Bilietas į monospektaklį TŪLA IR KITI

Bilietas į aktoriaus, dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Kaniavos monospektaklį TŪLA IR KITI Vilniuje (gruodžio 1 d.)

Bilietas į Andriaus Kaniavos monospektaklį TŪLA IR KITI Vilniuje (gruodžio 1 d.)

6 € / 9.20 €
-35 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Visuomet nuoširdus ir besišypsantis aktorius, dainų autorius bei atlikėjas publikai padovanos monospektaklį TŪLA IR KITI.
 • Gruodžio 1 d. (ketvirtadienis), 18.30 val., teatras „Lėlė", Arklių g. 5, Vilnius.
 • Andrius Kaniava pasakos apie meilę – meilę Vilniui ir moteriai!

Aprašymas:


Andriaus Kaniavos monospektaklis TŪLA IR KITI, sukurtas Jurgio Kunčino romano „Tūla" ir apsakymų motyvais, – tai pjesė balsui ir pianinui... Tai tiesiog pasakojimas apie meilę – meilę Vilniui ir moteriai. Apie meilę, kuri lyg gelbėjimo ratas padeda gyvenimo dugną pasiekusiam herojui bent laikinai iškilti į paviršių ir įkvėpti gryno oro. Čia meilė – valkatiška ir dieviška, purvina ir tyra, girta ir sąmoninga, nuščiuvusi ir klykianti, bet tai vienintelė galimybė susirasti „kampelį dangaus, kuriame nereikėtų daryti žygdarbių".

Nesibaigiančių klajonių po aptriušusias Vilniaus senamiesčio gatveles, Kalnų parko krūmynus ir apleistus Užupio namus metu herojus, kurio mes net vardo nežinome, sutinka  merginą, vardu Tūla. Trumpas ir tragiškas jų ryšys trunka tik savaitę, bet išlikę prisiminimai padeda herojui jaustis gyvam net tada, kai per greitai prabėgę  gyvenimas negailestingai žvelgia į akis, leisdamas suprasti, kad ateinanti diena jau neatneš nieko naujo. Iš beprotnamių palatų, kalėjimo kamerų jis naktimis ištrūksta, pasivertęs šikšnosparniu, ir vis grįžta į apleistus Tūlos namus – tą vienintelę vietą, kurioje jautėsi laimingas...

Šią neįmanomos meilės istoriją savo kūrybos vakaro metu pasakoja Rašytojas. Pasakojimas nevaldomai blaškosi tarp laikmečio, vietovių ir metų laikų, įtraukdamas vis naujus ir naujus margo „tautų  katilo" – Vilniaus ir jo apylinkių – gyventojus, persipina su jo savaip interpretuojamomis Hamleto, Otelo, Romeo ir Džiuljetos tragedijomis, kurios, anot Rašytojo, tėra vaikų žaidimas, palyginus su fantastiška žmogaus – šikšnosparnio ir Tūlos meile. Panašumas tik tas, kad visos jos tragiškos. 

„Meilė tik tada pasiekia savo tikslą, kai baigiasi mirtimi, – pasakė budelis ir nukirto jiems galvas". Gyvename ne romantikos laikais. Bet sakoma, kad kiekviename mūsų yra išlikę dalelė beviltiško romantiko. „Tūla ir kiti" – galimybė išsiaiškinti, ar tai tiesa?

Inscenizacijos autorius, režisierius – Andrius Kaniava, vaidina – Andrius Kaniava, šviesos režisierius – Darius Malinauskas. Spektaklio trukmė – 90 min.

Pirkdami kuponą galėsite pasirinkti:

 • 6 € už 9,20 € kainuojantį bilietą į Andriaus Kaniavos monospektaklį TŪLA IR KITI  Vilniuje (gruodžio 1 d., 18.30 val.);
 • 8 € už 11,20 € kainuojantį bilietą į Andriaus Kaniavos monospektaklį TŪLA IR KITI  Vilniuje (gruodžio 1 d., 18.30 val.).
Rezervuokite vakarą nuoširdžiam ir malonių netikėtumų pripildytam Andriaus Kaniavos monospektakliui, kurio metu patirtos geros emocijos dar ilgai šildys Jūsų širdis, – jau šiandien įsigykite bilietų už ypač gerą kainą!  

Sąlygos:


 • Kuponas galioja kaip bilietas vienam asmeniui į Andriaus Kaniavos monospektaklį TŪLA IR KITI – atvykus į renginį reikia pateikti atspausdintą kuponą arba unikalų jo kodą.
 • Įsigijus kuponą, vietos bus parinktos atsitiktine tvarka. Pasibaigus akcijai (iki renginio pradžios likus ne mažiau kaip 1 dienai arba renginio dieną), informacija apie sėdimą vietą bus atsiųsta atskiru laišku į Jūsų el. paštą (tuo pačiu el. paštu registravusiems pirkėjams sėdimos vietos bus parinktos šalia). Savo vietas taip pat galėsite sužinoti atvykę į renginį.
 • Spektaklis vyks: gruodžio 1 d. (ketvirtadienį), 18.30 val., Vilniaus teatre „Lėlė".
 • Spektaklio trukmė — 90 min.
 • Neatvykus į renginį, kuponas bus laikomas panaudotu.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2016 12 01
 • Kuponas galioja iki 2016 12 01
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  • place Arklių g. 5, Vilnius, teatras „Lėlė", gruodžio 1 d. (ketvirtadienis), 18.30 val.

  Pardavėjas:

  GEROS MUZIKOS EKSPERTAI VšĮ
  description Įmonės kodas: 303832852, PVM mokėtojo kodas: Nėra
  place Antakalnio g. 39–15, Vilnius
  phone Telefonas -
  email El. pašto adresas -


  Jus gali sudominti

  -85%
  arrow IMPULS, Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys
  Nuo 99
  676 €

  DAUGIAUSIAI DĖMESIO SULAUKĘ PANAŠŪS PASIŪLYMAI

  -31%
  arrow Robotizuotų laboratorijų tinklas ANTĖJA
  45
  65 €
  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!