Pasirinkite norimą paslaugą close

Eglės sanatorija

Eglės sanatorija
Lietuva turtinga aukštos kokybės sveikatos bei sveikatinimosi paslaugas siūlančių sanatorijų Birštone, Druskininkuose, Palangoje, Anykščiuose ar kituose kurortuose, miestuose bei miesteliuose.

Jei dar nesilankėte, tai tikrai girdėjote „Eglės sanatorijos" pavadinimą, mat tai neabejotinai viena populiariausių sanatorijų mūsų šalyje.

Kur įsikūrusi „Eglės sanatorija"?
Sanatorija lankytojų laukia dviejuose populiariausiuose Lietuvos kurortuose: Birštone ir Druskininkuose. Čia Jus pasitiks ne tik dėmesingas personalas, patyrę gydytojai, galybė profesionalių aukšto lygio procedūrų, komfortiškas apgyvendinimas, gardus maistas, tačiau ir nuostabi sanatorijas supanti aplinka, grynas oras bei kurortų svetingumas. Tiek Birštonas, tiek Druskininkai kviečia turiningai praleisti laiką ir už sanatorijų ribų – pažintis su kurortais paliks geriausius įspūdžius.

Viešnagė „Eglės sanatorijoje"
Viešnagė sanatorijoje didele dalimi priklauso nuo apgyvendinimo. Tai tiesiogiai susiję su komfortu ir geriausia buvimo sanatorijoje patirtimi.

Birštone įsikūrusioje „Eglės sanatorijoje" Jūsų laukia patogiai įrengti vienviečiai, dviviečiai, liukso klasės kambariai, vieno arba dviejų miegamųjų apartamentai. Sanatorijoje Druskininkuose kambariai klasifikuojami pagal komforto lygius. Tad galima rinktis Economy, Standard arba Comfort kambarius. Visoms klasėms priklauso skirtingą komforto lygį turintys vienviečiai, dviviečiai, šeimyniniai ir liukso klasės kambariai. Galime paminėti, jog Birštone esančioje sanatorijoje yra tik Comfort lygį atitinkantys kambariai. Tačiau nepriklausomai nuo kambario tipo, visuose rasite patogias lovas, būtiniausius baldus bei kt. Poilsis sanatorijoje bus komfortiškas ir be rūpesčių.

Prie poilsio sanatorijoje prisideda ir maitinimas – jauki kavinukė ar prabangus restoranas tikrai prideda teigiamų aspektų viešnagei. Maitinimas Eglės sanatorijoje puikus – maistas čia kokybiškas, šviežias ir gardus. Kavinė teikia maitinimą tris kartus per dieną švediško stalo principu.

Sanatorijoje pasirūpinama ir svečių laisvalaikiu, organizuojami koncertai, yra biblioteka, įrengtos laisvalaikio zonos.

Platus procedūrų spektras
Tiek atvykę į sanatoriją gydymo tikslais, tiek trokštantys tiesiog kokybiško poilsio gali rinktis iš tikrai įspūdingo procedūrų asortimento. Jūsų dėmesio laukia gydomosios vonios, purvo vonios, kineziterapija, gydomieji masažai, fizioterapija, relaksacija, mankšta ir kitos gydomosios procedūros. Taip pat galite pasinaudoti proga ir atlikti tam tikrus tyrimus, gauti specialistų konsultaciją, klausti, jei turite klausimų medikams.

Kiekvienas sanatorijos svečias gali naudotis vandens malonumais – sanatorijose Jūsų laukia baseinai ir pirtys. Birštone įsikūrusioje sanatorijoje yra didelis baseinas ir skirtingų tipų pirtys: garinė, infraraudonųjų spindulių, sauna, himalajų druskos pirtis, hamamas, o taip pat išskirtinius potyrius suteikiantis ledo kambarys. Jei viešėsite su vaikais, jų smagų laiką čia užtikrins vaikams skirtas baseinas. Jei svečiuositės „Eglės sanatorijoje" Druskininkuose, čia irgi galėsite mėgautis baseinu, garine, infraraudonųjų spindulių pirtimis, sauna bei ledo kambariu, o taip pat ir sūkurinėmis bei vertikaliomis šilto mineralinio vandens voniomis!Birštone įsikūrusioje „Eglės sanatorijoje", be gydomųjų procedūrų ir baseino su pirtimis, Jūsų laukia išskirtinis „Gintaro SPA" su gintaru inkrustuota pirtimi, gintaro dulkių ritualais, gintaro vandeniu, masažais su gintaro rūgšties turinčiais aliejais. Tai unikalių procedūrų visuma, dovanosianti nepamirštamą patirtį.

Sanatorijoje labai populiarios gydomosios programos, sudarytos specialistų ir leidžiančios maksimaliai pajusti sanatorinio gydymo malonumus bei naudą. Galimi pasirinkimai yra mini programa, sanatorinis gydymas maxi, savaitgalio programa ir kiti pasirinkimai. Taip pat yra programos, orientuotos į mažuosius sanatorijos lankytojus.

Poilsis sanatorijoje – geriausia dovana brangiam žmogui
Daugelis šiuolaikinių žmonių puikiai žino, kas yra stresas, nuovargis, didelis darbo krūvis ir pan. Neretas su tuo susiduria kone kasdien. Ir nors puikiai žinome, koks svarbus yra darbo ir poilsio balansas, dažnai nepavyksta jo laikytis, nes neužtenka laiko, slegia įsipareigojimai, prisiimame per daug darbų, o kur dar namai, šeima, buitis ir t.t... Ar žinote, kas tokiu atveju tobulai tiktų? Poilsis sanatorijoje! Tai idealus sprendimas pabėgti nuo rutinos ir kasdienybės, palikti užnugaryje visus rūpesčius, stresą keliančius darbus ir tiesiog pasinerti į tobulo poilsio oazę.

Sanatorija Eglės – ir mažiems, ir suaugusiems, jauniems ir senjorams! Tad ieškantiems dovanos mamai, tėčiui, antrai pusei, bičiulei, sesei, broliui, seneliams ar kitiems brangiems žmonėms, dovanų kuponas viešnagei Eglės sanatorijoje bus tobulas sprendimas. Pirkdami Beta.lt galite pasirinkti norimą sumą. Galbūt dovanos gavėjui reikalinga reabilitacija, gal nugaros pratimai skaudančiai juosmens daliai, o gal tobulą poilsį dovanojantys masažai ar specialios gydomosios programos? Bet kuriuo atveju mūsų kuponai ir jų pasiūlymai leis atrasti tinkamiausią variantą.

Tiesa, poilsį šioje sanatorijoje galite pasidovanoti ir sau ar savo porai! Nauji metai, asmeninės šventės čia bus įsimintinos ir prabangios.

„Eglės sanatorija" SPA, gydomąsias ir kitas paslaugas teikia labai patrauklia kaina! Tad drąsiai leiskitės į turiningą, kokybišką poilsį, kurio tikrai nusipelnėte Jūs ar kitas asmuo. Dovanų kuponas Jus pasieks sklandžiai ir labai greitai.

Datą viešnagei reikia rezervuoti iš anksto. Sanatorijos Druskininkuose, Birštone telefonas - +370 313 60220.
Eglės sanatorija
Eglės sanatorijos dovanų kuponas
12 mėnesių 12 mėnesių
Nuo 50 iki 150 € Nuo 50 iki 150 €
Visoms paslaugoms Visoms paslaugoms
Nuo 50
Eglės sanatorijos dovanų kuponas
12 mėnesių 12 mėnesių
Nuo 100 iki 500 € Nuo 100 iki 500 €
Visoms paslaugoms Visoms paslaugoms
Nuo 100
Eglės sanatorijos dovanų kuponas
12 mėnesių 12 mėnesių
Nuo 200 iki 1000 € Nuo 200 iki 1000 €
Visoms paslaugoms Visoms paslaugoms
Nuo 200
3 nakvynės EGLĖS SANATORIJOJE Druskininkuose su procedūromis
VEIKIA ŠIUO METU
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: