Vos tik pagalvojus apie Graikiją, argi neiškyla toks vaizdinys: saulės nutvieksti ryškiaspalviai nameliai, papuošti medinėmis langinėmis ir apraizgyti siaurų gatvių labirintais vedančiais į smaragdinės jūros pakrantę, kur bangų ritmu švelniai siūbuoja žvejų valtys, o ore tvyro lengva atmosfera. Tai Graikija, šalis, ne tik papuošusi pasaulį bet ir suformavusi Vakarų kultūros sampratą. Užtenka vos vienos kelionės į Graikiją, kad pamiltumėte šią šalį dėl jos kerinčių gamtos peizažų, graikiškos kultūros bei antikinio paveldo. Tad, jei karantinas jus smarkiai išvargino ir poilsis sielą atgaivinančioje šalyje yra jūsų siekiamybė - bilietai į Graikiją yra receptas, kurio jums reikia.

Iš tiesų, kelionė į Graikiją lėktuvu trunka labai neilgai ir jūs jau vaikštote ta pačia žeme, kuria kadaise vaikščiojo didieji išminčiai: Sokratas, Platonas bei Aristotelis… Graikija yra tokia kultūriškai turtinga šalis, kad sunku apsispręsti: ar pirmiau aplankyti žemyninę dalį ir garsiausias istorines vienas, ar labiau domina poilsinės kelionės į Graikijos salas. Skaičiuojama, kad gyvenamų salų, priklausančių šiai šaliai, yra daugiau nei 200, o kiekviena jų yra sumažinta ir skirtinga Graikijos versija. Tad visai nesvarbu, kurią salą pasirinksite - Rodą, Kretą, Korfu, Kosą ar kitą - galite būti tikri, kad lėtai, lėtai, kaip graikai sako: "siga, siga”, tekantis gyvenimas, vidury jūros esančiame mažame žemės lopinėlyje, suteiks jūsų atostogoms neapsakomos romantikos.

Skrydžiai į Graikiją visus metus

Nors Graikija yra Europos šalis, į kurią atostogauti atvyksta pasiturintys poilsiautojai, vis dėlto, dažnai pasirodo puikūs paskutinės minutės kelionės į Graikiją pasiūlymai, į kurių kainą įskaičiuotas ne tik jūsų pasirinktas viešbutis, bet ir lėktuvo bilietai bei pervežimas autobusu iš oro uosto į viešbutį ir atvirkščiai. Čia, kaip ir daugelyje kitų turistinių šalių, vyrauja "viskas įskaičiuota” viešbučių sistema. Patyrę keliautojai žino - atostogauti yra žymiai pigiau perkant visą kelionės paketą, nei užsakinėjant viską atskirai, internetu.

Kelionių pasiūlymai aplankyti Graikiją galioja visus metus. Vasaros sezonu, t.y. birželį, liepos ir rugpjūčio mėnesį, salose esantys viešbučiai greitai užsipildo poilsiautojais. Taip pat, vertėtų žinoti, kad liepos mėnesį yra pats sezono įkarštis, nes daugelis žmonių atostogauti renkasi būtent šiuo laikotarpiu. Tad norėdami ramesnio laiko, savo atostogas planuokite rudenį - geriausia rugsėjį ar spalio mėnesį, kai mums, šiauriečiams, oro temperatūra vis dar yra pakankamai karšta, o jūra gerai įšilusi po tikrųjų graikiškos vasaros karščių.

Planuojantys pažintines keliones į Graikiją, geriau šį tikslą įgyvendinkite šaltuoju metų sezonu. Dėl kelionės bilietų nerimauti nevertėtų, kadangi skrydžiai į Graikiją vykdomi visus metus. Graikiška žiema nors yra drėgna, kalenti dantimis tikrai nereiks, nes danguje nuolat žaidžianti saulutė akimirksniu sušildo. Be to, kopti į kalvas, ant kurių stovi svarbiausios šventyklos ir pačiame viršuje, atvirame lauke, be menkiausio šešėlio, tyrinėti griuvėsius yra gerokai smagiau, kai mūsų kantrybės nebando alinantys, pietietiški karščiai…

Lankytinos vietos Graikijoje

Sunku net nusakyti, kiek daug nuostabių dalykų mes galime išvysti Graikijoje! Ir kaip nejučia mes, lietuviai, susitapatinome su graikais! Kaip Atėnų, vienos gražiausių ir seniausių Europos sostinių, negalime įsivaizduoti be Akropolio, taip ir mūsų Vilnius nebūtų traukos centras be PC "Akropolis”, dar žinomo kaip pramogų sostinė. Juokas juokais, tačiau tikrajame, Atėnų Akropolyje, stovinti deivės Atėnės šventykla - Partenonas, laikomas visos šalies vizitine kortele, kas metus pritraukianti milijonus lankytojų. Be to, svečiuodamiesi Atėnuose, neaplenkite ir naujos statybos Akropolio muziejaus, kuriame eksponuojamos išsaugotos antikinės skulptūros, Olimpo dievų atvaizdai, sukauptos brangenybės ir kitos svarbios relikvijos.

Dar į sąrašą "lankytinos vietos Graikijoje”, kurias privalote išvysti ir jūs, be abejonės reikėtų įtraukti ir Meteoros vienuolynus. Klausiate kuo jie ypatingi? Pamėginkite įsivaizduoti - jie įkurti daugiau nei 300 metrų aukščio uolų viršūnėse! Sunku patikėti, kad tokiame aukštyje stovintį vienuolynų kompleksą sudaro įvairios paskirties pastatai bei stulbinančios bažnyčios, papuoštos Bizantijos laikus menančiomis freskomis. Pamačius šį reginį savo akimis, klausimų nekyla, kodėl ši vieta buvo pasirinkta filmo James Bond scenos filmavimui. O paliekant žemyninę Graikiją ramybėje, kiekviena jos sala yra verta būti aplankyta nors kartą, nes kiekvienoje jų yra išsaugota didingos Graikijos istorijos dalelė.

Poilsinė kelionė

Ieškodami poilsinės kelionės į Graikiją, galite būti tikri, kad įsigysite ne tik kokybišką poilsį, bet ir puokštę gerų emocijų, kuriomis gyvensite dar ilgą laiką. Graikijoje siūlomas platus viešbučių asortimentas, pritaikytas įvairaus skonio ir poreikių poilsiautojams. Aukščiausios klasės viešbučiai su baseinu ir stulbinančiu vaizdu į jūrą, restoranai, kuriuose tiekiamos šviežios Viduržemio jūros gėrybės, SPA procedūros ir galimybė užsiimti aktyviu poilsiu. Argi apie tokias atostogas nesvajojame kiekvienas? Be jokios abejonės, jeigu atostogoms esate numatę tam tikrą kelionių biudžetą, ar planuojate didžiąją laiko dalį skirti pažinimo džiaugsmui ir kelionėms - galite pasirinkti jaukius, nedidelius viešbučius su įtrauktais pusryčiais ir leistis į kasdienius nuotykius, tyrinėjant pasakiškas Graikijos apylinkes.

Pažintinė kelionė

Besidomintiems graikiška kultūra, pažintį su šia šalimi reikėtų pradėti nuo graikiškos virtuvės. Medžiu kvepiantys graikiški restoranai yra vadinami tavernomis. Praeiti pro jas išties sunku, kai sklindančiais gardžiausiais kvapais ir plačia graikiška šypsena, esame kviečiami paragauti souvlaki - ant iešmo keptos mėsos gabalėlių, pagardintu tradiciniu Tzadziki jogurtiniu padažu arba jūros gėrybių - keptų kalmarų, didžiųjų krevečių specialiame padaže, užgeriant naminiu vynuogių vynu. Be to, graikai neįsivaizduotų dienos be šaltos Frappe, Freddo Espresso ar Freddo Cappuccino kavos, kurią lėtai geria šnekučiuodamiesi tavernose. Todėl iškilus klausimui, kur pavalgyti, užsukite į graikiškas tavernas, kuriose kainos yra sąlyginai pigios, o maisto skonis ir kokybė viršija visus lūkesčius!

Vis dėlto, nėra geresnio būdo pažinti šalį, nei pažintinės kelionės į Graikiją metu. Kelionių organizatorius Novaturas siūlo be galo įdomias ekskursijas tiek žemyninėje Graikijoje, tiek jos salose. Šių išvykų metu aplankomos svarbiausios vietos įžymybės kartu su puikiai Graikiją pažįstančiais, profesionaliais, lietuviškai kalbančiais gidais, kurių įtraukiantys pasakojimai nukelia už regimojo graikiškojo pasaulio ribų.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: