Sveikinamės su visais, mylinčiais vandenį ir gamtos ramybę – Jūs radote sau tinkamą poilsį. Lietuvoje yra daugybė ežerų, prie kurių galima jaukiai praleisti laiką su mylimuoju, draugais, arba su šeima. Beta.lt siūlo pasidairyti po mūsų pasiūlymus prie Ežeraičio, Rubikių ežerų, taip pat prie Gabšių tvenkinio ir net prie mažų, jaukių, neįvardintų vandens telkinių, kur turėsite galimybę atsipalaiduoti ir pasigrožėti nuostabia supančia gamta. Lietuvoje ilsėtis reiškia paremti vietinius verslus ir dar kartą įsitikinti, kad žolė pas kaimynus nėra žalesnė – pas mus yra lygiai taip pat puiku! Beta.lt parinktas poilsis prie ežero dabar jau įvairiausiuose miestuose: Vilniuje, Raseiniuose, Panemunėje, Prienuose ir Anykščiuose.

 

KODĖL YRA NAUDINGA PAILSĖTI?

Mūsų gyvenimas yra įtemptas, kaip niekad. Mes skubame, lekiame, bandome uždirbti visus pasaulio pinigus, paragauti visų įmanomų emocijų, tačiau pamirštame gyventi čia ir dabar. Moksliškai įrodyta, kad poilsis yra ne tik svarbus, bet absoliučiai būtinas mūsų smegenims, kad galėtume funkcionuoti kasdienybėje pilnu pajėgumu. Esame karta, susidurianti su spaudimu būti kiek įmanoma produktyvesniais savo darbuose, kol tuo tarpu produktyvumas iš tiesų yra tik šalutinis poveikis gerai subalansuoto gyvenimo.

 

Tik kaip tą gyvenimą subalansuoti? Visų pirma, reikia savimi pasirūpinti fiziškai. Tą galite padaryti rinkdamiesi kokybišką maistą, aktyviai leisdami laiką bent tris kartus per savaitę, taip pat leisdami sau prisėsti ir atsipūsti, kai jaučiatės tiesiog pavargę. O žinote, kaip sakoma – sveikame kūne gyvena sveika siela? Taigi, Beta.lt siūlo subalansuotą poilsį Jūsų kūnui ir sielai, kur galite praleisti laiką ne tik baseinuose, bet ir skaniai bei kokybiškai pavalgyti, o tuomet užsiimti aktyviomis pramogomis, kaip žvejyba, golfas ar tenisas. Tikrai sunkiau būti blogos nuotaikos, jeigu jaučiatės gerai išsimiegoję, pailsėję ir pakrovę malkų kam nors teniso žaidime... 

 

KOKĮ POILSĮ PRIE EŽERO RINKTIS?

Pirmiausiai yra svarbu sezonas. Pavyzdžiui, vasarą, kai naktys yra šiltos ir trumpos, dirbti norisi trumpai, o atostogauti aktyviai, labai geras pasirinkimas bus poilsis kaime. Jaukus draugų būrys, laužas, kepto šašlyko kvapas, šviežių daržovių traškesys... Ir nuostabi gamta aplink. Kaime, prie vandens telkinių, galima susirasti daugybę smagių aktyvių pramogų, pavyzdžiui, plaukimą baidarėmis. Tokiu atveju Jums gali patikti galimybė susirasti nakvynei vietą patiems, po medžių lapų stogu – ir įsikurti nakvynei su palapinėmis. Kita vertus, kempingas yra ne visiems. Jeigu Jūs palapinėse neišsimiegate, bet gamtoje ir prie vandens vis tiek norisi pabūti, tuomet Jums patiks poilsis prie ežero kaimo nameliuose, kuriuose taip pat galima pajusti alsuojančią gamtą. Sodybos, kurios nuomoja tokio tipo namelius, dažnai gali pasiūlyti ir konkrečių veiklų – pavyzdžiui, žvejybą.

 

Žvejyba yra itin aktuali pramoga bus šiltuoju sezonu, nes tuo metu nereikės prie plūdės ilgai šalti laukiant, kol žuvis užkibs. Beta.lt turime nemažai pasiūlymų, kuriuose įskaičiuota žvejyba bei sugauto laimikio paruošimas valgymui – kas gali būti smagiau, nei tokia pramoga šeimai? Tėveliai džiaugsis naudingai užėmę vaikus, o vaikai tikrai džiaugsis galimybe vėliau valgyti savo pačių pagautą ir  šviežiai paruoštą žuvį. Gal tai net gali būdas padėti vaikams pamėgti žuvies skonį?.. Paliekame Jūsų teismui.

 

Prie ežerų taip pat bus galimybė atsipalaiduoti ir itin prabangiuose laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksuose. Vieną tokių puikių vietų turime sostinėje, kiek pavažiavus į užmiestį – Ežeraičio kaime. Jums čia patiks, jeigu gyvenate Vilniuje ir norite pakeisti aplinką, bet nesinori keliauti toli. Didelis SPA kompleksas su jacuzzi voniomis ir baseinais, erdvūs ir patogūs kambariai, o už lango – gražūs Lietuvos gamtos vaizdai. Skamba kaip turiningas laikas su šeima... O gal su draugais? Tokia vieta patiks visiems. Kambarių galima rasti tiek vienam, tiek dviem ar net 4 asmenims poilsiui draugų būryje arba tėvams su vaikais. Be to, šiltuoju sezonu čia bus galima žaisti golfą, o žiemą netrūks pramogų ir viduje.

 

Beta.lt taip pat turi pasiūlymų, kuriuose įskaičiuotas ramus nakties poilsis viešbutyje, pusryčiai ir lauko arba stalo tenisas. Lauko tenisas bus smagi pramoga vasarą, na, o žiemą galėsite puikiai praleisti laiką ir viduje žaidžiant stalo tenisą. Aktyvios pramogos, tokios kaip žvejyba, golfas ar tenisas patiks aktyviems klientams, bet taip pat tai yra galimybė niekad šiomis pramogomis neužsiėmusiems žmonėms atsiriboti nuo kasdienybės. Leiskite paaiškinti – kai mokomės naujo dalyko, mums reikia labai stipriai į tai koncentruotis. Tuomet kiekviena maža pergalė džiugina, o smegenys gauna pailsėti nuo to, kas Jums yra įprasta. Aktyvia veikla užsiimti itin aktualu gali būti įtemptą darbą dirbantiems žmonėms, pavyzdžiui, medikams, teisininkams ar verslininkams.

 

KODĖL RINKTIS BETA.LT?

Beta.lt rūpinasi geriausiais pasiūlymais už Jus, net jei laikas, kada bandote įsigyti pramogą ar paslaugą – yra paskutinė minutė. Pasidairius ir suradus sau tinkamą kuponą galėsite nesirūpinti jokiais papildomais dalykais. Mes suplanuojame už Jus – tad Jums belieka spustelėti kelis mygtukus ir tuomet keliauti ir mėgautis savo pasirinktu poilsiu.

 

Beta.lt kuponas – tai kuponas su tam tikru pasiūlymu. Jie puikiai tinka konkrečioms dovanoms, pavyzdžiui, kuponas „2 nakvynės su pusryčiais, SPA ir lauko arba stalo tenisu" bus puikus dovanos pasirinkimas 2 asmenims – aktyviai porai ar draugams, o „SPA šeimos poilsis su pusryčiais" labai tiks dovanoti šeimai. Kuponus įsigyti pas mus apsimoka, nes jie paprastai parduodami pigiau, nei tektų įsigyti pas mūsų partnerius, o taip pat pagrindiniame puslapyje galite pasidairyti po pasiūlymus, kuriems šią savaitę yra taikoma akcija. Galų gale, jeigu konkretūs mūsų pasiūlymai Jūsų nedomina, arba norite leisti žmogui, kuriam dovanojama, išsirinkti iš gausios mūsų pasiūlos pačiam – patogesnė alternatyva bus Beta.lt dovanų čekis. 

 


 


 

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį poilsiui su draugais?add

Jeigu turite būrį gerų draugų, su kuriais Jums miela leisti laisvalaikį keliaujant po Lietuvą ar Europos šalis, tačiau nemėgstate daug laiko gaišti viešbučio paieškoms, kreipkitės pagalbos į BETA.LT portalą, čia POILSIO kategorijos ekrano kairėje pusėje yra filtrai. Kiekvieną kartą, kai pasirinksite norimą filtrą, puslapis automatiškai Jums pateiks čia esamus viešbučių pasiūlymus. Jeigu konkrečiai esate suplanavę būsimą poilsio vietą bei datą, o pasirinkto viešbučio pasiūlymas turi užrašą GALIMA REZERVACIJA, siūlome negaišti laiko ir užsakyti poilsį viešbutyje naudojant PIRKTI PER REZERVACIJĄ funkciją. Tada kalendoriuje galėsite pasirinkti jums palankią datą, pažymėti norimą viešbučio pasiūlymo paketą, sumokėti už jį ir laukti ateinant poilsio dienos. Jeigu poilsio laikotarpio nesate griežtai suplanavę arba norite dovanoti nakvynę kitiems, pirkite pasirinktus viešbučių pasiūlymus, naudodami Į KREPŠELĮ funkciją. Vartotojams, prisiregistravusiems prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

Ar galiu keisti poilsio datas?add

Kartais gyvenime nutinka situacijų, kai netikėtumai ima ir sugriauna mūsų planus. Nuo to nėra apsaugotas ir ankstyvas laisvalaikio planavimas. Jei Jums kažkas panašaus nutiktų, nenusiminkite, nes poilsiavimo laikotarpio datas prireikus galima keisti. Aišku, jeigu tokios sąlygos yra numatytos poilsio pasiūlyme. Šios sąlygos neretai priklauso ir nuo to, ar įsigytas poilsis yra Lietuvoje, ar kurioje nors užsienio šalyje. Jeigu įsigijote poilsį Lietuvoje, pasinaudoję funkcija PIRKTI PER REZERVACIJĄ, poilsio datos keisti negalima arba tai galima padaryti tik susisiekus su poilsio paslaugos tiekėju. Jeigu įsigijote poilsinę kelionę užsienyje, tada atidžiai perskaitykite poilsinės kelionės užsakymo dokumentus ir kelionės organizatoriaus pateiktas sąlygas. Po to atsižvelkite į tai, kiek dienų liko iki planuojamos poilsinės kelionės pradžios ir nurodykite pateisinamą poilsinės kelionės užsienyje keitimo priežastį. Poilsio pasiūlymų datų pakeitimai gali būti papildomai apmokestinami, jei tai buvo numatyta pasiūlymo keitimo sąlygose.

DOVANOS
KALĖDOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Naujieji metai Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga