Dermatologas Vilniuje

Dauguma atveju mažas odos problemas galima išspręsti patiems. Jeigu tai nedidelis spuogelis, kuris išnyksta per kelias dienas, įbrėžimas nuo per didelio odos trynimo arba diena, kai per ilgai praleidote saulėje, todėl skruostai, natūraliai, paraudę – tokios problemėlės yra tikrai nevertos daug dėmesio ir jas galima sutvarkyti panaudojant savo ar artimųjų patikrintas odos priežiūros priemones. Tačiau yra dalykų, dėl kurių būtina pasitikrinti pas odos gydytojus – kokie jie? Beta.lt nuo šiol pasiekiamas dermatologas Vilniuje, tad jeigu susiduriate su žemiau išvardintomis problemomis ir gyvenate sostinėje, būtinai pasvarstykite apie dermatologo konsultaciją!

 

KADA REIKALINGAS ODOS GYDYTOJAS?

1. Naujas, neįprastas ar pakitęs apgamas. Tai – viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl verta rezervuoti susitikimą su savo dermatologu. Melanomos paprastai atrodo kaip netipiniai apgamai arba rudos dėmės. Stebėkite, ar nepasikeičia dydis, forma ir spalva, o jei iš niekur atsiras naujas apgamas, taip pat yra verta apsilankyti pas gydytoją. Ankstyvas aptikimas yra svarbiausias dalykas – pastebėjus simptomus net gyvybei pavojingos ligos gali būti visiškai išgydytos.

 

2. Turite negyjantį odos pažeidimą. Odos vėžys ne visada pasireiškia naujais ar besikeičiančiais apgamais. Dažniausias odos vėžio tipas yra bazinių ląstelių karcinoma. Paprastai tai yra odos spalvos, raudonas arba kartais tamsios spalvos guzas su išlenktu kraštu. Jei pastebėsite, kad vienas iš jų neišnyksta ir / arba keičiasi (kaip apgamas), kreipkitės į dermatologą.

 

3. Jūsų plaukai slenka labiau, nei įprastai. Normalu, kad per dieną netenkama apie 50–100 plaukų – paprastai žmonės tiek net nepastebi. Jeigu pastebėjote didesnį plaukų slinkimą ar net plikimą, turėtumėte nedelsdami susisiekti su dermatologu. Yra keletas priežasčių, kodėl gali slinkti plaukai, o Jūsų dermatologas greičiausiai turės įvairių vaistų ir kitų sprendimų, kurie galės padėti. Tačiau laikas, vėlgi, yra labai svarbus – jei lauksite gydymo per ilgai, Jūsų plaukų folikulai gali užsiblokuoti, tad šiose vietose esantys plaukai gali ir nebeataugti.

 

4. Jūsų spuogai yra gilūs ir skausmingi. Su spuogų protrūkiais susiduriame kiekvienas, o tam yra daugybė būdų, padėsiančių išvalyti Jūsų veido spalvą. Tačiau jei Jūsų spuogai yra cistiniai (tai reiškia, kad dėmės yra raudonos, skausmingos ir po oda), kuo greičiau kreipkitės į dermatologą, nes šis spuogų tipas gali sukelti neišgydomus randus. Dažnai galima išvengti randų atsiradimo dėl spuogų, jeigu nuo pradžių taikomas tinkamas gydymas. Dermatologai gali išsiaiškinti problemos esmę ir pasiūlyti kremų, injekcijų ar tablečių, kurios padės nuraminti cistas ir užkirsti kelią tolesniam randų susidarymui. Dermatologai taip pat gali gydyti esamus randus nuo spuogų naudodami tokias procedūras kaip mikroadatos, cheminis šveitimas ir lazeriai.

 

5. Atsirado neaiškus bėrimas. Jei turite kažkur ant odos staiga atsirado keistas bėrimas, deginimas, niežulys ar dirginimas, nedelsdami kreipkitės į dermatologą. Gali būti keletas priežasčių, įskaitant egzemą, kontaktinį dermatitą, infekcijas ar grybelius. Ne gydytojo skirtos priemonės odai gali problemas šiek tiek palengvinti, bet taip pat tai gali būti ir problema, kuri neišnyks be dermatologo pagalbos. O jei šį sudirginimą lydi stiprėjanti šiluma, jautrumas, paraudimas, patinimas ir (arba) pūliai, dar svarbiau patikėti tai gydytojui. Visa tai yra infekcijos požymiai, kuriuos reikia kuo greičiau gydyti, kad dar labiau nepablogėtų. Tai taip pat gali būti alerginė reakcija, o dermatologas gali padėti išsiaiškinti, kaip ateityje išvengti tokių problemų.

 

6. Jūsų oda visą laiką raudona. Šiek tiek rausvumo po intensyvios treniruotės ar nepatogaus socialinio kontakto yra normalu, tačiau jei Jūsų paraudimas yra nuolatinis, vyksta kažkas kita. Greičiausiai tai rožinės požymis, ypač jei rausvumas yra susitelkęs ant nosies ir skruostų. Nors ši būklė neišgydoma, dermatologai turi priemonių, padedančių ją valdyti, įskaitant vaistus ir specialų gydymą lazeriu.

 

7. Kasmetinis odos patikrinimas. Kaip ir kasmetinė dantų higiena ar apsilankymas pas ginekologą, kasmetinis odos patikrinimas yra būtinas, nes anksti nustatyti odos vėžį, ypač melanomą, yra nepaprastai svarbu. Jei melanoma diagnozuojama ir gydoma anksti, ji beveik visada išgydoma. Jei taip nėra, deja, ji gali išplisti į kitas kūno dalis ir baigtis mirtimi. Jeigu norite geriau prisiminti tokius patikrinimus, galite koncentruoti tokias apžiūras apie svarbų Jums kasmetinį įvykį – tarkim, kažkokią šventę.

 

DERMATOLOGAS VILNIUJE SU BETA.LT – APSIMOKA!

Įsigyti dermatologo ar kitų gydytojų konsultacijas pas mus verta dėl daugybės skirtingų priežasčių. Pirma – dauguma paslaugų pas mus parduodamos pigiau, nei pas partnerius ar konkurentus, o atrinkti pasiūlymai su akcija kiekvieną savaitę pateikiami pagrindiniame mūsų puslapyje.

 

Antra, pas mus yra itin paprasta įsigijimo procedūra bei registracija konkrečioms paslaugoms – tam užtenka kelių pelytės ar išmaniojo telefono ekrano paspaudimų. Jūs iš karto nukreipiami į apmokėjimo puslapį, o tuomet belieka rezervuotis laiką patirčiai, kelionei, procedūrai ar konsultacijai pas mūsų partnerius!

 

Trečia, mes stengiamės bendradarbiauti tik su įmonėmis bei asmenimis, kuriose dirba patys geriausi profesionalai, o apie tai kalba puikūs klientų atsiliepimai bei rekomendacijos. Profesionalumas yra itin svarbus renkantis gydytojus – šiuo atveju tai gali būti dermatologas trichologas, vaikų gydytojas, dermatologai onkologai ir kiti.

 

Ketvirta, mūsų paslaugos užtikrina, kad visi apmokėjimai bus persiųsi Jums privačiai per pateiktą elektroninį paštą ar nurodytu adresu. Tai yra be galo svarbu Jūsų duomenų apsaugai!

 

Penkta, Beta.lt supranta, kad gydytojo konsultacijos – privatus ir ne visada malonus procesas. Taigi, įsigyti konsultacijas mūsų internetinio puslapio pagalba galite ne tik darbo dienomis ir valandomis, kada gali būti nepatogu derintis norimą laiką, o taip pat ir šeštadienį bei sekmadienį.

 

Na, ir šešta – mūsų kuponas ar čekis yra puiki galimybė artimam žmogui padovanoti pramogas, keliones bei kitokias paslaugas greitai ir gražiu formatu – šiuolaikiškame voke su personalizuotu atviruku. Jeigu kalbame apie gydytojo konsultacijas, tai yra ir būdas savo artimiesiems parodyti, kaip jie Jums rūpi! Suteikite mums progą padaryti Jūsų šventes ypatingomis!

 


 


 

Kokių gydytojų/specialistų konsultacijas galima įsigyti?add

BETA.LT galima įsigyti mitybos specialisto, dermatologo, ginekologo, kardiologo, akių ligų gydytojo ir kineziterapeuto konsultacijas. Kad būtų lengviau išsirinkti reikiamą specialistą, naudokitės filtru, esančiu kategorijos SVEIKATA kairėje ekrano pusėje. Pasirinkite užrašą GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS ir nurodykite miestą, kur norėtumėte gauti Jums rūpimas paslaugas. Galite įsigyti neribotą skaičių paslaugų, panaudodami pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Pranešame, kad klientui perkant paslaugas, verta prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, nes yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: [email protected]. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Kaip išsirinkti tinkamiausią sveikatos paslaugą?add

Kad Jums būtų lengviau išsirinkti sveikatos paslaugą, naudokitės SVEIKATA kategorijos kairėje ekrano pusėje esančiu filtru. Rinkitės Jums norimą paslaugą iš pasiūlymų sąrašo: KRAUJO TYRIMAI, DIAGNOSTINIAI TYRIMAI, ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS, GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS, SKIEPAI, PLASTINĖ CHIRURGIJA, SVEIKATINIMAS ar REABILITACIJA. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Galite pridėti neribotą skaičių paslaugų į savo krepšelį. Tam naudokite Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: [email protected]. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanų rinkiniai vyrams Dovanos sūnui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanos kolegai Dovanų rinkiniai vyrams Ekstremalios dovanos Ekstremalios dovanos Dovanos tėčiui Dovanos vaikinui Dovanos draugui Dovanos broliui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Dovanos sūnui Dovanų rinkiniai vyrams Ekstremalios dovanos Bernvakario dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Dovanos merginai Dovanos draugei Dovanos sesei Dovanos močiutei Dovanos dukrai Dovanos žmonai Dovanos kolegei Mergvakario dovanos Dovanos moterims Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos sesei Dovanų rinkiniai moterims Ekstremalios dovanos Dovanų rinkiniai moterims Dovanos mamai Dovanos draugei Dovanos merginai Dovanos močiutei Dovanų rinkiniai moterims Dovanos sesei Dovanos žmonai Dovanos dukrai Dovanos kolegei Mergvakario dovanos Gimtadienio dovanos moterims Dovanos vaikams Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos sūnui Dovanos dukrai Dovanos mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos sūnui Dovanos dukrai Dovanos 2 metų vaikui Dovanos 7 metų vaikams Gimtadienio dovanos vaikams Dovanos dviems Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos seneliams Dovanos grupėms Dovanos poroms Dovanos tėvams Dovanos senjorams Dovanos dviems Dovanos šeimai Dovanos poroms Dovanos senjorams Dovanos dviems Dovanos tėvams Dovanos šeimai Dovanos kolegoms Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanų rinkiniai moterims Dovanų rinkiniai vyrams Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų kortelės Dovanų rinkiniai moterims Dovanų rinkiniai vyrams Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanų kortelės Dovanų idėjos Kalėdinės dovanos Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos merginai Gimtadienio dovanos vaikams Dovana 30 metų proga Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos nuo 100 eur Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanos vaikams Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Vestuviu metinių dovanos Vestuviu metinių dovanos Krikštynų dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos vaikams Dovanos tėvams Mergvakario dovanos Bernvakario dovanos Dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanų rinkiniai Dovanos vaikams Dovanos grupėms Dovanos šeimai Dovanos dviems Dovanų kortelės Gimtadienio dovanos Vestuvių dovanos Vestuviu metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Mergvakario dovanos Bernvakario dovanos Dovanos krikštynoms PROGA MIESTAS Dovanos vyrams Dovanos moterims Dovanų idėjos Dovanų rinkiniai Dovanos vaikams Dovanos dviems Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Parduotuvių čekiai Dovanos grupėms Dovanos poroms Dovanų kortelės PROGA MIESTAS Gimtadienio dovanos Vestuvių dovanos Dovanos krikštynoms Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Kalėdinės dovanos Dovanos
Vasaros poilsis Poilsis prie ežero Poilsis prie jūros Poilsis dviem miške Poilsis šeimai prie ežero Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Nidoje Poilsis Šventojoje Poilsis Juodkrantėje Poilsis Preiloje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis Latvijoje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Park Inn By Radisson Vilnius Airport Mingės egzotika Ramios bitės Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Amberton Green Apartments Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas METROPOLIS Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Energetikas Auksinės kopos Rąžė, Palanga De Lita Radisson Blu Royal Astorija Grand SPA Lietuva SPA Vilnius Druskininkai Vytautas Mineral SPA Royal SPA Residence Atostogų parkas Best Baltic Central Druskininkai Kaunas Hotel EGO SPA Versmė sanatorija Eglės sanatorija Palangos žuvėdra Europa Royale Druskininkai Eglės sanatorija Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Šiaurės Ameriką Kelionės į Pietų Ameriką Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Australiją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Kairą Kelionės į Aleksandriją Kelionės į Gizą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Asuaną Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Kroatiją Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus Kelionės į JAV Kelionės į Meksiką Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Lisaboną Kelionės į Portą Kelionės į Kubą Kelionės į Vietnamą Kelionės į Maroką Kelionės į Japoniją Kelionės į Izraelį Kelionės į Indiją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Singapūrą Kelionės į Filipinus Kelionės į Čekiją Kelionės į Prahą Kelionės į Latviją Kelionės į Rygą Kelionės į Estiją Kelionės į Taliną Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Suomiją Kelionės į Švediją Kelionės į Vokietiją Kelionės į Olandiją Kelionės į Albaniją Kelionės į Šveicariją Kelionės į Islandiją Kelionės į Malaiziją Kelionės į Indoneziją Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Braziliją Kelionės į Tunisą Kelionės į Madagaskarą Kelionės į Keniją Slidinėjimo kelionės į Italiją Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu GRŪDA kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Slidinėjimas Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Žiemos kelionės Slidinėjimo kelionės Kalėdinės kelionės Naujametinės kelionės Kelionės vasario mėnesį Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Anextour Lietuva Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Dažasvydis Dažasvydis Klaipėdoje Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje