vietoje nenustygstančiu mažu vaikučiu. Tačiau jei kūdikis labai ramus ir daug miega, skrydis svetur nesukels jokių bėdų. Tolimesnė poilsinė kelionė rūpesčių nesukels ir keliaujant su ūgtelėjusiais vaikais, o jei jie itin aktyvūs, tiesiog pasirūpinkite užimtumu kelionės metu – papildoma veikla neleis nuobodžiauti, nukreips dėmesį ir laikas prabėgs greičiau.

Poilsio vieta. Poilsis gamtoje prie ežero arba jūros, viešbučiuose bei sodybose – visada geras pasirinkimas jaukiam atokvėpiui su šeima. Tačiau atitinkamai pasirinkus, reikia žinoti, ko gali prireikti. Apsistojus viešbučiuose ar sodybose, paprastai niekuo rūpintis nereikia – nei maistu, nei patalais, nei pramogomis, tačiau laiką leidžiant gamtoje ir likus ten nakčiai, būtina su savimi turėti palapinę, šiltų patalų, patogių pripučiamų čiužinių, vaikų mėgiamo maisto ir užkandžių, geriamo vandnes, taip pat preparatų nuo uodų tiek sau, tiek vaikams. Jei atostogausite prie jūros, turėkite efektyvų apsauginį kremą nuo saulės ir smėlio žaislų – vaikams netrūks veiklos, o tėvams liks laiko poilsiui.

Klimatas ir sezonas. Atkreipkite dėmesį į tai, kad vaikams atostogauti lengviau, kai kiek gaiviau ir vėsiau, nei per karšta ir tvanku. Todėl šiltų kraštų kryptis rinkitės atsakingai ir būtinai atsižvelkite į tenykštes atostogų sezonų tendencijas – tiesiog pasirinkite kelionę tuomet, kai svetur tvyro maloniai šiltas oras, o ne kaitra. Pavyzdžiui, pigios kelionės į Turkiją – puikus pasirinkimas su vaikais keliauti pavasarį arba rudenį, vasarą žvalgykitės po Lietuvą, žiemą skriskite į Egiptą, o Kanarų salose – amžino pavasario žemėje – malonu ilsėtis ištisus metus. Be to, ne sezono metu arba jam besibaigiant, turistų būna mažiau, tad ir erdvės bei ramybės daugiau.

Skrydis – vieniems vaikams skristi patinka, tačiau kitiems sukelia daug įtampos ir streso. Rinkdamiesi atostogų kryptį, atsižvelkite į skrydžio ilgį – vaikams lengviau, kai skrydis tiesioginis ir neilgas. Palankiausia skrydžio trukmė – 2–4 valandos. Žinoma, yra vaikų, kurie labai nori skristi, nebijo kiti į padanges ir smalsiai dairosi pro langelį. Tačiau jei vaikui nemalonu, iš anksto pasistenkite išvengti diskomforto: naudokitės šeimoms su vaikais dažnai suteikiama pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) galimybe, su savimi rankiniame bagaže turėkite užkandžių, čiulpiamų saldainukų ar čiulptuką kūdikiui – tai padės išvengti nemalonių pojūčių pakilimo metu, taip pat pravers žaisliukai, pieštukai ir spalvinimo albumai, knygutės.

Beje, paprastai vaikams iki 2 metų skrydis būna nemokamas, tačiau nepamirškite pasidomėti, ar Jūsų vaikui priklausys vieta salone, rankinis bagažas, ar galėsite nemokamai skraidintis vežimėlį. Skrendant su tokiais mažais vaikais, rankiniame bagaže leidžiama turėti skrydžio metu reikalingų skysčių ir maistelio. O jei kelionės metu vaikui sukaks 2 metukai, turėkite omenyje, kad oro vežėjas taikys jau dvimečiams būdingas sąlygas ir mažyliams suteikiamos lengvatos jau nebegalios. Jei vaikui 2–12 metų, skrydžio metu jam priklauso atskira vieta šalia tėvų, bilietai dar būna pigesni nei suaugusiųjų, galima užsisakyti registruojamą bagažą. Vyresniems nei 12 metų vaikams išlygos nebetaikomos ir jie keliauja kaip suaugusieji – už pilną kainą.

Apgyvendinimas – tiek keliaujant svetur, tiek ilsintis Lietuvoje labai svarbus aspektas. Dažniausiai šeimos su vaikais apsistoja viešbučiuose. Todėl neprošal pasidomėti, ar apgyvendinimo įstaiga tinkama poilsiui su vaikais, nes kai kurie viešbučiai būna skirti išimtinai tik suaugusiesiems, ar turi vaikams tinkamą negilų baseiną su vandens atrakcionais, ar rasite mamos ir vaiko kambarį, ar teikiamos auklės paslaugos, ar prireikus skubios pagalbos pagelbės gydytojas, ar bus vaikiškas meniu, ar teritorijoje yra žaidimų aikštelė, ar veikia vaikų klubas, ar vyksta specialūs renginiai vaikams, kokia valiuta atsiskaityti už papildomas mokamas paslaugas. Kitas svarbus dalykas – vieta vaikų miegui. Daugelyje viešbučių standartiniuose kambariuose pristatoma viena papildoma lovelė, todėl turint du ūgtelėjusius vaikus geriau rinktis kambarį su atskiromis lovomis arba dviem miegamaisiais. Kiti patogumai, būtini apsistojus viešbutyje su vaikais: veikiantis oro kondicionierius, privati virtuvėlė, vonia/dušas, rankšluosčiai, chalatai, švari patalynė.

Vaiko asmens dokumentai. Vykstant į užsienį, galioja tik Lietuvos Respublikos pasas ir/arba asmens tapatybės kortelė, vaiko gimimo liudijimas netinka. Tik nepamirškite iš anksto pasitikrinti, koks dokumentas – pasas  ar asmens tapatybės kortelė – bus reikalingas keliaujant į tam tikrą pasirinktą šalį. Turėkite omenyje ir tai, kad vaikų asmens dokumentai jiems augant galioja trumpesnį laiką, todėl reikia atkreipti dėmesį į dokumentų galiojimo laiką.

Draudimas. Nerizikuokite ir būkite atsakingi tėvai – prieš ilgesnes bei tolimesnes keliones savo vaikus apdrauskite. Turimas draudimas apsaugos nuo netikėtų išlaidų pablogėjus Jūsų ar vaikų sveikatai, patyrus traumą. Be to, norint apsidrausti niekur nereikia eiti – tai padaryti galima internetu, prieš tai pasirinkus patikimą draudimo kompaniją.

Mielieji, jei stokojate idėjų, kur keliauti su vaikais, užsukite į Beta.lt – čia rasite daug šeimai su vaikais tinkamų kelionių ir labai greitai suorganizuosite tikras Bonifacijaus atostogas pigiau, o paskutinė minutė ir gera akcija – tik privalumas ir džiaugsmas Jūsų piniginei!  

Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės kelionės pasiūlymus?add

Paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai yra kelionėms, iki kurių pradžios yra likę vos 1-2 dienos, kartais netgi kelios valandos. Dėl šios priežasties tokios kelionės yra siūlomos už gerokai mažesnę nei įprastinę rinkos kainą. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai būna ne tik ribojami laiko, bet turi ir ribotą vietų skaičių. Tad sužinojus apie galimybę greičiau ir pigiau leistis į kelionę, patariama nelaukti ir nedelsiant įsigyti Jums patrauklų pasiūlymą. Tiesa, prieš rinkdamiesi paskutinės minutės kelionę atidžiai įvertinkite savo keliavimo įpročius ir galimybę greitai leistis į netikėtą kelionę.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei