Pasirinkite norimą paslaugą close

SPA Vilnius Druskininkai

SPA VILNIUS – poilsis pačiame moderniausiame Rytų Europos sveikatos gerinimo centre!

Druskininkai. Anykščiai. Vilnius. Įdomu kas sieja šiuos tris miestus? Ogi sveikatos gerinimo centras SPA VILNIUS. Tai yra pati geriausia vieta poilsiui, sveikatinimui bei kokybiškam Jūsų laisvalaikiui. Čia vienoje vietoje rasite mineralinio vandens procedūras, gydomąsias programas, 4 žvaigždučių viešbutį, SPA barą su specialiu meniu, restoraną, laisvalaikio centrą su kėgliais, smiginiu ir kavine, žiemos sodą bei didelį konferencijų centrą. 

Ar norite tiesiog smagiai praleisti dieną, ar atvykti nakvynei, sveikatinančiam poilsiui pasikviesti mylimą žmogų, visą šeimą ar draugus, vykite tiesiai į SPA VILNIUS. 

Sveikata, pramogos ir tobulas laisvalaikis 

SPA VILNIUS savo svečiams siūlo įvairiausius SPA ritualus, vandens, veido ir kūno priežiūros, gydomąsias ir atstatomąsias procedūras bei masažus. SPA VILNIUS personalui rūpi kiekvienas klientas, ar tai būtų garbaus amžiaus senjoras, ar visai mažas vaikelis. Tad čia dėmesio sulauks kiekvienas. Galėsite pasinaudoti grožio specialistų paslaugomis, pasilepinti autorinėmis procedūromis ar dienos SPA programomis. Net ir tvirčiausi vyrai nelieka abejingi atpalaiduojantiems ir prarastas jėgas gražinantiems masažams.

Išsiilgusios romantikos poros atras puikią galimybę patirti dviem skirtus ritualus. Po jų Jūsų meilė ir aistra užsiliepsnos iš naujo, lyg pirmojo pasimatymo metu. 

Tegu nenusimena mažųjų padaužų tėveliai, nes SPA VILNIUS turi pasiūlymų ir vaikams. Mažiesiems svečiams skirtos įvairios vonios, masažai, mankštos ir net manikiūras bei pedikiūras. Tad nepalikite vaikučių namuose, atvykite į centrą kartu su jais. 

Būsimos mamos reikalauja ypatingo dėmesio bei priežiūros. Juk jos savyje augina naują gyvybę. Tad SPA VILNIUS rūpinasi ir besilaukiančiomis moterimis. Čia jos galės pasimėgauti lengvais, specialiai nėščiosioms skirtais masažais bei atpalaiduojančiomis procedūromis. 

O koks gi laisvalaikis be gardaus maisto? Tikrai, joks! SPA VILNIUS tai žino. Tad kasdien savo svečius vaišina pačių kepama šviežutėle įvairių rūšių duona, bandelėmis, sausainiais ir pyragais, o rankų darbo triufeliai jau daugeliui tapo legenda ir tradicija užsukti į SPA barą kiekvienos viešnagės metu. SPA bare taip pat galite paskanauti pagal docento P. Dagilio rekomendacijas sukurtų patentuotų vaistingųjų augalų plikomų arbatų, kurios yra puikus skonio ir sveikatos derinys po SPA procedūrų. 
SPA Vilnius Druskininkai
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: