Širdis – tai pagrindinis organizmo variklis, reikalaujantis ypatingo dėmesio bei priežiūros. Ne paslaptis, kad viena didžiausių žmonių mirtingumo priežasčių (ypač vyrams) – klastingos ir dažnai staigiai pasireiškiančios širdies bei kraujagyslių ligos. Būtent dėl to savo širdimi būtina rūpintis atsakingai: svarbu reguliariai tikrintis sveikatą, sveikai maitintis, atsisakyti žalingų įpročių, aktyviai leisti laisvalaikį, vengti streso, neprošal ir kvalifikuoto kardiologo konsultacija. Šie gydytojai – tikri savo srities specialistai, geriausiai žinantys, kaip sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką. 

KARDIOLOGAS – KVALIFIKUOTAS ŠIRDIES DAKTARAS

O dabar trumpai apie tai, kas yra gydytojas kardiologas ir ką šios srities specialistas tiria bei gydo. Taigi, kardiologas yra daktaras, diagnozuojantis ir šiuolaikiniais metodais gydantis širdies ir kraujagyslių ligas. Nepaisant to, kur kardiologas priima pacientus: ar tai būtų ligoninė, ar privati klinika, ar poliklinika, – pirmiausia vyksta konsultacija ir pirminė fizinė apžiūra. Konsultacijos metu gydytojas išklauso paciento nusiskundimus ir susipažįsta su asmens ligos istorija, o po to atlieka apžiūrą, pamatuoja kraujospūdį. Esant poreikiui, gydytojas paskiria reikiamus tyrimus, sudaro gydymo planą ir teikia rekomendacijas, galinčias padėti širdžiai veikti sklandžiau, o žmogui jaustis geriau. Tiksliau diagnozuoti širdies ir kraujagyslių ligas (miokardo infarktą, širdies nepakankamumą, hipertenziją, aritmijas, širdies vožtuvų sutrikimus ir kt.) padeda kardiologo atliekama elektrokardiograma, laboratoriniai kraujo bei echoskopiniai tyrimai, fizinės ištvermės matavimai (veloergometrija, spiroveloergometrija) ir pan. Geri kardiologai nestovi vietoje: tokie gydytojai nuolat mokosi, stažuojasi, gilina žinias ir domisi savo srities naujovėmis bei mokslo pasiekimais, kurių panaudojimas darbe padeda užtikrinti tiek tikslesnį ligų diagnozavimą, tiek efektyvesnį gydymą.

KVALIFIKUOTO GYDYTOJO KARDIOLOGO KONSULTACIJŲ TIKSLAS

Gydytojų kardiologų konsultacijos būna įvairios, pvz.: pirminė gydytojo kardiologo konsultacija, vaikų gydytojo kardiologo konsultacija, pakartotinė gydytojo specialisto konsultacija dėl tos pačios ligos, nuotolinė pakartotinė gydytojo kardiologo konsultacija (internetu arba telefonu), gydytojo kardiologo konsultacija skubos tvarka (neatidėliotini atvejai), konsultacija dėl gydymo programos sudarymo ir pan. Kardiologinių paslaugų kainos priklauso nuo kiekvieno individualaus atvejo ir įstaigos, tačiau šeimos gydytojo siuntimas užtikrina galimybę patekti pas kardiologą ir pasikonsultuoti nemokamai. Privačiose klinikose paprastai teikiamos mokamos paslaugos (būna išimčių su siuntimu) – visoms paslaugoms ir jų kainoms pristatyti skirtas kainoraštis, kurį rasti galima visose oficialiose klinikų online svetainėse.

Kvalifikuoti specialistai – gydytojai kardiologai – diagnozuoja ir gydo širdies bei kraujagyslių ligas, tiria širdį ultragarsu, teikia konsultacijas ligų profilaktikos klausimais. Kad ir kokioje klinikoje ar kokiame medicinos centre bedirbtų: ar tai būtų Santaros klinikos Vilniuje, Kauno klinikos, privati klinika KARDIOLITA ar tiesiog poliklinika provincijoje, – ilgametė gydytojų kardiologų patirtis leidžia greitai ir tiksliai diagnozuoti bei gydyti širdies ir kraujagyslių ligas. Svarbiausias tokio specialisto tikslas – kiek įmanoma labiau padėti tiek staiga sunegalavusiam, tiek jau kurį laiką sergantiems žmonėms, užtikrinant efektyvų gydymą, užkertant kelią ligos progresavimui, garantuojant komfortą sveikimo metu ar net išgelbstint ant plauko pakibusią gyvybę. Taigi, jei kamuoja arba gresia arterinė hipertenzija, stenokardija, miokardo infarktas, širdies ritmo sutrikimai, įgimtos ir įgytos širdies ydos, širdies nepakankamumas ir kt., – būtina tiesioginė arba nuotolinė gydytojo kardiologo konsultacija. Nedvejokite, neatidėliokite ir kuo skubiau kreipkitės – laiku suteikta pagalba yra itin reikšminga. 

P. S. Nederėtų ignoruoti bet kokių staigių sveikatos pakitimų, neįprastų negalavimų ir širdies ligoms būdingų simptomų, pvz.: skausmas krūtinėje, oro trūkumas ir dusulys, pykinimas ir vėmimas, galūnių tirpimas, galvos svaigimas, kalbos sutrikimas, fizinio krūvio netoleravimas.

KARDIOLOGO KONSULTACIJOS SU SIUNTIMU IR BE SIUNTIMO BEI REKOMENDACIJOS 

Valstybinėse gydymo įstaigose kardiologo konsultacijos teikiamos nemokamai, turint šeimos gydytojo siuntimą. Kreipiantis privačiai, gydytojo siuntimas neprivalomas – tokiu atveju priklauso mokama konsultacija. Tačiau jei į privačią gydymo įstaigą kreipiamasi pagal programą, t. y. pagal profilaktinę valstybės finansuojamą programą, širdies ir kraujagyslių ligų didelės rizikos grupei priklausantys, programos kriterijus atitinkantys bei siuntimą turintys asmenys už paslaugas nemoka. Norint gauti siuntimą pas kardiologą, reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją. Jį gavus, reikalinga išankstinė registracija pas pasirinktą kardiologą telefonu arba internetu.

Visiems, besirūpinantiems širdies sveikata, gydytojai kardiologai, visų pirma, rekomenduoja propaguoti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą bei reguliariai tikrintis. Dažniausiai kardiologai pataria pakoreguoti mitybą (mažinti druskos ir cukraus kiekius, valgyti daugiau daržovių ir vaisių, gerti daug vandens), atsikratyti žalingų įpročių (rūkymo, alkoholio vartojimo), gerinti miego kokybę, daugiau laiko skirti kokybiškam poilsiui, vengti streso, vartoti gerai širdies veiklai palaikyti skirtus maisto papildus ir pan. Pradėti sveikiau gyventi ir paisyti kardiologų rekomendacijų reikia iš karto – ne rytoj, ne poryt ar dar kažkada vėliau: nelaukite, kol širdis sustreikuos ir pati paprašys išskirtinio Jūsų dėmesio. 

KUPONAS KARDIOLOGO KONSULTACIJAI IR KITOMS SVEIKATOS PASLAUGOMS – PASIŪLYMAI PIGIAU!

Beta.lt rūpinasi ne tik Jūsų, artimų žmonių ir vaikų smagiu laisvalaikiu, komfortišku poilsiu, įsimintinomis kelionėmis bei įvairiomis kitomis naudingomis paslaugomis, bet ir širdimi. Rūpestingi online pasiūlymai su akcija kainuoja mažiau, o jais pasinaudojus džiugina rami ir sveika širdis. Taigi, Beta.lt portale pigiau siūloma įsigyti tokias paslaugas, kaip: kardiologo konsultacija ir širdies echoskopija su doplerizacija P9 KLINIKOJE Vilniuje, širdies ir kraujagyslių kraujo tyrimų programa su konsultacija P9 KLINIKOJE Vilniuje, kardiologo konsultacija su kūno analize arba išsami kardiologinė tyrimų programa SPORTO KLINIKOJE Kaune, išsami kardiologinė ištyrimo programa su gydytojo kardiologo konsultacija UNAVITA KLINIKOJE Vilniuje, organizmo ištyrimas kvantinio magnetinio rezonanso principu Klaipėdoje, kardiologinė kraujo tyrimų programa MEDICINA PRACTICA LABORATORIJOSE kone visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Tauragėje, Šilutėje, Mažeikiuose, Molėtuose ir kt.)... Bet kuri iš šių medicininių paslaugų – itin gera dovana ir sau, ir artimam žmogui. Beje, tapus/esant BETA KLUBO nariu, galima pasinaudoti visomis klubo naudomis, o medicininių (ir ne tik) paslaugų kainos džiugina kur kas labiau, nes jas įsigyti galima daug pigiau nei įprastai. Galiausiai įsigytas kuponas arba dovanų čekis atlikus mokėjimą išsiunčiamas pirkimo metu nurodytu el. paštu, tad nieko nelaukiant ir ilgiau neatidėliojant galima registruotis pageidaujamai paslaugai. Trumpai tariant, būkite atsakingi už savo sveikatą ir paraginkite artimuosius labiau rūpintis savimi!

Kokių gydytojų/specialistų konsultacijas galima įsigyti?add

BETA.LT galima įsigyti mitybos specialisto, dermatologo, ginekologo, kardiologo, akių ligų gydytojo ir kineziterapeuto konsultacijas. Kad būtų lengviau išsirinkti reikiamą specialistą, naudokitės filtru, esančiu kategorijos SVEIKATA kairėje ekrano pusėje. Pasirinkite užrašą GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS ir nurodykite miestą, kur norėtumėte gauti Jums rūpimas paslaugas. Galite įsigyti neribotą skaičių paslaugų, panaudodami pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Pranešame, kad klientui perkant paslaugas, verta prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, nes yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Kaip išsirinkti tinkamiausią sveikatos paslaugą?add

Kad Jums būtų lengviau išsirinkti sveikatos paslaugą, naudokitės SVEIKATA kategorijos kairėje ekrano pusėje esančiu filtru. Rinkitės Jums norimą paslaugą iš pasiūlymų sąrašo: KRAUJO TYRIMAI, DIAGNOSTINIAI TYRIMAI, ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS, GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS, SKIEPAI, PLASTINĖ CHIRURGIJA, SVEIKATINIMAS ar REABILITACIJA. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Galite pridėti neribotą skaičių paslaugų į savo krepšelį. Tam naudokite Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Energetikas Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Australiją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas moto