7242
66
1
2023/03/28

KĄ VEIKTI DRUSKININKUOSE: TOP PASIRINKIMAI LAISVALAIKIUI 2023 M.

Kai nesibaigiantys darbai, be perstojo kunkuliuojantys verslo reikalai, greitas gyvenimo tempas, pabodusi rutina ir nuo rūpesčių ūžianti galva ima viršų, puiki išeitis viso to išvargintiems – trumpas aplinkos pakeitimas. Laikas paspausti mygtuką RESTART... Ir ne bet kur, o viename garsiausių šalies kurortų – gausiai gamtiniais bei gydomaisiais ištekliais apdovanotuose Druskininkuose. Juk tai vienas iš gražiausių ir jaukiausių Lietuvos kampelių, esančių atokiau nuo didmiesčių triukšmo. Ten tvyro ypatinga aura: gera ir ramu, netrūksta nei pramogų, nei atrakcijų, nei kokybiško poilsio galimybių. Turbūt nerastume žmogaus, kuriam nepatiktų ilsėtis Druskininkuose: šį kurortą poilsiui ir pramogoms mielai renkasi poros, šeimos bei senjorai. Jei senokai ten buvote (o gal nebuvote nė karto?), pats laikas trumpai poilsinei išvykai, kurios tikslas – druskų miestas.

KOKYBIŠKAS SAVAITGALIO POILSIS DRUSKININKUOSE – IR PORAI, IR ŠEIMAI

Druskininkuose paviešėti smagu ištisus metus – tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Paprastai ten keliaujama norint palaikyti gerą savijautą lepinantis SPA ir sveikatinamosiomis procedūromis, atsikratyti streso ir nuovargio, pasigrožėti turtinga Dzūkijos gamta, pekvėpuoti grynu kurorto oru ar surengti romantišką staigmeną mylimam žmogui.

Druskininkai gali didžiuotis bene plačiausia piniginei draugiškų ir daugumai prieinamų poilsio, sveikatinamųjų paslaugų bei smagių pramogų pasiūla, padedančia žmonėms bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, atgauti jėgas, papildyti besibaigiančios energijos atsargas ir turiningai praleisti laiką su artimais žmonėmis.

DĖMESIO! Beta.lt rekomenduoja rinktis populiariausias, daugiausiai gerų įvertinimų bei teigiamų atsiliepimų sulaukusias ir svečių iš pirmo žvilgsnio pamiltas poilsio vietas Druskininkuose: viešbučius, sanatorijas, gydyklas.

TOP VIEŠBUČIAI, SANATORIJOS IR GYDYKLOS DRUSKININKUOSE

 • „Grand Spa LIETUVA“ – bene didžiausias ir labai populiarus sveikatingumo bei poilsio kompleksas pačiame Druskininkų centre. Šią vietą mielai renkasi romantiško poilsio pasiilgusios poros, mažesnės ir gausesnės šeimos bei vienišiai, ieškantys geriausio būdo atsipalaiduoti. „Grand Spa LIETUVA“ puoselėja senąsias sveikatinimo ir gydymo tradicijas, padeda greitai atgauti jėgas ir suteikia galimybę poilsį derinti su darbu. Komplekse teikiamos visos į tai orientuotos paslaugos, įskaitant apgyvendinimo, maitinimo, gydymo, vandens pramogų, konferencijų organizavimo ir kitas paslaugas.

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „Grand Spa LIETUVA“

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „Grand Spa LIETUVA“

 • „Eglės sanatorija“ – tarsi atskiras modernus sveikatingumo miestelis, atitinkantis aukščiausius standartus. Šiuolaikiškas paslaugas teikiančioje sanatorijoje siūlomi net keli sanatorinio poilsio ir komforto lygiai: Economy, Standard ir Comfort. Žinoma, rekomenduojama rinktis Comfort, nes procedūrų, apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų paslaugos teikiamos vienoje vietoje, nereikia eiti į kitą pastatą per lauką. Nepaisant pasirinkto komforto lygio, visiems svečiams priklauso vienodos kokybės sveikatinimo bei gydymo paslaugos.

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „Eglės sanatorija“

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „Eglės sanatorija“

 • „Amberton Green SPA Druskininkai“ – tai dar visai naujas ir modernus sveikatinimo kompleksas Druskininkuose, besididžiuojantis vieninteliu MIEGO SPA Šiaurės Europoje! Kiekvienam čia apsistojusiam užtikrinama galimybė maksimaliai atsipalaiduoti ir pasimėgauti išskirtinėmis 5 žvaigždučių kokybės patirtimis. SPA malonumai čia derinami su veiksmingomis sveikatinamosiomis procedūromis, o didžiausias dėmesys skiriamas nemigos, lėtinio nuovargio, išsekimo ir nerimo problemoms spręsti.

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „Amberton Green SPA Druskininkai“

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „Amberton Green SPA Druskininkai“

 • „SPA VILNIUS Druskininkai“ – geriausiai vertinamas sveikatos gerinimo centras ir SPA kompleksas Druskininkuose, savo svečiams siūlantis aukščiausio lygio aptarnavimą, išskirtinį dėmesį ir geresnės savijautos garantijas. Ištobulintos sveikatinamosios SPA programos, efektyvus kurortinis gydymas, malonūs grožio ritualai, unikalios procedūros mažiesiems ir besilaukiančioms moterims, moderni treniruoklių salė sportui, net keletas gero maisto restoranų – tai tik dalis to, ką rasite apsilankę  „SPA VILNIUS Druskininkai“ pačioje Druskininkų širdyje.

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „SPA VILNIUS Druskininkai“

 • „Europa Royale Druskininkai“ – daugelio pamėgtas viešbutis, įsikūręs pačioje miesto širdyje. Vos išėjus iš viešbučio galima pasivaikščioti vaizdinga Nemuno pakrante, senosios gydyklos parku ir pagrindine pėsčiųjų alėja su muzikiniu fontanu priešaky. Viešbutį sudaro du korpusai – elegantiškas senasis ir šiuolaikiškas stiklinis, kad kiekvienas atvykęs rastų asmeninius lūkesčius atitinkantį karališko poilsio variantą. Čia apsistoję svečiai lepinami profesionaliomis SPA paslaugomis ir sveikatinamosiomis procedūromis, kokybišką poilsį užtikrina kambariai su visais patogumais, yra restoranas ir baras, poilsį be jokių rūpesčių užtikrina paslaugus personalas. 

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „Europa Royale Druskininkai“

 • „UPA Medical SPA“ – tai sanatorinio gydomojo ir atpalaiduojančio SPA poilsio derinys, viliojantis visus, norinčius kokybiškai pailsėti šiuolaikiškoje aplinkoje. Išskirtinis interjeras, dėmesys detalėms ir kiekvienam klientui, sveikatinamųjų procedūrų gausa, aukšta kokybė ir geras kainos bei kokybės santykis – tai gamtos įkvėpto modernaus poilsio centro vizitinė kortelė.

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „UPA Medical SPA“

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „UPA Medical SPA“

 • „Mineral SPA Draugystė“ – naujas „Draugystės sanatorijos“ korpusas ant Nemuno upės kranto. Ten apsistojus nuotaika ir savijauta gerėja ne dienomis, o valandomis ar net minutėmis! Ypač rekomenduojamas sveikatinamasis poilsis su galimybe mėgautis sočiu maitinimu, atokvėpiu prabangioje baseinų, vertikalių vonių ir pirčių erdvėje, natūraliu mineraliniu vandeniu bei maloniomis procedūromis. „Mineral SPA Draugystė“ noriai renkasi vertinantys komfortą ir nepriekaištingą paslaugų kokybę.

Ką veikti Druskininkuose - poilsis „Mineral SPA Draugystė“

Kiti variantai paprastesni, o pagrindinis jų privalumas – konkurencinga paslaugų kaina, prieinama kone kiekvienam: „De Lita“, „Regina“, „Dzūkija Plius“, „Flores“, „Goda Hotel and SPA“, „Violeta“, „Aqua“, „Art Hotel“, „Inza“, „Medūna“, „MEDEA apartamentai“, „Vita“, „Best Baltic Hotel Druskininkai Central“, „Draugystės sanatorija“, „Druskininkų gydykla“, sanatorija „Belorus“ ir kt.

KĄ VEIKTI DRUSKININKUOSE SU VAIKAIS? PRAMOGAUTI!

Visi, kas bent kartą ten svečiavosi, žino, kad Druskininkuose galima ne tik gerai pailsėti, bet ir smagiai papramogauti. Pramogų pasiūla ypač aktuali tiems, kurie į kurortą atvyksta ne vieni, ne dviese, o su šeima ir vaikais. Taigi, jei įdomu, ką veikti Druskininkuose su vaikais, skubame į pagalbą ir pasakojame, kokios gi pramogos Druskininkuose yra populiariausios?!

 • Miesto centre įkurtas muzikinis fontanas vilioja pasigėrėti įspūdingu vandens, spalvų, muzikos ir šokių šou. Fontanas miesto gyventojus ir svečius savo pasirodymais džiugina šiltuoju metu laiku, o žiemą jis pavirsta lediniu.

Pramogos Druskininkuose - muzikinis fontanas

 • Smalsių lankytojų nuolat laukia muziejai: amatų centras „Menų kalvė“, Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parkas, Druskininkų miesto muziejus, Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejus, miško muziejus „Girios aidas“, Grūto parkas, Leipalingio dvaras, M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus, Šakočių muziejus ir kt. 
 • Aktyvaus laisvalaikio entuziastams rekomenduojama sėsti ant savų arba nuomotų dviračių ar paspirtukų ir pasivažinėti vaizdingais maršrutais Druskininkų mieste: alėjomis, Nemuno pakrante, Vijūnėlės parku. Bus ką veikti ir lauko teniso bei golfo mėgėjams – yra lauko teniso aikštelės ir tarptautinius standartus atitinkantis „Vilkės“ golfo aikštynas. 

Pramogos Druskininkuose - dviračių nuoma

 • Išsiilgę netradicinių, daug įspūdžių suteikiančių ir naujas patirtis dovanojančių pramogų nenusivils apsilankę apverstame name ir iliuzijų kambaryje, didžiuliame šeimos pramogų parke „O kas čia?“, taip pat nuotykių parke UNO PARK, kur laukia išbandymai medžiuose ir ekstremalūs skrydžiai virš Nemuno. 

Ką veikti Druskininkuose su vaikais - nuotykių parkas UNO PARK

 • Neatsiejama viešnagės Druskininkuose dalis – vasariškos pramogos vandens parke AQUA, ištisus metus viliojantis tropikų karščiu ir smagiomis pramogomis visai šeimai. Net 30 000 kv. m. plotą užimančią vandens parko zoną sudaro erdvūs baseinai, burbuliuojančios sūkurinės vonios, žaismingi atrakcionai su nusileidimo kalneliais ir čiuožyklomis, srauni upė, net 19 skirtingų pirčių, baseine skendintis baras, patogūs šildomi gultai bei saugi erdvė mažiesiems vandens parko lankytojams.

Ką veikti Druskininkuose su vaikais - vandens parkas UNO PARK

 • Kitas populiarus pramoginis traukos objektas, kurį būtina aplankyti viešint Druskininkuose, – Lynų kelias. Ištisus metus veikiantis unikalus keltuvas su skaidriais panoraminiais langais pakelia į 45 metrų aukštį ir suteikia galimybę pasigrožėti pušynų apsuptu miestu iš aukštai.

Ką veikti Druskininkuose - Lynų kelias

 • „Snow Kart“ kartodrome laukiami visi, kuriems patinka automobilių sportas, F-1 lenktynės, greitis, ekstremalus vairavimas bei smagios, įdomios ir adrenalino lygį kraujyje keliančios pramogos. „Snow Kart“ kartodrome išbandysite naujų, greitų ir išvaizdžių prancūziškų gokartų Sodikart RX7 galimybes. Tiesa, jie nėra patys galingiausi, todėl jais drąsiai važinėtis gali ir pradedantieji, dar nė karto nesėdėję už gokarto vairo. Reikia pabrėžti, kad „Snow Kart“ kartodrome naudojami pramoginiai gokartai, kuriais galima pasiekti iki 50 km/h greitį, yra patikimi ir vieni populiariausių pasaulyje.
 • Slidinėjimo entuziastų rojus Druskininkuose – ištisus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“, vienintelis toks Baltijos šalyse. Modernioje kokybišku sniegu padengtoje arenoje veikia 2 uždaros kalnų slidinėjimo ir atviros lauko trasos, įrengti saugūs ir patogūs keltuvai, yra įrangos bei aprangos nuomos punktas, veikia moderni laiko apskaitos sistema, „Snow parkas“ su įvairiomis figūromis triukams atlikti, slidinėti pigiau galima naudojantis lojalumo programa, mokytis ir tobulėti padeda profesionalūs instruktoriai.

Pramogos Druskininkuose - slidinėjimas žiemos pramogų komplekse „Snow Arena“

 • Pasivažinėti po kurortą kviečia ryškiaspalvis Druskininkų traukinukas!

Druskininkų pramogos - Druskininkų traukinukas

DRUSKININKAI: LANKYTINOS VIETOS IR PAŽINTINĖS PROGRAMOS

Kas kartą viešint Druskininkuose laikas neprailgsta, nes visada yra, ką veikti. Tiesa, kai kurios pramogos Druskininkuose yra populiariausios, paklausiausios ir svečių labai pamėgtos, tad nenuostabu, kad sulaukia didelių lankytojų srautų visus metus. Druskininkų turizmo informacijos centras kurorto svečiams pristato populiariausias lankytinas vietas ir pažintines programas:

 • Druskininkų miesto simboliu tapęs muzikinis fontanas, kuriantis įspūdingus vandens, spalvingų šviesų ir muzikos šou;
 • išskirtinis Karolio Dineikos sveikatingumo parkas su akmenukų takeliais, treniruokliais suaugusiesiems, vaikų žaidimų aikštele, poilsio zonomis, aerojonoterapijos paviljonu, net pirtimis ir kt.;

Lankytinos vietos Druskininkuose - K. Dineikos sveikatingumo parkas

 • didelis Vijūnėlės parkas (teniso kortai, treniruokliai, krepšinio ir futbolo aikštynai, vandens dviračių nuoma, trys muziejai, Druskininkų traukinukas ir kt.);
 • Vilniaus alėja – kaip ir Basanavičiaus g. Palangoje – tai pagrindinė kurorto pėsčiųjų gatvė, kurioje galima rasti daug kitų dėmesio vertų ir miestui svarbių objektų, pvz.: Miesto muziejų, bažnyčią, Pramogų aikštę su renginių scena, Druskininkų gydyklą, vandens parką, daug skulptūrų ir kt.;
 • stebuklingas Druskininkų grožio šaltinis – natūraliai į paviršių besiveržiantis giliausias sūriausio Druskininkų mineralinio vandens gręžinys. Tik neapsigaukite, nes šio šaltinio vanduo neskirtas gerti – jis naudojamas vonioms ir įvairioms sveikatinamosioms procedūroms;

Lankytinos vietos Druskininkuose - Druskininkų grožio šaltinis

 • M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus, kuriame saugomi garsiausio Lietuvos kompozitoriaus ir dailininko gyvenimo bei kūrybos kelią menantys eksponatai;
 • miško muziejus „Girios aidas“ – jį aplankius, galima daug sužinoti apie Druskininkų krašto gamtą (paukščius, vabzdžius, žvėris, augalus);
 • viešint Druskininkuose verta rasti laiko užsukti į vieną lankomiausių Dzūkijos objektų – bioenergetinę Merkinės piramidę. Anot šimtų ten apsilankiusių, ten įvyksta stebuklui prilygstantys fiziniai ir dvasiniai pokyčiai;

Lankytinos vietos Druskininkuose - Merkinės piramidė

 • visai netoli yra tankiame pušyne stūksantis 26 m aukščio Merkinės apžvalgos bokštas – bene privaloma stotelė vykstantiems į Druskininkus arba važiuojantiems iš kurorto;
 • pažintinės programos, reprezentuojančios vietinius papročius, tradicijas ir amatus, pvz.: žvakių liejimas, kiaušinių marginimas vašku, šiaudinių sodų rišimas, suvenyrų iš druskos gamyba, šakočių kepimas ir kt.;

Lankytinos vietos Druskininkuose - Merkinės apžvalgos bokštas

 • populiariausi apžvalginių išvykų maršrutai: ekskursija garlaiviu „Druskininkai“ į vaizdingąją Liškiavą, lietuviškas kruizas Nemuno upe su „viskas įskaičiuota“ programa vieninteliu Lietuvoje net 200 kv. m. ploto laivu – „Nemo“ plaustu, pasiplaukiojimas katamaranu Nemuno vingiais ir laivo kapitono papasakojimai apie Druskininkus bei legendinę Meilės salą, ekskursijos pėsčiomis ir dviračiu „Retro Druskininkai“, ekskursijos klasikiniu „Land Rover“ džipu „Per Šilų Kopas“. 

Intriguoja naktinis šėlsmas? Puiku! „Aqua“ naktinis klubas, baras „Senfortis“ ir „Tete-a-tete kazino“ laukia tų, kuriems nesimiega... O kur dar kavinės, puikūs restoranai ir aukščiau minėtos smagių pramogų vietos!

Ir tai dar toli gražu ne visos paslaugos/pramogos Druskininkuose – jų kurortas siūlo kur kas daugiau, tad klausimų, ką veikti Druskininkuose su vaikais ar dviese, turbūt nebekils! Tad nelaukite, kol poilsio poreikis liesis per kraštus: jau dabar pasirinkite individualius poreikius atitinkantį viešbutį ar sanatoriją, kvieskite į kompaniją tuos, kuriuos gera matyti ir jausti šalia, iš anksto rezervuokite viešnagės laiką, kraukite lagaminus ir laukite išsvajoto poilsio pradžios. Tikimės, ji jau čia pat!

Straipsnio autorius(-ė) Sigita, Beta.lt bloger'ė
66 1

Roma...
Visada kai važiuojame į Druskininkus su vaikais - pirmas taikinys būną vandens parkas. Po vandens parko dažnai nebežinome ką nuveikti ar kur nueiti. Labai išsamus straipsnis, todėl dabar jau važiuosime su lankytinų objektų planu!
5mėn
Atsakyti
addReaguoti
addReaguoti
Turi ką pasakyti? Komentuok čia:
Straipsnių autoriai
Kartais rašyti sekasi lengviau, kartais sunkiau, bet visai nerašyti aš negaliu - tai mano kraujyje. Noriu, kad skaitydami mano tekstus žmonės jaustųsi, lyg su jais kalbuosi prie kavos puodelio!
Beta.lt bloger'ė
Skonių Fiestos blog'o skilties autorė
Beta.lt bloger'ė
Beta.lt bloger'ė
Beta.lt bloger'ė
Beta.lt bloger'ė
Viena tų keistuolių, kurie dirba kūrybinį darbą, tačiau gyvenime mėgsta laikytis taisyklių ir rutinos. Visgi šį paradoksą esu linkusi vadinti savo tobulos kasdienybės receptu.
Beta.lt bloger'ė
"Gyvenu aistra kelionėms ir meile padėti žmonėms surasti jų svajonių atostogas. Jau 14 metų nardau turizmo vandenyse, tad dalinuosi savo žiniomis ir patyrimais su Beta Travel bendruomene."
Beta.lt bloger'ė
Su malonumu „kepu“ tekstus ir pyragus. Tik pyragus barstau cukraus pudra, o naujai „iškeptus“ tekstus – taškais, kableliais, brūkšniais... Svarbu, kad jie būtų gramatiškai taisyklingi, vizualiai tvarkingi, verbališkai turtingi, lengvai skaitomi, paveikūs.
Beta.lt bloger'ė
Esu portugalas. Girdėjau, kad taip Lietuvoje yra vadinami vilniečiai. Baigiau architektūrą, kurios pagrindinius principus (struktūra, vidaus ir išorės sintezė, harmonija su aplinka) bandau pritaikyti internete.
Beta.lt bloger'is
Talentingų kūrėjų pagalba keliu mūsų tinklaraštį į aukštumas, nes tikiu jo svarba. Daugelis mane vadina fėja, nežinau ar dėl rūpestingo būdo, ar dėl užaugusių sparnų.
Beta.lt bloger'ė
Beta.lt bloger'ė, kūrusi straipsnius apie aktualiausias temas ir skyrusi daug dėmesio patarimams.
Beta.lt bloger'ė
„Kiekviena kelionė yra nuotykis, papildantis brangią prisiminimų kolekciją. Kviečiu leistis į šiuos nuotykius kartu su manimi.“
Beta.lt bloger'ė
Mūsų pirmoji tinklaraštininkė, lietuvių kalbos ekspertė.
Beta.lt bloger'ė
Beta.lt bloger'ė
Beta.lt bloger'ė
Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: