PIRMINIS KEPENŲ, INKSTŲ IR KAULŲ BŪKLĖS TYRIMAS SU GYDYTOJO KONSULTACIJA LABORATORIJŲ TINKLE „SOSDIAGNOSTIKA".

Dažnai per daug dirbame, jaučiame stresą, vartojame greito maisto, per mažai gauname vitaminų ir mikroelementų. Dėl šių priežasčių jaučiamės pavargę ir įsitempę, o labiausiai kenčia kepenys ir inkstai. Šiuos gyvybei svarbius organus būtina nuolat pasitikrinti net ir gerai besijaučiant.

Su Beta.lt kuponu ateikite į laboratoriją „Sosdiagnostika" ir mes NEMOKAMAI atliksime šarminės fosfatazės (ALP) kraujo tyrimą bei sudarysime galimybę NEMOKAMAI pasikonsultuoti su gydytoju gyvai ar telefonu.

Robotizuotų laboratorijų tinklas „Sosdiagnostika" atlieka daugiau kaip 300 skirtingų laboratorinių tyrimų, ypatingą dėmesį skirdamas ligų prevencijai. Kokybiškai atliekami įvairūs kraujo tyrimai leidžia laiku pastebėti net menkiausius organizmo pokyčius ir padeda užkirsti kelią rimtiems negalavimams bei sunkiems sveikatos sutrikimams. „Sosdiagnostika" išgelbėjo ne vieną gyvybę laiku atlikusi svarbius kraujo tyrimus.

Su šiuo kuponu gausite:

0 € už 19 € kainuojantį šarminės fosfatazės (ALP) kraujo tyrimą, kraujo mėginio paėmimą bei gydytojo konsultaciją* gyvai ar telefonu prieš tyrimą ar po jo.

Ką parodys atliktas šarminės fosfatazės (ALP) kraujo tyrimas?

Šarminės fosfatazės aktyvumas parodo kepenų ir inkstų funkcijos sutrikimus. Taip pat šis kraujo tyrimas gali parodyti mažakraujystę, kai kurių vitaminų ir mikroelementų trūkumą.
Padidėjusi šarminės fosfatazės koncentracija kraujyje gali parodyti tulžies nutekėjimą ir uždegimą, akmenligę, cistas, kepenų cirozę, metastazinius kepenų navikus ar padėti aptikti pirminį kepenų vėžį. 
Šarminės fosfatazės aktyvumo padidėjimas glaudžiai susijęs su kauluose vykstančiais procesais – osteoporoze (kaulų retėjimu), kaulų sarkoma, vėžio metastazėmis ir kt.

Higienos instituto duomenimis, pagal mirtingumą virškinimo sistemos – kepenų ir inkstų ligos yra net ketvirtoje vietoje tarp vyrų ir trečioje vietoje tarp moterų po širdies ir kraujagyslių bei onkologinių ligų. Saugoti savo kepenis ir inkstus turime laiku atlikdami tyrimus, rinkdamiesi sveikesnį maistą ir mažiau vartodami alkoholio.


Kita svarbi informacija:
  • Informacija telefonu 8 5 207 3000.
  • *Gydytojo konsultacijai būtina išankstinė registracija tel. 8 700 44885
  • Nesant vizito galimybei, pacientas gydytojo konsultuojamas telefonu iš anksto užsiregistravus prieš ar po tyrimo.
  • Prieš tyrimus rekomenduojama nevalgyti, nerūkyti, nevartoti alkoholio;
  • Tyrimai atliekami bet kokio amžiaus žmonėms.
  • Kadangi SOSDIAGNOSTIKA yra akredituota laboratorija, kraujo tyrimų atsakymai galioja bet kurioje Lietuvos ir Europos Sąjungos asmens sveikatos priežiūros įstaigoje;
Nieko nerasta
Top
Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!