Prisijungti

Arba
Blogas el. pašto adresas
Registruotis

Arba
Blogas el. pašto adresas
Nesutampa slaptažodžiai
Nesutampa slaptažodžiai
Priminti slaptažodį
Arba
Blogas el. pašto adresas
Naujas slaptažodis išsiųstas

PASLAUGOS RENGINIAI Teatras, kinas Bilietas į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį Vilniuje
PASLAUGOS PASLAUGOS VAIKAMS Bilietas į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį Vilniuje

Pirmieji mažųjų spektakliai! Bilietas į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį Vilniuje (spalio-lapkričio mėn.)

4.50 € / 9 €
-50 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Susiplanuokite turiningą rudens savaitgalį su vaiku!
 • Galėsite rinktis iš gausybės RAGANIUKĖS TEATRO spektaklių spalio arba lapkričio mėn.
 • Spektakliai skirti vaikams nuo 3 metų.
 • Vieta — VILNIUS.
 • Kuponas galioja iki lapkričio 27 d.
 • Dėmesio! Įsigijus kuponą, BŪTINA REGISTRACIJA pasirinktam spektakliui tel. nr. 8 670 97832.

Aprašymas:


RAGANIUKĖS TEATRAS — tai teatras vaikams ir visai šeimai. Šiame teatre spektaklius vaikams kuria teatro srities profesionalai, mėgėjai, jaunimas ir vaikai. Teatras turi didžiausią spektaklių vaikams repertuarą Lietuvoje, todėl vaikai ir jų tėveliai tikrai atras kuo pasimėgauti ir smagiai praleisti laiką kartu!

Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, galėsite įsigyti pigiau pasirinktą kiekį bilietų:

 • 4,50 € už 9 € kainuojantį bilietą į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį;
 • 9,50 € už 18 € kainuojančius 2 bilietus į pasirinktą RAGANIUKĖS TEATRO spektaklį.
 • 4,50 € už 9 € kainuojantį bilietą į pasirinktą SENAMIESČIO LĖLIŲ spektaklį („Mapetai", „Princesė ir Laimė", „Skraidantys meškučiai", „Pelenė" );
 • 9,50 € už 18 € kainuojančius 2 bilietus į pasirinktą SENAMIESČIO LĖLIŲ spektaklį („Mapetai", „Princesė ir Laimė" , „Skraidantys meškučiai", „Pelenė").

Susipažinkite su spektaklių repertuaru ir išsirinkite patį smagiausią!

SPALIO mėnesio repertuaras:

 • 22 d. (šeštadienis) 12.00 val. „Elenytė ir kiškis brolis narsuolis" (100 min.). Kas gi nežino garsiosios lietuvių liaudies pasakos apie devynis brolius, piktosios raganos prakeiktus ir sesutę Elenytę, pasižymėjusią itin didele drąsa. Ši pasaka atgyja dramaturgės Aldonos Liobytės sukurtame, režisierės Ritos Urbonavičiūtės režisuotame „Raganiukės teatro" spektaklyje.Su kokiais pavojais susidurs Elenytė, ieškodama savo brolių? Ar neišsigąs jos tykančių blogybių? Ar gerumas ir tyra širdis nugalės blogį? Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite apsilankę „Raganiukės teatro" spektaklyje. Režisierė — R. Urbonavičiūtė, dailininkas — S. Eidrigevičius.
 • 23 d. (sekmadienis) 12.00 val. „Indėniukas Kikas" (80 min.). Pagal Č.Torsoną. Šis nuostabus spektaklis — judesio, plastikos, muzikos ir žodžio junginys, pasakojantis apie indėniuko Kiko, svajonę turėti tikras plunksnas ir tapti didžiu medžiotoju. Ši svajonė nukelia jį ir jo bičiulius žvėrelius į paslaptingą sapnų ir nuotykių pasaulį. Šiame pasaulyje viskas tampa įmanoma. Režisierė — R. Urbonavičiūtė.  
 • 29 d. (šeštadienis) 12.00 val.„Raganiukės stebuklai" (60 min.). Pagal O. Proislerį. Geroji Raganiukė — netradicinė ragana, nes ji moka daryti tik gerus darbus. Ant Raganiukės pyksta senosios raganos, tačiau jaunoji Raganiukė, kuriai yra vos 127 metai, tiesiog nenori būti pikta ragana! Režisierė — R. Urbonavičiūtė.  
 • 29 d. (šeštadienis) 17.00 val. svečiuose SENAMIESČIO LĖLĖS, spektaklis „Skraidantys meškučiai" (50 min.). Tai mažasis miuziklas — lėlių spektaklis apie šeimą ir jos stiprybę. Pagrindinis herojus drąsusis skraidantis meškutis Medojus. Jis ir jo mažoji sesutė Medute kartu su žiūrovais leisitės į pavojingus nuotykius po Meškinų Mėnulį, ieškosite dingusių meškučių tėvų ir padėsite juos išvaduoti iš piktosios Širšės Žiržės nagų. „Mūsų galia, kai mes kartu. Tėtis ir mama. Aš ir tu!”, - galėsi užtraukti dainelę kartu su skraidančiais meškinais. Atsinešk į spektaklį savo pliušinį meškutį ir kartu su spektaklio herojaus patirk didžiausią nuotykį! Režisierė — R. Urbonavičiūtė. 
 • 30 d. (sekmadienis) 12.00 val. „Batuotas katinas" (60 min.). Tu apsiauki batelius ir keliauki... Pas ką? — Pas Batuotą Katiną! Spektaklis pastatytas pagal Šarlio Pero klasikinę pasaką. Spektaklyje sutiksite išmintingą ir šmaikštų katiną bei kitus pasakos personažus. Gudrusis katinas moko vaikus, jog kiekvieną keblią gyvenimo situaciją galima išspręsti. Tereikia truputį kantrybės ir išminties, ir visi rūpesčiai būs įveikti. Murkiantis šmaikštusis katinas nepaliks abejingo net ir didžiausio dienos paniurėlio! Režisierė — R. Urbonavičiūtė.

LAPKRIČIO mėnesio repertuaras:

 • 5 d. (šeštadienis) 12.00 val. „Batuotas katinas" (60 min.). Tu apsiauki batelius ir keliauki... Pas ką? — Pas Batuotą Katiną! Spektaklis pastatytas pagal Šarlio Pero klasikinę pasaką. Spektaklyje sutiksite išmintingą ir šmaikštų katiną bei kitus pasakos personažus. Gudrusis katinas moko vaikus, jog kiekvieną keblią gyvenimo situaciją galima išspręsti. Tereikia truputį kantrybės ir išminties, ir visi rūpesčiai būs įveikti. Murkiantis šmaikštusis katinas nepaliks abejingo net ir didžiausio dienos paniurėlio! Režisierė — R. Urbonavičiūtė. 
 • 6 d. (sekmadienis) 12.00 val. „Katino Finduso staigmena”. Kažkas tris kartus pabeldė į duris. Patsonas su Findusu baisiausiai susijaudino. „Jau ateina!" — sušnibždėjo dėdulė. „Užeikite! O dabar greit sėdam!" Jis čiupo katiną ir plestelėjo ant lovos. Nusčiuvę tarsi prieš fotoaparatą jiedu spoksojo į duris. Pagal S. Nordgvist. Režisierė — R. Urbonavičiūtė.
 • 12 d. (šeštadienis) 12.00 val. „Indėniukas Kikas" (80 min.). Pagal Č.Torsoną. Šis nuostabus spektaklis — judesio, plastikos, muzikos ir žodžio junginys, pasakojantis apie indėniuko Kiko, svajonę turėti tikras plunksnas ir tapti didžiu medžiotoju. Ši svajonė nukelia jį ir jo bičiulius žvėrelius į paslaptingą sapnų ir nuotykių pasaulį. Šiame pasaulyje viskas tampa įmanoma. Režisierė — R. Urbonavičiūtė.  
 • 12 d. (šeštadienis) 17.00 val. svečiuose SENAMIESČIO LĖLĖS, spektaklis „Mapetai". 1955 m. amerikiečių lėlininkas Džimis Hensonas sukūrė savotiškas lėles – mapetus. Nuo to laiko mapetai išgarsėjo visame pasaulyje ir tapo pasaulinio lygio žvaigždėmis. Šiame spektaklyje pamatysite tokius žymius mapetus kaip Varlė Kermitas ir Šuo Ralfas. Spektaklis „Mapetai" – tai edukacinė programa patiems mažiausiems žiūrovams apie pasaulio teatrų lėles, kurios metu išgirsite ne vieną mapetų dainą ir istoriją. Šiame spektaklyje vaidina ir jaunieji Teatro akademijos nariai. Kūrybinė grupė: Indrė Stonytė, Martynas Babkinas, Lukrecija Vinciūnaitė, Ūla Šimonytė, Dominyka Minkytė, Rugilė Minkytė.
 • 13 d. (sekmadienis) 12.00 val. Jurgai atminti... „Stebuklingoji Spanguolė". Pagal J. Ivanauskaitę. Spektaklis perteiks ekologinę žinutę vaikams suprantama kalba. Pastatyme perteikiamas J. Ivanauskaitės palikimas vaikams ir būsimoms kartoms, kad reikia mylėti ir tausoti Žemę. Vaikų prieš spektaklį lauks kūrybinė užduotis — visi puošime ir marginsime motinos Gamtos apsiaustą! Režisierė — R. Urbonavičiūtė.
 • 19 d. (šeštadienis) 12.00 val. „Pifo nuotykiai". Su Jumis sveikinasi iš Prancūzijos atkeliavęs šuo Pifas. Spektaklyje jūs susitiksite su linksmu ir protingu šuniu Pifu. Jis buvo taip pramintas todėl, kad turėjo didelę kaip bulvę nosį. O tokią nosį prancūzai vadina Pif! Jis moka kalbėti, vaikščioti ant užpakalinių kojų ir visada mielai pralinksmina vaikus savo juokingomis išdaigomis. Taip pat sutiksite ir Pifo šeimininkę tetą Agotą, ištikimą Pifo draugę Pelytę Rozalytę ir net juodąjį katiną Herkulį. Režisierė — R. Urbonavičiūtė.
 • 19 d. (šeštadienis) 17.00 val. svečiuose SENAMIESČIO LĖLĖS, spektaklis „Princesė ir Laimė". Ulf Stark, Silke Leffler. ,,Tai, kas laimė vienam, nebūtinai laimė kitam‘‘. ,,Niekas nėra vien piktas ir bjaurus. Kiekvienas viduje turi ir ką nors gero‘‘. ,,Tu esi mano laimė‘‘. Šias tris protingas frazes išgirsite spektaklyje ,,Princesė ir laimė‘‘. Spektaklyje pasakojama kaip princesė Klara išvyko į Stebuklingajį mišką tėčio laimės ieškoti. Ar rado, ar ne sužinosite atėję į spektaklį. Spektaklyje vaidina labai gražios lėlės, kurias po spektaklio galės pačiupinėti ir vaikai. Idėjos autorė — Luka Vinciūnaitė. Vaidina — jaunieji aktoriai.
 • 19 d. (šeštadienis) 19.00 val. svečiuose SENAMIESČIO LĖLĖSspektaklis „Pelenė". Klasikinių kostiuminių marionečių spektaklis „Pelenė", pastatytas pagal vieną žinomiausių pasaulyje Š. Pero pasaką tuo pačiu pavadinimu. Visos lėlės sukurtos dailininkų rankomis ir kiekviena iš jų turi savo sukūrimo, gyvenimo ir mirties istoriją. Šios lėlės pagamintos pagal XIX a. Prahos meistrų tradicijas. Spektaklio unikalumą lemia ne tik klasikinės lėlės, tačiau ir neįprastas tradicinės pasakos raiškos ir perteikimo būdas, kuomet scenoje vaidina ne tik lėlės, bet ir gyvi personažai.
 • 20 d. (sekmadienis) 12.00 val. „Raganiukės stebuklai". Pagal O. Proislerį. Geroji Raganiukė – netradicinė ragana, nes ji moka daryti tik gerus darbus. Ant Raganiukės pyksta senosios raganos, tačiau jaunoji Raganiukė, kuriai yra vos 127 metai, tiesiog nenori būti pikta ragana! Režisierė — R. Urbonavičiūtė.
 • 26 d. (šeštadienis) 12.00 val. „Lokys ir mergaitė". Spektaklis pastatytas pagal vieną iš gražiausių rusų liaudies pasakų. Tai muzikinė istorija apie tai, kaip maža mergaitė pasiklydo miške ir pakliuvo pas lokį, kuris širdies gilumoje visada norėjo būti žmogumi ir gyventi su žmonėmis, tačiau nemokėjo elgtis kaip žmogus. Ateikite ir pamatysite kiek žmogiškos išminties senam lokiui perteikė maža mergaitė. Vaikai spektaklyje atpažins patys save . Spektaklyje „Lokys ir mergaitė" akcentuojama didžiausia dorybė – pagarba išmintingumui, gailestingumui, draugiškumui. O, svarbiausia vaikai, galėsite savo akimis įsitikinti, kad pats stipriausias miške yra meškinas, nes jis pakelia milžinišką krepšį ir jame sėdinčią mergaitę. Režisierė — R. Urbonavičiūtė.
 • 27 d. (sekmadienis) 12.00 val. „Mažojo dinozauriuko istorija". Linksmų situacijų pilnas spektaklis patiems mažiausiems teatro žiūrovams. Pamatysite kokį netikėtą lobį randa sesutės Milda ir Matilda ir kokių nuotykių mieste patirs naujasis sesučių augintinis Dinozauriukas. Režisierė — R. Urbonavičiūtė.
RAGANIUKĖS TEATRAS neleis Jums ir Jūsų vaikui nuobodžiauti, o Beta.lt pasirūpins, kad įsigydami bilietus sutaupytumėte — juk tai tiesiog puikus pasiūlymas!

Sąlygos:


 • Kuponas galioja už atitinkamą kainą pasirinktam skaičiui bilietų į RAGANIUKĖS TEATRO arba SENAMIESČIO LĖLIŲ spektaklį Vilniuje.
 • Įsigijus kuponą, BŪTINA REGISTRACIJA pasirinktam spektakliui tel. nr. 8 670 97832.
 • Vienos dalies spektakliai.
 • Spektakliai vyksta didžiojoje salėje. 
 • Spektakliai skirti vaikams nuo 3 metų.
 • Žiūrovai įleidžiami į teatrą valandą prieš spektaklį, 30 minučių iki spektaklio Raganiukė veda edukaciją vaikams apie įvyksiantį spektaklį.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2016 11 27
 • Kuponas galioja iki 2016 11 27
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  Paslaugų teikimo vieta:

  • place S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius, (2-jų aukštų geltonų plytų pastatas) 8 670 97832, raganiukes.teatras@gmail.com,

  Pardavėjas:

  RAGANIUKĖS TEATRAS VšĮ
  description Įmonės kodas: 123819077, PVM mokėtojo kodas: Nėra
  place S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius
  phone Telefonas 8 670 97832
  email El. pašto adresas raganiukes.teatras@gmail.com

  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!