Tikriausiai daugeliui ne kartą per metus tenka ieškoti gimtadienio dovanos brangiam žmogui: tėčiui, mamai, seneliui, močiutei, vaikui, vyrui, draugei, panelei, sesei, broliui, vaikinui, bičiuliui ar kam kitam. Tiesą sakant šiais – naujausių technologijų ir galimybių – laikais išrinkti dovaną, kuria siekiama nustebinti, suintriguoti, įteikti kažką neįprasto ir ypatingo, yra gana sudėtinga misija. Tačiau su Beta.lt ji įgyvendinama kur kas lengviau! Tiesa, pamatę šimtus dovanų idėjų mūsų svetainėje greičiausiai suglumsite. Būtent todėl pažeriame vertingų idėjų ir patarimų, padėsiančių nuspręsti teisingai ir brangiam žmogui gimtadienio proga padaryti malonią bei įsimintiną staigmeną.

Dovanos gimtadienio proga vaikams idėjos

Greičiausiai nesuklysime pasakę, jog niekas taip stipriai nelaukia gimtadienių kaip vaikai. Todėl tiek tėvai, tiek seneliai, dėdės ir tetos skiria nemažai laiko ieškodami originalių, prasmingų ir smagių dovanų mažiesiems jubiliatams. Pirmojo gimtadienio proga puikus pasirinkimas būtų čekis šeimos fotosesijai – mažyliai auga neįtikėtinai sparčiai, todėl visi tėveliai trokšta užfiksuoti kuo daugiau jų gyvenimo akimirkų, tad profesionali fotosesija bus puiki idėja dovanai. Dar 1, taip pat 2, 3 gimtadienio šventės dieną galite įteikti fotopaveikslą ant drobės, kuponą magnetukams su nuotrauka ar kokybiškai fotoknygai.

Vyresniems vaikams šauniausios dovanos bus pramogos su šeima, pavyzdžiui, jodinėjimas, laipiojimas, smagus laikas žaidimų kambariuose. Didesniems vaikams pramogų spektras vis labiau plečiasi – priklausomai nuo amžiaus puikiai tiktų pabėgimo kambariai, Wake parkai, pramogų parkai, virtualios realybės pramogos, smagiausi vandens batutai, dažasvydis, nenusibostančios pramogos su lazeriais ir daugybė kitų.

Paaugliams skirtos gimtadienio dovanų idėjos

Šiuolaikiniai paaugliai labai vertina laiką su draugais, naujausias technologijas, jiems patinka ekstremalios pramogos, tačiau yra mėgstančių ir pasyvesnį laisvalaikį, romantišką laiką ir pan. Tad konkrečią dovaną reikėtų rinktis atsižvelgiant į paauglio pomėgius. 15, 16, 17 gimtadienio proga labai geras pasirinkimas gali būti aktyvios pramogos vandens, nuotykių parkuose, taip pat slidinėjimas, galvosūkių kambariai, Wake parkai, irklentės, vandens motociklai, nardymas, kartingai, merginoms puiki idėja būtų kuponai makiažo pamokoms, grožio procedūroms, pavyzdžiui, manikiūrui, stilingam kirpimui ir pan. Mėgstantiems pasyvų laisvalaikį patiks jodinėjimas, pasiplaukiojimas jachta.

Dovanos gimtadienio proga idėjos merginoms ir moterims

Tiek merginos, tiek brandžios moterys gali būti skirtingo būdo ir mėgti labai skirtingas laisvalaikio veiklas, tačiau bene visos dailiosios lyties atstovės yra neabejingos poilsiui ir grožiui, todėl pasirinkę tokią dovanos idėją neprašausite pro šalį. 18, 19, 21 ar bet kurio kito gimtadienio, taip pat 20, 25, 30, 40 jubiliejaus proga moteriai puiki dovanos idėja būtų masažas (viso kūno ar tik veido, atpalaiduojantis ar gydomasis, limfodrenažinis), idealiai tiktų nuostabūs SPA ritualai jai, veido procedūros, savaitgalio poilsis prabangiame viešbutyje su SPA paslaugų kompleksu ir pan.

Moteriai 50, 55 jubiliejaus proga ieškokite ypatingos, įsimintinos dovanos – tai gali būti kelionė Lietuvoje ar į užsienį, savaitgalis pajūryje. Labai tiktų su sveikatos puoselėjimu susijusi dovana, pavyzdžiui, gydomųjų masažų kursas, kuponai apsilankymams druskų kambaryje, maisto netoleravimo testas ir pan.

Dovanos gimtadienio proga idėjos vaikinams ir vyrams

Jei svarstote, ką gimtadienio proga įteikti vyrui, draugui, sūnui ar kitam stipriosios lyties atstovui, dovanos žvalgykitės aktyvių pramogų gausoje. 18, 19, 21 ar kito gimtadienio proga, taip pat 30, 40 jubiliejaus proga puikus pasirinkimas jam bus kuponai auto ir moto, vandens ar oro pramogoms, pavyzdžiui: nuotykiams vandens parke, šaudymui, dažasvydžiui, golfui, slidinėjimui, irklentėms, vandens motociklui, skrydžiui parasparniu, ekstremaliam vairavimui ir pan.

Praktiškiems vyrams neabejotinai patiktų čekis autoserviso paslaugoms, abonementas į sporto klubą, kuponai automobilio valymui, namų valymui ir pan.

Gimtadienio dovanų idėjos senjorams

Ieškantys dovanos gimtadienio proga garbaus amžiaus jubiliatams gali tinkamiausios ieškoti tarp dovanų idėjų, susijusių su sveikata – geras variantas būtų gydomieji masažai, kineziterapeuto paslaugos, konkretaus specialisto konsultacija, tyrimų programa ir pan. O štai 60, 70 ar kito jubiliejaus proga padovanokite senjorams progą karališkai pailsėti sanatorijoje, mėgaujantis plačiu SPA ir gydomųjų procedūrų spektru, galimybę pailsėti pajūryje ar ekskursiją po žavingas Lietuvos vietas.

Beta.lt – čia slepiasi simbolinės, originalios, praktiškos, įdomios, linksmos ir ypatingos dovanų idėjos. Mūsų svetainėje pasiūlymų gausoje tikrai rasite šį tą išskirtinio merginai, žmonai, vyrui, tėvams, draugams bei kitiems brangiems žmonėms ar net įmonės gimtadienio proga! Pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje saugu, lengva ir labai patogu. O kur dar itin patraukli kuponų kaina! Ar žinot, kad daugeliu atvejų čia mokėsite pigiau, nei pirkdami tiesiogiai iš paslaugų teikėjų?

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: