Kaina
Išvykimo data
Kelionės trukmė
Įskaičiuota

Vasaros kelionės 2019

Rūšiuoti pagal:

VASAROS KELIONĖS 2019. Mėgstate planuoti keliones ir atostogas iš anksto? Tuomet pats metas galvoti apie 2019 metų pavasario-vasaros atostogas! Tai puikus būdas ne tik atsakingai išsirinkti kelionės kryptį, bet ir nemažai sutaupyti!

Beta.lt portale jau prasidėjo išankstinis kelionių užsakymas ir pardavimas į populiariausias vasaros atostogų kryptis. Ką renkatės jūs? Nauja kelionių kryptis – Albanija, šilta saule ir geromis kainomis nuolat lepinanti Bulgarija, meno ir kultūros sostinė – Graikija, visuomet žavinga Italija, o gal Lietuvos poilsiautojų taip pamėgta Turkija? Su Beta.lt visos kelionės pasiekiamos ranka!

Pigūs skrydžiai, apgyvendinimas geriausiuose 4 ar 5 žvaigždučių viešbučiuose su VISKAS ĮSKAIČIUOTA maitinimo tipu, paskutinės minutės pasiūlymai ir daugybė kitų pasiūlymų už labai gerą kainą. Paskubėkite – išankstiniai pardavimai jau prasidėjo – būkite vieni pirmųjų, kurie rezervuos savo atostogų datą jau dabar!

ITAKA, INTERLUX TRAVEL, KELIONIŲ LAIKAS ir kitos kelionių agentūros pasirūpins, kad jūsų vasaros atostogoms nieko netrūktų, o saulės, puikių įspūdžių ir malonių prisiminimų liktų su kaupu.

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: