Mezoterapija plaukams yra itin veiksminga, inovatyvi procedūra, skirta gydyti plaukų slinkimą. Šios procedūros metu į galvos odą tiesiogiai suleidžiama plaukams augti ir vystytis reikalingų vitaminų, mineralų, amino rūgščių ir kitokių naudingų medžiagų priklausomai nuo jūsų būklės. Mezoterapija veikia epidermį, odos jungiamąjį audinį, kraujotaką, imuninę ir neurosensorinę sistemas.

Šis metodas leidžia plaukuose lengvai įsitvirtinti komponentams, kurie maitina plaukų folikulus.  Mezoterapija yra itin efektyvi gydant plaukų slinkimą – po jos sustorėja išretėję plaukai, stabdomas jų slinkimas, plaukai tampa stipresni ir žvilgantys. Be to, procedūra gali padėti įveikti ir papildomas galvos odos problemas – pleiskanas bei apskritai galvos odos sausumą.

Mezoterapija plaukams yra dviejų rūšių. Pirmoji – paviršinė, ir ji dažniausiai atliekama kosmetologijos kabinetuose. Antroji – adatinė, kurios metu injekcijos įleidžiamos giliau, tiesiai į plaukų šaknį. Adatinę mezoterapiją įprastai atlieka gydytojas dermatologas. 

Nors procedūros metu gali būti jaučiamas šioks toks diskomfortas, skausmo nebūna, nes prieš procedūrą galvos oda patepama specialiu kremu, kuris sumažiną jautrumą. Po procedūros oda gali būti jautresnė, kurį laiką jaustis nedideli iškilimai, tačiau šie simptomai paprastai dingsta per kelias valandas. 

KADA VERTA SUNERIMTI DĖL PLAUKŲ SLINKIMO?

Paprastai žmonėms per dieną iškrenta nuo 50 iki 100 pavienių plaukų. Plaukų slinkimas (medicininis terminas – alopecija) yra natūralu – kol vieni plaukai iškrenta, kiti atauga. Kai šis natūralus procesas sutrinka, nebelieka pusiausvyros ir plaukų slenka kur kas daugiau, nei atauga. Jeigu jums per dieną iškrenta daugiau, nei 125 plaukai, greičiausiai jums jau reikia kreiptis į gydytojus ir ieškoti priežasčių, kurios galėjo sukelti alopeciją.

Tačiau, suprantama, taip paprastai nesuskaičiuosite kiekvieno iškrentančio plauko – todėl reikia nuolat sekti savo plaukų būklę. Jeigu plaukų slinkimas iš tiesų nenatūraliai suintensyvėjo, greičiausiai tai nesunkiai pastebėsite – pavyzdžiui, matysite besiplečiančią plaukų liniją, gerokai praretėjusius plaukus, o kai kurios priežastys vers plaukus slinkti ne pavieniai, o kuokštais.

GALIMOS PLAUKŲ SLINKIMO PRIEŽASTYS

Anksti pastebėjus intensyvų plaukų slinkimą, procesą galima pristabdyti ir padėti plaukams ataugti – mezoterapijos procedūra yra vienas veiksmingiausių būdų atgaivinti savo plaukus susidūrus su šia nemalonia problema. Tačiau svarbu suprasti, kad mezoterapija bus sėkminga tik laikinai, jeigu neišsiaiškinsite tikslių tokią problemą sukėlusių veiksnių. Kitaip tariant, jeigu plaukai senka dėl tam tikros ligos ir ji lieka negydoma, tuomet net trumpam pagelbėjusi, mezoterapija nepadės susigrąžinti ilgalaikės plaukų sveikatos. Todėl be galo svarbu atlikti reikiamus tyrimus ir išsiaiškinti tikrąsias jūsų plaukų slinkimo priežastis. Dažniausios priežastys būna šios:


  • Šeimos istorija (paveldimumas). Dažniausia plaukų slinkimo priežastis yra paveldima būklė, atsirandanti senstant. Ši būklė vadinama androgenetine alopecija – vyrišku ir moterišku plikimu. Paprastai tai pasireiškia palaipsniui ir nuspėjamai – vyrų besislenkančia plaukų linija ir nuplikusiomis dėmėmis, o moterims – plaukų slinkimu išilgai galvos odos.
  • Hormoniniai pokyčiai ir medicininė būklė. Įvairios sąlygos gali sukelti nuolatinį ar laikiną plaukų slinkimą, įskaitant hormoninius pokyčius dėl nėštumo, gimdymo, menopauzės ar skydliaukės problemų. Medicininės būklės apima alopeciją kuri yra susijusi su imunine sistema ir sukelia neryškų plaukų slinkimą, galvos odos infekcijas (tokias kaip grybelis), ir plaukų traukimo sutrikimą, vadinamą trichotilomanija.
  • Vaistai ir papildai. Plaukų slinkimas gali būti tam tikrų vaistų, tokių kaip vėžys, artritas, depresija, širdies sutrikimai, podagra ir aukštas kraujospūdis, šalutinis poveikis.
  • Stresas ar labai didelę įtampą sukėlęs įvykis. Daugelis žmonių patiria bendrą plaukų slinkimą praėjus keliems mėnesiams po fizinio ar emocinio sukrėtimo. Šio tipo plaukų slinkimas yra laikinas, tačiau lygiai toks pats nemalonus.
  • Šukuosenos ir procedūros. Pernelyg dažnas plaukų formavimas įvairiomis priemonėmis bei šukuosenos, kurios sutraukia plaukus, pavyzdžiui, surišta uodega ar tvirtas kuodukas, gali sukelti plaukų slinkimą, vadinamą traukos alopecija. Plaukų slinkimas taip pat gali atsirasti naudojant karštus aliejus ir darant plaukų priauginimus. Jei atsiranda randų, plaukų slinkimas gali būti nuolatinis.

Taigi, mezoterapiją galima taikyti tiek kaip priemonę nuo plaukų slinkimo, tiek tiesiog norint sustiprinti plaukus, tačiau ligų atveju pirmiausiai būtinas jų gydymas, paskirtas gydytojų. Tik tuomet galima užtikrinti ir šios procedūros veiksmingumą.

MEZOTERAPIJOS TRUKMĖ IR REZULTATAI

Šio gydimo nauda jūsų plaukams aiškiausiai bus matoma praėjus nuo 3 iki 6 mėnesių po pirmos mezoterapijos procedūros. Nors tai gali pasirodyti kaip ilgas laiko tarpas, būtent tiek laiko prireikia ataugti ilgesniems plaukams, kurie bylotų apie procedūros veiksmingumą. Dėl to yra siūloma fotografuoti plaukus iš arti prieš pradedant gydymą – kad aiškiai matytumėte skirtumą praėjus keliems mėnesiams.

Žinoma, geriausiems rezultatams pasiekti vienos procedūros neužtenka – tam reikia lankyti pilną mezoterapijos kursą. Šios procedūros kursai trunka, tad ir kaina priklauso nuo konkretaus žmogaus atvejo, todėl rekomenduojama prieš pradedant mezoterapiją pasikonsultuoti su dermatologu ar procedūrą atliekančiu specialistu. Jis jums parinks tinkamiausią gydymo programą arba sukurs specializuotą.

Pradedant mezoterapiją reikia būti kantriems, tačiau rezultatai to bus tikrai verti. Vidutiniškai pilnas procedūrų kursas užtrunka 2-3 mėnesius lankantis maždaug kartą per savaitę. Gydymas paprastai apima bent aštuonis seansus ir trunka apie pusvalandį. Kai jūsų kūnas pradės reaguoti į gydymą, apsilankymų trukmė ir dažnis sumažės – praėjus visą gydomąjį kursą palaikomųjų procedūrų reikės vos vienos per kelis mėnesius.

KAM TINKAMA ŠI PROCEDŪRA?

Kadangi plaukų retėjimas ar net plikimas yra problema, su kuria gali susidurti kiekvienas, mezoterapija plaukams gali būti taikoma tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau yra atvejų, kada šio gydymo taikyti negalima. Mezoterapija nerekomenduojama laukiantis ar žindant, paūmėjus odos ligoms, sergant kai kuriomis neurologinėmis ligomis, praėjus nedaug laiko po operacijų, vartojant tokius vaistus, kaip retinoidai, ar turint alergiją procedūros metu į odą leidžiamiems komponentams.

GALIMYBĖ DALINTIS

Procedūros Mezoterapija plaukams gali tapti ypatinga dovana jūsų mylimam žmogui – juk kiekvienas norėtų turėti stiprius ir sveikus plaukus. Norintiems procedūrų padovanoti už tam tikrą sumą, dovanų čekis yra puikus būdas parodyti artimam žmogui, kad investuoti į savo laimę yra ne tik verta, bet ir būtina.Beta.lt kuponas yra sukurtas tam, kad galėtumėte šiuo gėriu dalintis paprastai.

Taip pat mūsų puslapyje tam skirtoje skiltyje turite galimybę įsigyti įvairias procedūras, keliones bei kitokias pramogas su akcija. Pasinaudokite galimybe apsipirkti kur kas pigiau, nei užsakant šias paslaugas įprastu būdu. Specialūs partnerių pasiūlymai Beta.lt puslapyje galioja ne tik sostinėje Vilniuje – siūlome pasižvalgyti po atrinktus pasiūlymus Kaune ir Klaipėdoje.


DOVANOS
SAVAITĖS TOP
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Vyrų dienos dovanos Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos mamai Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos močiutei Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Dovanos moters dienos proga Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Valentino dienos dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiškas poilsis dviem Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė dviems Romantiška vakarienė Klaipėdoje Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Saldžios dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Velykinės dovanos Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Neringoje Poilsis Anykščiuose Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Rudens poilsis Poilsis vienam Poilsis dviem Best Baltic Palanga Pušynas Corner Hotel Europa Royale Druskininkai Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel UPA Medical SPA Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport Royal SPA Residence SPA Vilnius Druskininkai Kaunas Hotel Mingės egzotika Ramios bitės Palangos Linas Gabija Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Bistrampolio dvaras METROPOLIS EGO SPA Palangos žuvėdra Grand Baltic Dunes Palangos vėtra Harmony Park Vanagupė Dainava Gradiali Prie parko Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Sanatorija Druskininkuose Goda Tulpės sanatorija Atostogų parkas Energetikas Versmė sanatorija Oro Dubingiai Victoria Hotel Kaunas Aurora Hotel Klaipėda Amsterdam Plaza Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Rąžė Margis Radisson Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Grand SPA Lietuva Amberton Green SPA Druskininkai Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Marmarį Kelionės į Graikiją Kelionės į Atėnus Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Akropolį Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Kanarų salas Keliones į Kataloniją Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Maldyvus Kelionės į Tailandą Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Austriją Kelionės į Slovakiją Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vengriją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Armėniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Šri Lanką Kelionės į Argentiną Kelionės į Urugvajų Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Chaniją Kelionės į Kanarus Kelionės į Dubajų Slidinėjimo kelionės į Italiją Slidinėjimo kelionės į Prancūziją Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Slidinėjimas Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Trakuose Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės Aukštaitijoje Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Nardymas Nardymas Trakuose Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Baseinai Klaipedoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Nuotykių parkas Anykščiuose Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Dažasvydis Šiauliuose Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Klaipėdoje Pramogų parkai Anykščiuose Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Klaipėdoje Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas keturračiais Pasivazinejimas keturračiais Kaune Pasivažinėjimas bagiais Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Žiemos pramogos Čiuožimas Slidinėjimo trasos Lietuvoje Golfas Golfas Vilniuje Šokiai Pramoginiai šokiai Šiuolaikiniai šokiai Pramoginiai šokiai vaikams Folkloriniai šokiai Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos AKROPOLIS Pilotai.lt Skydiving.lt Tiras 365 Baa Training Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas UNO Park Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Marijampolės oreivių klubas Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Boom Park Impuls Mamoto Water Inn, Wake Inn CurioCity Tankodromas.lt SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Palangos baseinas Wake Way Apollo boulingas 313 Cable Park Splash Park SPA Radailiai Villa Alicante Pramogos