Viešbučių užsienyje pasiūlymai

Rūšiuoti pagal:

Viešbučių užsienyje pasiūlymai skirti būtent jums, jeigu norite pakeisti aplinką, pailsėti, gerai praleisti laiką!

Norite nors trumpam pabėgti iš Lietuvos? Siūlome Jums kelių dienų ar savaitgalio keliones į įvairius užsienio viešbučius! Ar kada lankėtės mūsų kaimyninės LATVIJOS kurortuose? JŪRMALA - žaliausias ir didžiausias Latvijos kurortas. Šio kurorto paplūdimiai yra pelnę Mėlynosios vėliavos statusą ir jie yra pritaikyti šeimoms su vaikais. Įvairios pramogos, restoranai, o svarbiausia - nuostabi Baltijos jūra. Taip pat čia rasite vieną didžiausių vandens parkų LIVU, tad veiklos Jums tikrai netruks!

LIEPOJA - pajūrio miestas, viliojantis balto smėlio paplūdimiais! Tai yra miestas tarp Jūros ir Liepojos ežero! Platūs smėlio paplūdimiai, muzikos festivaliai ir platus laisvalaikio pramogų pasirinkimas. VENTSPILIS - tai miestas kuris draugiškas šeimai, gėlių ir fontanų sostinė! SIGULDA, dar kitaip vadinama LATVIJOS ŠVEICARIJA, įsikūrusi nuostabiuose nacionalinio parko slėniuose. Šis miestas garsėja kaip Latvijos žiemos sporto sostinė! Ryga - nuostabi sostinė, viliojanti įspūdingomis senamiesčio gatvelėmis! Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir paveldo sąrašą, tad tikrai rasite, ką nuveikti šiame mieste.

LENKIJOJE siūlome apsilankyti AUGUSTAVE, kuris yra apsuptas devynių ežerų ir didžiąja giria! Pasakiški gamtos vaizdai ir švarus vanduo - jeigu norite ramybės, siūlome keliauti būtent čia! Taip pat šis miestas dar vadinamas vandens sostine! Baidarės, buriavimas, plaukiojimas valtimis, katamaranais ir gondolomis - pasiruoškite smagioms pramogoms! 

Prabudę ryte, mėgaukitės kava ar arbata miestų širdyse, pusryčiaukite ar vakarieniaukite viešbučių restoranuose, atsipalaiduokite SPA ar džiaukitės vandens pramogomis. Viskas tik Jums ir dėl Jūsų – Beta.lt rasite geriausius viešbučių pasiūlymus. Praplėskite akiratį, atgaukite jėgas ir pasilinksminkite! Viskas ko jums reikia – tai išsirinkti norimą pasiūlymą, susirasti kompaniją ir susidėti daiktus. Skirkite laiko tik sau ir džiaukitės aukštos kokybės poilsiu bei aptarnavimu.

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: