Pasirinkite norimą paslaugą close

 • Rūšiavimaskeyboard_arrow_down

 • Miestai keyboard_arrow_down
 • KAINA keyboard_arrow_down
 • SPA vyrams

  Kai kalbama apie SPA, daugiausia aptarinėjamos grožio ir atsipalaidavimo procedūros moterims, tačiau SPA vyrams ne mažiau populiaru!
  Plačiau
  keyboard_arrow_down

  Kaina

  EAST ISLAND SPA procedūros ir apsilankymas pirtyse
  Nuo 49
  65 €
  Procedūrų kompleksas GINTARO GALIA
  45
  Prabangus SPA kompleksas vyrams TITANO GALIA
  -55%
  29
  65 €
  Rytietiškų pojūčių SPA ritualas
  Nuo 59
  75 €
  SPA ritualas VYRAMS – SHANTI BALANSAS
  TIK PAS MUS
  Nuo 76
  105 €
  Prabangus gintarinis SPA kompleksas
  -32%
  1 asm. 1 asm.
  100 minučių 100 minučių
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  65
  96 €
  Kinų masažas VYRAMS
  1 asmuo 1 asmuo
  70 minučių 70 minučių
  12 mėnesių 12 mėnesių
  49
  60 €
  AZIA SPA ritualas – RYTŲ JŪROS GAIVA
  -31%
  45
  65 €
  SPA ritualas VYRAMS ROMEO
  -40%
  1 asm. 1 asm.
  60 minučių 60 minučių
  6 mėnesiai 6 mėnesiai
  39
  65 €
  Tradicinė INDIŠKA nugaros terapija
  -53%
  14
  30 €
  Indiška VISO KŪNO terapija – MAŽOJI ABJANGA
  -52%
  29
  60 €
  Nugaros ar viso kūno masažas lavos akmenimis
  Nuo 20
  25 €

  Po sudėtingos darbo dienos stipriosios lyties atstovai taip pat neatsisako pasilepinimo pirtimi ar kokybiško poilsio masažo kabinete. Tad jei norite skirti laiko sau ar ieškote geros dovanos vyriškos lyties atstovui, tai Beta.lt dovanų idėjos iš SPA vyrams kategorijos yra būtent tai, kur rasite tobulą dovaną!

  SPA procedūros vyrams: kas populiaru?

  Vyrų simpatijas pelno aktyvus poilsis, taip pat galimybė aktyvų laisvalaikį suderinti su atpalaiduojančiu, todėl baseinai bei pirčių erdvės yra tos zonos, kurios vyrus SPA, poilsio kompleksuose visuomet vilioja. Kuponai šioms pramogoms tiks bet kokio amžiaus vyrui. Negana to, tikslinga įvertinti ir baseino bei pirčių teikiamą naudą sveikatai bei gerai savijautai!

  Vyrams, kurie dažnai jaučia nuovargį, stresą, patiria didelį krūvį darbe ir labai mažai laiko skiria poilsiui, tobulai tiks atpalaiduojanti SPA terapija vyrams. Tai gali būti atpalaiduojantis masažas arba procedūrų kompleksas, skirtas maksimaliam poilsiui. Tarp vyrų labai populiarūs paslaugų rinkiniai, apimantys kelių kūno sričių masažus (pavyzdžiui, pečių, pėdų, nugaros) bei laiką pirčių erdvėje arba sportinio masažo derinys su atpalaiduojančiu pėdų masažu.
  Savo odą, išvaizdą puoselėjantiems vyrams patinka ir kūno šveitimo procedūros, suteikiančios progą profesionaliai pasirūpinti oda ir džiaugtis jos glotnumu, švelnumu bei puikia išvaizda.

  SPA vyrams – tobula dovana

  Kuponai SPA procedūroms vyrams bus apgalvota ir taikli dovana. Vyrai – stiprioji lytis, tad jiems pripažinti, jog yra pavargę, norėtų kokybiško poilsio, atitrūkti nuo rutinos ir kasdienių problemų, yra gana sunku. Taigi dovana profesionalioms SPA paslaugoms bus tikrai įvertinta.

  Tokia dovana tiks tėčiui, vyrui, vaikinui, broliui, sūnui ar net seneliui! Laikas baseinuose, pirtyse, masažai vyrams puikiai tiks dovanoti gimtadienio, vardadienio, Kalėdų proga, taip pat Vyro dienos proga, per Valentino dieną ir kt.
  Rinkdami gerą dovaną atsižvelkite į jos gavėjo poreikius. Jei dovanos gavėjas dievina vandens pramogas, nedvejodami rinkite kuponą baseinui, laikui pirtyse. Jei dovanos gavėjas labai daug dirba ir vis neranda laiko poilsiui, įteikite atpalaiduojančių SPA ritualų komplektą. O gal dovanos gavėjas yra intensyviai sportuojantis ar dirbantis sunkų fizinį darbą arba, atvirkščiai, jo darbas verčia daug laiko praleisti sėdint? Bet kuriuo iš šių atvejų labai naudinga dovana bus kuponai sportiniam masažui.

  Dovanų čekiai iš Beta.lt internetu

  Ar žinote, kad mūsų svetainėje už paslaugas galite mokėti pigiau, nei pirkdami tiesiogiai iš paslaugų teikėjų? Speciali akcija leidžia išleisti daug mažiau! Labai gera SPA vyrams paslaugų kaina vilioja tiek pačius vyrus pasilepinti, tiek ir moteris, ieškančias super dovanos brangiam vyrui.

  Rinkitės paslaugas pagal kainą, miestą. Siūlome SPA Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Birštone ar kt. Beta.lt – geriausi SPA kompleksai, profesionalios paslaugos, patogus ir saugus pirkimo procesas!

  Nieko nerasta
  Atgal į viršų
  Noriu paklausti
  Naujienlaiškis
  BŪK PIRMAS!
  Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
  Sekite mūsų naujienas čia: