Ne paslaptis, jog masažai tobulai ramina, atpalaiduoja, šalina įtampą bei stresą, padeda atsikratyti nuovargio ir atgauti energingumą. Negana to, jie gali padėti mažinti skausmą ar kitokį diskomfortą, patinimą. Ir tai dar ne viskas – gerai atliktas masažas gali efektyviai prisidėti ir prie kūno linijų dailinimo.
Masažai, kaip gydomoji priemonė, tikrai nėra naujiena – jie šiuo tikslu naudojami nuo seniausių laikų. Šiandien masažų tipų spektras kur kas platesnis – aromaterapiniai, atpalaiduojantys, sportiniai, klasikiniai ir t.t. Tačiau gydomieji masažai net ir didžiulėje įvairovėje nepraranda savo populiarumo pozicijų. Kuo jie išskirtiniai ir ką Jums siūlo Beta.lt?

Kas yra gydomasis masažas?

Gydomasis masažas skirtas gerinti sveikatą ir savijautą. Jų tikslas – pačių įvairiausių ligų ir negalavimų gydymas, simptomų šalinimas ar bent jau lengvinimas, pažeistų organizmo funkcijų atkūrimas.

Kada rekomenduojamas gydomasis masažas?

Šio tipo masažas bus nepamainomas, jei vargina sąnarių ir / ar raumenų sąstingis, sąnarių, stuburo ligos, kitos judamojo aparato ligos, plokščiapėdystė. Be jau minėtų, gydomasis masažas neretai rekomenduojamas ir sergant kitomis ligomis, pavyzdžiui, širdies bei kraujagyslių, kvėpavimo sistemos, nervų sistemos ligomis, taip pat ir tada, jei vargina virškinimo sistemos ligos. Ir tuo šio masažo privalumų spektras dar nesibaigia – gydomasis masažas gali būti pagrindinė ar pagalbinė priemonė, jei pacientas skundžiasi itin dažnai pasikartojančiais galvos skausmais, nuovargiu, stresu, taip pat esant miego sutrikimams. Gydomasis masažas itin dažnai taikomas ir gydantis po traumų, operacijų, kaip profilaktinė priemonė rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems asmenims, gyvenantiems pasyvų gyvenimą, stokojantiems fizinio aktyvumo.
Gydomieji masažai yra tarp tų, kurie labai populiarūs nėščiosioms. Žinoma, prieš tokį atliekant būsimoms mamoms reikia pasitarti su gydytoju, tačiau gydomieji masažai šiuo stebuklingu gyvenimo periodu padeda susidoroti su tam tikrais skausmais, diskomfortu.

Gydomasis masažas: jo ypatumai ir privalumai

Gydomojo masažo metu naudojamos unikalios technikos, specialūs judesiai, kurie efektyviai veikia organizmo funkcijas, atkuria pažeistas, mažina skausmus ir pan.
Koks gydomasis masažas gali būti ir kokį pasirinkti? Jei jis reikalingas dėl nuovargio, streso, įtampos, tuomet tiks viso kūno masažas, o jei yra tam tikra problema, pavyzdžiui, galvos skausmai, nugaros skausmas ar kt., tikslinga atlikti tam tikros probleminės kūno srities gydomąjį masažą. Pastarasis gali būti pečių juostos, sprando, kojų, pėdų, galvos, nugaros, giliųjų audinių ar kt.

Kokia šio tipo masažo nauda?

 • atkuria pažeistas organizmo funkcijas;
 • šalina raumenų nuovargį, įtampą;
 • malšina skausmą;
 • teigiamai veikia kraujotaką;
 • teigiamai veikia medžiagų apykaitą;
 • padeda atkurti sąnarių judrumą;
 • didina audinių elastingumą.

Tiesa, masažui rinkitės tik patikimas klinikas, masažo specialistus. Ne vienas gydomojo masažo centras yra Vilniuje , Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Šiauliuose, taip pat Marijampolėje, Kretingoje ar kitur.

Kada gydomojo masažo negalima atlikti?

 • sergant infekcinėmis ligomis;
 • sergant odos ligomis;
 • atsiradus bėrimams

Ir, kaip jau minėjome, gydomasis masažas nėščiosioms atliekamas tik su gydytojo leidimu, tam tikrame nėštumo etape gydytojai jį rekomenduoja patys.

Gydomasis masažas – gera dovana

Specialistų atliekamas gydomasis masažas, kai yra indikacijų jam, bus dovana, drauge rodanti meilę, rūpestį, dėmesingumą. Dovanų čekis gydomajam masažui tiks antrai pusei, mamai, tėčiui, seneliams ar kitiems brangiems žmonėms, kurie skundžiasi nugaros, kojų skausmais, raumenų nuovargiu ar kitokiu diskomfortu, su kuriuo susidoroti padės gydomasis masažas. Įteikite mylimiems žmonėms bilietą į geresnę sveikatą ir puikią savijautą.

Gydomieji masažai Beta.lt asortimente:

 • Jūsų laukia gydomųjų masažų įvairovė: atliekami neregių, klasikiniai gydomieji masažai, atstatomieji nugaros, galvos masažai, limfodrenažiniai (atliekami limfodrenažiniu aparatu), mažinantys spaudimą, stuburo, juosmens srities gydomieji masažai, taip pat skirti būsimoms mamoms ir kt.
 • kuponai vienkartiniam apsilankymui masažo specialisto kabinete arba masažo kursams.
 • rinkitės skirtingos trukmės gydomuosius masažus: 20, 35, 40, 50, 60 min. ar kt.

Prie kiekvieno pasiūlymo pateikta išsami informacija, tad pasirinkti bus kur kas lengviau.

Kuponai gydomajam masažui internetu labai gera kaina!

Žvalgydamiesi po Beta.lt gydomųjų masažų spektrą netruksite pamatyti, kokios patrauklios siūlomų masažų kainos! Profesionalų atliekamų masažų kainos startuoja vos nuo kelių dešimčių eurų! Ir tai dar ne viskas – mūsų el. parduotuvėje masažams labai dažnai taikomą akcija, suteikianti progą mokėti daug pigiau. Ar galite patikėti, jog nuolaidos siekia 40, 60 ar net 80 proc. paslaugų sumos!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
 • Nauji / specialūs
 • Riboto kiekio
 • Slapti
 • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: