Apie maisto netoleravimą kalbama vis dažniau, daugiau ir išsamiau, nes tai susiję su dideliu pluoštu sveikatos sutrikimų bei negalavimų. Maisto netoleravimu vadinama neigiama organizmo reakcija į kai kuriuos vartojamus produktus. Toji neigiama reakcija gali pasireikšti imuniniais sutrikimais, lėtiniais uždegiminiais procesais. Neretai pacientas jaučiasi prastai, skundžiasi tam tikrais simptomais, bet konkrečių ligų gydytojai neranda, ir po daugybės tyrimų bei įvairių sričių medikų konsultacijų paaiškėja, jog dėl visko kaltas vienas ar kitas maisto produktas, kurio organizmas tiesiog netoleruoja. Kai kurie siekdami to išvengti renkasi produktus pagal kraujo grupę, tačiau visgi tai labai individualu ir tiksliausiai tokius produktus identifikuoti gali tik maisto netoleravimo testas.

Kas yra maisto netoleravimo tyrimas ir ką jos parodo?

Maisto netoleravimo testas yra patikimas būdas nustatyti, kokių maisto produktų organizmas negali įsisavinti. Šis tyrimas atliekamas greitai, visiškai neskausmingai, o rezultatai pateikiami operatyviai.

Kaip testas atliekamas? Tam naudojamas specialus jutiklis, kuriuo liečiami rankose esantys tam tikri taškai. Informacija iškart perduodama į kompiuterį. Specialistų naudojamoje programoje yra įvesti keli šimtai skirtingų maisto produktų bei gėrimų. Viskas programoje sustyguota taip, tarytum tiriamasis visų produktų būtų ką tik ragavęs. Kompiuteryje iškart rodomi duomenys, kaip į kiekvieną iš tų produktų reaguoja tiriamojo organizmas.

Atlikus tyrimą paaiškėja, kurių produktų asmuo turėtų vengti.

Kada verta atlikti maisto netoleravimo testą?

Kai kurių maisto produktų netoleravimas gali pasireikšti pačiais įvairiausiais požymiais – jų spektras tikrai platus. Tačiau atlikti maisto netoleravimo testą ypač rekomenduojama, jeigu vargina migrena, dažnai pasikartojantys, ilgai trunkantys galvos skausmai, virškinimo sistemos sutrikimai, lėtinis nuovargis, miego sutrikimai, atsiranda bėrimai, alerginės reakcijos, dažnai puola peršalimo ligos, juntamas padidėjęs jautrumas, kamuoja reumatas, bronchinė astma ir kt. Neretai pacientai nė nesusimąsto, kad tokius negalavimus kaip migrena, artritas, bronchinė astma ir pan. galima efektyviai pašalinti vien sureguliavus mitybą ir atsisakius netoleruojamų produktų.

Dovanų čekis maisto netoleravimo tyrimui – apgalvota dovana ir rūpestis

Kai ieškome dovanos artimam žmogui, skiriame tam nemažai laiko. Norime, kad dovana būtų įsimintina, praktiška, vertinga. Niekuomet neprašausite pro šalį, jei dovaną susiesite su dovanos gavėjo sveikata, gera savijauta – juk tai svarbiausia. Todėl kuponas maisto netoleravimo tyrimui bus tobulas pasirinkimas, nes tikriausiai kiekvienas organizmas vienų ar kitų produktų netoleruoja, o pats žmogus kartais to nė nenutuokia ir problemų ieško kitur. Taigi šis testas gali būti paprastas, bet stebuklingas raktas į kur kas geresnę gyvenimo kokybę.

Tokią dovaną galite įteikti tiek jauniems, tiek senjorams. Kuponas tyrimui bus gera dovana tėvams, antrai pusei, seneliams, vaikams ir kt. Tai labai sveikintinas būdas parodyti savo dėmesį, meilę ir rūpestį.

Kuponai maisto netoleravimo testams iš Beta.lt internetu: kodėl verta rinktis čia?

Šioje pasiūlymų kategorijoje galite įsigyti kuponą maisto netoleravimo testui puikioje, labai teigiamai vertinamoje klinikoje. Kiekvienam iš Jūsų siūloma tik Beta.lt taikoma akcija, leisianti mokėti kur kas pigiau, mat nuolaida neretai siekia kone pusę tyrimo sumos!

Kuponai skiriasi pagal tai, kiek maisto produktų yra tiriama (nuo to priklauso ir kaina). Kad ir koks būtų jų skaičius, visada įtraukiami pagrindiniai, dažniausiai netoleruojami.

Rinktis galite pagal miestą, kuris Jums patogesnis strateginiu požiūriu. Turime kuponų, kuriuos panaudoti galėsite Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Druskininkuose ar kitur Lietuvoje.

Pirkti mūsų el. parduotuvėje bus labai paprasta – rinkitės tik iš geriausių pasiūlymų, mokėkite patrauklią kainą ir jau netrukus gaukite įsigytą kuponą!

Nieko nerasta
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: