Kad patirtumėte aukščiausio lygio aptarnavimą, išskirtinį dėmesį kiekvienai, akivaizdžiai matomai ir tik jaučiamai detalei, bei išbandytumėte per daugiametę specialistų patirtį ištobulintas procedūras, tikrai neverta žvalgytis į užsienį – sveikatos gerinimo cetras ,,SPA Vilnius Druskininkai’’ dar 2014 m. spėjo įrodyti, kad yra geriausias sveikatinimo paslaugas teikiantis centras Rytų Europoje. ,,Spa Vilnius’’ Druskininkų padalinyje apsilankiusiųjų palikti puikūs atsiliepimai lėmė ir tai, kad dabar ši vieta yra geriausiai vertinamas SPA kompleksas Druskininkuose, todėl centro adresas šiandien ne veltui linksniuojamas itin dažnai. 

Didžiuokimės, kad Lietuvoje yra tokių aukštos klasės vietų, žinomų tarptautiniu mastu, ir kur darbui atsidavę žmonės užtikrina nuostabią viešnagę bei itin kokybišką poilsį. Tiesa, didžiuotis neužtenka – patriotams būtina ir išbandyti!

SPA VILNIUS DRUSKININKAI PROCEDŪROS 

Dėka įdėtų pastangų ir noro būti geriausiam, šis SPA centras smarkiai pakėlė savo kartelę ir dabar oficialiai reitinguojamas ne kaip 4*, o 4*+ viešbutis. Pridėtas pliusas reiškia, kad poilsiautojų laisvalaikis priartėja prie penkių žvaigždučių patirties; jie gauna dar aukštenės kokybės paslaugas ir didesnį asmeninį dėmesį. Keliant reitingą atsižvelgiama į erdvių švarą, funkcionalumą, darbuotojų rūpestingumą, svarbiais aspektais tampa ir tiekiami pusryčiai bei naudojama kosmetika.

SPA sveikatingumo programos, kurortinis gydymas, grožio ritualų malonumai, unikalios procedūros vaikams ir nėščiosioms, treniruoklių salė bei net keletas restoranų – tik maža dalis visko, ką rasite šiame SPA sveikatinimo centre, įsikūrusiame pačioje Druskininkų širdyje. 

Ne veltui Druskininkai yra didžiausias bei seniausias kurortas Lietuvoje, ir SPA centras į kurorto papročius akivaizdžiai atsižvelgia. Dėka išskirtinės Druskininkų oro kokybės bei puoselėjamo išskirtinio kurortinio gydymo, į šią pušynų apsuptą vietovę plūsta ne tik vietiniai gyventojai, bet ir tyro oro išsiilgę poilsiautojai iš užsienio. ,,SPA Vilnius Druskininkai’’ sėkmės priežastis, ko gero, iš dalies slypi tame, kad būdamas itin modernus šis centras pasirinko puoselėti ištobulintas šimtametes Druskininkų gydymo tradicijas, ir jau ilgą laiką svečiams siūlo natūralius sveikatos šaltinius.

Vienas jų, kuriuo ,,SPA VILNIUS Druskininkai’’ labai didžiuojasi, yra čia pat esantis mineralinio vandens šaltinis, iš kurio gydantys mineraliniai vandenys patenka tieisiai į sveikatos centrą. Aukštos mineralizacijos vanduo tinkamas ne tik gėrimui – specialistai teigia, kad jame esantys mikroelementai kalcis, natris, magnis ir daugybė kitų savo natūraliomis gydomosiomis savybėmis pranoksta didelę dalį tam tikriems susirgimams skirtų vaistų. Unikalus Druskininkuose randamas mineralinis vanduo bei gydomasis purvas niekuo nenusileidžia Europos versmių teikiamai naudai organizmui.

Garsioji Hipokrato mintis, kad ,,gamta gydo, o gydytojas slaugo’’, turbūt geriausiai apibendrina ,,SPA Vilnius Druskininkai’’ taikomą filosofiją. Šviežio oro, idiliškos pušynų apsupties, mineralinių vandenų bei gydomojo purvo terapija čia suprantama kaip pirmas žingsnis geresnės savijautos link.

Visgi sunkesniems negalavimams gydyti ar tiesiog norint pasilepinti SPA procedūromis reikia gydančių rankų, todėl sveikatos centras siūlo daugybę SPA sveikatinimo bei gydomųjų procedūrų, tarp kurių:

 

Sanatarorija, SPA centras, sveiktingumo centras, 4*+ viešbutis – vadinkite kaip norite, nes ,,SPA Vilnius Druskininkai’’ siūlo visas tiek veiksmingo gydymo, tiek nerealaus poilsio bei grožio paslaugas po vienu stogu! 

BASEINAS IR KITOS PRAMOGOS

Kaip jums skamba ne paprastas, o paturbintas, t.y. gydomojo mineralinio vandens pripildytas baseinas?Kol mirksite šiame 18 m baseine, mažieji svečiai saugiai pliuškensis mažesniame baseine vaikams. Kai plaukioti pasidarys vėsoka, keliausite į vieną iš dviejų sūkurinių vonių, o  gerai apšilę būsite pasirengę pasikaitinti bio saunoje, turkiškoje bei suomiškoje pirtyse. Po karštų vandens pramogų SPA centras siūlys išbandyti išskirtinį šalto (ne, nesumaišėme – šalto!) vandens kubilą. 

Pasistiprinti po maudynių kvies šalia esantis jaukus originalaus interjero SPA baras; ,,SPA meniu’’ rasite sveiką, skrandžio neapsunkinantį maistą, su mineraliniu vandeniu gaminamus patiekalus ir kokteilius bei kitus energijos suteikiančius gėrimus. 

Atostogos niekada nebus vertos penkių žvaigždučių, jei rytą pradėsime arba dieną užbaigsime prėsku, nešviežiu maistu. ,,SPA Vilnius Druskininkai’’ įsikūręs prabangus švediško stalo restoranas siūlo kasdien šviežiai ruošiamus sveikos mitybos patiekalus, vietoje kepamus konditerinius gaminius bei gardžius desertus. Kaip ir dera aukštos kokybės restoranuose, čia ypatingas dėmesys skiriamas produktų sezoniškumui. Kad paįvairintų Jūsų viešnagę, savaitgaliais restoranas siūlo vis skirtingas temines vakarienies, kurių metų ragaujamos skirtingos pasaulio virtuvės, iš arčiau susipažįstama su iškirtiniais tam tikro regiono patiekalais. 

Tiesa, pasikrauti geros energijos padeda ne tik maistingi patiekalai bei ramus poilsis, bet ir aktyvesnis laisvalaikis. ,,SPA Vilnius Druskininkai’’ dažnai organizuojami muzikiniai vakarai bei kiti renginiai, viduje įrengtame laisvalaikio centre ,,Atlantida’’ svečius papramogauti kviečia boulingas, biliardas bei smiginys. Mažieji paišdykauti galės specialiai jiems įrengtame vaikų rojuje – dideliame žaidimų kambaryje.

SPA VILNIUS DRUSKININKAI APGYVENDINIMAS, KAMBARIAI

Vos įžengus į aštuonių aukštų viešbutį Jus pasitiks šiuolaikiška, moderni aplinka. Subtilus skandinaviškas stilius natūralių medžiagų bei pastelinių žemės atspalvių pagalba kurs ramią, jaukią atmosferą, kuri įkvėps visus rūpesčius palikti už viešbučio durų.

Visi viešbutyje esantys kambariai įrengti pagal 4*+ standartus – taip, kad čia rastumėte viską, ko reikia prabangiam komfortiškam poilsiui. ,,SPA Vilnius Druskininkai’’ svečių atsilipimai rodo, kad apgyvendinimas čia itin patogus, o kaina pilnai atitinka kokybę.

DOVANŲ KUPONŲ PASIŪYMAI, KAINOS

Viešnagės šiame sveikatos centre kainos priklauso nuo to, kokio tipo kambarį bei kokią sveikatinimo programą pasirinksite. Poilsis ,,SPA Vilnius Druskininkai’’ kainuos dar pigiau, jei pasinaudosite puikiais pasiūlymais – Betos paslaugų paketams dažnai taikomos akcijos, kaskart atsiranda vis nauji pasiūlymai, tarp kurių, esame tikri, išsirinksite sau tinkamą. 

Dovanų kuponas taps geriausia dovana, jei n kolegoms ar artimiesiems norite leisti patiems nuspręsti, kokios paslaugos jiems aktualiausios.  Keli pelytės paspaudimai, ir vuolia – staigmena jau kaltininko telefone!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Šokiai Šokiai vaikams Gatvės šokiai Šiuolaikiniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: