SPA Vilnius Druskininkai

Geriausiai Rytų Europoje vertinamas Sveikatos gerinimo poilsio centras SPA VILNIUS Druskininkai kviečia atsipūsti ir jaukiai praleisti poilsio akimirkas kartu.


Druskininkuose įsikūrusiame aštuonių aukštų 4* viešbutyje savo poilsiui ir sveikatos gerinimui rasite viską, ko reikia - SPA ir sveikatinamąsias procedūras, maitinimo įstaigas, vaikų žaidimų kambarius ir dar daugiau. Kambariai šiuolaikiški, erdvūs ir komfortiški, pritaikyti poilsiui, kurio visuomet troškote.


Didžiausias sveikatos gerinimo poilsio centro turtas – šalia esantis mineralinio vandens šaltinis, iš kurio tiesiai į sveikatos centrą yra tiekiamas aukštos mineralizacijos vanduo, turintis daug gydomųjų savybių.


Pasinaudoję visuomet puikią kainą garantuojančiais Beta.lt pasiūlymais ir akcija, SPA Vilnius Druskininkuose poilsiausite dar pigiau. Čia jūsų lauks ne tik apgyvendinimas jaukiuose kambariuose, bet ir pusryčiai, pietūs, vakarienė, mankštos, mineralinės vonios, masažai, apsilankymas druskų kambaryje ir kitos paslaugos. Taip pat galėsite mėgautis procedūromis su mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu ar vertikaliomis voniomis.


Aukštos klasės poilsis SPA Vilnius Druskininkuose - tai puiki dovana ne tik sau, bet ir mylimiems tėvams, antrajai pusei ar bičiuliams. Įsigykite dovanų čekį, perriškite jį ryškiu kaspinu ir įsitikinkite - tai dovana, kuri pradžiugins kiekvieną!
SPA Vilnius Druskininkai
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: