Vytautas Mineral SPA

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA", esantis Birštono kurorte, kviečia atsipūsti visus, kurie pasiilgo aukštos klasės kokybiško poilsio su visais patogumais. 2017 metais „Vytautas Mineral SPA" pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse.


Išskirtinio dizaino viešbutyje „Vytautas mineral SPA" kiekvienas atras sau tinkamiausią poilsio variantą. Čia įrengti jaukūs kambariai, SPA zona, mineralinio vandens baseinų zona, pirčių erdvė, kurioje - druskų, mineralinio vandens, garinės, vaistažolių pirtys, mineralinės vonios.


Mėgstantys ramų poilsį su knyga, viešbutyje galės apsilankyti ir praleisti laiką skaityklos erdvėje. Suplanuokite poilsį ne tik su antrąja puse, bet ir su visa šeima, nes tiek Sveikatingumo ir poilsio komplekse, tiek visame Birštone veiklos ir malonių akimirkų netrūks nei vienam.


Beta.lt portale įsigykite Jums tinkamiausią poilsio paketą arba abonementą baseinų ir pirčių erdvėse. Su mūsų pasiūlymais ir puikiomis akcijomis ne tik atrasite tobulą ramybės oazę ir poilsį Birštone, bet ir nemažai sutaupysite, nes kainos - draugiškos visiems.


„Vytautas Mineral SPA" – gamtos dovanos, inovacijos ir profesionalumas. Kartą čia atvykę, tikrai ištarsite: ‘Noriu dar!’.


 
Vytautas Mineral SPA
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: