Grįžti į mobiliąją versiją »
LT RU
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Paslaugos Renginiai Teatras, kinas Bilietas į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį Vilniuje
Paslaugos Paslaugos vaikams Bilietas į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį Vilniuje

Kalėdiniai spektakliai vaikams! Bilietas į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį Vilniuje (lapkričio-gruodžio-sausio mėn.)


Kaina:
5.50 €
/ 9 €
Sutaupai:
-39 %
Pirkti

Akcijos laikas ribotas
Nupirkta: 10

 • Šventiniai spektakliai vaikams!
 • Galėsite rinktis iš gausybės RAGANIUKĖS TEATRO spektaklių lapkričio-sausio mėn.
 • Spektakliai skirti vaikams nuo 3 metų.
 • Vieta — VILNIUS.
 • Spektakliai vyksta lapkričio-sausio mėnesiais.
 • Dėmesio! Įsigijus kuponą, BŪTINA REGISTRACIJA pasirinktam spektakliui tel. nr. 8 670 97832.

RAGANIUKĖS TEATRAS — tai teatras vaikams ir visai šeimai. Šiame teatre spektaklius vaikams kuria teatro srities profesionalai, mėgėjai, jaunimas ir vaikai. Teatras turi didžiausią spektaklių vaikams repertuarą Lietuvoje, todėl vaikai ir jų tėveliai tikrai atras kuo pasimėgauti ir smagiai praleisti laiką kartu!

Šį kartą siūlome smagius kalėdinius spektaklius Jums ir Jūsų mažiesiems, kurie dovanos tik geriausias emocijas! 

Slapta informacija tėveliams! Spektaklio pabaigoje mažųjų žiūrovų laukia susitikimas su Kalėdų seneliu. Gal ir jūsų mažyliui Kalėdų senelis galėtų rasti dovaną savo dideliame maiše?  Visa informacija – Raganiukės teatro KALĖDŲ ŠALYJE – čia

Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, galėsite įsigyti pigiau pasirinktą kiekį bilietų:

 • 5,50 € už 9 € kainuojantį bilietą į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį;
 • 10,50 € už 18 € kainuojančius 2 bilietus į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį.
 • 5,50 € už 9 € kainuojantį bilietą į pasirinktą SENAMIESČIO LĖLIŲ spektaklį („Geras šuo Ferdis per Kalėdas");
 • 10,50 € už 18 € kainuojančius 2 bilietus į pasirinktą SENAMIESČIO LĖLIŲ spektaklį („Geras šuo Ferdis per Kalėdas").

Susipažinkite su spektaklių repertuaru ir išsirinkite patį smagiausią!

LAPKRIČIO mėnesio repertuaras:

 • 26 d. (šeštadienis) 12.00 val. „Lokys ir mergaitė". Spektaklis pastatytas pagal vieną iš gražiausių rusų liaudies pasakų. Tai muzikinė istorija apie tai, kaip maža mergaitė pasiklydo miške ir pakliuvo pas lokį, kuris širdies gilumoje visada norėjo būti žmogumi ir gyventi su žmonėmis, tačiau nemokėjo elgtis kaip žmogus. Ateikite ir pamatysite kiek žmogiškos išminties senam lokiui perteikė maža mergaitė. Vaikai spektaklyje atpažins patys save . Spektaklyje „Lokys ir mergaitė" akcentuojama didžiausia dorybė – pagarba išmintingumui, gailestingumui, draugiškumui. O, svarbiausia vaikai, galėsite savo akimis įsitikinti, kad pats stipriausias miške yra meškinas, nes jis pakelia milžinišką krepšį ir jame sėdinčią mergaitę. Režisierė — R. Urbonavičiūtė.
 • 27 d. (sekmadienis) 12.00 val. „Mažojo dinozauriuko istorija". Linksmų situacijų pilnas spektaklis patiems mažiausiems teatro žiūrovams. Pamatysite kokį netikėtą lobį randa sesutės Milda ir Matilda ir kokių nuotykių mieste patirs naujasis sesučių augintinis Dinozauriukas. Režisierė — R. Urbonavičiūtė.

GRUODŽIO mėnesio repertuaras:

 • 3 d. (šeštadienis) 12.00 val. ir gruodžio 31 d. (šeštadienis) 12.00 val. „Raudonkepurė pusnyse". Tai nuotaikinga ir išradinga klasikinės pasakos interpretacija, nukelsianti mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius į užburiantį Kalėdinių stebuklų mišką. Tai legendinis interaktyvus Raganiukės teatro spektaklis–žaidimas, kuriame vaidina ir patys vaikai, drąsiai užlipę ant scenos iš žiūrovų salės. Kartu su Raganiukės teatro aktoriais vaidinantys mažieji įkūnija žymiosios pasakos herojus ir tampa tikromis teatro žvaigždėmis.
 • 4 d. (sekmadienis) 12.00 val. ir gruodžio 18 d. (sekmadienis) 12.00 val. „Tikroji Kalėdų Senelio istorija". Visi juk girdėjote apie Kalėdų senelį? O ar žinote, kaip iš tikrųjų prasidėjo ši istorija? Legendinis JAV rašytojas ir aktorius L. F. Baumas, knygos „Ozo šalies burtininkas" autorius, parašė ir Kalėdų senelio „biografiją". Sužinosite, kaip Kalėdų senelis gimė, kaip tapo geriausiu vaikų draugu ir globėju, kokius nuotykius patyrė kartu su ištikimaisiais nykštukais, fėjomis ir šiaurės elniu, keliaudamas pas vaikus. Ir kokia ta Kalėdų prasmė? Papasakosime mažiesiems žiūrovams. O jeigu ir dičkiai norės paklausyti, tegu ištempia ausis ir atveria širdis. Režisierė – R. Urbonavičiūtė.
 • 10 d. (šeštadienis), 12.00 val. „Kalėdų Senelio staigmena". Smalsusis katinas Findusas laiške Kalėdų seneliui paprašo ne šiaip kokios paprastos dovanos, bet staigmenos. Ir svarbiausia – kad pats Kalėdų senelis ateitų! Vaikai ir Findusas nė neabejoja, kad Kalėdų senelis tikrai yra, bet štai dėdulė Petsonas netiki Kalėdų seneliu. Bet ko tik nepadarysi dėl draugo! Nenorėdamas nuvilti savo mažojo bičiulio, Petsonas ryžtasi sumeistrauti netikėtą dalyką, o namuose ima dėtis keisti, paslaptingi dalykai. Šios istorijos pabaiga savo netikėtumu gali galvą susukti ne tik dėdulei Petsonui... Dėdulei ir katinui staigmeną paruošė pats Kalėdų Senelis. Režisierė ir inscenizacijos autorė – R. Urbonavičiūtė.
 • 11 d. (sekmadienis), 12.00 val., svečiuose SENAMIESČIO LĖLĖS, spektaklis „Geras šuo Ferdis per Kalėdas". Tai spektaklis patiems mažiausiems teatro žiūrovams ir tiems vaikams, kurie pirmą kartą eina į teatrą - spektaklyje „vaidina" spalvingos ir judrios teatro lėlės. Kartą gyveno šuo taksas, vardu Ferdinandas, vadinamas tiesiog Ferdžiu. Jis saugojo kiemą nuo piktų žvėrių ir turėjo gerą širdį, nesipyko net su pasipūtėliu Gaidžiu. Draugiškai sugyveno ir su kitais kiemo gyventojais: Paršiene ir Paršeliu, Vištomis, Viščiukais ir net Varna. Tačiau per Kalėdas atsitiko netikėtas dalykas. Gudragalvei Lapei pavyko apgauti mažą išdykusį Paršelį ir išvilioti jį į mišką. Ar pavyks Ferdžiui padėti draugams?
 • 17 d. (šeštadienis), 12.00 val., „Raganiukė per Kalėdas". Kartą gyveno tokia ragana. Net ne ragana, o dar tik Raganiukė, mat jai buvo tik šimtas dvidešimt septyneri metai, o šitoks amžius raganai – vieni juoki. Raganiukė kasdien maždaug po šešias valandas mokėsi burti. Bet tai šis, tai tas imdavo ir nepavykdavo. Raganiukė norėjo daryti tik gerus darbus, ne taip, kaip tos senės raganos. Kuo visa ši nuotykių ir burtų kupina istorija baigėsi? Ateikite susitikti su Raganiuke, jos mokytoju – varnu Abraksu – ir viską sužinosite. Tai pasaka apie tai, kaip geroji Raganiukė mokėsi burti ir kaip jai sekėsi daryti gerus darbus visus metus iki pat Kalėdų.

SAUSIS:

 • 1 d. (sekmadienis), 12.00 val., „Pifo nuotykiai per Naujuosius metus". Ar pažįstate šunį Pifą? Jį pažįsta daugelio šalių vaikai. Pifas – pats geriausias šuo ir labai myli savo šeimininkę Agotą. Tačiau kai į jų namus įsisuka tinginys katinas Herkulis – prasideda pokštai. Ar jūs padėsite Pifui pamokyti katiną, kuris net negaudo pelių? Tai vienas ilgiausiai Raganiukės teatre rodomų spektaklių. Jame spalvotus personažus kuria ilgamečiai teatro vaikams aktoriai S. Jasiškytė, I. Stonytė, P. Lubinas, taip pat – Raganiukės teatro akademijos vaikai ir jaunimas. Režisierė ir dailininkė scenografė – R. Urbonavičiūtė.
RAGANIUKĖS TEATRAS neleis Jums ir Jūsų vaikui nuobodžiauti, o Beta.lt pasirūpins, kad įsigydami bilietus sutaupytumėte — juk tai tiesiog puikus pasiūlymas!

Sąlygos:

 • Kuponas galioja už atitinkamą kainą pasirinktam skaičiui bilietų į RAGANIUKĖS TEATRO arba SENAMIESČIO LĖLIŲ spektaklį Vilniuje.
 • Įsigijus kuponą, BŪTINA REGISTRACIJA pasirinktam spektakliui tel. nr. 8 670 97832.
 • Spektaklio pabaigoje mažųjų žiūrovų laukia susitikimas su Kalėdų seneliu. Gal ir jūsų mažyliui Kalėdų senelis galėtų rasti dovaną savo dideliame maiše? Visa informacija – Raganiukės teatro KALĖDŲ ŠALYJE: http://www.raganiuke.lt/Default.aspx?Element=ViewArticles&TopicID=656
 • Vienos dalies spektakliai.
 • Spektakliai vyksta didžiojoje salėje. 
 • Spektakliai skirti vaikams nuo 3 metų.
 • Žiūrovai įleidžiami į teatrą valandą prieš spektaklį, 30 minučių iki spektaklio Raganiukė veda edukaciją vaikams apie įvyksiantį spektaklį.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data: nuo 2016 12 05 Iki 2017 01 01
 • Kuponas galioja: nuo 2016 12 05 Iki 2017 01 01
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Kontaktai:

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
 • S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius, (2-jų aukštų geltonų plytų pastatas) 8 670 97832, raganiukes.teatras@gmail.com,

Pardavėjas:

Pardavėjas:
RAGANIUKĖS TEATRAS VšĮ
Įmonės kodas 123819077, PVM mokėtojo kodas: Nėra
S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius
Telefonas 8 670 97832
El. pašto adresas raganiukes.teatras@gmail.com
Sąlygos:
 • Kuponas galioja už atitinkamą kainą pasirinktam skaičiui bilietų į RAGANIUKĖS TEATRO arba SENAMIESČIO LĖLIŲ spektaklį Vilniuje.
 • Įsigijus kuponą, BŪTINA REGISTRACIJA pasirinktam spektakliui tel. nr. 8 670 97832.
 • Spektaklio pabaigoje mažųjų žiūrovų laukia susitikimas su Kalėdų seneliu. Gal ir jūsų mažyliui Kalėdų senelis galėtų rasti dovaną savo dideliame maiše? Visa informacija – Raganiukės teatro KALĖDŲ ŠALYJE: http://www.raganiuke.lt/Default.aspx?Element=ViewArticles&TopicID=656
 • Vienos dalies spektakliai.
 • Spektakliai vyksta didžiojoje salėje. 
 • Spektakliai skirti vaikams nuo 3 metų.
 • Žiūrovai įleidžiami į teatrą valandą prieš spektaklį, 30 minučių iki spektaklio Raganiukė veda edukaciją vaikams apie įvyksiantį spektaklį.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data: nuo 2016 12 05 Iki 2017 01 01
 • Kuponas galioja: nuo 2016 12 05 Iki 2017 01 01
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Paslaugų teikimo vieta:

Pardavėjas
 • S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius, (2-jų aukštų geltonų plytų pastatas) 8 670 97832, raganiukes.teatras@gmail.com,

Pardavėjas:

Pardavėjas:
RAGANIUKĖS TEATRAS VšĮ
Įmonės kodas 123819077, PVM mokėtojo kodas: Nėra
S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius
Telefonas 8 670 97832
El. pašto adresas raganiukes.teatras@gmail.com
Kaina:
5.50 € (18.99 Lt)
Pradinė kaina:
9 € (31.08 Lt)

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@beta.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.

Atsiėmimas ir pristatymas

Galėsite pasirinkti patogų prekės atsiėmimo / pristatymo būdą: atsiėmimas „Venipak“ atsiėmimo punkte, „Omniva“ arba „LPexpress“ paštomate, siuntimas į namus (visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių neriją)

Nieko nerasta

Top
Registracija sėkminga!
El. paštas jau užregistruotas!
Sutinku su taisyklėmis
REGISTRUOTIS!

Aš Beta.lt dažniausiai lankausi, nes:

Galite pasirinkti iki 2 atsakymų

Kita:

Atsakykite
ir laimėkite

...

Prašome atsakyti į klausimus, kad galėtume pasiūlyti paslaugas, kurios Jums aktualiausios. Be to, atsakę į klausimus ir užsiregistravę, galėsite laimėti POILSĮ DVIEM BIRŠTONE mini liukso kambaryje su pusryčiais 4* viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE.

Registruokitės
ir laimėkite

...

POILSĮ DVIEM BIRŠTONE mini liukso kambaryje su pusryčiais 4* viešbutyje ROYAL SPA RESIDENCE