Prisijungti

Arba
Blogas el. pašto adresas
Registruotis

Arba
Blogas el. pašto adresas
Nesutampa slaptažodžiai
Nesutampa slaptažodžiai
Priminti slaptažodį
Arba
Blogas el. pašto adresas
Naujas slaptažodis išsiųstas

LAISVALAIKIS Pamokos ir kursai Kalbų kursai Anglų kalbos kursai internetu

6 mėn. trukmės CAMBRIDGE ACADEMY anglų kalbos kursai internetu, skirti pasiruošti TOEFL egzaminui (taip pat siūlome 12 mėn. bei 18 mėn. trukmės anglų kalbos kursus)

CAMBRIDGE ACADEMY anglų kalbos kursai internetu, skirti pasiruošti TOEFL egzaminui

13.99 € / 339 €
-96 %

Pasiūlymo laikas ir kuponų kiekis ribotas

 • Cambridge Academy anglų kalbos kursai internetu, skirti pasiruošti TOEFL egzaminui.
 • Kursų trukmė: 6, 12 arba 18 mėnesių. 
 • Sėkmingai išlaikius egzaminą bus įteiktas žinias įrodantis kursų baigimo sertifikatas.
 • Kuponas galios iki lapkričio 30 d.

Aprašymas:


Mielieji, laisvalaikį skirkite populiarios kalbos tobulinimui! Šiandien Jums siūlome 6 mėn. trukmės CAMBRIDGE ACADEMY anglų kalbos kursus internetu, skirtus pasiruošti TOEFL egzaminui, už intriguojančiai patrauklią kainą. Tai puiki proga ne tik patobulinti anglų kalbos žinias bei įgūdžius, bet ir žengti ryžtingą žingsnį aukštesnių karjeros laimėjimų link! 
 
Be anglų kalbos šiandien — kaip be rankų: ji reikalinga ir studijuojant, ir dirbant, ir keliaujant, ir tiesiog plečiant akiratį. Tad jei jau seniai svarstote išmokti šią populiariausią pasaulyje kalbą ar patobulinti dar mokykloje įgytus įgūdžius, tačiau niekaip neišsirenkate Jums tinkamiausių kursų, pateiksime Jums kelis argumentus, kodėl verta rinktis CAMBRIDGE ACADEMY parengtus kursus:
 • Tai idealus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie anglų kalbos nori mokytis namuose arba bet kokioje kitoje vietoje, tačiau nori išlaikyti ir tradicinių mokymosi įstaigų kokybę.
 • „Cambridge Academy" kursai yra skirti būtent Jums  prieš pradėdami mokymosi kursą, Jūs galėsite užpildyti žinių nustatymo testą, kuris padės pasirinkti tinkamą kursų lygį ir mokymosi medžiagą.
 • Tai aukšto lygio mokymosi sistema, kurią sudaro daugybė įdomių ir interaktyvių mokymosi užduočių, padėsiančių Jums mokytis greitai, lengvai ir smagiai.
 • „Cambridge Academy" mokymo metodas daugiausia dėmesio skiria bendravimui anglų kalba, todėl yra naudojami ir autentiški dialogai. Šių kursų pagrindinė idėja  net ir idealus gramatikos išmanymas yra mažiau svarbus nei galimybė sėkmingai bendrauti.

Geriausiai perkamas „Cambridge Academy" pasiūlymas! Su šiuo Beta.lt kuponu Jums priklausys pasirinktos trukmės anglų kalbos kursai internetu, skirti pasiruošti TOEFL egzaminui. Pirkimo metu galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią kursų trukmę:

 • 13,99 € už 339 € kainuojančius 6 mėn. trukmės CAMBRIDGE ACADEMY anglų kalbos kursus internetu;
 • 24,59 € už 539 € kainuojančius 12 mėn. trukmės CAMBRIDGE ACADEMY anglų kalbos kursus internetu;
 • 34,49 €  už 739 € kainuojančius 18 mėn. trukmės CAMBRIDGE ACADEMY anglų kalbos kursus internetu.

Šie „Cambridge Academy" parengti anglų kalbos kursai padės pasiruošti TOEFL egzaminui, kurio sertifikatą pripažįsta daugiau nei 9000 kompanijų 130 šalių. PHILIPS, MOTOROLA, ELECTROLUX, SONY, COCA-COLA, PROCTER & GAMBLE, IBM  tai tik dalis įmonių, kurios kandidatus renkasi, atsižvelgdami į TOEFL egzamino rezultatus. Reikalingą informaciją apie šiuos egzaminus rasite čia.

DĖMESIO! Kupono kodas turi būti įrašomas registracijos formavimo metu tam skirtuose dviejuose laukeliuose: „Provide coupon code" ir „Provide security code" (anglų k.). Brūkšninis kodas turi būti įrašomas VIENTISAS BE TARPŲ.

Mielieji, tarptautine tapusi anglų kalba pravers daugelyje situacijų — darbas, kelionės ir įvairios pažintys su užsieniečiais bus tikrai lengviau pasiekiama, tad pradėkite tobulinti savo anglų kalbos žinias už fantastiškai gerą Beta.lt kainą!

Sąlygos:


 • Kuponas galioja Cambridge Academy parengtiems 6, 12 arba 18 mėn. trukmės anglų kalbos kursams internetu — tinkamiausią variantą pasirinkite pirkdami kuponą.
 • DĖMESIO! Kupono kodas turi būti įrašomas registracijos formavimo metu tam skirtuose dviejuose laukeliuose: „Provide coupon code" ir „Provide security code“ (anglų k.). Kodas turi būti įrašomas VIENTISAS BE TARPŲ.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Beta.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti be Beta.lt kupono ir nesinaudojant kitais akcijiniais pasiūlymais šios akcijos metu ir visą kupono galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2016 11 30
 • Kuponas galioja iki 2016 11 30
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Kontaktai:


  • place Anglų kalbos kursams registruotis čia: www.academy-cambridge.org/Toefl/MakeNewLogin.aspx office@academy-cambridge.org

  Pardavėjas:

  Kaleidoscope Global LLC
  description Įmonės kodas: 17112
  place Long Point Road, Horsford's Business Centre, PO Box 853, Suites 5 & 6, Charlestown, West Indies, Saint-Christopher & Nevis
  phone Telefonas -
  email El. pašto adresas office@academy-cambridge.org


  Jus gali sudominti
  SPECIALUS PASIŪLYMAS
  -75%
  48 val. pasiūlymas EFEKTYVUS VISO KŪNO MASAŽAS su natūraliu MEDUMI grožio studijoje DALIA Vilniuje
  Liko laiko:
  48 VAL. PASIŪLYMAS
  -72%

  DAUGIAUSIAI DĖMESIO SULAUKĘ PANAŠŪS PASIŪLYMAI

  -34%
  arrow ANGELŲ MIESTO KALBŲ AKADEMIJA, Vilnius
  52
  79 €
  LONDON INSTITUTE OF ENGLISH parengti anglų kalbos kursai internetu
  Liko laiko:
  -97%
  arrow LONDON INSTITUTE OF ENGLISH
  9
  299 €
  British Language Centre (BLC) parengti anglų kalbos kursai internetu anglų arba rusų kalbomis
  Liko laiko:
  -96%
  -94%
  arrow LONDON BUSINESS INSTITUTE
  19
  299 €
  Nieko nerasta
  Top
  Nepraleiskite karščiausių pasiūlymų!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!