Greičiausiai niekas neprieštaraus, jog kelionės yra geriausia atsipalaidavimo, poilsio forma. O poilsinės kelionės garantuoja kokybišką poilsį, atotrūkį nuo rutinos, darbų ir kasdienybės rūpesčių. Dažniausia tai yra proga pabėgti į pasakišką kampelį, kuriame lepina saulė, į krantą atsimuša bangos arba, atvirkščiai, „hipnotizuoja" ramus vandens tyvuliavimas. Jei kaip tik artėjančioms atostogoms ieškote geriausio poilsinės kelionės pasiūlymo, rinkitės iš Beta.lt kuponų spektro – vos keli pelės spustelėjimai ir bilietai netrukus atsidurs Jūsų el. pato dėžutėje. Ar gali būti paprasčiau?

Kada keliauti?

Šis klausimas kyla dažnam, ypač tiems, kurie į keliones leidžiasi rečiau. Nors daugeliui atrodo, kad geriausias metas kelionėms yra vasara, visgi viskas priklauso nuo šalies ir keliavimo tikslo – yra labai daug krypčių, idealiai tinkančių atostogoms pavasarį, rudenį ar net žiemą.

Vasarą mėgautis saule, paplūdimiais ir atostogų pramogomis keliauja dievinantys karštus orus. Jie traukia į Turkiją, Portugaliją, į nuostabų kurortą Prancūzijoje – Nicą, Graikiją (ypač jos salą Kretą), Italiją, Ispaniją (itin daug norinčių į Tenerifę), Kroatiją, Egiptą ir kt. Dar iš krypčių Europoje masina palyginti neseniai atrasta kalnuotoji Albanija. Turėkite omenyje, kad rugpjūtį šiose šalyse bene karščiausia, tad jautrūs dideliam karščiui galbūt turėtų rinktis kitą metą kelionei. Tiesa, vasarą šaunios atostogos laukia ir Lietuvoje ar kaimyninėje Latvijoje, Lenkijoje!

Pavasarį ir ankstyvą rudenį poilsines keliones renkasi tie, kurie nori lepintis maloniai šiltais orais ir kur kas mažesniais turistų srautais. Ypač poilsiautojus traukia poilsinės kelionės į Kiprą, taip pat nuostabaus grožio Korfu sala, Kanarai, spalvingasis Marokas ir kt. Šiltuoju metų laiku daug kas susižavi ir kruizu – Viduržemio jūroje, Dunojumi ar kt.

Spalio mėnesį daugelyje lietuvių pamėgtų kurortų sezonas užsidaro, tad lapkričio mėn. ir žiemą dairomasi kelionių į šiltus kraštus kažkur toliau. Lapkričio–vasario mėnesį tobula kryptis atostogoms yra Tailandas, taip pat ir daugelio dievinamas Mauricijus (jei nebijote didelių karščių, kitu atveju – kelionę atidėkite kovui–balandžiui). Dažnas renkasi keliones į egzotiškas šalis per Kalėdas.

Poilsinės kelionės: ką rinktis?

 • Mūsų asortimente rinkitės poilsines keliones Lietuvoje, kaimyninėse šalyse: Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, taip pat kitose šalyse Europoje ir kur kas toliau įsitaisiusiuose žemynuose.
 • Rinkitės iš labai plataus kainų diapazono: nuo pigiai kainuojančių kelionių, pavyzdžiui, Turkijoje, iki prabangių ir didesnių investicijų reikalaujančių kelionių į Pietų Korėją, Japoniją, Mauricijų ir pan.
 • Labai platus poilsinių kelionių krypčių pasirinkimas: į Turkiją, Madeirą, pačią Portugaliją, Tenerifę, Hurgadą, Kretą, visiškai naują atostogų patirtį dovanosiančią Japoniją, taip pat unikaliąją Saudo Arabiją, egzotika alsuojančią Malaiziją, Singapūrą, lietuvių jau pamėgtą Balio salą, JAV vakarinę pakrantę, nuostabiąją Islandiją ir daug kitų. Matyti, jog šalys, miestai, kurortai yra labai kontrastingi, todėl sau tobuliausią kryptį išsirinks skirtingų poreikių turintys keliautojai.
 • Mūsų pasiūlymai aktualūs vienam asmeniui, šeimai su vaikais, bičiulių kompanijoms, taip pat jei norite poilsinės kelionės dviems ar kelionės tik suaugusiems.
 • Domina paskutinė minutė, viskas įskaičiuota, kelionės pigiau, degančios kelionės ir pan.? Atrasite pagal kiekvieno poreikius ir galimybes.
 • Mūsų siūlomų poilsinių kelionių lėktuvu organizatoriai: Novaturas, Itaka Lietuva ir kt.
 • Jei domina poilsinės kelionės iš Kauno oro uosto, atidžiai rinkitės pasiūlymus, nes kone visi mūsų kuponai yra kelionėms, kurios pradedamos Vilniaus oro uoste.
 • Rinkitės įvairios trukmės poilsines keliones: 1 dienos, 2–3, 4–8, 9 ar daugiau dienų.
 • Pamatysite, kad turime pasiūlymų su akcija išskirtinai tik Beta.lt klientams.

Kuponai poilsinėms kelionėms internetu iš Beta.lt: kodėl verta rinktis čia?

Daugelio pamėgtos šalys, o kai kurių dar tik atrandami nuostabūs kampeliai laukia keliautojų visus metus: pavasarį, vasarą, rudenį ir net žiemą. Rinkitės tai, kas aktualiausia Jums, kas idealiai atitinka poreikius bei galimybes.

Pirkti iš Beta.lt bus labai patogu, saugu ir paprasta, mat kelionių pasiūlymai pristatomi išsamiai, nurodoma tiksli kaina, akcija (jei taikoma), sąlygos. Suplanuoti tobulas atostogas dar niekada nebuvo taip lengva!

Svarbu! Paprastai sveikatos draudimas į kainą neįskaičiuotas, tad juo pasirūpinkite patys.

2021 metai vis dar gana sudėtingi kelionių kontekste, todėl pasirūpinsime, jog net šiuo metu Jūsų kelionės ir pramogos būtų saugios.

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: