Gydytojas akušeris ginekologas rūpinasi išskirtinai tik dailiosios lyties atstovių sveikata ir daugiausiai dėmesio skiria moterų reprodukcinei sistemai. Kvalifikuoti gydytojai ginekologai svarbūs įvairaus amžiaus moterims – į juos kreipiasi ir paauglės, ir garbingo amžiaus senjorės, besirūpinančios savo sveikata. Ginekologo konsultacijos reikalingos reguliariai tikrinantis sveikatą visą gyvenimą: paauglystėje prasidėjus menstruacijoms, ieškant patikimų kontracepcinių priemonių, planuojant nėštumą, kūdikio laukimo laikotarpiu, gimdymo metu, pasireiškus vaisingumo problemoms, hormonų sutrikimams ir kitoms problemoms. Kiekviena moteris pas gydytoją ginekologą turi apsilankyti bent kartą per metus: nereikia atidėlioti, rekomenduojama reguliariai pasitikrinti ir bus ramu. Mielosios, tai labai svarbu! 

GINEKOLOGAS – MOTERŲ DAKTARAS NR. 1

Galima sakyti, kad gydytojas akušeris ginekologas yra bene svarbiausias moterų daktaras: jis teikia konsultacijas, atlieka medicinines apžiūras, daro išvadas, diagnozuoja ligas, sudaro jų gydymo planą, dalinasi moterims aktualiais patarimais bei rekomendacijas. Atėjus laikui pasitikrinti profilaktiškai arba pasireiškus nerimą keliantiems pojūčiams, rekomenduojame kreiptis į savo gydytoją ginekologą. Tiek privatus ginekologas, tiek valstybinėje įstaigoje dirbantis ginekologas profesionaliai pakonsultuos, paskirs gydymą ir pateiks rekomendacijas, kaip vienu ar kitu atveju elgtis ir sau padėti. Joks kitas gydytojas geriau nesupras moters ir jas kamuojančių problemų!

GINEKOLOGO KONSULTACIJOS: PROFILAKTIKA, LIGŲ DIAGNOSTIKA IR GYDYMAS

Gydytojo ginekologo konsultacija – tai pirmas žingsnis, tiek norint nuodugniai pasitikrinti, tiek prireikus specialisto patarimų bei rekomendacijų iškilus su „moteriškais reikalais" susijusiems klausimams. Paprastai pirminė konsultacija vyksta neilgai – dažniausiai ji trunka 15–30 minučių, priklausomai nuo vizito tikslo ir problemų, dėl kurių moterys kreipiasi. Specialaus pasiruošimo konsultacijai dažniausiai nereikia, išskyrus atvejus, kai ginekologas rekomenduoja atvykti turint tam tikrų kitų specialistų atliekamų tyrimų rezultatus. 

Esant poreikiui ar susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, gydytojo ginekologo konsultacija gali vykti ne tik gyvai, t. y. akis į akį, bet ir nuotoliniu būdu – internetu arba telefonu (pvz., valstybei paskelbus visuotinę pandemiją, turint negalią ir pan.). Be to, esant būtinybei, daugelyje medicinos įstaigų gydytojas ginekologas gali pakonsultuoti be eilės – tokia paslauga vadinasi skubi konsultacija. Tiesa, dažniausiai ji teikiama be šeimos gydytojo siuntimo, todėl būna mokama. Nemokama ginekologo konsultacija galima turint siuntimą, o be jo priklauso mokama ginekologo konsultacija. Kiekviena moteris gali pasirinkti – kreiptis privačiai ar laukti vizito pas valstybinėje gydymo įstaigoje dirbantį ginekologą. Kad ir koks konsultacijų kabinetas bebūtų, profesionali pagalba moterims bus suteikta. Beje, išimtiniais atvejais konsultacijos teikiamos ir visą parą...

Konsultacijų metu gydytojas akušeris ginekologas diagnozuoja ginekologines ligas (kandidozę, bakterinę vaginozę, mažojo dubens uždegimą, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, sifilį, ŽIV, kraujavimus, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, endometriozę, menstruacijų ciklo sutrikimus, šlapimo nelaikymą, nevaisingumą, įgimtus sutrikimus, lytinių organų piktybinius susirgimus bei kitas ligas) ir, esant poreikiui, sudaro gydymo planą, o vėliau paskiria kitas konsultacijas ir kontroliuoja gydymo procesus. Prireikus ginekologas paskiria ir vertina ginekologinius tyrimus, atlieka echoskopijas, ima gimdos kaklelio biopsijas, padeda rasti tinkamiausią kontracepcijos būdą, taip pat konsultuoja ir prižiūri nėščiąsias, atlieka ginekologines procedūras (pvz., spiralės įvedimas/pašalinimas), ginekologines operacijas ir procedūras (abrazijas, konizacijas, cistų atvėrimą, lytinių lūpų plastiką, miomos rezekciją, gerybinių navikų pašalinimą, plėvės inciziją, dalinio šlapimo nelaikymo operacijas ir kt.).

KODĖL GYDYTOJO GINEKOLOGO KONSULTACIJA YRA SVARBI KIEKVIENAI MOTERIAI?

Ginekologo konsultacija yra labai svarbi siekiant palaikyti gerą moterų reprodukcinės sistemos sveikatą. Ji reikalinga norint pasidaryti reguliarius ginekologinius tyrimus, kurie padeda nustatyti galimas ligas ar pakitimus jau ankstyvoje stadijoje, kai jie dar nekelia didelės rizikos ir gali būti visiškai išgydomi. Juk ne paslaptis, kad šiais laikais nemažai reprodukcinio amžiaus moterų susiduria su įvairiomis ginekologinėmis problemomis, tokiomis kaip: skausmingi menstruacijų ciklai, nereguliarus kraujavimas, lytiniu keliu plintančios infekcijos arba nevaisingumas. Be to, ginekologo konsultacija yra svarbi dar ir dėl to, kad gali užkirsti kelią vėžiui: būtent gimdos kaklelio vėžys yra vienas iš dažniausių moterų tarpe, tačiau jis gali būti išgydomas, jei nustatomas ankstyvoje stadijoje. Reguliarūs gimdos kaklelio tyrimai yra svarbūs, kad būtų galima nustatyti ankstyvus vėžio požymius ir laiku pradėti gydymą. Reguliarų gimdos kaklelio tyrimą moterims nuo 21 metų rekomenduojama atlikti kas 3 metus, o nuo 30 metų – kartą per 5 metus. Apskritai, apsilankyti pas ginekologą reikėtų bent kartą per metus. Taigi, ginekologo konsultacijos yra svarbios siekiant palaikyti moterų sveikatą ir gerovę.

BETA.LT PASIŪLYMAI GINEKOLOGO PASLAUGOMS – PIGIAU!

Moterų sveikata rūpinasi ir Beta.lt, todėl portale galima rasti TIK moterims ir merginoms skirtų online pasiūlymų pigiau – su ypač gera kaina, o neretai ir su itin patrauklia akcija. Vienas jų – išsami patyrusios ginekologės konsultacija ir echoskopija Vilniuje. Echoskopijos metu stebima ir įvertinama kiaušidžių, kiaušintakių, gimdos ir gimdos kaklelio būklė. Šis pasiūlymas aktualus ne tik pajutus neįprastus sveikatos sutrikimus (pvz.: pasireiškus skausmams, sutrikus kraujavimui menstruacijų metu, esant dubens organų pokyčiams, pastebėjus besiformuojančius darinius, įtariant gimdos ar kiaušidžių vėžį, kiaušidžių cistas ir pan.), bet ir norint pasitikrinti profilaktiškai. Echoskopija svarbi tuo, kad leidžia laiku nustatyti ir identifikuoti pakitimus bei specifines ligas, tokias kaip: gimdos kaklelio erozija, polipai ir cistos, inkstų ir šlapimo pūslės akmenys, uždegimai ir t. t.). Bet kokiu atveju, ankstyva diagnozė – sėkmingo gydymo garantas!

Įsigijus bet kurią paslaugą, Beta.lt kuponas arba dovanų čekis išsiunčiamas iš karto po apmokėjimo, todėl jį gavę iš karto galėsite derinti vizito laiką pas gydytoją akušerį ginekologą ar kitus specialistus. Atlikti registraciją pas ginekologą ir rezervuoti patogų laiką galima telefonu arba online būdu – internetu. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste dirbantys profesionalūs specialistai – gydytojai ginekologai – atsakingai rūpinasi moterų sveikata: nuo konfidencialios konsultacijos iki veiksmingo gydymo!

Kokių gydytojų/specialistų konsultacijas galima įsigyti?add

BETA.LT galima įsigyti mitybos specialisto, dermatologo, ginekologo, kardiologo, akių ligų gydytojo ir kineziterapeuto konsultacijas. Kad būtų lengviau išsirinkti reikiamą specialistą, naudokitės filtru, esančiu kategorijos SVEIKATA kairėje ekrano pusėje. Pasirinkite užrašą GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS ir nurodykite miestą, kur norėtumėte gauti Jums rūpimas paslaugas. Galite įsigyti neribotą skaičių paslaugų, panaudodami pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Pranešame, kad klientui perkant paslaugas, verta prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, nes yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Ar galima pratęsti kupono galiojimo laiką?add

Kupono galiojimo laiką galima pratęsti. Tai GALIMA ATLIKTI NEMOKAMAI likus 2 savaitėms iki kupono galiojimo pasibaigimo datos. Galimas kupono pratęsimo laikas yra nurodytas kupono sąlygose. Jeigu Jums šios informacijos surasti nepavyko, kreipkitės į BETA.LT Klientų aptarnavimo skyrių telefonu: 8 5 207 3000 arba el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val. Informuojame, kad perkant Vartotojui, prisiregistravusiam prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Atgaunamos sumos dydis visada nurodomas pasiūlymo informacijoje.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn Pramogos