Pasirinkite norimą paslaugą close

Harmony Park

Nepamirštamos pramogos "Harmony Park” Prienuose – geriausia dovana Jūsų šeimai!


Atėjo metas pailsėti, o Jūs vis dar ieškote išskirtinių galimybių, kur būtų idealiai suderintas aktyvus poilsis bei ramybė? Jūsų džiaugsmui Prienuose įsikūręs „Harmony Park", kuriame vidinę ramybę miško aplinkoje atras kiekvienas svečias. Maža to, čia nuolatos vyksta įvairios šventės bei renginiai. Čia galima švęsti savo vestuves, dalyvauti konferencijose ar tiesiog patirti neeilinių pramogų su savo šeima. „Harmony park" rasite ne tik prabangią nakvynę, bet ir SPA sveikatingumo centrą, eko vilas (galima apsistoti net su savo augintiniais), vasaros stovyklas, kempingą, vandens pramogas, žirgyną, hipodromą ir daug daug kitų puikių pramogų.


Prabangus 5 žvaigždučių viešbutis laukia kiekvieno, kuris vertina kokybišką poilsį


„Harmony Park" įsikūręs vos 40 kilometrų nuo Kauno ir kviečia kiekvieną, kuris nori patirti nepamirštamų akimirkų. Jauki nakvynė itin aukštos klasės viešbutyje paliks tik neišdildomus įspūdžius – čia jausitės lyg karaliaus rūmuose. Apartamentai išties įspūdingi: kambariai turi svetaines, atskiras virtuves, prabangius vonios kambarius bei patogų išėjimą į terasą. 


Aptarnaujantis personalas labai malonus. Čia būsite svetingai sutikti, Jums bus rekomenduojamos įvairios papildomos pramogos, atsižvelgiant į individualius poreikius. Juk vieniems reikia vandens pramogų, pirčių, SPA, baseino ir ramybės, o štai kiti tikisi aktyvaus poilsio, sportinių užsiėmimų lauke, plaukimo baidarėmis ar jodinėjimo žirgais. Visai tai vienoje vietoje – „Harmony Park".


Erdvės vestuvėms, konferencijoms ar fotosesijoms jau laukia Jūsų


Jeigu ieškote puikiai bei prabangiai įrengtų erdvių savo darbo konferencijoms ar šventėms, tikrai neapsiriksite pasirinkę „Harmony Park". Čia galima surengti net netradicines fotosesijas. O galbūt pasiilgote ir kitų renginių? Šiame komplekse nuolatos vyksta įvairios šventės, todėl, jei norite sudalyvauti neeiliniuose vakarėliuose, sekite informaciją internete. 


„Harmony Park" užima net 200 hektarų teritoriją. Visa ji apsupta ypatingo gamtos grožio, todėl kiekviena šventė, renginys ar paprastas šeimos savaitgalio poilsis paliks Jus neabejingus ir norėsite čia sugrįžti vėl ir vėl!


Kviečiame įsigyti specialius dovanų kuponus, kuriais galėsite atsiskaityti „Harmony Park" už skirtingas paslaugas. Taip pat galite pasirinkti ir atskirus pasiūlymus, pavyzdžiui, nakvynę viloje su SPA malonumais, vakarienę arba šeimos pramogas. Lauksime Jūsų!

Harmony Park
Poilsis viloje su SPA ir užkandžiu DVIEM
share favorite_border
2 asmenys 2 asmenys
1 nakvynė 1 nakvynė
iki 2020 12 01 iki 2020 12 01
Vandens pramogos Vandens pramogos
Nuo 72
2 nakvynės HARMONY PARK viloje su pramogomis
share favorite_border
MEDIKŲ ATOSTOGOMS
2 asmenys 2 asmenys
2 nakvynės 2 nakvynės
09 01 - 11 30 09 01 - 11 30
Vandens pramogos Vandens pramogos
200
5* SPA poilsis viešbutyje HARMONY PARK dviem
share favorite_border
MEDIKŲ ATOSTOGOMS
2 asmenys 2 asmenys
1 nakvynė 1 nakvynė
09 01 - 11 30 09 01 - 11 30
Pusryčiai Pusryčiai
200
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: