Apie 50 km nuo Vilniaus, Molėtuose, prie nuostabaus Asvejos ežero yra įsikūrę „ORO Dubingiai". Jie šeimininkų pavadinti „Oro", nes turi gražią idėją – padėti vietos lankytojams taip atsipalaiduoti ir išlaisvėti, kad net taptų lengviau kvėpuoti. Šis, gamtos apsuptyje esantis poilsio centras – tai galimybė gerai  praleisti laiką ir pailsėti vienam ar su artimaisiais, arba organizuoti renginius ištisus metus. „ORO Dubingiuose" galėsite atrasti nežinomus miškų takus, basomis bėgti per paplūdimio smėlį ir kasdien, viešnagės čia metu, savęs paklausti: dėl ko aš esu čia? Kaip lengviau atsigręžti į save ir savo laisves, ne tik pareigas? Poilsio centre „ORO Dubingiai" gavę pailsėti jau vos kelias dienas, pajusite malonumą nesirūpinti niekuo pasaulyje – tiesiog leisti akimirkai sustoti. Rūpesčiai čia ištirps, o laikas liks Jums.

 

Beta.lt pasiūlymai nakvynei šiame poilsio centre – patys geriausi, nes gaunate įskaičiuotas pramogas, tad pasibuvimo kaina sumažėja. Dar pigiau galite įsigyti kuponus ar čekius akcijų metu – pravartu jas sekti mūsų naujienlaiškyje! Taip niekada nepraleisite didžiausių nuolaidų. Perkant internetu nesugaišite daug laiko, tad taip pat mūsų kuponas ar čekis pravartus taupantiems laiką. Poilsis „ORO Dubingiuose" patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems, taigi, atvykti čia galite su šeima, draugais ar mylimaisiais. Tuomet beliks mėgautis patirtimis pramogų kompleksuose, SPA ir baseinų erdvėse, treniruoklių salėse, pliaže, restorane... Linkime atrasti „ORO Dubingius" tokius, kokius matome mes!

 

APGYVENDINIMAS – KIEKVIENO POREIKIAMS IR KIŠENEI

Apsistoti „ORO Dubingiuose" galėsite tiek ekonomiškiau, tiek erdviau ir maksimaliai patogiai. Visuose kambariuose – tad ir standartiniuose vienviečiuose, dviviečiuose ar triviečiuose – bus patogios viengulės, didelės dvigulės arba dvi / trys atskiros viengulės lovos, darbo stalas, vonios kambarys su WC ir dušu. Taip pat kiekvieno tipo kambariuose bus galimybė už papildomą mokestį pastatyti kūdikio lovytę. Taigi, jeigu norite šiek tiek sutaupyti, arba keliaujant Jums nereikia daugybės papildomų patogumų, tikrai jaukiai ir smagiai galėsite pailsėti ir standartiniuose kambariuose.

 

Jeigu visgi norisi daugiau erdvės, yra galimybė užsisakyti Deluxe dviviečius kambarius – čia be jau išvardintų detalių dar būtų erdvi spinta susidėti savo drabužiams ir platesnė dvigulė lova. Taigi, ilsintis poroje ir norint įsikurti išties patogiai, tokį pasiūlymą Jums rekomenduotume labiausiai.

 

Na, o jeigu norite ilsėtis, miegoti vienoje erdvėje, o bendrauti, džiaugtis vienas kito kompanija ir rytine kava – kitoje, tuomet Jums patiks Liukso klasės apartamentai. Šiuose kambariuose miegamasis yra atskirai nuo svetainės su minkštu baldų komplektu ir virtuvėle pasiruošti maistui patiems. Taip pat šiuos apartamentuose bus erdvus vonios kambarys. Čia ilsėtis gali iki keturių asmenų – tereikia už papildomą mokestį užsisakyti, kad į kambarį būtų atnešta lova ar kūdikio lovelė.

 

Galiausiai, vieno arba dviejų miegamųjų apartamentai bus patiems įnoringiausiems svečiams arba didesnėms kompanijoms / šeimoms. Apartamentuose rasite įrengtą erdvią virtuvę su valgomuoju stalu, taip pat jaukią svetainės dalį su minkštų baldų komplektu ir didesnį vonios kambarį. Dviejų miegamųjų apartamentuose ilsėtis galės net iki 6 asmenų.

 

Papildomi privalumai – vienviečiai standartiniai kambariai yra pritaikyti ir neįgaliesiems: praplatintos durys, vonios kambarys, pritaikytas įvažiuoti su vežimėliu. Taip pat yra galimybė šalia tokio kambario užsisakyti vienvietį kambarį ir lydinčiam asmeniui – viskas kiekvieno asmens patogumui!

 

PASLAUGOS IR PRAMOGOS TURININGAM POILSIUI

„ORO Dubingiai" siūlo platų asortimentą veiklų, kuriomis galite užsiimti čia atvykę. Pavyzdžiui, itin svečių mėgstamas yra pirčių bei baseino kompleksas, kuris yra įsikūręs atskirame pastate. Nėra ko nemėgti – juk kas nenorėtų pasipliuškenti šildomame baseine su kaskadomis, apsilankyti trijose skirtingose pirtyse? Vandens pramogas mėgsta ir maži, ir dideli! Taip pas šiame komplekse Jūsų laukia kelios renginių salės su daug erdvės šokiams, virtuvė su baru, boulingas ir biliardas, kur galėsite smagiai leisti savo vakarus. Erdvės taip pat gali būti nuomojamos Jūsų šventėms bei renginiams.

 

O kas dar geriau padės atsipalaiduoti, negu SPA? Mažajame SPA komplekse atgauti jėgas bei atpalaiduoti pavargusius nuo įtampos kūnus kvies oro ir vandens masažo terapiją siūlanti sūkurinė vonia bei pirčių kompleksas. Nusiprausti galėsite erdviuose dušuose, persirengti – tam skirtuose kambariuose. Po pirties procedūrų toliau mėgautis viešnage galėsite kirsdami gardžius užkandžius, žaisdami biliardą, o sportininkus kviesime dar prieš SPA pasidaryti geras treniruotes treniruoklių salėje. Mažąjį SPA kompleksą galima nuomotis asmeninėms šventėms, kuriose dalyvautų iki 20 žmonių.

 

Masažus siūlo studija "Figura INN SPA”. Jeigu siekiate sustiprėti, palepinti savo kūną atpalaiduojančiomis procedūromis, Jus nustebins energiją suteikiantys ir kūną bei raumenis stiprinantys ir atpalaiduojantys masažai, po kurių pailsėję jausis tiek kūnas, tiek siela. Masažai bus atliekami dėmesingų ir profesionalių meistrų, kurie naudos tik laiko patikrintas, kokybiškas priemones – kaip, pavyzdžiui, kvapnius gydomųjų galių turinčius aliejus, naudojamus masažų metu, arba akimirksniu odai spindinčios sveikatos suteikiančius losjonus. 

 

Sportuojantys čia atras moderniai įrengtą treniruoklių salę, kuri padės net per atostogas prisiminti savo treniruočių laiką ir neišsimušti iš ritmo. Šioje salėje Jus pasitiks kardio treniruokliai, jėgos treniruotėms tinkami svarmenys bei mechaniniai treniruokliai konkrečioms raumenų grupėms. Poilsio centro svečiai šia paslauga naudotis gali nemokamai. Na, o jeigu sporto salėje Jums neužtenka arba norisi daugiau komandinio sporto, dar galite aktyviai laiką praleisti moderniuose lauko sporto aikštynuose – teniso kortuose, krepšinio ir tinklinio bei mini futbolo aikštelėse. Šalia įrengtose rūbinėse galėsite persirengti, prireikus pasinaudoti WC, o registratūroje turėsite galimybę išsinuomoti visą reikalingą inventorių.

 

Gerai pasportavus ir atsipalaidavus galėsite toliau smagiai ir prasmingai leisti laiką pramogaudami viduje. Didžiajame baseino ir pirčių komplekse Jus pasitiks boulingas, kuriam skirti du takeliai. Specialią avalynę Jums suteiksime mes, tačiau nepamirškite pramogos užsisakyti iš anksto – taip viskas bus paruošta ir užsitikrinsite vietą sau. Taip pat galėsite smagiai palošti amerikietišką pulą arba rusišką biliardą tam skirtose erdvėse – ši pramoga yra ir mažajame SPA komplekse.

 

Vasaros sezonu turėsite galimybę pramogauti sutvarkytame Asvejos ežero pakrantės paplūdimyje, kuris yra kruopščiai prižiūrimas, turi persirengimo kabinas, pavėsines, suoliukus ir lieptelį patogioms maudynėms. Iki soties pasideginus ir pasimaudžius, yra galimybė ir išsinuomoti irklentes ar valtis, kuriomis plaukdami galėsite dar geriau patirti Molėtų gamtos bei Asvejos ežero grožį. 

 

Galiausiai, kaip be skanaus maisto? Puikiai svečių įvertintas restoranas, sužavės Jus savo jaukumu ir europietiška virtuve. Kavinės salėje – 70 sėdimų vietų, tačiau taip pat šiltus rytus, dienas ar vakarus galėsite patogiai, besižavėdami vaizdais, leisti terasoje. Pusryčiai paprastai būna įskaičiuoti į Jūsų viešnagę, tad būtinai kviečiame pasinaudoti proga nuo pat ryto pasimėgauti gardžiais patiekalais! Taip pat yra galimybė Jums maistą suorganizuoti iškylai ant Asvejos kranto – nauji potyriai ir gryna romantika... Ieškantiems naujų potyrių maistą suorganizuosime iškylai gamtoje ar romantiškai vakarienei ant Asvejos ežero kranto. Na, o didesniems Jūsų renginiams ar susibūrimams "ORO Dubingiai" siūloma erdvi, šviesi renginių salė, kuri talpintų iki 250 svečių. Priklausomai nuo renginio pobūdžio būtų pasirūpinta atitinkamu maistu ir dekoracijomis.

 


 

Kodėl verta rinktis Beta.lt ieškant pramogų?add

Jei norite užsisakyti Jums labiausiai patinkančias pramogas, rinkitės internetinę svetainę BETA.LT, čia lengvai ir greitai rasite norimas pramogas naudodami paieškos filtrą. Čia Jūs rasite daug įdomių oro, vandens ar šeimai su vaikais skirtų pramogų. Tiek aktyvias, tiek kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas galite užsakyti pasirinktame jums labiausiai patinkančiame mieste. Beta.lt pramogas galite pirkti ne tik sau, bet ir dovanoti artimiesiems ar draugams. Užsakymo metu užrašykite asmeninę žinutę ant puslapyje pasirinktos atvirutės, kuri paskui bus įdėta į šventinį dovanų voką ir išsiųsta Jūsų nurodytam adresatui. BETA.LT galite įsigyti dovanų kuponą konkrečiai pramogai arba suminį dovanų kuponą, kuris leis pasinaudoti bet kuria publikuojama pramoga. Tiek įprastas, tiek suminis dovanų kuponas galioja visus 12 mėnesių nuo įsigijimo datos.

Kiek laiko galioja pramogų kuponas?add

Besidomintiems, kiek laiko gali galioti pramogų kuponas, primename, jog jo galiojimo laikas yra nurodytas įsigijimo ir pasiūlymų sąlygose bei pramogų apraše. Dažniausiai pramogų kuponai galioja 3 arba 6 mėnesius. Jeigu kuponą gavote dovanų, tuomet jis arba dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos. Be to, perkant paslaugas prisiregistravus prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, tada suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Taip pat Jūs galite pridėti neribotą skaičių įvairių pramogų arba paslaugų į savo krepšelį. Tam naudokite pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Energetikas Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Australiją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Sveikas maistas Vilniuje Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Pjazz Miyako Peri Peri Shimai Sushi&wok Meridianas Sushi Express Solt Dining Amandus Deli RIBAS JEWELLERY Šampanė Selfish California Capo Ertlio namas Kuchmistrai Pinewood Bar Lounge Dine Piccola Italia La Boheme Džiaugsmas Al Cantuccio Somm Bizarre Paukščių takas Niam Niam Sushi Višta puode Neragauta Azija GRÁS Sugamour Restoranai