Atostogos + NOVATURO kelionės = garantuotai geras poilsis svetur be jokių rūpesčių! Taigi, jei planuojate kelionę ir ieškote geriausio atostogų pasiūlymo porai, šeimai su vaikais ar draugų kompanijai, į pagalbą skuba pelnytai turizmo veteranu vadinamas NOVATURAS. 

 

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS – NR. 1 

NOVATURAS – poilsinių ir pažintinių kelionių organizavimo lyderis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Ne veltui NOVATURO komanda gali didžiuotis daugiau nei 20 sėkmingų metų turizmo rinkoje, net 99,4 proc. patenkintų keliautojų ir daugiau nei 30 patrauklių poilsio krypčių, – to užtenka, kad savo atostogas būtų ramu patikėti šiam patyrusiam kelionių organizatoriui. Ir visai nesvarbu, ar norisi pakeliauti po Lietuvą, ar galvoje vis sukasi tolimesnių atostogų kryptis... 

 

KELIONĖS POILSIUI IR PAŽINIMUI 

Kelionių gausa ir įvairovė – tai, ką gali pasiūlyti NOVATURAS kiekvienam. Organizuojamos, siūlomos ir nuolat atnaujinamos poilsinės kelionės (į Kroatiją, į Turkiją, Graikiją, Egiptą, Bulgariją, Portugaliją, JAE, Kubą, Meksiką, Tailandą, Tanzaniją, Seišelius, Mauricijų, Kanarų salas, poilsinės kelionės į Bulgariją ir kitur), atostogos visai šalia – Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje), turiningos pažintinės kelionės autobusu, įdomios pažintinės kelionės lėktuvu, slidinėjimo kelionės lėktuvu į Italijos ir Prancūzijos slidinėjimo kurortus bei autobusu į Lenkijos, Slovakijos ir Ukrainos kurortus, naujametinės kelionės autobusu. 

 

NOVATURAS taip pat siūlo skrydžių bilietus, įvairias akcijas ir, žinoma, ypač paklausi paskutinė minutė bei karšti jos pasiūlymai. Trumpai tariant, išsvajotos kelionės ten, kur klimatas tiesiog sukurtas nerūpestingoms atostogoms, nuo šiol gali virsti realybe – aplodismentai NOVATURUI! 

 

GERIAUSIA, KAI „VISKAS ĮSKAIČIUOTA" 

Atostogų planavimas niekada nesukels jokio streso ir nepatogumų, jei kelione nuo A iki Z pasirūpins patikimas kelionių organizatorius, labai dažnai į pasiūlymus įtraukiantis paketą „viskas įskaičiuota". Jau ne vienerius metus „viskas įskaičiuota" – bene svarbiausias prioritetas. Keliaujant lėktuvu, į tokius pasiūlymus paprastai įskaičiuojama: skrydžių bilietai, oro uosto ir keleivių aptarnavimo mokesčiai, įvairių lygių viešbučiai su apgyvendinimu ir maitinimu, bagažas, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atvirkščiai, kelionės atstovo/gido paslaugos.

 

Papildomi reikalai, kuriais visgi reikia pasirūpinti patiems: asmeninės išlaidos, sveikatos draudimas, ekskursijos, viza. Beje, prieš pat kelionę rekomenduojama atlikti „namų darbus" ir daugiau pasidomėti būsima atostogų vieta, kokia ten valiuta, koks oras ir klimatas būdingas, kada palankiausias atostogoms sezonas, kokios lankytinos vietos populiariausios, kokia sostinė ir pan. Apie visa tai su malonumu papasakos ir NOVATURO kelionių atstovai. 

 

ATOSTOGAS INTERNETU PLANUOTI PAPRASTA IR SAUGU 

Tiek poilsinės kelionės, tiek pažintinės kelionės lėktuvu ir ne tik kasdien laukia Jūsų dėmesio NOVATURO bei Beta.lt portaluose. Beta.lt džiaugiasi turėdama galimybę glaudžiai bendradarbiauti su NOVATURU. Šiuo metu čia siūlomos NOVATURO kelionės į Tenerifę, Hurgadą, Šarm aš Šeichą, Madeirą, Jungtinius Arabų Emyratus, paslidinėti į Italiją arba Prancūziją. 

 

Pirkti keliones internetu šiais laikais ne tik modernu ir patogu, bet ir patikima bei saugu. Svarbiausia, renkantis kelionę nereikia žengti nė žingsnio iš jaukių namų ar šilto biuro – tereikia išsirinkti „online" ir vos kelių klaviatūros klavišų paspaudimu įsigyti kelionę pigiau nei kitur. 

 

Tik nerizikuokite ir į keliones leiskitės apsidraudę. Turėdami medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų ir/arba neįvykusios kelionės draudimą, savo atostogų metu jausitės ramiai ir nesuksite galvos dėl jokių papildomų nemalonių rūpesčių. Be to, apsidrausti taip pat galima net neišeinant iš namų – internetu. 

 

Beta.lt ir NOVATURO kelionės – idealus planas Jūsų atostogoms ir, žinoma, neįtikėtinai gera dovana apie poilsį svetur jau seniai svajojančiai porai ar šeimai su vaikais. Reikia tik pasinaudoti siūloma akcija, įsigyti internetu ir keliauti į artimus ar tolimus kraštus pigiau!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Į ką atkreipti dėmesį prieš nusiperkant kelionę?add

Net pati spalvingiausia ir įspūdingiausia kelionių ir poilsinių išvykų reklama, niekada neatstos jose dalyvavusių žmonių atsiliepimų, todėl siūlome atkreipti dėmesį į kitų keliautojų atsiliepimus, BETA.LT kelionių konsultanto arba eksperto paliktą komentarą. Jeigu planuojate keliauti dviese ir norite poilsio tik suaugusiems, patariame rinktis tik suaugusių poilsiui skirtus viešbučius. Jeigu planuojate keliauti su šeima, rekomenduojama atkreipti dėmesį į pramogų vaikams pasiūlą, atstumą nuo būsimo Jūsų viešbučio iki oro uosto, kambario, kuriame gyvensite, tipą ir dydį. Šaltesniuoju metų laiku siūlome rinktis viešbučius su šildomais lauko baseinais. Svarbu atkreipti dėmesį į kelionės paketo kainą. Kelionės kaina įprastai būna nurodyta vienam asmeniui. Kelionės paketo kaina ir paketo turinys priklauso ir gali skirtis nuo į viešbutį atvykstančių žmonių skaičiaus.

Ar kelionės draudimas įskaičiuotas į kainą?add

Asmens sveikatos draudimas į kelionės kainą nėra įskaičiuotas. Draudimo polisą galite patogiai įsigyti internetu. O į kelionės pasiūlymo kainą įeina skrydžio, oro uosto mokesčių, apgyvendinimo pasirinktame viešbutyje, pasirinkto maitinimo tipo, rankinio ir registruoto bagažo aptarnavimo, pervežimų iš oro uosto, vietinio kelionių organizatoriaus atstovo paslaugų išlaidų apmokėjimo suma. Visos Jūsų įmokos už kelionę yra apdraustos privalomuoju kelionių organizatorių draudimu. Tad galite būti ramūs, BETA.LT kelionių konsultantai pasirūpins visais kelionių formalumais ir padės Jums įsigyti kelionių draudimą. Jums rūpimais klausimais ieškokite informacijos telefonu: 8 5 2048488 arba kreipkitės el. paštu: keliones@beta.lt bet kuriuo Jums patogiu metu.