Laiškas nuo Kalėdų senelio

Puiki dovana mažiesiems! Tikras laiškas nuo Kalėdų senelio iš COPY1, kurį gausite tiesiai į namus

STAIGMENA! Tikras laiškas nuo Kalėdų senelio, kurį gausite tiesiai į namus

2.95 € / 6 €
-51 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Originali dovana mažiesiems!
 • Tikras laiškas nuo Kalėdų senelio, kurį parengs COPY1. 
 • Jaukų ir mielą laišką gausite tiesiai į pašto dėžutę!
 • Registracija laiškui vykdoma gruodžio 1 – gruodžio 14 d. 

Aprašymas:


Šventinę nuotaika kuria ir nustebinti mylimus žmones šiandien Jus ragina paslaugų ir prekybos tinklas „Copy1". Parduotuvėse teikiami spaudos darbai ir susijusios paslaugos: nuotraukų, fotoknygų, suvenyrų, spaudos ant drobės gamyba. Tai vienintelis ir didžiausias toks tinklas Lietuvoje, pelnęs klientų pasitikėjimą. Įmonės parduotuvės yra įkurtos patogiose vietose pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Alytuje!

Kai už lango elegantiškai kris snaigės, o širdyje nekantriai spurdės Kalėdų laukimas, nutiks dar vienas džiuginantis stebuklas – į Jūsų pašto dėžutę atkeliaus mažajam šeimos nariui skirtas išskirtinis, šventiškas, jaukus ir šiltas laiškas nuo Kalėdų senelio! Žinoma, jeigu tėveliai nepatingės ir užsakys šią nuotaikingą staigmeną. 
 
Tikras Kalėdų senelio laiškas bus atspausdintas ant ypatingo, puošnaus dekoratyvinio popieriaus, ir įdėtas į voką, dekoruotą visa būtina atributika, žyminčia, kad laiškas atkeliavo iš labai toli. Jame Kalėdų senelis asmeniškai kreipsis į vaikutį, paminėdamas miestą, kuriame gyvenate. Jis taip pat nepamirš pasidžiaugti vaiko pasiekimais, o jei pageidaujama, perduos linkėjimus vaiko artimiesiems, draugams ar augintiniui. Tereikia tik įsivaizduoti mažojo nuostabą, kai jis gaus laišką nuo visų vaikų mylimo Kalėdų senelio.

DĖMESIO! Visi Kalėdų senelio laiškai išsiunčiami gruodžio 15–16 dienomis, nepirmenybiniu neregistruotu paštu. Laišką būtina užsakyti internetiniame puslapyje www.copy1.lt, 2016-12-01 – 2016-12-14 laikotarpiu užpildant anketą, nurodant kupono kodą ir pristatymui reikalingą informaciją.

Sukurkite tikrą šventę tiems, kuriems Kalėdų laukimas yra išties ypatingas metas –  Kalėdų senelio laiškas mažuosius privers patikėti stebuklais ir taps vienu gražiausių vaikystės prisiminimų, kurį užsakysite už magiškai žemą kainą!

Puiki dovana mažiesiems! Tikras laiškas nuo Kalėdų senelio iš COPY1, kurį gausite tiesiai į namus 
 

Sąlygos:


 • Kuponas galioja vienam šabloniniam laiškui nuo Kalėdų senelio, atspausdintam ant ypatingo dekoratyvinio popieriaus.
 • Laišką būtina užsakyti internetiniame puslapyje www.copy1.lt, 2016-12-01 – 2016-12-14 laikotarpiu užpildant anketą, nurodant kupono kodą ir pristatymo informaciją.
 • Visi Kalėdų senelio laiškai išsiunčiami gruodžio 15–16 dienomis, nepirmenybiniu neregistruotu paštu.
 • Visi laiškai pristatomi anketoje nurodytu gavėjo adresu, naudojantis AB „Lietuvos pašto“ paslaugomis.
 • Kai laiškas pristatomas į AB „Lietuvos paštas“, nurodytu siuntėjo el. pašto adresu atsiunčiamas pranešimas. Jei adresatas laiško negauna per 5 darbo dienas nuo el. laiško gavimo dienos, prašome informuoti el. paštu laiskas@copy1.lt.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2016 12 14
 • Kuponas galioja iki 2016 12 14
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  • place Kalėdų senelio laiškas užsakomas interneto puslapyje www.copy1.lt užpildant anketą, nurodant kupono kodą ir pristatymo informaciją

  Pardavėjas:

  SKAITMENINIS AMŽIUS UAB
  description Įmonės kodas: 235924090, PVM mokėtojo kodas: LT359240917
  place Kęstučio g. 54, Kaunas
  phone Telefonas 8 37 206083
  email El. pašto adresas info@copy1.lt


  Jus gali sudominti

  -85%
  arrow IMPULS, Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys
  Nuo 99
  676 €

  DAUGIAUSIAI DĖMESIO SULAUKĘ PANAŠŪS PASIŪLYMAI

  -31%
  arrow Robotizuotų laboratorijų tinklas ANTĖJA
  45
  65 €
  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!