Prisijungti

Arba
Blogas el. pašto adresas
Registruotis

Arba
Blogas el. pašto adresas
Nesutampa slaptažodžiai
Nesutampa slaptažodžiai
Priminti slaptažodį
Arba
Blogas el. pašto adresas
Naujas slaptažodis išsiųstas

Paslaugos Paslaugos vaikams Mokslininko arba botaniko gimtadienis
Paslaugos Laisvalaikis Mokslininko arba botaniko gimtadienis

Nepamirštamam gimtadieniui! Išskirtinė teminė gimtadienio šventė MOKSLININKO arba BOTANIKO GIMTADIENIS iki 10 vaikų grupei VDU Kauno botanikos sode

55 € / 90 €
-39 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Išskirtinės teminės gimtadienio šventės.
 • Jaunojo MOKSLININKO gimtadienis.
 • Galėsite rinktis ir jaunojo BOTANIKO gimtadienį.
 • Kuponas galioja iki 10 vaikų grupei.
 • Vieta — VDU Kauno botanikos sodas.
 • Kuponas galioja iki lapkričio 30 d.

Aprašymas:


Originalią gimtadienio šventės idėją šiandien Jums sufleruoja VDU Kauno botanikos sodas — lai Jūsų mažieji tampa mokslininkais arba botanikais ir pažvelgia į atradimų kupiną pasaulį skvarbiomis vaikiškomis akelėmis!

VDU Kauno botanikos sodas — tai savito grožio brandus parkas, kuris turi iki šiol neatskleistą milžinišką potencialą ne tik kaip vieta moksliniams tyrimams, bet ir kaip unikali erdvė šiuolaikinių edukacinių, kultūrinių ir bendruomenės veiklų įvairovei. 1923 m. vasario 15 d. buvęs dvaras ir 74 ha žemių buvo padovanoti Lietuvos Universiteto (vėliau – Vytauto Didžiojo universiteto) Botanikos mokslų centrui. 

Pasinaudoję šiuo intriguojančiai patraukliu ir šiuolaikiškiems tėveliams ypač aktualiu Beta.lt pasiūlymu, suorganizuosite nepamirštamą gimtadienio šventę savo vaikui ir jo draugų kompanijai – Jums priklausys išskirtinė teminė gimtadienio šventė:

55 € už 90 € kainuojantį jaunojo MOKSLININKO gimtadienį VDU Kauno botanikos sodo NSO laboratorijoje (iki 10 vaikų grupei). Tokio linksmo, netradicinio gimtadienio tikrai dar ilgai nepamirš nei pats jubiliatas, nei jo svečiai! Įvairūs bandymai ir eksperimentai, kuriuos atlieka patys gimtadienio dalyviai, bei naujos žinios stebins net ir daug žinančius mažuosius mokslininkus. Putų magija, išsiskiriančios dujos bei švytintys, spalvoti tirpalai — džiugins ir tikrai sudomins visus gimtadienio svečius. Jubiliatas apdovanojamas botanikos sodo įsteigta dovana, kviečiančia visą šeimą apsilankyti VDU Kauno botanikos sode. 

Šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 6 iki 13 metų

Šventės trukmė — 2 val.

55 € už 90 € kainuojantį jaunojo BOTANIKO gimtadienį VDU Kauno botanikos sode (iki 10 vaikų grupei)

Tai vienintelė ir išskirtinė tokio pobūdžio gimtadienio šventė. Grynas oras, žaluma, varžybų džiaugsmas, pažintis su be galo įdomiu ir paslaptingu botanikos mokslu. Šventės metu gimtadienio svečiai dalyvaus linksmose ir judriose orientacinėse varžybose, kurių metu sužinos įdomių faktų apie augalus. Orientacinės varžybos vyksta nepriklausomai nuo oro, todėl vaikams tai gali būti dar įdomiau!

Varžybose vaikai ne tik išmoks įdomių faktų apie botanikos sode augančius augalus, tačiau turės išmokti dirbti komandoje, įvertinti užduočių svarbą, orientuotis žemėlapyje. Jubiliatas apdovanojamas botanikos sodo įsteigta dovana, o visi dalyviai išsineša mini dovanėles, kviečiančias apsilankyti VDU Kauno botanikos sode veikiančioje NSO laboratorijoje.

Vaikai bus aprūpinti visomis orientacinėms varžyboms reikalingomis priemonėmis.

Šventėje gali dalyvauti vaikai nuo 9 iki 15 metų.

Šventės trukmė — 2 val.

Vaikų smalsumui ir žingeidumui ribų nėra! Tuo įsitikinti bus nesunku, jei organizuodami gimtadienio šventę pasinaudosite šios dienos pasiūlymu ir padovanosite savo atžalėlei netikėtą, smagią, daug įspūdžių suteiksiančią ir išties įdomią pramogą — MOKSLININKO arba BOTANIKO GIMTADIENĮ, kuri su Beta.lt kainuos išties nedaug!


Nepamirštamam gimtadieniui! Išskirtinė teminė gimtadienio šventė MOKSLININKO arba BOTANIKO GIMTADIENIS iki 10 vaikų grupei VDU Kauno botanikos sode

Sąlygos:


 • Kuponas galioja išskirtinei teminei gimtadienio šventei MOKSLININKO arba BOTANIKO GIMTADIENIS iki 10 vaikų grupei VDU Kauno botanikos sode.
 • Šventės trukmė — 2 val.
 • Paslaugų teikimo data iki 2016 11 30
 • Kuponas galioja iki 2016 11 30
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Beta.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  Paslaugų teikimo vieta:

  • place Ž. E. Žilibero gatvė 6, 46324, Kaunas 8 687 16 843 (Jolanta Šernienė), j.serniene@bs.vdu.lt , KASOS DARBO LAIKAS: III–VII 9.00–17.00 val., I–II nedirba; PARKAS: (lapkričio 1 d. – kovo 31 d.) I–VII šviesiuoju paros metu (vartai atrakinami 9.00 val., lankymas nemokamas) (balandžio 1 d. – spalio 31 d.) I–VII 9.00–20.00 val. (kasa dirba iki 19.00 val.); ORANŽERIJA: (sausio 1 d. – vasario 29 d.) III–VII 9.00–17.00 val. (kasa dirba iki 17 val.).

  Pardavėjas:

  Vytauto Didžiojo universitetas
  description Įmonės kodas: 111950396, PVM mokėtojo kodas: LT119503917
  place K. Donelaičio g. 58, Kaunas
  phone Telefonas (8 37) 295 300, 8 613 21 707
  email El. pašto adresas info@vdu.lt
  Nieko nerasta
  Top