Prisijungti

Arba
Blogas el. pašto adresas
Registruotis

Arba
Blogas el. pašto adresas
Nesutampa slaptažodžiai
Nesutampa slaptažodžiai
Priminti slaptažodį
Arba
Blogas el. pašto adresas
Naujas slaptažodis išsiųstas

Paslaugos Laisvalaikis Vidaus pramogos Apsilankymas dviem asmenims batutų centre ŠOKLYNĖ
Paslaugos Paslaugos vaikams Apsilankymas dviem asmenims batutų centre ŠOKLYNĖ

Šokliam laisvalaikiui Vilniuje! Neribotas apsilankymas dviem asmenims batutų centre ŠOKLYNĖ

6.90 € / 14 €
-51 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Batutų centras ŠOKLYNĖ.
 • Trys veiklos zonos: aerobšoklys, kvadrašoklys, laisvašoklys.
 • Vieta — VILNIUS.
 • Kuponas galioja iki lapkričio 30 d.

Aprašymas:


Idėja įkurti batutų centrą ŠOKLYNĖ gimė komandai, apsėstai pašėlusių minčių, kodėl rimtų sporto treniruočių nepavertus smagiomis, linksmomis ir skrendančiomis? Svaiginančio šuolio azartas — ar jam pavaldūs tik vaikai ir jaunimas? Ar suaugusieji išdrįstų mesti iššūkį sau atiduodami duoklę užmarštin nugrimzdusiems vaikystės prisiminimams, kai pašėlę šokinėdavo ant savo tėvų lovų? Kas sakė, kad negalima ir vėl pajusti tą tyrą emociją, kurią daugelis išgyveno būdami vaikais?

Batutų centras ŠOKLYNĖ atviras visiems — vaikams, paaugliams, studentams, suaugusiesiems, profesionalams ir šeimoms. Tiems, kurie yra šiek tiek nutrūktgalviai, kupini energijos, gyvenimo aistros ir jaunatviško polėkio, kurie rūpinasi kūnu bei sielos sveikata ir kurie nori paįvairinti kasdienybę teigiamomis emocijomis. Batutų centro atidarymas — kovo 6 dieną, tad jau dabar planuokite apsilankymą ten!

Pirkdami šį Beta.lt kuponą galėsite pasirinkti pageidaujamą variantą:

 • 3,90 € už 7 € kainuojantį neribotą apsilankymą batutų centre ŠOKLYNĖ — vienam asmeniui (galioja ir moksleiviams/studentams, ir suaugusiesiems);
 • 6,90 € už 14 € kainuojantį neribotą apsilankymą batutų centre ŠOKLYNĖ — dviem asmenims;
 • 9,45 € už 21 € kainuojantį neribotą apsilankymą batutų centre ŠOKLYNĖ — trims asmenims;

ŠOKLYNĖ — vientisa batutų platforma, išsidėsčiusi beveik 600 kvadratinių metrų erdvėje ir susidedanti iš 31 horizontalaus ir 19 vertikalių batutų bei smagiojo kepinių baseino. Batutas yra neformaliai suskirstytas į tris veiklos zonas. Kiekvienoje jų vyksta šie užsiėmimai:

 • Aerobšoklys. Mielos merginos ir moterys, ar Jūs žinote, kad valanda smagios aerobikos ant batuto „nužudo" net 1000 kalorijų? Tai ne reklaminis triukas ar siekis konkuruoti su sporto klubais — anaiptol, tai puiki galimybė padailinti kūno linijas patiriant šokinėjimo malonumą. Be to, sąnariai Jums už tai liks nuoširdžiai dėkingi!
 • Kvadrašoklys. Senas geras kvadratas — tai amžina klasika tapęs nemarus žaidimas, lydintis iš kartos į kartą. Argi nesmalsu būtų jį sužaisti skraidant ore, atsispyrus nuo batuto? Draugai ir kolegos Jums liks dėkingi už puikią laisvalaikio idėją ir sužadintus nuostabius vaikystės prisiminimus!
 • Laisvašoklys. Nieko neįpareigojantis Jūsų fantazijos (jei tik tai nesikerta su nustatytomis vidaus taisyklėmis) ir galimybių šėlsmas, kurį dažniausiai vainikuoja linksmas krytis į „putojantį" kempinių baseiną! Tai didžiausias džiaugsmas mažiesiems ŠOKLYNĖS svečiams!
Šokliam laisvalaikiui Vilniuje! Neribotas apsilankymas dviem asmenims batutų centre ŠOKLYNĖ

Beje, jei Jūs nemėgstate masinių treniruočių ir / ar turite svajonę išmokti įvairių akrobatinių triukų, profesionalūs treneriai pasirengę padėti įgyvendinti Jūsų norus individualios treniruotės metu Jums patogiu laiku.

Ir tai dar ne viskas! Batutų centre bus įrengti trys jaukūs kambariai, skirti Jūsų renginiams: gimtadieniams, teminiams vakarėliams, įmonių renginiams, mokymams, seminarams ir kt. Įmonių dėmesiui! Pakvieskite kolektyvą į ŠOKLYNĘ — patikėkite, Jūsų darbuotojų lojalumo barometro rodikliai išaugs dar labiau. Juk jie verti ne tik aukščiausio lygio intelektualių investicijų, bet ir smagių pramogų. Suteikite jiems tai!

Nevykstant užsiėmimams, batutas tampa viena bendra erdve, kurioje privaloma siausti ir džiaugtis patiriamomis emocijomis! Žinoma, saugiai ir laikantis nustatytų taisyklių. Siekiant išvengti bet kokių nesusipratimų ir traumų veiksmą batute prižiūri atidūs treneriai ir jų asistentai. Pats svarbiausias ŠOKLYNĖS prioritetas — lankytojų saugumas.

Mielieji, vykite tingulį šalin ir laisvalaikį leiskite ant batuto — jau šiandien už pašėlusiai gerą Beta.lt kainą įsigykite kuponą ir artimiausiu metu prisijunkite prie linksmos, aktyvios, atletiškos bei atsakingos ŠOKLYNĖS komandos, su kuria laisvą laiką leisti bus ne tik smagu, bet ir naudinga — bloga nuotaika ir kalorijos tirpte tirps kas kartą apsilankius!

Sąlygos:


 • Kuponas galioja vienam, dviem arba trims asmenims neribotos trukmės apsilankymui batutų centre ŠOKLYNĖ Vilniuje.
 • Kuponas negalioja grupiniams užsiėmimams.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Paslaugų teikimo data iki 2017 10 31
 • Kuponas galioja iki 2017 10 31
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Kupono galiojimo data yra pakeista. Senoji kupono galiojimo data: 2016 08 30 - 2016 11 30
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Buy&Go - įsigykite ir pasinaudokite kuponu IŠ KARTO! Šis kuponas suteikia Jums galimybę pasinaudoti akcija tą pačią dieną. Pakanka atsispausdinti jį ir galite iškart keliauti juo pasinaudoti.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  Paslaugų teikimo vieta:

  • place Savanorių pr. 178, Vilnius, batutų centras ŠOKLYNĖ, +370 640 33 799, info@soklyne.lt, , I—V 14.00—21.00 val., VI—VII 11.00—21.00 val.

  Pardavėjas:

  ŠOKLYNĖ MB
  description Įmonės kodas: 303367759, PVM mokėtojo kodas: LT100009010312
  place Savanorių pr. 178, Vilnius
  phone Telefonas 864033799
  email El. pašto adresas info@soklyne.lt
  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!