Pasirinkite norimą paslaugą close

Oro Dubingiai

ORO Dubingiai – kur ežero bangose ištirpsta laikas!

Ežeringiausiame Lietuvos krašte – Molėtuose, įsikūręs pramogų ir poilsio parkas „ORO Dubingiai" laukia visų, norinčių pabėgti nuo miesto bruzdesio ir dulkių. Čia Jus apsups gaivus medžių ir vandens aromatas, o masažuotojo rankos išsklaidys nerimo bei įtampos likučius.

Aktyvios vidaus ir lauko pramogos neleis nuobodžiauti. Galėsite išsinuomoti turizmo inventorių, smagiai leisti laiką sporto aikštynuose ar linksmai pažaisti viduje. Boulingas, biliardas ir stalo tenisas suburs Jūsų kompaniją aktyviai veiklai bei bendravimui.

Komfortiškas poilsis viešbutyje

Nors dažnas lietuvis poilsį prie ežero įsivaizduoja su palapine ir ne itin patogiu čiužiniu ant žemės, „ORO Dubingiai" keičia taisykles bei kviečia pasinaudoti šiuolaikiniais patogumais gamtos apsuptyje.

Jūsų lauks net 155 kambarių viešbutis. Galėsite rinktis vienviečius, dviviečius, šeimyninius apartamentus, standartinius arba liukso klasės kambarius.

Kiekviename kambaryje galėsite naudotis Wi-Fi, dušu, tualetu, TV ir kitais būtinais patogumais, kurių gausa skirsis nuo apartamentų tipo.

Konferencijų salės produktyvesniam darbui

Ar norite, kad Jūsų darbuotojai tobulėtų, išliktų motyvuoti ir energingi? Suorganizuokite jiems praktinius mokymus ant ežero kranto. Grynas oras, atpalaiduojanti atmosfera taps įkvėpimo šaltiniu ir padės pasiekti taip trokštamą flow būseną.

Pertraukėlių metu susirinkusieji galės mėgautis gamtos grožiu ir pabraidyti po gaivinančias ežero bangas.

Jūsų produktyviam darbui ir asmeniniam augimui įrengtos net 6 salės, talpinančios nuo 15 iki 230 asmenų. Čia rasite reikiamą prezentacijų ir garso įrangą, internetą, patogius krėslus bei kitas reikalingas priemones.

Koks poilsis be gero maisto?

„ORO Dubingiai" restorane rasite gardžius europietiškos virtuvės patiekalus, kuriais mėgausitės erdvioje salėje, erdvioje terasoje, o gal net pageidausite pietų ant ežero kranto. Mielai surengsime Jums šaunią iškylą gamtoje.  

Tai dar ne viskas, aromatingu maistu galėsite pasistiprinti ir renginių salėse. Mūsų virtuvės kolektyvas paruoš energijos suteikiančius užkandžius ir trumpų pertraukėlių metu nereikės bėgti į restorano salę.

Be to, „ORO Dubingiai" puiki vieta Jūsų šeimos šventėms. Mes padėsime Jums įgyvendinti vestuvių viziją ir pasirūpinsime Jūsų svečių komfortu.

Keliaukite pėsčiomis ir pažinkite Molėtų grožį

Jaunavedžiai čia ras išskirtinių fotosesijos vietų, o atostogautojai aktyviai ir įdomiai praleis laiką keliaudami po žymias, lankytinas vietas. 

„ORO Dubingiai" laukia Jūsų.

Oro Dubingiai
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: