Spa ritualai - tai vienas nuostabiausių būdų atgauti jėgas ir per trumpą laiką pajusti atostogų dvasią ir palengvėjimą. Nieko nuostabaus, juk "spa” yra sanitas per aqua – sveikata iš vandens - trumpinys. Būtent tuo ir pasižymi visi spa ritualai Vilniuje, Kaune, Birštone, Druskininkuose ar kur bebūtumėte – juose dominuoja vanduo ir procedūros, kuriose ši stichija užima ypatingą vietą.

Ypač populiarūs spa ritualai dviems, dovanų kuponai šiai nuostabiai pramogai tirpsta kaip sniegas pavasario saulei pašildžius. Nenuostabu, juk su akcija tokia puiki pramoga kainuoja gerokai pigiau, o dovanos gavėjas ne visada žino, kad internetu čekiai buvo nupirkti ypač gera kaina, todėl jam belieka džiaugtis puikia dovana ir dovanotojo dėmesingumu ir atidumu.

Tačiau kuo gi pasižymi spa ritualai ir ko galite tikėtis atvykę į spa centrą? Dalinamės keletu idėjų, ko galite sulaukti, jei krepšelyje atsidurs puikieji spa ritualų kuponai.

Nuo ko prasideda tobuli spa ritualai?

Spa ritualai prasideda dar prieš peržengus spa centro duris. Pirmiausia ką turite padaryti gavę dovanų kuponus ar su akcija įsigiję kuponą, tai užsirezervuoti laiką procedūrai. Nors spa centrai turi skirtingų laikų, dauguma nori žinoti apie jūsų atvykimą iki jums užsukant, todėl jokių nenumatytų apsilankymų spa centre – paskambinkite pirmiausia.

O čia telefono naudojimas ir baigiasi, nes kai atvyksite į spa centrą, telefoną rekomenduojama išjungti, paslėpti krepšio dugne ir negalvoti apie jokius už spa centro sienų likusius reikalus. Dar vienas žingsnis, kuris padės ritualui atnešti jums daugiausia malonumo ir naudos - tai atvykti bent penkiolika minučių prieš procedūras, kad spėtumėte nusirengti ir paruošti savo kūną ir mintis būsimoms pramogoms.

Susipažinkime ir pasikalbėkime

Atvykusius klientus visi spa centrai pasitinka skirtingai, tačiau visur klientai yra labai laukiami ir su džiaugsmu aptarnaujami. Kartais, kad specialistas žinotų kaip geriausiai gali patenkinti jūsų poreikius, jūsų gali būti paprašyta užpildyti kliento anketą. Jei tokio formalumo nėra, vis tiek galite pasidalinti savo pageidavimais ir lūkesčiais. Išsakykite kokių sveikatos problemų ar alergijų turite, jei teikiate pirmenybę vienos ar kitos lyties specialistui arba užduokite klausimus, kurie sukasi jūsų galvoje. Jokio drovėjimosi, juk šiems specialistams patikėsite savo kūno gerovę!

Nuo šios vietos, kiekvienas kuponas jums užtikrins vis kitokią patirtį. Pirkdami patyrinėkite kuo išskirtinis jūsų pasirinktas spa ritualas, štai keletas procedūrų, kurios dažnai įtraukiamos kaip spa ritualo dalis

Paruoškite kūną ir mintis

Kai kurie spa centrai spa ritualus pradeda nuo kūno sušildymo ir paruošimo būsimiems malonumams.

Jei pasirinksite rytų įkvėptus ritualus, jūsų gali laukti karštų rankšluosčių terapija, kai kūnas šveičiamas ir šildomas masažuojant karštu rankšluosčiu. Ši procedūra intensyvi ir maloni, tai tikrai puikus pasiruošimas būsimam masažui ar įvyniojimui.

Kartais šildomąjį poveikį turi garinė pirtis ar sauna, pagal kupono tipą ir spa galimybes jums bus pasiūlytas vis kitoks pasirinkimas raumenims sušildyti.

Dar vienas, dažnai labai žavingas ir nekasdieniškas būdas prasidėti spa ritualui yra vonia. Jų rasite kuo įvairiausių! Rožių žiedlapių, vaistažolių ar vario vonios turi vis kitokį poveikį, bet visos jos padeda pažadinti jūsų jausmus ir sušildyti raumenis ir sąnarius.

Švelni kaip kūdikio oda

Dažnai spa ritualai įtraukia šveitimą arba pilingą. Nenuostabu, nes po ritualo norite džiaugtis švelnia ir skaisčia oda, o šveitimo metu pašalinamos suragėjusios negyvos ląstelės, oda atsinaujina, tampa minkšta ir švelni. Tačiau odos švelnumas dar ne viskas - kūno šveitimas leidžia odai efektyviau įsisavinti medžiagas, kurias jūsų odai suteiks sekančios procedūros.

Kaukė kūnui palepinti - kūno įvyniojimas

Dažnai po šveitimo aš masažo atliekamas kūno įvyniojimas, tai savotiška kūno kaukė, kurios metu užtepamos veikliosios medžiagos, o tada jūs suvyniojamas į keletą sluoksnių. Taip suvyniotas praleisite nuo kelių iki keliasdešimt minučių, bet laukti bus verta, nes po įvyniojimo oda bus ypač minkšta ir švelni kaip šilkas, o kūnas pailsėjęs ir nurimęs.

Masažas – gera dovana pavargusiems sąnariams

Dažnai spa ritualai neatsiejami nuo masažo. Priklausomai nuo poreikio ir įsigyto kupono jums bus atliktas viso kūno masažas, aromaterapinis arba atpalaiduojantis masažas, o galbūt tai bus tradicinis Tajų arba atpalaiduojantis aliejaus masažas? Patys nutarkite koks masažas atneštų daugiausia džiaugsmo ir malonumo jums ir pagal šį poreikį griebkite čekius.

Nuo viršugalvio iki kojų pirštų galiukų

Ne visi spa ritualai visam kūnui dėmesį skiria visą laiką. Kai kurie spa ritualai įtraukia specifines procedūras konkrečiai kūno vietai. Tai gali labai pagerinti jūsų patirtis, jeigu pasirinksite kuponą pagal tai ko labiausiai norisi būtent jums.

Galbūt rūpinatės jaunyste ir jus pradžiugins veido masažas ar prabangi kaukė? Gal dievinate kojų masažą, kurio poveikį dar sustiprins vonelė pėdoms? O gal norisi dėmesio rankoms ar plaukams – dairykitės, spa ritualai sukurti taip, kad kiekvienam skoniui būtų ką pasirinkti!

Lėti atsisveikinimai ir neišdylantys prisiminimai

Spa ritualai gali užsibaigti paprastu dušu ir atsisveikinimui, tačiau kartais gali būti, kad būsite pavaišinti arbata ir turėsite dar truputį laiko susidėlioti savo mintis. Po procedūrų visada labai naudinga gerti daugiau vandens, kad išprakaituoti skysčiai sugrįžtų į kūną, o odai būtų lengviau toliau šalinti toksinus.

Jau susipažinote su procedūromis ir tikrai žinote, kas geriausiai padėtų jums atsipalaiduoti ir praleisti laiką spa centre? Belieka išsirinkti sau tinkamiausią spa ritualo kuponą ir keliauti mėgautis nepamirštamomis sveikatos per vandenį procedūromis!

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Seviliją Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Andalūziją Kelonės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus Kelionės į JAV Kelionės į Prancūziją Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Algarvę Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Japoniją Kelionės į Jordaniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Latviją Kelionės į Estiją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Austriją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubaju Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Pažintinės kelionės kruizu Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės po Lietuvą Kelionės po Lietuvą autobusu Pažintinės kelionės Lietuvoje Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Naujametinės kelionės KELIONĖS
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Palangoje Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Baidarės Baidarės Vilniuje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Nardymas Nardymas Plateliuose Nardymas Trakuose Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Virtualios realybės pramogos Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Trakuose Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Boulingas Boulingas Kaune Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai vaikams Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Žiemos sportas Golfas Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai PRAMOGOS
Masažai Viso kūno masažas Holistinis masažas Povandeninis masažas Ajurvedinis masažas Aromaterapinis masažas Klasikinis masažas Masažai Vilniuje Masažai Kaune Masažai Klaipėdoje Nugaros masažai Kaklo masažas Sprando masažas Gydomasis nugaros masažas Atpalaiduojantis nugaros masažas Nugaros masažas Vilniuje Nugaros masažas Kaune Veido masažas Kobido masažas Shiatsu masažas Taškinis masažas Veido masažas Vilniuje Veido masažas Kaune Veido masažas Druskininkuose Veido masažas Šiauliuose Sportinis masažas Gydomasis masažas Rytietiški masažai Chiromasažas Tailandietiškas masažas Karštų akmenų masažas Limfodrenažinis masažas Limfodrenažinis masažas Vilniuje Limfodrenažinis masažas Kaune Limfodrenažinis masažas Klaipėdoje Liekninantis masažas Anticeliulitinis masažas Masažai dviems SPA procedūros Dienos SPA Spa procedūros Vilniuje Dienos spa Kaune SPA kompleksai SPA ritualai SPA dviems Spa dviems Vilniuje Spa dviems Kaune Spa dviems Druskininkuose Egzotiniai SPA ritualai SPA programos SPA vyrams Kūno procedūros Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Soliariumai Soliariumai Vilniuje Soliariumas Kaune Soliariumas Klaipėdoje Depiliacija cukrumi Depiliacija cukrumi Vilniuje Depiliacija vašku Depiliacija lazeriu Bikini depiliacija lazeriu Pažastų depiliacija lazeriu Kojų depiliacija lazeriu Liekninančios procedūros Celiulito gydymas Veido procedūros Veido valymas Veido valymas ultragarsu Veido valymas vyrams Veido valymas Vilniuje Veido valymas Kaune Veido valymas Klaipėdoje Veido valymas Šiauliuose Veido drėkinimo procedūros Jauninančios veido procedūros Makiažas Express makiažas Proginis makiažas Ilgalaikis makiažas Antakių procedūros Antakių dažymas Antakių laminavimas Blakstienų procedūros Blakstienų dažymas Blakstienų laminavimas Blakstienų priauginimas Aparatinės veido procedūros Mezoterapija veidui Adatinė mezoterapija veidui Beadatine mezoterapija veidui Plaukų procedūros Plaukų kirpimas Kare kirpimas Bob kirpimas Kirpimas karštomis žirklėmis Plaukų dažymas Plaukų dažymas sruogelėmis Žilų plaukų dažymas Šukuosenos Šukuosenos trumpiems plaukams Šukuosenos ilgiems plaukams Šukuosenos mergaitems Šukuosenos moterims Šukuosenos vestuvėms Šukuosenos berniukams Moteriškas kirpimas Gydomosios plaukų procedūros Plaukų atstatymas Olaplex procedūra Keratino procedūros plaukams Vaikiškas kirpimas Vyriškas kirpimas Nagų procedūros Manikiūras Prancūziškas manikiūras Aparatinis manikiūras Manikiūras Vilniuje Manikiūras Kaune Pedikiūras Higieninis pedikiūras Gydomasis pedikiūras Express pedikiūras Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras Kaune Gelinis lakavimas Gelinis lakavimas Vilniuje Gelinis lakavimas Kaune Nagų stiprinimas SPA manikiūras SPA pedikiūras Grožio chirurgija Raukšlių korekcija Hialurono injekcijos Hialurono injekcijos veidui Hialurono injekcijos į paakius Botulino injekcijos Botulino injekcijos Vilniuje Botulino injekcijos Kaune Apgamų šalinimas Apgamų šalinimas lazeriu Apgamų šalinimas Vilniuje Apgamų šalinimas Kaune Apgamų šalinimas Klaipėdoje Plaukų šalinimas Plaukų šalinimas lazeriu Lazerinės procedūros Lazerio procedūros veidui Kūno modeliavimas Procedūros vyrams Masažai vyrams SPA vyrams Vyriškos šukuosenos Barzdos kirpimas ir modeliavimas Veido procedūros vyrams Depiliacija vyrams EUFORIJA grožio studija Skinland TERAPIKA - ŠEIMOS MASAŽO KLINIKA Azia SPA Ritos Masažų Studija Sokrato clinica Qi Anmo SPA Babor Elen SPA Studija MANILLA Elitsun Saulėja SPA Era Esthetic Nidos Kopos FAMILIA SANA Amadėja SPA Fi Clinica Aušros SPA Namai DALIOS GROŽIO STUDIJA SOLISUN GROŽIS
Kraujo tyrimai Profilaktiniai kraujo tyrimai Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Vilniuje Maisto netoleravimo testas Kaune Maisto netoleravimo testas Šiauliuose Alergenų tyrimai Alergijos tyrimai vaikams Alergijos tyrimas Vilniuje Alergijos tyrimai Kaune Alergenų tyrimas Klaipėdoje Skydliaukės tyrimai Širdies ir kraujagyslių tyrimai Kiti tyrimai Diagnostiniai tyrimai Covid-19 tyrimai Bendrieji tyrimai Kardiologiniai tyrimai Skydliaukės tyrimai Virškinimo tyrimai Nuovargio tyrimai Kiti tyrimai Odontologijos paslaugos Burnos higiena Burnos higiena Vilniuje Burnos higiena Kaune Burnos higiena Klaipėdoje Dantų balinimas Dantų balinimas lazeriu Dantų plombavimas Protezavimas ir implantavimas Odontologija vaikams Odontologo konsultacija Gydytojų konsultacijos Mitybos specialistas Dermatologas Dermatologas Klaipėdoje Dermatologas Vilniuje Dermatologas Kaune Ginekologas Ginekologas Klaipėdoje Kardiologas Kardiologas Kaune Chirurgas Kineziterapeutas Kineziterapeutas Kaune Skiepai Skiepai nuo erkinio encefalito Skiepai nuo erkinio encefalito Vilniuje Skiepai nuo erkinio encefalito Kaune Skiepai nuo erkinio encefalito Klaipėdoje Skiepai nuo erkinio encefalito Šiaukiuose Kiti skiepai Plastinė chirurgija Veido operacijos Vokų plastika Odos darinių šalinimas Plastikos chirurgo konsultacija Kitos paslaugos Sveikatinimas Sveikatinimo programos Gydomieji masažai Mitybos planai Vandens procedūros Povandeninis masažas Perlinė vonia Druskų kambariai Druskų kambariai Vilniuje Reabilitacija INMEDICA Allergomedica klinika Royal Dental Clinic Brilliant smile V. Grybo Odontologijos klinika DIVADENTA REZUS.LT kraujo laboratorija Elite Odontologijos klinika Šypsenų Alėja Uosto Poliklinika ŠYPSENOS AKADEMIJA Natura Munda SVEIKATA
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: