Jaučiate, kad pavargote, tačiau atostogos dar toli? Svajojate apie grožio procedūras, tačiau norite šiek tiek daugiau nei manikiūro ar masažo? O gal vargina sveikatos sutrikimai ir lėtinės ligos? Tokiu atveju Lietuvos sanatorijos yra puiki vieta Jums ilsėtis, sveikti, ar tiesiog atsiriboti nuo kasdienybės – tuomet savo grožį ir sveikatą spinduliuosite tiesiog iš vidaus. Juk šios nuostabios vietos siūlo kur kas daugiau, nei gali padėti įprastos veido procedūros ir masažai: naudodamosis novatoriškomis, pažangiausiomis technologijomis, sanatorijos taiko šiuolaikinės medicinos laimėjimais pagrįstas procedūras ir būtent Jūsų poreikiams pritaikytus sveikatingumo planus. Todėl belieka griebti kuponą ir apsilankyti trumpam poilsiui! Juk sakoma, kad sveikame kūne – sveika ir siela, tad jeigu norite savimi pasirūpinti maksimaliai, nėra tam geresnio laiko, nei dabar.

 

KADA REIKALINGA SANATORIJA?

Sanatorija – tai į sveikatingumą orientuota, stacionarinė gydymo, profilaktikos ir reabilitacijos įstaiga. Dažniausiai sanatorijose gydoma gamtinėmis priemonėmis – sveikimui būna taikoma fizioterapija, dietos terapija, gydomoji kūno kultūra ir sveika gyvensena. Čia apsistoję su tam tikrais negalavimais, o gal ir tiesiog profilaktiškai, turėsite galimybę pajusti tūkstantmečius taikomos medicinos naudą, tad jeigu pumpavimas savęs vaistais ir antibiotikais – ne Jums, sanatorija gali būti tai, ko ieškote.

 

Jei siekiate greičiau išsigydyti traumas, atsigauti po operacijos, gydyti ar palengvinti simptomus bet kokių ligų ir negalavimų, sanatorijoje taikomos procedūros tikrai padės pasijusti geriau, net jeigu negalavimas ir nebus pilnai išgydytas. Jeigu šalia sanatorinio gydymo procedūrų bus taikomas dar ir judesys bei psichoterapija, greičiausiai iš šios vietos iškeliausite jau visiškai pasikeitę kaip žmonės.

 

Labiausiai juntama nauda sanatorijose būna tiems, kurių negalavimai nėra ūmūs ir progresuoja lėtai. Tokiu atveju nesunku pajusti gydomos ligos efektą, nes ji daugiau niekada ir nebepasireiškia. Kita vertus, profilaktinis gydymas duos ne mažiau naudos – ypač, jeigu jaučiate kažkokius negalavimus, bet nepavyksta išsiaiškinti, dėl ko. Gali būti, kad Jums tiesiog reikia labai gerai pailsėti – o sanatorijose geras poilsis garantuotas!

 

TRYS GYDYMO BŪDAI, TAIKOMI SANATORIJOSE 

Gydymą sanatorijose veiksmingu daro daugybės per šimtmečius išbandytų technikų, padedančių žmogui sveikti bei ilsėtis, taikymas. Šias priemones galima apibrėžti į tris skirtingus gydimo būdus:

 

Klimatoterapija. Tai – įvairių klimato faktorių ir vietovės ypatumų panaudojimas gydymui. Tokio terapinio gydimo tikslas – atkurti biologinius organizmo ryšius su išorine aplinka: saule, oru, drėgme, vėju. Pušynai yra puikus klimatoterapijos pavyzdys – pasivaikščiojimai šių medžių miškuose ar parkuose yra naudingi ne tik dėl to, kad tai – gera mankšta. Miške mūsų smegenys gauna daugiau deguonies ir švaraus oro, kuris yra absoliučiai būtinas gerai mūsų savijautai bei miego kokybei užtikrinti.

 

Balneoterapija. Tai – gydymas mineraliniu vandeniu. Jis, dėl savo ypatingos cheminės sudėties ir specifinių fizinių savybių, teigiamai veikia sutrikusias mūsų organizmo funkcijas. Balneoterapija stiprina imunitetą, praverčia įvairių gydymų metu bei per reabilitacijas. Mineralinis vanduo dar yra naudingas tuo, kad gali būti naudojamas tiek išoriškai, tiek vartojamas jį geriant.

 

Peloidoterapija. Taip vadinamas gydymas parafinu bei gydomuoju purvu. Šie – lengvai gamtoje randami produktai, turi begales naudų. Purvas ir parafinas veikia mūsų kūno temperatūrą ir teigiamai dirgina odos receptorius. Per procedūras, kurios taikomos peloidoterapijos metu, būna stimuliuojama kraujotaka, atpalaiduojami raumenys, sumažinama raumenų įtampa bei spazmai.

 

PAMIRŠKITE LIGAS, PERDEGIMUS, AR ĮTEMPTĄ KASDIENYBĘ

Perdegimas – tai itin dažnas šiais laikais profesinis reiškinys. Paprastai jis yra susijęs su darbu ir būna sukeltas lėtinio streso, kuris nebuvo sėkmingai valdomas. Pervargimo būsena ypač gerai pažįstama turintiems vaikų, nes jie neretai atima daug tėvų laiko, tad net po darbų nespėjama pasiilsėti. Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje produktyvumas neretai vertinamas labiau, nei bet kokia kita savybė, dauguma mūsų siekia nuveikti kuo daugiau... Todėl kartais net nepastebime, kaip jaučiamės, ir sutrinka sveikata. Perdegimui būdingi bruožai – energinis ir protinis išsekimas, negebėjimas susikaupti nei ties profesinėmis, nei ties kitokiomis užduotimis, taip pat negatyvumo ar cinizmo jausmas, susijęs su darbu bei sumažėjęs efektyvumas. Jeigu šie simptomai lieka nesprendžiami, gali kilti depresija, prasidėti galvos, pilvo skausmai ir kitokios fizinės bėdos.

 

Geriausias būdas užkirsti kelią tokioms problemoms – karts nuo karto skirti laiko sau, pamiršus visus darbus ir net supančius žmones, kuriais nuolat norisi pasirūpinti. Jūs verti, kad kartais pasirūpintų ir Jumis! Tokiu atveju sanatorijos gali Jums pagelbėti ir padaryti net trumpą laikotarpį be galo atpalaiduojančiu. Jeigu tikrai neturite daug laiko, Jums patiks savaitgalio programa – jos metu kūną ir protą džiugins daug kokybiškų procedūrų, o skrandžius myluos pilnas maitinimas pagal konkrečios sanatorijos meniu. Visos sanatorijos Lietuvoje yra atnaujintos, moderniai pritaikytos šiuolaikiško žmogaus poreikiams. Jos sukuria atpalaiduojančią ir raminančią nuotaiką, kuri yra bet kokio sveikatingumo plano dalis. Galiausiai, žinojimas, kad esate profesionaliose, medicininį pasirengimą įgijusių specialistų rankose, yra raminanti patirtis, kuri taip pat padeda jaukiau jaustis, pagreitina atsigavimą ir suteikia psichologinį komfortą.

 

MĖGSTAMIAUSIOS LIETUVOS POILSIO OAZĖS

Jau pradėjote svarstyti kokios gi geriausios sanatorijos Lietuvoje? Esate teisingame kelyje, nes Beta.lt komanda parengė pasiūlymus įvairiausiose sanatorijose, kad rastumėte pačią tinkamiausią Jums. Norite ieškoti pagal vietą, nes jau žinote, kuris Lietuvos ar užsienio kurortas jums mieliausias? Puiku, tik rinkitės! Juk pas mus sanatorijos – visuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje ir Kaune, taip pat prie jūros: sanatorijos Palangoje (kur sanatorijos „Pušynas" durys Jums plačiai atvertos) ir Klaipėdoje; sanatorijos mylimiausiuose Lietuvos kurortuose: Birštone (sanatorijos „Eglė", „Tulpė" ir kitos), Druskininkuose, Anykščiuose, Trakuose, Šventojoje, Nidoje, ir dar daug kitų Lietuvos miestų bei miestelių, kur galėsite savo poilsį patikėti specialistams ir gerai praleisti laiką. O gal norite išvykti už tėvynės ribų? Kaimynų sanatorijos Lenkijoje ar Latvijoje tikrai mielai Jus priims ir pasiūlys Jums geriausią kainą!

