Pristatymas į „Venipak" atsiėmimo punktą

Užsisakius prekės pristatymą į „Venipak" atsiėmimo punktą, ji bus pristatyta kupono galiojimo laikotarpiu. Kai prekė bus pristatyta į „Venipak" atsiėmimo punktą, gausite trumpąją sms žinutę iš Venipak su siuntos numeriu ir atsiėmimo kodu. Atsiimant prekę, užtenka turėti tik atsiėmimo kodą, kiti duomenys nebūtini. Nuo žinutės gavimo dienos prekę iš „Venipak" atsiėmimo punkto atsiimti privalote per 5 darbo dienas. „Venipak" atsiėmimo punktų adresus rasite čia.

Pristatymas į namus

Užsisakius prekės pristatymą į namus, ji bus pristatyta kupono galiojimo laikotarpiu. Prekės į namus pristatomos visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių neriją. Prekes pristato kurjerių tarnyba.

Pristatymas į „Omniva” paštomatus

Jei pasirinkote prekę atsiimti „Omniva" paštomate, ji bus pristatyta kupono galiojimo laikotarpiu. Kai prekė pasieks paštomatą, gausite el. laišką ir trumpąją sms žinutę iš „Omniva" su specialiu kodu, kurį suvesite paštomate atsiimdami prekę. Prekę atsiimti galėsite tik gavę šią žinutę ir „Omniva" kodą. Nuo žinutės gavimo dienos prekę iš paštomato atsiimti privalote per 7 dienas. „Omniva” paštomatų adresus rasite čia.

Pristatymas į „LPexpress” paštomatus

Jei pasirinkote prekę atsiimti „LPexpress" paštomate, ji bus pristatyta kupono galiojimo laikotarpiu. Kai prekė pasieks paštomatą, gausite el. laišką ir trumpąją sms žinutę iš „Omniva" arba „LPexpress" su specialiu kodu, kurį suvesite paštomate atsiimdami prekę. Prekę atsiimti galėsite tik gavę šią žinutę ir „Lpexpress" kodą. Nuo žinutės gavimo dienos prekę iš paštomato atsiimti privalote per 7 dienas. „LPexpress” paštomatų adresus rasite čia.
Nieko nerasta
Top
Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!