Mūsų oda - lyg asmeninio gyvenimo žemėlapis. Šis žemėlapis yra labai individualus: su įgimtais arba  aplinkos veiksnių paveiktais defektais, su laimės raukšlelėmis ar saulės išryškintomis pigmentinėmis dėmėmis. Oda pasako, ką mes linkę nuslėpti - netinkamą gyvenimo būdą ir žalingus įpročius, patiriamą stresą, išgyvenimus, asmeninį gyvenimą, psichologines problemas, dvasinės pusiausvyros disbalansą. Veido, kūno oda atspindi mūsų sveikatą, mitybos ir laisvalaikio įpročius. Visi norime būti sveiki ir grožėtis žvilgančia, nesenstančia, sveika oda, bet ar žinome, kaip ją tinkamai prižiūrėti ir puoselėti? Apie tai internete rasite galybę informacijos, tačiau remtis reikėtų tik dermatologų rekomendacijomis. Dermatologo konsultacijos metu jūs gausite individualią informaciją, kaip turėti nuostabią odą, gydyti esamas problemas ir užkirsti kelią naujoms.

KADA REIKALINGA DERMATOLOGO KONSULTACIJA?

Dermatologo specialybė yra sudėtinė - dermatologo ir venerologo. Šis gydytojas diagnozuoja ir konsultuoja odos problemas, tokias kaip: bėrimai, odos pažeidimai, gerybiniai bei piktybiniai odos navikai, dermatitas, grybelis, apgamai, karpos ar papilomos, kartu ir lytiškai plintančias ligos. Be to, gydytojai dermatovenerologai gali atlikti ir estetines procedūras.

Odos problemas iššaukia nesubalansuota mityba, užkratas - infekcija, taipogi saulės spinduliai ir žinoma - stresas. Odos problemos yra įvairios - paraudimas, pleiskanojimas, galvos odos riebalavimasis, žvynelinė, bėrimai, viso kūno niežulys ir daugelis kitų. Keista, bet dažnu atveju žmonės to nelaiko didele problema, pasidaro sau „meškos” paslaugą ir problemą stengiasi išspręsti patys. Internete radę informacijos apie galimą sprendimo būdą įsigija kosmetikos arba vaistų (kurių kaina, žinoma, būna nemaža) ir tikisi greito efekto. Tačiau labai dažnai atsitinka, kad tai ne tik kad nepadeda, bet problemą netgi pablogina, ir tik tada suskubus ieško pagalbos pas dermatologus. Siekiant to išvengti, specialistai pataria neužsiimti savigyda ir iš anksto konsultuotis su dermatologais.

Jeigu pajutote arba pamatėte pakitimus odos srityje, rekomenduotina kreiptis į dermatologą. Odos sritis apima ne tik viso kūno odą, bet ir prakaito liaukas, riebalų liaukas, plaukus ir nagus.

Profilaktiškai į konsultaciją su dermatologu turėtų kreiptis tie, kurie mėgsta degintis soliariume ar tiesiogiai po saule. Taipogi turėtų suklusti tie, kurių darbas yra lauke: statybininkai, sodininkai, kelių priežiūros specialistai, gelbėtojai ir visi kiti. Atrodo, lauke dirbti yra sveika, tačiau tiesioginiai saulės spinduliai yra labai pavojingi. Beto, jie pavojingi ne tik vasarą, kada saulės spinduliuotė yra intensyviausia, bet ir visais kitais metų laikais. 

Reguliariai konsultuotis su dermatologu ne tik dėl odos, bet ir dėl odos navikų prevencijos turėtų visi, o ypatingai turintys labai šviesią odą.

VEIDO ODOS ANALIZĖ 

Šių laikų privalumas, o kartu ir trūkumas - didelis pasirinkimas. Kai rinkoje yra gausybė veido/kūno priežiūros priemonių, išsirinkti sau tinkamą pasidaro labai sunku. Džiugu, kad modernių laikų problemos turi modernų sprendimą - išmanų veido odos būklės nustatymą. Procedūros metu dermatologas vizualiai įvertins jūsų odos būklę ir atliks trumpą apklausą apie jūsų odos priežiūros rutiną bei naudojamas kosmetikos priemones. Vėliau specialiu aparatu visiškai neskausmingai nuskanuojama veido oda. Aparatas leidžia nustatyti viršutinio ir vidinio odos sluoksnių savybes. Taip jūs sužinosite viską apie savo odą: drėgmės lygį odoje, raukšlelių gylį ir kiekį, pigmentacijos lygį, aktyvias poras ir jų išsidėstymą, riebalinių liaukų veiklą skirtingose veido zonose, elastingumą, odos tipą bei amžių. Konsultacijos metu gydytojas dermatologas išanalizuos rezultatus ir rekomenduos jums asmeniškai labiausiai tinkančias veido odos priežiūros priemones bei procedūras. Patogu tai, kad visa tyrimų informacija yra išsaugoma, todėl labai lengva sekti odos būklės pokyčius bei įvertinti priežiūros efektyvumą. Veido odos diagnostiką rekomenduojama atlikti prieš atliekant grožio procedūras, renkantis odos priežiūros priemones ar kosmetiką. 

Dermatologo konsultacija reikalinga norint tinkamai prižiūrėti savo veido odą. Naudodami priežiūros priemones būkite tikri, kad teisingai rūpinatės savo odos poreikiais ir padedate jai atrodyti puikiai!

Nešvaistykite savo brangaus laiko veido ir kūno produktų paieškai, šį laiką verčiau skirkite šeimai ar draugams, nes jūsų oda pasirūpins dermatologai. 

APGAMAI

Kai kuriose kultūrose apgamai yra turtingo gyvenimo simbolis, kitose jie yra grožio simbolis, vienus žmones jie puošia, kitus ne, vieniems tai privalumas, kitiems trūkumas, tačiau visais atvejais juos privaloma stebėti ir ištirti.

Kodėl apgamai išvis atsiranda, priežastis nežinoma. Nors kartais apgamai būna įgimti, daugelis jų atsiranda per pirmuosius 20 gyvenimo metų. Iš esmės apgamai yra natūrali žmogaus odos dalis, tik šiek tiek kitaip atrodanti. Dažnai jie pavojaus nekelia, tačiau reikėtų suklusti, jei apgamas tapo asimetriškas arba kraštai pasidarė nelygūs, pakito apgamo spalva, jis sumažėjo, padidėjo arba pradėjo niežėti ir /arba kraujuoti. Visi šie požymiai gali byloti apie klastingą ligą - melanomą. Kartais net ir patys „nekalčiausi" apgamo pokyčiai labai svarbūs ankstyvai melanomos diagnostikai. Tokiu atveju nereikėtų atidėlioti konsultacijos, o skubiai kreiptis į dermatologą. Laiku diagnozuota net ir tokia klastinga liga kaip melanoma tampa nepavojinga ir yra visiškai išgydoma.

Kiekvienam žmogui rekomenduotina pačiam stebėti ant kūno esančius apgamus, o kartą per metus pasitikrinti juos konsultacijos pas dermatologą metu. 

DERMATOLOGO KONSULTACIJA  SU BETA.LT PIGIAU

Tie, kas lankėsi pas dermatologus, žino, kad jų konsultacija yra labai naudinga, tačiau neretai vizitą apsunkina laukimas ilgose eilėse, ypatingai jei paslauga teikiama nemokamai. Ilgų eilių galima  išvengti dviem būdais: su dermatologu konsultuotis nuotoliniu būdu (online) arba apsilankyti privačiose gydymo įstaigose. Taip, tokios konsultacijos kainuos, tačiau visada yra būdų, kaip išleisti mažiau ir sutaupyti! Vienas iš jų - online įsigyti kuponą arba dovanų čekį apgamo šalinimo procedūrai ar bet kuriai kitai paslaugai, visoje Lietuvoje - tiek Vilniuje, tiek Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir t. t. Būtent Beta.lt asortimente galima rasti daug puikių pasiūlymų, kuriais pasinaudojus kokybiškos ir patikimos paslaugos kainuoja gerokai mažiau nei perkant tiesiogiai iš jų teikėjo. Be to, įsigyti patikusį pasiūlymą su akcija internetu yra labai paprasta, greita ir patogu. Beta.lt kuponas arba dovanų čekis bus ypač gera dovana savo mylimam žmogui. Tikrai neprašausite pro šalį, sutaupysite ir dar kitus apdovanosite! 

Nelaukite, kol geri pasiūlymai išgaruos - skubėkite rinktis ir pirkti internetu pigiau per Beta.lt. 

Kokių gydytojų/specialistų konsultacijas galima įsigyti?add

BETA.LT galima įsigyti mitybos specialisto, dermatologo, ginekologo, kardiologo, akių ligų gydytojo ir kineziterapeuto konsultacijas. Kad būtų lengviau išsirinkti reikiamą specialistą, naudokitės filtru, esančiu kategorijos SVEIKATA kairėje ekrano pusėje. Pasirinkite užrašą GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS ir nurodykite miestą, kur norėtumėte gauti Jums rūpimas paslaugas. Galite įsigyti neribotą skaičių paslaugų, panaudodami pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Pranešame, kad klientui perkant paslaugas, verta prisiregistruoti prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, nes yra suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

Kaip išsirinkti tinkamiausią sveikatos paslaugą?add

Kad Jums būtų lengviau išsirinkti sveikatos paslaugą, naudokitės SVEIKATA kategorijos kairėje ekrano pusėje esančiu filtru. Rinkitės Jums norimą paslaugą iš pasiūlymų sąrašo: KRAUJO TYRIMAI, DIAGNOSTINIAI TYRIMAI, ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS, GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS, SKIEPAI, PLASTINĖ CHIRURGIJA, SVEIKATINIMAS ar REABILITACIJA. Kiekvieną kartą pasirinkus filtrą, puslapis automatiškai atrinks norimus grožio pasiūlymus. Galite pridėti neribotą skaičių paslaugų į savo krepšelį. Tam naudokite Į KREPŠELĮ pirkimo funkciją. Visais Jums rūpimais klausimais skambinkite telefonu: 8 5 207 3000 arba kreipkitės el. paštu: pagalba@beta.lt. Darbo laikas: I-V: 9.00 – 19.30 val.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Energetikas Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai