Bilietas į šou SEX TABU BE/NE TABU

Bilietas į skandalingą ARTŪRO ORLAUSKO interaktyvų humoro šou SEX TABU BE/NE TABU Šiauliuose (sausio 25 d.)

Bilietas į ARTŪRO ORLAUSKO šou SEX TABU BE/NE TABU Šiauliuose (sausio 25 d.)

5.99 € / 10 €
-40 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Skandalingas ARTŪRO ORLAUSKO interaktyvus juodojo humoro šou SEX TABU BE/NE TABU.
 • Šou vyks Šiauliuose (sausio 25 d.).
 • Renginys skirtas asmenims nuo 18 metų!

Aprašymas:


Tuzinas klausimų tiek vyrų, tiek moterų galvoje zuja apie tarpusavio santykius ir abipusį patenkinimą – pasinaudokite galimybe išgirsti visus atsakymus! Kokias klaidas lovoje dažniausiai daro vyrai? Ką daryti, kad vyras po gero sekso neapsiverstų ant kito šono ir neužmigtų? Ką iš tiesų apie moteris ir seksą galvoja vyrai? Ar tik ilgai laukdama moteris gali sutikti svajonių princą? Kodėl vyrų ir moterų mėgiamos sekso pozos skiriasi? Kaip moterį padaryti laimingą?

Tai tik dalis klausimų, kurie domina šiuolaikines moteris ir vyrus. Ir visi atsakymai slypi skandalingame juodojo humoro šou SEX TABU BE/NE TABU – tai interaktyvus šou su stand-up komedijos elementais ir šiuolaikinėmis technologijomis. Tai šmaikštus, iki ašarų juokingas ir savikritiškas žvilgsnis į vyrų ir moterų santykius. Tai tiesiog nepakartojamas mono spektaklis, kuriame pirmuoju smuiku griežia vienintelis Lietuvoje tituluotas komikas, tarptautinių humoro festivalių laureatas Artūras Orlauskas.

Sudomino? Tuomet pasirinkite Jums tinkamiausią humoro šou datą ir vietą:
 • 5,99 € už 10 € kainuojantį bilietą į juodojo humoro šou SEX TABU BE/NE TABU Kaune (lapkričio 30 d., 19.00 val.);
 • 5,99 € už 8 € kainuojantį bilietą į juodojo humoro šou SEX TABU BE/NE TABU Ukmergėje (gruodžio 1 d., 18.00 val.);
 • 5,99 € už 10 € kainuojantį bilietą į juodojo humoro šou SEX TABU BE/NE TABU Šiauliuose (sausio 25 d., 18.00 val.).

Kaip sako pats maestro A. Orlauskas: „Šis šou – tai daugiau kaip 30 metų sceninės kūrybinės patirties auksinė kolekcija. Tai tiesiog fainiausi ir drąsiausi humoro perlai, kurie anksčiau būdavo prieinami tik siauram ratui artimų draugų, kolegiškuose susibūrimuose. Aš jau seniai draugų rate „pavarau" tokių kietų „bajerių" ir draugai ne kartą mane skatino visą tai perkelti į sceną, bet aš vis susilaikydavau. Manau, kad kiekvienas projektas turi subręsti ir prinokti. Ir štai dabar SEX TABU BE/NE TABU prinoko, nes ir publika jau subrendo iš tiesų „žiauriai juodam" humoro šou. Antra vertus, mano abejones išsklaidė ir vakarų komikų tokio tipo stand-up akivaizdžiai parodantys, kad pasaulis jau seniai į seksą žiūri be TABU. "

Pirmieji žiūrovai, pamatę šį šou, neslėpė pasigėrėjimo, nuostabos ir lengvo šoko. Viena žiūrovė „Facebook" profilyje parašė: „Panos, buvau Orlausko juodajam šou SEX TABU BE/NE TABU. Net neturiu žodžių, ką pasakyt, neatsimenu nieko, bet buvo taip žiauru ir taip juokinga... Mano draugas dar dabar žagsi ir žvengia vairuodamas".   

Svarbiausias dviejų dalių šou tikslas pagerinti vyro ir moters santykius, patobulinti kiekvieno žinias apie partnerių psichologines, dvasines anatomines būsenas ir nepamiršti, kad juokauti galima apie viską. Ypač jei tai atliekama profesionaliai, meistriškai, neužgauliai, skaniai ir tikrai juokingai.

Gyvenimą reikia nugyventi taip, kad būtų smagu prisiminti. Bet gėda papasakoti" – sako A. Orlauskas ir kviečia visus šiuolaikinio mąstymo žmones, kurių nekamuoja kompleksai, susikaustymas ir prietarai, apsilankyti šiame šou. Tiesa, dievobaimingiems nerekomenduoja gydytojai ar vaistininkai, nes gali ištikti... infarktas.

Galingas juodojo humoro užtaisas ir smagiai praleistas vakaras kartu su draugais, artimaisiais ar kolegomis – garantuotas, tad nesnauskite ir jau šiandien už fantastišką Beta.lt kainą nusipirkite bilietų į juodojo humoro šou SEX TABU BE/NE TABU, kuris prajuokins net ir pačius santūriausius!

Sąlygos:


 • Kuponas galioja kaip bilietas į juodojo humoro šou SEX TABU BE/NE TABU vienam asmeniui: atvykus į renginį reikia pateikti atspausdintą kuponą arba unikalų jo kodą.
 • Įsigijus kuponą, vietos bus parinktos atsitiktine tvarka. Pasibaigus akcijai (iki renginio pradžios likus ne mažiau kaip 1 dienai arba renginio dieną), informacija apie sėdimą vietą bus atsiųsta atskiru laišku į Jūsų el. paštą (tuo pačiu el. paštu registravusiems pirkėjams sėdimos vietos bus parinktos šalia). Savo vietas taip pat galėsite sužinoti atvykę į renginį.
 • Pirkdami kuponą galėsite pasirinkti renginio vietą ir datą. Renginiai vyks Kaune (lapkričio 30 d., 19.00 val.), Ukmergėje (gruodžio 1 d., 18.00 val.), Šiauliuose (sausio 25 d., 18.00 val.).
 • Renginys skirtas asmenims nuo 18 metų.
 • Neatvykus į renginį, kuponas bus laikomas panaudotu.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Beta.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2017 01 25
 • Kuponas galioja iki 2017 01 25
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  • place KAUNAS. Baltų pr. 16, „Renginių oazė“, lapkričio 30 d. (trečiadienis), 19.00 val.
  • place UKMERGĖ. Kauno g. 8, Ukmergės kultūros centras, gruodžio 1 d. (ketvirtadienis), 18.00 val.
  • place ŠIAULIAI. Aušros al. 31, Šiaulių kultūros centras, sausio 25 d. (trečiadienis), 18.00 val.

  Pardavėjas:

  KOMIKO TEATRAS VŠĮ
  description Įmonės kodas: 134959792, PVM mokėtojo kodas: LT349597917
  place Vinčų g. 2–64, Kaunas
  phone Telefonas -
  email El. pašto adresas -

  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!