 

SANATORIJOS VISIEMS – NUO MAŽIAUSIO IKI DIDŽIAUSIO

Pastaraisiais metais sanatorijos pavirto tikru SPA procedūrų, masažų, purvo ir sūkurinių vonių rojumi, kur baseino bei pirčių kompleksai, leidžia patirti trumpas, bet be galo atpalaiduojančias atostogas. Visgi, tokios patogios plačiajai auditorijai, jos vis dar išlaikė visus medicininės priežiūros teikiamus privalumus ir puikiai tinka sprendžiant sveikatos bėdas. Pavyzdžiui, sanatorijos vaikams vis dar puikus pasirinkimas tėvams, kurių mažyliai negaluoja. Sanatorijos vaikams po plaučių uždegimo bei vaikams su negalia palieka tik geriausius prisiminimus mažiesiems lankytojams ir leidžia tėvams nurimti žinant, kad padarė puikią paslaugą savo vaiko sveikatai.

 

Tuo tarpu sanatorijos senjorams – tikras džiaugsmas ir vyresniems lankytojams. Sanatorijos leidžia atgauti jėgas ir puikią savijautą po insulto, o taip pat ir reabilitacijos sanatorijos (sanatorijos po onkologinių operacijų ar sanatorijos po stuburo operacijos) leidžia vėl džiaugtis pagerėjusia sveikata. Galiausiai, susimąstyti apie sveikatą kviečiami ir svarbiausi visuomenės gelbėtojai – juk, pavyzdžiui, poilsis medikams padeda ne tik patiems specialistams, bet ir plačiam jų pacientų ratui. Būtent todėl sudėtingų sričių specialistus sanatorijos kviečia dar dažniau atsigręžti į save, pasirūpinti savo sveikata bei gerove.

 

TIEK JUMS, TIEK APGALVOTOMS DOVANOMS

Sanatorijos Lietuvoje ir sveikatingumo centrai tampa vis populiaresni dėl savo puikios aplinkos ir intensyvaus, pritaikyto Jūsų poreikiams gydymo. Geri atsiliepimai iš mūsų siūlomų sanatorijų tai patvirtina! Be to, mūsų pasiūlymai internetu su akcija garantuoja, kad pailsėsite pigiau. Dovanų kuponas, atkeliavęs į Jūsų krepšelį geriausia kaina, taip pat gali būti nuostabios patirties dovana kažkam, kam tikrai praverstų truputis rūpesčio. Kaip dovana pasitarnauti gali ir Beta.lt dovanų čekis – įsigyti jį vietoj kupono rekomenduojame tuo atveju, jeigu iš gausių mūsų poilsio pasiūlymų Jums išsirinkti geriausio nepavyksta. Apsilankykite ir sužinokite, kodėl sanatorijų akcijos vilioja lankytojus! Pažadame, kad toks poilsis suteiks Jums neįkainojamos naudos sveikatai.

 


 


 

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį poilsiui su šeima?add

Idealus variantas, kai visa šeima gali sau leisti kartu praleisti savaitgalį ar net keletą atostogų savaičių. Jei nežinote, kaip pasirengti tokiai išvykai, nenusiminkite. Išeitį iš padėties padės surasti BETA.LT. Jame rodyklę priveskite prie nuorodos POILSIS, o joje pasirinkite kategoriją POILSIS SU VAIKAIS. Čia naudokitės pasirinkimo filtrais, kad puslapis automatiškai atrinktų norimus viešbučių poilsio su šeima pasiūlymus. Vartotojams, prisiregistravusiems prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Jeigu tiksliai žinote, kada ir kur planuojate ilsėtis, viešbučio pasiūlymas turi nuorodą GALIMA REZERVACIJA, tad ja ir pasinaudokite. Taip pat siūlome įsigyti poilsį, pasinaudojus PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkcija. Lieka tik įvesti datą, pažymėti norimą viešbučio pasiūlymo paketą, sumokėti už būsimą paslaugą ir laukti poilsio dienų. Jeigu nesate apsisprendę dėl konkrečios poilsiavimo datos arba viešbučio pasiūlymą norite dovanoti kitai šeimai, pirkite pasirinktus kuponus, panaudodami funkciją Į KREPŠELĮ.

Ar galiu pridėti daugiau paslaugų?add

Į savo krepšelį galite pridėti neribotą skaičių įvairių paslaugų arba pramogų. Tai padaryti visai nesudėtinga, užtenka pasirinkti norimus filtrus ir panaudoti pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ. Papildomas paslaugas arba pramogas patogu pridėti tiek Jūsų kompiuteryje, tiek naudojant mobilųjį įrenginį. Informuojame, kad perkant Vartotojams, kurie yra prisiregistravę prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, jiems yra suteikiama galimybė atgauti dalį už įsigytus kuponus sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada yra nurodomas pasiūlymo informacijoje. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams