Informacija apie UAB "Fresh Travel"

Informacija dėl pinigų grąžinimo UAB „Freshtravel" klientams

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos liepos 17 d. kreipėsi į draudimo bendrovę ERGO Insurance SE Lietuvos filialą, reikalaudamas išmokėti draudimo išmokas turistams, patyrusiems nuostolių dėl kelionių organizatoriaus UAB „Freshtravel" nemokumo.

Didžioji dalis draudimo sumos lėšų jau buvo panaudota gelbstint į beviltišką padėtį pakliuvusius turistus, kelionių organizatoriaus nemokumo metu buvusius užsienio valstybėse, neteisėtai sulaikytus viešbučio administracijos.

Likusi neišnaudota UAB „Freshtravel" draudimo suma yra 34 976.19 Eur, kuri bus paskirstyta visiems nukentėjusiems asmenims proporcingai ir draudimo bendrovė perves pinigus į nukentėjusių asmenų nurodytas banko sąskaitas. Tai galioja tiems asmenims, kurie jau buvo sudarę sutartis su UAB „Freshtravel" ir yra laikomi šios įmonės klientais. Dėl likusios, iš kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo negautos kompensacijų dalies, šie turistai turėtų kreiptis į UAB „Freshtravel" bankroto administratorių UAB „Valdsita" (Architektų g. 1C, Šiauliai, Tel. (8 41) 500 900; (8 6) 866 4534).

Tie klientai, kurie įsigijo kelionių kuponus iš UAB „Cherry Media LT" ir jų neužregistravo yra laikomi UAB „Cherry Media LT" kreditoriais. Jiems bus grąžinta visa suma, kadangi tai bus daroma iš UAB „Cherry Media LT" sąskaitos, kuriai, teismo sprendimu, buvo pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės.

Prašymas panaikinti sąskaitos areštą pateiktas prokuratūrai liepos 23 diena. Tikimės, kad pinigai klientams už visą jų sumokėtą kelionės kupono kainą bus grąžinti per 30 - 60 dienų nuo kreipimosi į prokuratūrą dienos.

Informuosime apie teismo sprendimą dėl turto arešto panaikinimo ir pinigų už neužregistruotų kuponų grąžinimą. Čia galite peržiūrėti neužregistruotų kuponų kodų sąrašą, kuriems bus grąžinta visa suma:

http://www.tourism.lt/uploads/documents/Copy%20of%20Neuzregistruoti_kuponai_1.pdf


Daugiau informacijos rasite Valstybinio turizmo departamento tinklalapyje: http://www.tourism.lt/lt/naujienos/apskaiciuotos-kompensacijos-turistams-patyrusiems-nuostoliu-del-uab-freshtravel-nemokumo-

Pagarbiai,

Beta.lt ir Grupinis.lt portalus valdančios UAB „Cherry Media LT" vardu,

Alvydė PalaimaitėPratęstas UAB „Freshtravel" turto areštas
 
 
Informuojame, kad Vilniaus miesto apylinkės teismas iki 2015-08-19 pratęsė laikiną apribojimą UAB „Frashtravel" nuosavybės teisių į pinigines lėšas/turtą. Areštuotas yra visas įmonės kilnojamasis ir nekilnojamasis turtas, vertybiniai popieriai, turtinės teisės, piniginės lėšos, įskaitant ir UAB „Cherry Media LT" banko sąskaitoje esančias pinigines lėšas.

Primename, kad 2015 02 03 Vilniaus apygardos teismo nutartimi UAB „Freshtravel" iškelta bankroto byla (c. b. Nr. B2-478-653/2015) ir paskirtas bankroto administratorius: UAB „Valdsita" (Architektų g. 1C, Šiauliai, Tel. (8 41) 500 900; (8 6) 866 4534).

2014-11-14 UAB „Freshtravel"nutraukus ūkinę veiklą, Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos inicijavo UAB „Freshtravel” turistų pretenzijų rinkimo procedūrą ir kreipsis į UAB „Freshtravel" apdraudusią bendrovę, prašydamas išmokėti kompensacijas nukentėjusiems turistams.

Nukentėjusių turistų sąrašai, su reikalaujamomis atlyginti patirtomis turitinėmis žalomis, bus teikiami tvirtinti Vilniaus apygardos teismui iškeltoje bankroto byloje. Atėmus draudimines išmokas, kreditoriniai reikalavimai bus tenkinami vadovaujantis Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 35 straipsnio nuostatomis (nukentėjusių turistų reikalavimai tenkinami I etapu, III eile, t.y. atsiskaičius su darbuotojais ir sumokėjus skolas valstybei) iš UAB „Freshtravel" bankroto proceso laikotarpiu sukauptų lėšų, patekusių bankroto administratoriaus žinion.

UAB „Cherry Media LT” glaudžiai bendradarbiauja su Valstybiniu turizmo departamentu prie Ūkio ministerijos ir bankroto administartiumi siekiant kuo greičiau surinkti visus reikiamus dokumentus turistų patirtiems nuostoliams kompensuoti.

Dėkojame už Jūsų kantrybę ir supratingumą. Gavę bet kokių naujų duomenų apie UAB "Freshtravel” veiklos tyrimo eigą būtinai Jus informuosime.

   
Pagarbiai,

Beta.lt ir Grupinis.lt portalus valdančios UAB „Cherry Media LT" vardu,

Alvydė Palaimaitė 
 
 Teismas ir prokurorai spręs, kaip paskirstyti išsaugotas lėšas už neįvyksiančias „Freshtravel" keliones


Vilniaus apygardos teismas ir Vilniaus apylinkės prokuratūra nusprendė areštuoti visą veiklą sustabdžiusios UAB „Freshtravel" („Plius Travel") turtą, įskaitant ir daugiau kaip pusę milijono litų, surinktų „Freshtravel" vardu už kelionių operatoriaus organizuotas, tačiau nebeįvyksiančias keliones. „Cherry Media LT", valdanti nuolaidų kuponų portalus Beta.lt ir Grupinis.lt, iš viso buvo įšaldžiusi 577752,18 litų kelionių organizatoriui mokėtinų sumų, kai „Freshtravel" paskelbė apie nemokumą ir veiklos sustabdymą.

„Cherry Media LT" gavo Vilniaus apygardos teismo teisėjos Jelenos Šiškinos priimtą nutartį, kuria pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės areštuoti visą „Freshtravel" priklausantį kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą, vertybinius popierius, turtines teise, pinigines lėšas, įskaitant ir įšaldytąsias „Cherry Media LT" sąskaitoje. Šis areštas galioja iki kol teismas nuspręs, ar iškelti bankroto bylą „Freshtravel". Iki šiol dėl bankroto bylos iškėlimo į teismą yra kreipęsi du asmenys.

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė Galina Seniut taip pat priėmė nutarimą areštuoti „Cherry Media LT" saugotas lėšas, kurios pagal sutartį turėjo būti sumokėtos „Freshtravel". Lėšos areštuotos iki 2015 m. gegužės 28 d., kol vykdomas Generalinės prokuratūros tyrimas dėl galimai neteisėtos „Freshtravel" veiklos. Prokurorai tyrimą pradėjo po to, kai į juos kreipėsi Valstybinis turizmo departamentas, prašydamas ištirti galimai neskaidriai „Freshtravel" vykdytą veiklą ir lėšų panaudojimą.

„Esame tikri, kad teisėsaugos institucijos išsiaiškins visas aplinkybes ir išspręs susidariusią teisinę sumaištį palankiausiai nukentėjusiems žmonėms. Tikime, kad galiausiai mūsų išsaugotos lėšos pasieks vartotojus, o jų paskirstymo tvarką nustatys ir patvirtins teismas, ir mes ja vadovausimės", – sakė Alvydė Palaimaitė, „Cherry Media LT" generalinė direktorė.

Advokatų kontoros „MAQS Law Firm" advokato Laimono Markausko teigimu, pritaikius teismo areštą pinginės lėšos yra visiškai saugios. „Teismui ir prokurorams priėmus sprendimą areštuoti lėšas, niekas kitas, jokie antstoliai, negali tiesiogiai į jas pretenduoti. Net ir iškėlus bankroto bylą bankroto administratorius lėšas paskirstytų visiems kreditoriams, tarp jų ir vartotojams, vadovaudamasis galiojančiais įstatymais", – sakė teisininkas.

„Freshtravel", dirbusi su prekės ženklu „Plius Travel", šių metų lapkričio 14 dieną išplatino laišką, kad nuo tos pačios dienos sustabdo veiklą ir yra nemoki. Po tokio paskelbimo 1326 keliautojai neišvyko į „Freshtravel" organizuotas keliones, reklamuotas portaluose Beta.lt ir Grupinis.lt. Iš viso nuo kelionių organizatoriaus „Freshtravel" veiklos nukentėjo daugiau nei 2300 žmonių, taip pat įvairias paslaugas bendrovei teikusios įmonės.

Primename, kad bendradarbiaudami su Turizmo departamentu, toliau renkame prašymus dėl kompensacijų už neįvykusias keliones, kurias mokės „Freshtravel" veiklą apdraudusi draudimo bendrovė. Prašymai turi būti pateikti registruotu laišku iki 2015 m. vasario 14 d. Detalią informaciją apie prašymų teikimą galite rasti čia.

Prašymus kompensacijoms iš draudimo lėšų gauti turėtų pateikti visi gyventojai, kurių įsigytos „Freshtravel" kelionės neįvyks. Šie prašymai neapribos keliautojų teisių gauti išmokas „Freshtravel" bankroto atveju ar teisėsaugos institucijoms priėmus kitokius sprendimus.

Dėkojame Jums už kantrybę. Informuosime apie visus tolesnius teisėsaugos institucijų atliekamus veiksmus, susijusius su areštuotų lėšų pervedimu.    

Pagarbiai,
Beta.lt ir Grupinis.lt portalus valdančios UAB „Cherry Media LT" vardu,
Alvydė Palaimaitė
Informacija, kaip pildyti prašymus kompensacijoms už neįvykusias UAB „Freshtravel" („Plius Travel") keliones, mokamas iš kelionių organizatoriaus draudimo lėšų


Valstybinio turizmo departamento nurodymu, visi kelionių organizatoriaus UAB „Freshtravel" turistai, kurie yra sudarę su kelionių organizatoriumi turizmo paslaugų teikimo sutartis, tačiau jiems nuo 2014-11-14 nesuteikiamos sutartyse numatytos turizmo paslaugos (kelionė visiškai neįvyko / neįvyks), turi pateikti prašymus dėl pinigų grąžinimo iš kelionių organizatoriaus draudimo lėšų.

Primename, kad Valstybinį turizmo departamentą prašymai turi pasiekti per 3 mėnesius nuo pranešimo apie „Freshtravel" veiklos sustabdymą, vadinasi, iki 2015-02-14.

Prašymo formą galite parsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

Prašymas turi būti pasirašytas. Prašyme reikia nurodyti:

 • savo kontaktinius duomenis;

 • asmens kodą;

 • pinigų sumą, įmokėtą kelionių organizatoriui;

 • turisto asmeninę banko sąskaitą ar kitą banko sąskaitą (nurodant banko sąskaitos savininko rekvizitus), į kurią būtų prašoma pervesti kelionių organizatoriui sumokėtus pinigus;

 • kartu turėjusių vykti turistų vardus ir pavardes (nurodytus toje pačioje turizmo paslaugų teikimo sutartyje).

Prie prašymo būtina pridėti:

 • turizmo paslaugų teikimo sutartį;

 • pinigų sumokėjimo faktą patvirtinančius dokumentus (mokėjimo kvitų originalai arba banko mokėjimo pavedimų per elektroninės bankininkystės sistemą kopijos);

 • kitus dokumentus, patvirtinančius turizmo paslaugų įsigijimo faktą iš UAB „Freshtravel" (jeigu kelionių organizatorius ar kelionių agentūra nepasiūlė turistui pasirašyti sutarties kelionei);

 • teismo sprendimo kopiją (atvejais, kai Lietuvos Respublikos teismai priteisė UAB „Freshtravel" turistams turtinius nuostolius, susidariusius dėl to, kad kelionių organizatorius neįvykdė ar negalėjo įvykdyti savo prievolių (arba įvykdė ne visas prievoles)).

Pagal Valstybinio turizmo departamento patvirtintą tvarką, užpildytus ir pasirašytus prašymus bei pridedamus dokumentus prašome siųsti registruotu laišku UAB „Cherry Media LT", adresu Savanorių pr. 176, LT-03154 Vilnius. Prašymus į UAB ,,Cherry Media LT" siųskite tik tuo atveju, jeigu dar nesiuntėte į Valstybinį turizmo departamentą, prašymų lauksime iki 2015-01-30. Surinktus prašymus mes pristatysime Valstybiniam turizmo departamentui, taip padėdami surinkti visų keliautojų paraiškas.

Surinkęs visų turistų prašymus, Valstybinis turizmo departamentas priims sprendimą juos tenkinti bei draudimo lėšas paskirstys proporcingai pareikštų reikalavimų dydžiui, nepriklausomai nuo prašymo dėl nuostolių kompensavimo pateikimo datos. Apie konkrečius kompensacijų dydžius Departamentas skelbs atskirai, įvertinęs visų nukentėjusių turistų patirtų nuostolių mastą.

Visus Valstybinio turizmo departamento sprendimus ir naujausias žinias apie procesą galima rasti departamento svetainėje http://www.tourism.lt. Jei turite klausimų Valstybiniam turizmo departamentui, kreipkitės į departamento specialistus tel. 8 706 64 976, +370 706 64 976, el. paštu [email protected]

Toliau informuosime apie gaunamus patvarkymus iš Valstybinio turizmo departamento ir kitų valstybės institucijų, į kurias kreipėmės teisinio išaiškinimo dėl įšaldytų lėšų, kurios pagal sutartį yra mokėtinos UAB „Freshtravel". Atkreipiame dėmesį, kad šie prašymai pretenduoja į kompensacijas iš UAB „Freshtravel" draudimo lėšų.

Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Esame pasirengę Jums padėti. Jei turite klausimų, prašome kreiptis el. paštu [email protected] ir [email protected], tel. +370 5 207 3000.


Pagarbiai,
Beta.lt ir Grupinis.lt portalus valdančios UAB „Cherry Media LT" vardu,
Alvydė Palaimaitė
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: