Krūtų didinimas

Didelė krūtinė visais laikais buvo moteriškumo ir seksualumo simbolis, tik, deja, nes visas moteris gamta tokia apdovanojo. Apie iškilesnę krūtinę svajojančios moterys dažnai ją vizualiai didina pastorintomis liemenėlėmis ar atitinkamais drabužiais. Tačiau kasdien bus mažiau vargo ir daugiau džiaugsmo, jei prie krūtinės prisilies profesionalūs plastinės chirurgijos specialistai, kurie Lietuvoje didina krūtis ne tik implantais, bet ir nuo probleminių vietų nusiurbtais riebalais. Taigi, jei tik yra noro, krūtinė visam laikui gali padidėti iki C, D, E, F, G ar net H dydžio!

 

KRŪTŲ DIDINIMAS IMPLANTAIS

Krūtų didinimas implantais – bene populiariausia ir dažniausiai atliekama plastinė krūtinės operacija. Ją renkasi įvairaus amžiaus moterys, norinčios patobulinti krūtinę dėl įvairių priežasčių: kai kurioms natūrali krūtinė tiesiog per maža, kitoms norisi natūralaus dydžio, tačiau pilnesnės ir putlesnės krūtinės, trečios nori atrodyti moteriškai ir jaustis komfortiškai tiek gerokai prieš gimdymą, tiek po gimdymo, vaikelio maitinimo ar dėl sunkios ligos atliktos mastektomijos. Kadangi medicina ir plastinė chirurgija šuoliais žengia į priekį,  džiaugtis didesne, dailesne, putlesne ir pilnesne krūtine šiandien gali kiekviena moteris ar mergina. Tereikia tinkamai pasirinkti plastikos chirurgą, kliniką ir, žinoma, tinkamą implantų dydį bei formą.

 

Dažniausiai krūtinės didinimas implantais atliekamas moterims, kurios nepatenkintos savo krūtinės dydžiu, t. y. kai krūtys joms atrodo per mažos. Krūtų dydžiai gali būti patys įvairiausi, taip pat platus implantų formų pasirinkimas. Populiariausias plastinei krūtinės didinimo operacijai pasiryžusių dailiosios lyties atstovių pasirinkimas – C krūtinės dydis ir vandens lašo forma. Tačiau krūtų dydžiai varijuoja ir, esant poreikiui, operacijos metu suformuojama ne tik populiariausio C, bet ir D dydžio krūtinė, taip pat E dydžio, F dydžio, G dydžio ar net H dydžio krūtys (dydžių nustatymas, pvz., C dydis matuojama krūtinės apimtis). Tiesa, ilgainiui keičiantis grožio standartams, pasikeitė požiūris ir į krūtinės dydį: itin didelės krūtys jau nebemadingos, nes dabar madinga ir gražu tai, kas atrodo estetiškai ir kuo natūraliau.

 

Žinoma, prieš operaciją pasirinkti tinkamą krūtinės implantų dydį padės plastikos chirurgas, kuris iš šalies apžiūri ir nešališkai įvertina bendrą išvaizdą bei kūno proporcijas. Jei specialistas mato, jog krūtinės didinti iki maksimalaus dydžio tikrai nereikia, jis turi pilną teisę atsisakyti operuoti – tam, kad dėl blogo rezultato nenukentėtų reputacija, o pacientė po operacijos nesigailėtų. Visada bandoma kalbėtis ir priimti teisingus sprendimus – tam ir skirtos konsultacijos prieš krūtų didinimo operacijas.

 

Renkantis implantus reikėtų atsižvelgti į keletą aspektų: į implantų formą, dydį, užpildą ir apvalkalą, – jie turi suteikti ne tik gražią krūtinės formą, bet ir kuo natūralesnį pojūtį. Paprastai išskiriami dviejų tipų visų įmanomų dydžių implantai – apvalūs ir lašo formos: apvalūs implantai akivaizdžiai pakelia krūtis, suteikia joms vadinamąjį „push-up" efektą nuo pat viršaus, o anatominiai vandens lašo formos implantai prisitaiko prie natūralios krūtinės formos ir suteikia jai pilnumo. Pastarieji – populiariausi!

 

PLASTINĖ KRŪTŲ DIDINIMO OPERACIJA IR POOPERACINIS LAIKOTARPIS

Krūtinės didinimas – 1–2 valandas trunkanti plastinės chirurgijos operacija, prieš kurią būtina išsami operuosiančio plastikos chirurgo konsultacija. Jos metu įvertinama pacientės sveikatos būklė, aptariami lūkesčiai, norai, galimi rezultatai ir šalutiniai poveikiai, taip pat atsakingai parenkami implantai. Tinkamai pasiruošus operacijai, paskiriamas konkretus laikas, t. y. data. Kitas – svarbiausias – etapas yra operacija. Kadangi operacijos metu taikoma bendra nejautra, pacientė saldžiai miega, kol jos krūtys „keičiamos" į didesnes. Atsižvelgus į anatomines krūtų savybes ir pacientės pageidavimus, priimamas tinkamiausias sprendimas dėl pjūvio ir implanto vietos: pjūvis daromas po krūtimis, per spenelį (tiksliau, ties jais) arba pažastimis, o implantai dedami po krūtų liaukomis arba po raumenimis. Operacijai pasibaigus pjūvio vieta dailiai susiuvama, kad sugijus randelis būtų kuo mažiau matomas. Iš karto po krūtų didinimo operacijos skausmas slopinamas gydytojo paskirtais vaistais, tačiau jis kamuoja neilgai, tik pirmosiomis dienomis (įprastai, kaip ir po visų kitų operacijų).

 

Pooperacinis laikotarpis trunka apie 2 mėnesius. Nors prie įprasto dienos režimo galima grįžti jau kitą dieną, paskiriama profesionali priežiūra, pateikiamos rekomendacijos pooperaciniam laikotarpiui namuose, uždedama speciali kompresinė liemenėlė, kurią vilkėti privaloma net kelis mėnesius, kol krūtinė pilnai sugyja, o svetimkūniais tapę implantai prigyja it būtų savi. Kantriai išlaukus visą pooperacinį laikotarpį ir nusiėmus specialią kompresinę liemenėlę, pasimato tikrasis rezultatas – skirtumai PRIEŠ ir PO bus akivaizdūs ir džiugins kasdien daugelį metų. 

 

Beje, kaip bebūtų gaila, implantai neskirti visam gyvenimui... Plastikos chirurgai implantus keisti rekomenduoja maždaug po 10 metų, nors nereti atvejai, kuomet implantai tarnauja ilgiau. Svarbiausia, atsakingai rūpintis sveikata ir bent kartą per metus pasitikrinti krūtis pas gydytoją. 

 

Yra ir kitas – alternatyvus – krūtų didinimo būdas, pvz., krūtų didinimas ne implantais (nors tai – randų beveik nepaliekantis ir bene efektyviausias būdas padidinti krūtis), o riebalais. Krūtų didinimas riebalais susideda iš kelių etapų: liposakcijos (riebalų nusiurbimo iš ten, kur jų per daug, pvz.: sėdmenų, šlaunų, nugaros), jų paruošimo transplantacijai (nuo riebalų atskiriamos pašalinės medžiagos: kraujas, anesteziniai skysčiai, rūgštys ir kt.) ir persodinimo į koreguojamas kūno vietas, pvz.: šiuo atveju – į krūtis (injekcijomis keliuose sluoksniuose), taip pat sėdmenis, skruostus, veido raukšles ir pan. Dažniausiai riebalų nusiurbimo ir persodinimo į kitą vietą procedūros atliekamos vienos operacijos metu, išvengiant implantų ir tuo pačiu pakoreguojant kitas kūno sritis.

 

PASIŪLYMAI PLASTINĖS CHIRURGIJOS IR GROŽIO PASLAUGOMS PIGIAU

Beta.lt kartu su patikimais partneriais paruošė nemažai pasiūlymų, priskiriamų kategorijai GROŽIO CHIRURGIJA. Apskritai, visi Beta.lt GROŽIO pasiūlymai yra patrauklūs, nes jais pasinaudoję moterys ir vyrai turi galimybę pigiau nei kitur išbandyti įvairias jaunystę puoselėjančias, odą ir kūno linijas dailinančias bei savijautą gerinančias procedūras. Visas siūlomas profesionalias paslaugas, su ypatinga akcija teikiamas Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose miestuose, tarp kurių ir Klaipėda, galima rasti Beta.lt portale – užsukite ir tikrai išsirinksite, kuo palepinti save, mamą, draugę ar mylimąją. Taigi, kuponas konkrečiai procedūrai arba pasirinktos vertės/partnerio dovanų čekis tikrai pravers ir neliks nepanaudotas. Be to, įsigyti paprasta ir patogu internetu – tereikia pasirinkti paslaugą, atlikti mokėjimą ir jau po akimirkos kuponas bus išsiųstas nurodytu el. paštu. 

 

Mielosios, jei gyventi trukdo ir kasdien nuotaiką gadina kompleksai dėl per mažos krūtinės, išpildykite savo svajonę – pasididinkite krūtis implantais ir žygiuokite per gyvenimą išdidžiai iškėlusios galvą, pasitikėdamos savimi bei spinduliuodamos moteriškumą. Gyvenimas per trumpas, kad save stabdytumėme... Juo labiau, kad krūtinės didinimo operaciją tikrai galima įpirkti mokant dalimis, t. y. išsimokėtinai!

 

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Tėvo dienos dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Velykinės dovanos Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos mamai Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis Latvijoje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Park Inn By Radisson Vilnius Airport Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Energetikas Auksinės kopos Rąžė, Palanga SPA Vilnius Druskininkai Grand SPA Lietuva Eglės sanatorija Vytautas Mineral SPA De Lita Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Tiketa tour kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Madridą Kelionės į Seviliją Kelionės į Valensiją Kelionės į Ibizą Keliones į Kataloniją Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Anextour Lietuva Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutai Kaune Vandens batutai Trakuose Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Irklentės Trakuose Irklentės Vilniuje Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Orientaciniai žaidimai Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn 313 Cable Park Pramogos