FAMILIA SANA
FAMILIA SANA
Įvertinimas

FAMILIA SANA

Apie partnerį

Atsipalaiduoti kviečia šeimos sveikatingumo centras FAMILIA SANA, kuriame teikiamos kokybiškos grožį ir gerą savijautą puoselėjančios paslaugos: masažai ir terapijos moterims bei vyrams, masažai nėščiosioms ir pagimdžiusioms moterims, veido procedūros, kosmetologo paslaugos, SPA kompleksai ir ritualai bei kitos puikią savijautą garantuosiančios paslaugos.


Beta.lt portale taip pat rasite puikių sveikatingumo centro FAMILIA SANA pasiūlymų. Pasimėgaukite SPA ritualu su karamele, išbandykite SPA kompleksą GERIAUSIA DOVANA MOTERIAI arba pasidovanokite sau SPA procedūrų rinkinį visam kūnui PROVANSO DVELKSMAS. Tai - tik maža dalis procedūrų, kurios nukels Jus į malonių akimirkų oazę.


Beje, mūsų portale rasite ne tik pasiūlymų sau, bet ir brangiems žmonėms. Padovanokite mamai SPA ritualą MAMOS ŠVYTĖJIMAS, VYŠNIŲ KERAI arba SALDŽIŲJŲ APELSINŲ DVELKSMAS. Porai siūlome SPA kompleksus JAI ir JAM - tokios procedūros tik dar labiau suartina, sustiprina tarpusavio ryšį ir puoselėja santykius. Nepamirškite, kad, jeigu nežinote, kuris SPA ritualas pradžiugins artimuosius, įsigykite FAMILIA SANA dovanų kuponą, ir leiskite SPA poilsį išsirinkti patiems!


Tad jeigu ieškote puikių pasiūlymų savo atokvėpiui, rinkitės šeimos sveikatingumo centrą FAMILIA SANA - čia visuomet malonus aptarnavimas, aukštos klasės paslaugos, patogus darbo laikas ir puikios kainos. O Beta.lt portalas padės Jums sutaupyti ir įsigyti SPA poilsį dar pigiau!

FAMILIA SANA

Rūšiuoti pagal:
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: