Nesvarbu, trumpi ar ilgi, ploni ar stori, plaukai visuomet buvo ir bus vienas gražiausių moters aksesuarų. Išlaikyti juos sveikus ir stiprius visgi nėra taip paprasta, nes dažna moteris kas mėnesį koreguoja plaukų spalvą, namuose naudoja džiovintuvą ir tiesintuvą, šukuoja visiškai šlapius plaukus. Vienas didžiausių iššūkių yra išsirinkti sau tinkamas plaukų priežiūros priemones, kurių rinkoje šiandien apstu. Dažnas įsisukame į savotišką užburtą ratą: siekdami sustiprinti savo plaukus nusiperkame naują produktą, kuris vizualiai tik pagerina plaukų išvaizdą, tačiau nustoję jį naudoti vėl grįžtame prie tos pačios problemos, ir perkame kitą niekuo neišskirtinį. Todėl plaukų gydymui reikalingas kitas, plaukus veikiantis iš esmės, sprendimas.

OLAPLEX  – KAS TAI?

Apie Olaplex turbūt yra girdėję visi, kuriems nors kartą yra tekęs ,,malonumas’’ domėtis nualintų plaukų atstatymo būdais. Ne per seniausiai turėjome rinktis vieną iš dviejų: arba neliečiame plaukų ir džiaugiamės sveika jų išvaizda, arba dažome ir smarkiai juos sugadiname. Revoliuciją plaukų priežiūroje sukėlusios OLAPLEX priemonės radikaliai pakeitė šį įsišaknijusį mąstymą – dabar tuo pačiu metu galime džiaugtis ir sodresne plaukų spalva, ir fantastiška jų būkle po cheminių procesų.

2014 m. JAV atsiradusi OLAPLEX plaukų atstatymo sistema šiandien naudojama visame pasaulyje. Lietuvoje Olaplex procedūra įtraukta į kiekvieno rimto grožio salono paslaugų asortimentą. Šios kosmetikos išskirtinumą patvirtina net 8 tarptautiniai patentai, todėl joks kitas gamintojas negali pasiūlyti analogiškos plaukų atkūrimo formulės. Išbandžiusiųjų OLAPLEX atsiliepimai kalba patys už save: daugelis sutaria, kad efektyvesnio būdo atstatyti tikrai prastos būklės plaukus tiesiog nėra. Stulbinančio efekto plaukams paslaptis – ne paviršinis, o vidinis plauko veikimas, t.y. jo struktūros atkūrimas. Lyginant su kitais kosmetikos gamintojais, didžiausias OLAPLEX pranašumas tas, kad šios sistemos produktai turi ne momentinį, o ilgalaikį, gydomąjį poveikį plaukams.

Tad kokia gi OLAPLEX unikalaus veikimo esmė? Nuolatinis dažymas, formavimas karštais prietaisais, baseino chloras, UV spinduliuotė ardo apsauginį natūralių plaukų sluoksnį. Pažeidus šį apsauginį barjerą, neigiamai paveikiama ir vidinė plauko struktūra. Plaukų trupėjimą, retėjimą, išsausėjimą ir bendrai prastą išvaizdą lemia plauko viduje esančios suirusios jungtys. Būtent šios disulfidinės jungtys yra atsakingos už plaukų sveikatą – jų elastingumą, gerą struktūrinę išvaizdą, sveiką blizgėjimą, vientisumą. Pakitusią jungties struktūrą patogu įsivaizduoti kaip kopėčias su nulūžusiais laipteliais. OLAPLEX procedūrų pagrindinis tikslas yra pataisyti sulūžusius laiptelius, t.y. atkurti plauko viduje esančias jungtis, kad plaukas atgautų normalią savo struktūrą.

OLAPLEX technologija ilgiau nei 3 metus buvo kuriama taip, kad ne tik efektyviai atkurtų jungtis, bet ir suteiktų prevencinę apsaugą būsimiems plauko pažeidimams. ,,Slaptas’’ OLAPLEX ingredientas, lemiantis atstatytų plaukų grožį, yra  Bis-aminopropyl diglycol dismaleate. Būtent šio junginio molekulės prasiskverbia giliai į plauko vidų, atkuria pradinę jo struktūrą ir suteikia apsaugą. Jau po pirmos procedūros plaukai ne tik atrodo, bet ir tampa žymiai sveikesni bei stipresni.

KAM IR KAIP ATLIEKAMA OLAPLEX PROCEDŪRA?

OLAPLEX sistema labiausiai tinka pažeistiems, skilinėjantiems, karščio prietaisų ir dažymo veikiamiems, ypač balinimo nualintiems plaukams. Profesionalios priemonės naudojamos ne tik po, bet ir cheminių procesų, pavyzdžiui dažymo, metu, kad žala plaukams būtų minimali arba visiškai neutralizuota. Pats pirmasis į rinką išėjęa OLAPLEX produktas ir buvo priedas prie plaukų dažų, kurį naudojant plaukai turėjo išvengti tiesioginio pažeidimo, ir po dažymo išlikti tokie pat sveiki. OLAPLEX idėjos autoriui Dean Cristal bei mokslininkams Eric Pressly ir Craig Hawker užpatentavus savo bendrą gaminį, buteliukas OLAPLEX buvo įteiktas profesionaliai garsenybių kirpėjai-koloristei Tracey Cunningham. Sekančią dieną ji priemonę išmėgino ant Jennifer Lopez bei Gwyneth Paltrow plaukų. Po darbo dienos Tracey pareiškė, kad daugiau niekada neatliks dažymų be OLAPLEX įvedimo. Štai taip prasidėjo OLAPLEX sėkmės istorija. Kiekvienas OLAPLEX produktas turi savo numerį, o atkuriamosios procedūros eiga priklauso nuo to, kokias priemones iš OLAPLEX asortimento specialistas naudoja.

Gydomoji OLAPLEX plaukų procedūra, kurią galima atlikti bet kuriuo metu, jau po pirmo karto užtikrina plika akimi matomus rezultatus. Efektas nėra tik vizualinis ir trumpalaikis – struktūrinė plauko išvaizda pagerėja ne dėl trumplaikį gražų efektą kuriančių ingredientų, o dėl intensyvaus plauko veikimo iš vidaus, prarastų disulfidinių jungčių atstatymo. Terapinis atstatymas idealiai tinkamas dažymo nualintiems, silpniems, skilinėjantiems, karštais prietaisais dažnai formuojamiems plaukams. Itin pažeistų plaukų savininkams specialistai rekomenduoja plaukus gydyti rimtai ir praeiti 3-5 procedūrų kursą. Po jo geros plaukų būklės palaikymui užtenka visiems prieinamų namų linijos produktų. 

OLAPLEX priemonių sudėtis visiškai saugi ir tinkama veganams. Čia nerasite silikonų, sulfatų, parabenų, naftos produktų ar sveikatai kenksmingų medžiagų. PH neutralus. Unikali formulė pritaikyta visiems plaukų tipams, tiek vyrams, tiek moterims, todėl priemonėmis gali naudotis visi šeimos nariai (žinoma, išskyrus mažus vaikus). Kiekvieno OLAPLEX produkto kaina yra maždaug 25-35 eurai. Pastaroji gali pasirodyti didoka, tačiau visi produktai yra gana smarkiai koncentruoti, todėl naudojasi lėtai. OLAPLEX produktų rinkinys atsieitų pigiau negu perkant kiekvieną produktą atskirai, o ir kartu naudojamų tos pačios linjos produktų poveikis plaukams būtų kur kas didesnis. OLAPLEX plaukams skirta atstatomoji procedūra pradžiugintų ir mama, ir sesę, o garantuotai praverstų ir eksperimentais plaukus,,sudeginusiai’’ paauglei! Artimiesiems įteikti pasirinkto grožio salono dovanų kuponai taptų pakankama priežastimi jiems pailsėti nuo įtempto gyvenimo ritmo ir pasilepinti maloniomis, kūnui naudingomis procedūromis.

Musų portale salone atliekamą  OLAPLEX atkuriamąją procedūrą galite įsigyti su patrauklia akcija Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Puikūs partnerių pasiūlymai internetu, Betos taikomos nuolaidos užtikrina, kad pirkti pas mus beveik visada apsimoka labiau negu tiesiogiai iš paslaugos teikėjo. Mylimam žmogui įteiktas ,,Beta.lt’’ kuponas arba dovanų čekis gali tapti vertinga ir išties malonia dovana!

Kokios grožio paslaugos yra tinkamiausios moterims?add

Moterims rekomenduojame veido procedūras, veido, limfodrenažinius arba liekninančius masažus. Taip pat galite išbandyti populiarias kūno procedūras: šveitimus, įvyniojimus, soliariumus ir įvairias depiliacijas. Labai dažnai moterys renkasi SPA procedūras. Artėjant šventėms, gimtadieniams ir kitoms progoms tarp moterų ypač populiarios yra plaukų, nagų ir veido procedūros. Kad Jums būtų lengviau išsirinkti, naudokitės filtru, esančiu GROŽIS kategorijos kairėje ekrano pusėje. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus pasiūlymus. Visais rūpimais klausimais susisiekite telefonu: 8 5 207 3000 arba el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Kaip nusipirkti grožio paslaugas?add

Patogiai naudokitės BETA.LT portalo filtru, esančiu GROŽIS kategorijoje, Jūsų ekrano kairėje pusėje. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, svetainės viršuje pasirinkite GROŽIS kategoriją ir toliau žymėkite Jus dominančius grožio paslaugų pasirinkimus. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Jūs galite pridėti neribotą skaičių grožio ir kitų paslaugų naudodami Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Papildomas paslaugas patogu pridėti tiek Jūsų kompiuteryje, tiek naudojant mobilųjį įrenginį. Informuojame, kad perkant Vartotojui, prisiregistravusiam prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn Pramogos